Hledat

Ubytování

Vas

V regionu Vas (Maďarsko) máme celkem 604 hotelů a ubytování.

Pro region Vas doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Bük (185), Sárvár (134), Kőszeg (40), Szombathely (39), Öriszentpéter (16), Szalafő (16), Körmend (13), Szentgotthárd (12), Velem (11), Celldömölk (10). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Vas

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Vas

Eliza Birdland Golf Apartman

10

Eliza Birdland Golf Apartman

Ubytování (Apartmán) Eliza Birdland Golf Apartman. Eliza Birdland Golf Apartman se nachází v Bükfürdő, 27 km od Sárváru. Apartmán nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a klimatizované ubytování. Ubytování Eliza Birdland Golf Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 935 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mezei Kuckó Apartman

10

Mezei Kuckó Apartman

Ubytování (Privát) Mezei Kuckó Apartman. Set in Bük, Mezei Kuckó Apartman offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV. A fridge and kettle are also offered. Ubytování Mezei Kuckó Apartman se nachází ve městě Bük (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 633 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Őrség Cottage Luxury

10

Őrség Cottage Luxury

Ubytování (Prázdninový dům) Őrség Cottage Luxury. Őrség Cottage Luxury se nachází v Magyarszombatfě a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu a terasu. 36 km od Bad Radkersburgu. Ubytování Őrség Cottage Luxury se nachází ve městě Magyarszombatfa (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szitakötő Vendégház

10

Szitakötő Vendégház

Ubytování (Penzion) Szitakötő Vendégház. Set in Magyarszombatfa, Szitakötő Vendégház has a garden. Boasting a shared kitchen, this property also provides guests with a terrace. Ubytování Szitakötő Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 935 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boglárka Vendégház

10

Boglárka Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Boglárka Vendégház. Boglárka Vendégház is set in Vasvár and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a shared lounge. Ubytování Boglárka Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 349 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dióliget Cottage Sárvár

10

Dióliget Cottage Sárvár

Ubytování (Vily) Dióliget Cottage Sárvár. Situated in Sárvár, 1.9 km from Nádasdy Castle, and Spa and Wellness Centre Sárvár reachable within 2. Ubytování Dióliget Cottage Sárvár se nachází ve městě Sárvár (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sziszi Apartman

9,9

Sziszi Apartman

Ubytování (Apartmán) Sziszi Apartman. Offering free WiFi and city views, Sziszi Apartman is an accommodation set in Szombathely, just 500 metres from Savaria Museum and 600 metres from... Ubytování Sziszi Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 449 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tündérviola

9,9

Tündérviola

Ubytování (Prázdninový dům) Tündérviola. Located in Szalafő, the Tündérviola offers a self-catering holiday home with a garden and a terrace. Ubytování Tündérviola se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 264 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jerry Apartman in Birdland

9,9

Jerry Apartman in Birdland

Ubytování (Apartmán) Jerry Apartman in Birdland. Jerry Apartman in Birdland se nachází v Büku, 26 km od Sárváru. Apartmán nabízí klimatizaci, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Jerry Apartman in Birdland se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rudolf Vendégház

9,9

Rudolf Vendégház

Ubytování (Penzion) Rudolf Vendégház. Offering a garden, Rudolf Vendégház is located in Velem, 26 km from the thermal bath in Lutzmannsburg. Free WiFi is available throughout the property. Ubytování Rudolf Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Apartman

9,9

Holiday Apartman

Ubytování (Apartmány) Holiday Apartman. Apartmány Holiday Apartman se nacházejí ve městě Sárvár v župě Vas, poblíž léčebných lázní Sárvári Gyógy-, és Wellnessfürdő i hradu Nádasdyů. Ubytování Holiday Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 763 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Manka Kisrönkház

9,9

Manka Kisrönkház

Ubytování (Chata) Manka Kisrönkház. Featuring accommodation with a balcony, Manka Kisrönkház is set in Ispánk. This chalet has a garden and free private parking. Ubytování Manka Kisrönkház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aqua Faház

