Hledat

Ubytování

Ubytování město Körmend

Ve městě Körmend (Maďarsko) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Körmend

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Körmend

Körmend lakás

9,7

Körmend lakás

Ubytování (Apartmán) Körmend lakás. Körmend lakás is located in Körmend. The property features city views and is 42 km from Stegersbach. Ubytování Körmend lakás se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gőzmalom Ristorante, Pension & Pizzéria

9

Gőzmalom Ristorante, Pension & Pizzéria

Ubytování (Bed and breakfast) Gőzmalom Ristorante, Pension & Pizzéria. Gőzmalom Ristorante Hotel & Pizzéria se nachází na okraji města Körmend na půli cesty mezi Grazem a jezerem Balaton, a nabízí typickou italskou kuchyni,... Ubytování Gőzmalom Ristorante, Pension & Pizzéria se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 863 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rába-Apartman

8,8

Rába-Apartman

Ubytování (Apartmán) Rába-Apartman. Rába-Apartman is situated in Körmend and offers a shared lounge, a garden and a terrace. The apartment has garden views and is 42 km from Stegersbach. Ubytování Rába-Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Mjus World Resort & Thermal Park

8,8

Mjus World Resort & Thermal Park

Ubytování (Rezort) Mjus World Resort & Thermal Park. Mjus World Resort & Thermal Park se nachází ve městě Körmend a byl otevřen v červnu 2016. Ubytování Mjus World Resort & Thermal Park se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 155 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berki Vendéglő és Hotel

8,4

Berki Vendéglő és Hotel

Ubytování (Hotel) Berki Vendéglő és Hotel. Hotel Berki Vendéglő és se nachází ve městě Körmend, 1,5 km od centra, a nabízí restauraci, bar, bezplatné Wi-Fi a restauraci. Ubytování Berki Vendéglő és Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 038 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Halászcsárda-Panzió

8,1

Halászcsárda-Panzió

Ubytování (Penzion) Halászcsárda-Panzió. Halászcsárda-Panzió stojí u řeky Ráby na okraji města Körmend a nabízí à la carte restauraci s velkou terasou a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Halászcsárda-Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Teke Panzió

7,9

Teke Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Teke Panzió. Set in Körmend, 41 km from Stegersbach, Teke Panzió offers a restaurant and free WiFi. Ubytování Teke Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fezőr Panzió és Étterem

7,2

Fezőr Panzió és Étterem

Ubytování (Penzion) Fezőr Panzió és Étterem. Fezőr Panzió és Étterem se nachází v Körmendu, 1 km od vlakového nádraží a 2 km od zámku. Ubytování Fezőr Panzió és Étterem se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kapitány MOTEL

6,4

Kapitány MOTEL

Ubytování (Motel) Kapitány MOTEL. Kapitány MOTEL in Körmend provides accommodation with barbecue facilities and a shared lounge next to highway 8, only 25 km from the western border. Ubytování Kapitány MOTEL se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Vincze Vendégház

Vincze Vendégház

Ubytování (Penzion) Vincze Vendégház. Boasting a garden, Vincze Vendégház is situated in Körmend. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Vincze Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 629 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Körmend

Město Körmend se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 13 hotelů a ubytování ve městě Körmend.