Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Jíloviště

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Jíloviště

Hotel Palace Cinema

8,6

Hotel Palace Cinema

Ubytování (Hotel) Hotel Palace Cinema. Čtyřhvězdičkový Hotel Palace Cinema se nachází v Jílovišti a nabízí zahradu, nepřetržitě otevřenou recepci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Palace Cinema se nachází ve městě Jíloviště (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Palace Cinema má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Palace Cinema momentálně evidujeme 62 recenzí.

TŘI BRATŘI

TŘI BRATŘI

Ubytování (Penzion) TŘI BRATŘI. Located in Jíloviště, TŘI BRATŘI features a bar, garden and terrace. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování TŘI BRATŘI se nachází ve městě Jíloviště (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 324 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Restaurant Penzion Spark

Restaurant Penzion Spark

Ubytování (Penzion) Restaurant Penzion Spark. Restaurant Penzion Spark se nachází v Jílovišti. Nabízí zahradu, Wi-Fi zdarma, terasu a bar. Ubytování Restaurant Penzion Spark se nachází ve městě Jíloviště (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Restaurant Penzion Spark nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.