9,9

Aqua Faház

Ubytování (Apartmán) Aqua Faház. Alina Fahaz se nachází v Mesteri a nabízí gril, výhled na hory, zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Aqua Faház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpha Apartman Sárvár

9,9

Alpha Apartman Sárvár

Ubytování (Apartmán) Alpha Apartman Sárvár. Alpha Apartman Sárvár se nachází 5 minut chůze od termálních lázní v Sárváru. Ubytování Alpha Apartman Sárvár se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ádám Apartman

9,9

Ádám Apartman

Ubytování (Apartmán) Ádám Apartman. Ádám Apartman v Sárváru je apartmán s balkonem. Můžete zde využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Ádám Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 029 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Apartman

9,9

Villa Apartman

Ubytování (Vila) Villa Apartman. Villa Apartman stojí v Sárváru v budově z přelomu století, 200 metrů od hradu Nádasdy a 1 km od lázeňského a wellness centra. Ubytování Villa Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 664 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vendégmarasztaló Porta

9,9

Vendégmarasztaló Porta

Ubytování (Penzion) Vendégmarasztaló Porta. Located in Szalafő, Vendégmarasztaló Porta provides a garden, BBQ facilities and terrace. All rooms feature a kitchen and a private bathroom. Ubytování Vendégmarasztaló Porta se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alfa apartman

9,9

Alfa apartman

Ubytování (Apartmán) Alfa apartman. Apartmán Alfa se nachází ve městě Sárvár, 1,4 km od zámku Nádasdy, a nabízí kuchyň. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi a gril. Ubytování Alfa apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 441 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Őrségi Porta

9,9

Őrségi Porta

Ubytování (Apartmán) Őrségi Porta. Situated in Magyarszombatfa in the Vas region, Őrségi Porta features a patio. Ubytování Őrségi Porta se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 594 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boros Vendégház II.

9,9

Boros Vendégház II.

Ubytování (Apartmán) Boros Vendégház II.. Boros Vendégház II. Is situated in Kőszeg and offers barbecue facilities. The accommodation is 43 km from Sárvár. Ubytování Boros Vendégház II. se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kiskemence Vendégház Szatta

9,9

Kiskemence Vendégház Szatta

Ubytování (Penzion) Kiskemence Vendégház Szatta. Kiskemence Vendégház Szatta is a guest house offering accommodation in Szatta. Among the various facilities are barbecue, a garden and free parking. Ubytování Kiskemence Vendégház Szatta se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Kastélykert apartman

9,9

Kastélykert apartman

Ubytování (Apartmán) Kastélykert apartman. Set in Kőszeg in the Vas region, Kastélykert apartman has a terrace and mountain views. Ubytování Kastélykert apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 097 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Csabai Vendégház

9,9

Csabai Vendégház

Ubytování (Penzion) Csabai Vendégház. Csabai Vendégház se nachází na klidném místě ve městě Bük. Nabízí bezplatné Wi-Fi a parkování a půjčovnu jízdních kol zdarma. Ubytování Csabai Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 858 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Birdland Family 2 apartman

9,9

Birdland Family 2 apartman

Ubytování (Apartmán) Birdland Family 2 apartman. Birdland Family 2 apartman se nachází ve čtvrti Bükfürdő ve stejnojmenném městě a nabízí zahradu. V apartmánu je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Birdland Family 2 apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 973 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Forrás-G Vendégház

9,8

Forrás-G Vendégház

Ubytování (Apartmány) Forrás-G Vendégház. Forrás-G Vendégház ve městě Bük nabízí zahradu s grilem a apartmány s bezplatným Wi-Fi. Termální lázně Bükfürdő se nachází 2,5 km daleko. Ubytování Forrás-G Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hanga Apartman, Kőszeg

9,8

Hanga Apartman, Kőszeg

Ubytování (Apartmán) Hanga Apartman, Kőszeg. Offering free WiFi and city views, Hanga Apartman, Kőszeg is an accommodation located in Kőszeg. Ubytování Hanga Apartman, Kőszeg se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 952 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Gábriel

