Hledat

Ubytování

Ubytování město Szentgotthárd

Ve městě Szentgotthárd (Maďarsko) máme celkem 12 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Szentgotthárd

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Szentgotthárd

Gaál Vendégház

9,7

Gaál Vendégház

Ubytování (Penzion) Gaál Vendégház. Ubytování Gaál Vendégház se nachází ve městě Szentgotthárd, 15 minut chůze od termálních lázní, a nabízí bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Gaál Vendégház se nachází ve městě Szentgotthárd (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 904 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vendvidék Kapuja Vendégház

9,3

Vendvidék Kapuja Vendégház

Ubytování (Penzion) Vendvidék Kapuja Vendégház. Located in Szentgotthárd, Vendvidék Kapuja Vendégház features a garden. All rooms feature a kitchen and a private bathroom. Ubytování Vendvidék Kapuja Vendégház se nachází ve městě Szentgotthárd (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 541 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Villa Pergola

9

La Villa Pergola

Ubytování (Penzion) La Villa Pergola. La Villa Pergola se nachází ve městě Szentgotthárd, 200 metrů od autobusové zastávky a 400 metrů od centra a lázní a wellness Saint Gotthard. Ubytování La Villa Pergola se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lipa Hotel és Étterem

8,7

Lipa Hotel és Étterem

Ubytování (Hotel) Lipa Hotel és Étterem. Lipa Hotel és Étterem se nachází v těsné blízkosti vlakového nádraží Szentgotthárd a nabízí maďarskou a slovinskou kuchyni, bezplatné Wi-Fi a pokoje s... Ubytování Lipa Hotel és Étterem se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zsida Termál Hotel

8,6

Zsida Termál Hotel

Ubytování (Hotel) Zsida Termál Hotel. Hotel Zsida Termál Panzió se nachází v příměstské oblasti Szentgotthard a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi připojení. Ubytování Zsida Termál Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 835 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gotthard Therme Hotel & Conference

8,5

Gotthard Therme Hotel & Conference

Ubytování (Hotel) Gotthard Therme Hotel & Conference. Gotthard Therme Hotel & Conference v Szentgotthárdu se nachází hned u termálního parku a 1,5 km od hranic s Rakouskem. Ubytování Gotthard Therme Hotel & Conference se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tavi Vendégház

8,5

Tavi Vendégház

Ubytování (Penzion) Tavi Vendégház. Situated in the Őrség National Park, Tavi Vendégház provides peaceful location, free bike rental and breakfast on request. Ubytování Tavi Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 940 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Andante Hotel & Restaurant

8,2

Andante Hotel & Restaurant

Ubytování (Hotel) Andante Hotel & Restaurant. Andante Hotel & Restaurant se nachází se v nejzápadnější části Maďarska, v blízkosti slovinských a rakouských hranic, a nabízí moderní ubytování s... Ubytování Andante Hotel & Restaurant se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpokalja Motel és Kemping

7,2

Alpokalja Motel és Kemping

Ubytování (Motel) Alpokalja Motel és Kemping. Situated in Szentgotthárd, Alpokalja Motel és Kemping features free WiFi. Boasting family rooms, this property also provides guests with a barbecue. Ubytování Alpokalja Motel és Kemping se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 935 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jázmin Apartmanház Szentgotthárd

Jázmin Apartmanház Szentgotthárd

Ubytování (Prázdninový dům) Jázmin Apartmanház Szentgotthárd. Jázmin Apartmanház Szentgotthárd is set in Szentgotthárd and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Jázmin Apartmanház Szentgotthárd se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 810 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szentgotthár-D16 Apartman

Szentgotthár-D16 Apartman

Ubytování (Apartmán) Szentgotthár-D16 Apartman. Boasting a garden, Szentgotthár-D16 Apartman features accommodation in Szentgotthárd with free WiFi and city views. Ubytování Szentgotthár-D16 Apartman se nachází ve městě Szentgotthárd (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 810 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Szentgotthárd

Město Szentgotthárd se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 12 hotelů a ubytování ve městě Szentgotthárd.