9,8

Apartment Gábriel

Ubytování (Apartmán) Apartment Gábriel. Apartment Gábriel is centrally located in the pedestrian zone of Kőszeg, but still very quiet. Free WiFi is available. Ubytování Apartment Gábriel se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Várfal apartman

9,8

Várfal apartman

Ubytování (Apartmán) Várfal apartman. Offering free WiFi and mountain views, Várfal apartman is an accommodation located in Kőszeg. The apartment features city views and is 44 km from Sárvár. Ubytování Várfal apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Korzó Apartman

9,8

Korzó Apartman

Ubytování (Apartmány) Korzó Apartman. Located in Kőszeg, 44 km from Sárvár, Korzó Apartman provides a garden and free WiFi. Ubytování Korzó Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MONA Apartman

9,8

MONA Apartman

Ubytování (Apartmán) MONA Apartman. MONA Apartman se nachází ve městě Bük, 36 km od města Sopron. MONA Apartman nabízí gril, výhled do zahrady a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování MONA Apartman se nachází ve městě Bükfürdö (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

T 20 Apartman 3

9,8

T 20 Apartman 3

Ubytování (Apartmán) T 20 Apartman 3. Set in Kőszeg, T 20 Apartman 3 offers accommodation with a balcony and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 43 km from Sárvár. Ubytování T 20 Apartman 3 se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Titi Family Apartman

9,8

Titi Family Apartman

Ubytování (Prázdninový dům) Titi Family Apartman. Titi Apartman, který v sobě spojuje kouzlo venkova s ​​moderním zařízením, najdete v městečku Bükfürdő, 500 metrů od Centra zdraví a zážitků (Gyógy és... Ubytování Titi Family Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 372 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Levendula Apartmanház

9,8

Levendula Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Levendula Apartmanház. Levendula Apartmanház se nachází ve městě Sárvár, 300 metrů od botanické zahrady a 10 minut chůze od hradu Nádasdy a termálních lázní. Ubytování Levendula Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Levendula Vendégház

9,8

Levendula Vendégház

Ubytování (Penzion) Levendula Vendégház. Levendula Vendégház se nachází v obci Bük a nabízí sdílenou kuchyň, terasu, sdílený lounge a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Levendula Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 593 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boros Apartman

9,8

Boros Apartman

Ubytování (Apartmán) Boros Apartman. Situated a 3-minute walk from the main square, Boros Apartman offers accommodation in Kőszeg. Free public parking is possible on site. Ubytování Boros Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 022 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boronaház Fogadó

9,8

Boronaház Fogadó

Ubytování (Penzion) Boronaház Fogadó. Boronaház Fogadó se nachází v obci Szalafő v národním parku Őrség a hostům nabízí bezplatné Wi-Fi a zázemí pro grilování. Ubytování Boronaház Fogadó se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 980 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rubin Apartment

9,8

Rubin Apartment

Ubytování (Apartmán) Rubin Apartment. Apartmán Rubin se nachází ve městě Sárvár, 400 metrů od léčebných lázní Sárvári Gyógy-, és Wellnessfürdő a necelý 1 km od hradu Nádasdy, a nabízí zdarma... Ubytování Rubin Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mesteri Apartman 1A-B

9,8

Mesteri Apartman 1A-B

Ubytování (Apartmán) Mesteri Apartman 1A-B. Mesteri Apartman 1A-B is situated in Mesteri. The air-conditioned accommodation is 44 km from Szombathely, and guests benefit from complimentary WiFi and... Ubytování Mesteri Apartman 1A-B se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Judit Vendégház

9,8

Judit Vendégház

Ubytování (Bed and breakfast) Judit Vendégház. Judit Vendégház se nachází jen 150 metrů od centra města, v zelené vilové čtvrti Bük, populární termální destinaci. Ubytování Judit Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 807 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maya Apartment

9,8

Maya Apartment

Ubytování (Apartmány) Maya Apartment. Maya Apartment se nachází v Sárváru, 400 metrů od lázeňského a wellness centra Sárvár a 1,3 km od hradu Nádasdyů. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a... Ubytování Maya Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 494 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Atmoszféra Apartman

9,8

Atmoszféra Apartman

Ubytování (Apartmán) Atmoszféra Apartman. Atmoszféra Apartman je situován v klidné části v centru Sárváru, 500 metrů od hradu Nádasdyů a 1,3 km od termálních lázní. Ubytování Atmoszféra Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 243 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Trika Apartman

9,8

Trika Apartman

Ubytování (Apartmán) Trika Apartman. Trika Apartman se nachází v Sárváru, 2 km od lázeňského a wellness centra Sárvár, v oblasti, kde si můžete užít pěší turistiku. Ubytování Trika Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 835 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kovács Vendégház

9,8

Kovács Vendégház

Ubytování (Penzion) Kovács Vendégház. Kovács Vendégház se nachází v obci Bük a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu se zázemím pro grilování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Kovács Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 524 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Csörgő Vendégházak

9,8

Csörgő Vendégházak

Ubytování (Penzion) Csörgő Vendégházak. Set in the heart of the Örség National Park and surrounded by nature, Csörgő Vendégházak offers a spacious garden with a fishing pond, a children's... Ubytování Csörgő Vendégházak se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Csabai Apartman

9,8

Csabai Apartman

Ubytování (Apartmány) Csabai Apartman. Csabai Apartman se nachází ve městě Bükfürdő, pouhých 250 metrů od termálních lázní. Je obklopený zelení a nabízí golfové hřiště a půjčovnu kol zdarma. Ubytování Csabai Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 115 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rubin Eszter Apartman Sárvár

9,8

Rubin Eszter Apartman Sárvár

Ubytování (Apartmán) Rubin Eszter Apartman Sárvár. Located 400 metres from Nádasdy Castle in Sárvár, Rubin Spa Apartman Sárvár offers accommodation with a kitchen. Ubytování Rubin Eszter Apartman Sárvár se nachází ve městě Sárvár (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kasper Vendégház

9,8

Kasper Vendégház

Ubytování (Penzion) Kasper Vendégház. Kasper Vendégház se nachází na klidném místě v Kőszegu, 3 km od hranic s Rakouskem. Ubytování Kasper Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 940 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Őrségi Szalma Vendégház

9,8

Őrségi Szalma Vendégház

Ubytování (Penzion) Őrségi Szalma Vendégház. Őrségi Szalma Vendégház is set in Szalafő and has a garden and a terrace. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. Guests can enjoy garden views. Ubytování Őrségi Szalma Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 012 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mészáros apartman

9,8

Mészáros apartman

Ubytování (Apartmán) Mészáros apartman. Mészáros apartman se nachází v Büku ve Vašské župě a má balkon. Klimatizované ubytování poskytuje zdarma dostupné Wi-Fi i soukromé parkoviště. Ubytování Mészáros apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tündérkert B&B

9,8

Tündérkert B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Tündérkert B&B. Set in Viszák, Tündérkert B&B has a garden and a terrace. Staff on site can arrange a shuttle service. The parlour at Tündérkert B&B is equipped with a TV. Ubytování Tündérkert B&B se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 006 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Csupor-Major Vendégház

9,8

Csupor-Major Vendégház

Ubytování (Penzion) Csupor-Major Vendégház. Featuring a garden, Csupor-Major Vendégház is located in Orfalu. All rooms feature a kitchen and a private bathroom. Ubytování Csupor-Major Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 063 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech regionu Vas

Ubytování v městech regionu Vas

Ubytování v regionu Vas - Maďarsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 604 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Vas.

Pro region Vas doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Bük (185), Sárvár (134), Kőszeg (40), Szombathely (39), Öriszentpéter (16), Szalafő (16), Körmend (13), Szentgotthárd (12), Velem (11), Celldömölk (10). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Vas máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Eliza Birdland Golf Apartman (10*), Őrség Cottage Luxury (10*), Szitakötő Vendégház (10*), Boglárka Vendégház (10*), Sziszi Apartman (9,9*), Tündérviola (9,9*), Jerry Apartman in Birdland (9,9*), Rudolf Vendégház (9,9*), Holiday Apartman (9,9*), Manka Kisrönkház (9,9*).

Region Vas může být skvělým místem pro strávení dovolené.