Hledat

Ubytování

Ubytování město Bük

Ve městě Bük (Maďarsko) máme celkem 185 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Bük

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bük

Mezei Kuckó Apartman

10

Mezei Kuckó Apartman

Ubytování (Privát) Mezei Kuckó Apartman. Set in Bük, Mezei Kuckó Apartman offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV. A fridge and kettle are also offered. Ubytování Mezei Kuckó Apartman se nachází ve městě Bük (Maďarsko - Vas).

Eliza Birdland Golf Apartman

10

Eliza Birdland Golf Apartman

Ubytování (Apartmán) Eliza Birdland Golf Apartman. Eliza Birdland Golf Apartman se nachází v Bükfürdő, 27 km od Sárváru. Apartmán nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a klimatizované ubytování. Ubytování Eliza Birdland Golf Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Jerry Apartman in Birdland

9,9

Jerry Apartman in Birdland

Ubytování (Apartmán) Jerry Apartman in Birdland. Jerry Apartman in Birdland se nachází v Büku, 26 km od Sárváru. Apartmán nabízí klimatizaci, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Jerry Apartman in Birdland se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Csabai Vendégház

9,9

Csabai Vendégház

Ubytování (Penzion) Csabai Vendégház. Csabai Vendégház se nachází na klidném místě ve městě Bük. Nabízí bezplatné Wi-Fi a parkování a půjčovnu jízdních kol zdarma. Ubytování Csabai Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Forrás-G Vendégház

9,8

Forrás-G Vendégház

Ubytování (Apartmány) Forrás-G Vendégház. Forrás-G Vendégház ve městě Bük nabízí zahradu s grilem a apartmány s bezplatným Wi-Fi. Termální lázně Bükfürdő se nachází 2,5 km daleko. Ubytování Forrás-G Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Levendula Vendégház

9,8

Levendula Vendégház

Ubytování (Penzion) Levendula Vendégház. Levendula Vendégház se nachází v obci Bük a nabízí sdílenou kuchyň, terasu, sdílený lounge a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Levendula Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Judit Vendégház

9,8

Judit Vendégház

Ubytování (Bed and breakfast) Judit Vendégház. Judit Vendégház se nachází jen 150 metrů od centra města, v zelené vilové čtvrti Bük, populární termální destinaci. Ubytování Judit Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Kovács Vendégház

9,8

Kovács Vendégház

Ubytování (Penzion) Kovács Vendégház. Kovács Vendégház se nachází v obci Bük a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu se zázemím pro grilování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Kovács Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Mészáros apartman

9,8

Mészáros apartman

Ubytování (Apartmán) Mészáros apartman. Mészáros apartman se nachází v Büku ve Vašské župě a má balkon. Klimatizované ubytování poskytuje zdarma dostupné Wi-Fi i soukromé parkoviště. Ubytování Mészáros apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Kata vendégház

9,7

Kata vendégház

Ubytování (Penzion) Kata vendégház. Kata vendégház se nachází v Büku. Nabízí zahradu s grilem, sdílenou kuchyň, terasu, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Kata vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Bernadett Villa Apartman

9,7

Bernadett Villa Apartman

Ubytování (Apartmán) Bernadett Villa Apartman. Bernadett Villa Apartman se nachází v Büku ve čtvrti Bükfürdő a nabízí klimatizaci, terasu a výhled do zahrady. 19 km od Sárváru. Ubytování Bernadett Villa Apartman se nachází ve městě Bük (Maďarsko - Vas).

Bettina Vendégház

9,7

Bettina Vendégház

Ubytování (Penzion) Bettina Vendégház. Bettina Vendégház se nachází ve městě Bük, 2 km od termálních lázní Bükfürdő. Ubytování Bettina Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Hanna Apartman

9,7

Hanna Apartman

Ubytování (Apartmán) Hanna Apartman. Hanna Apartman se nachází v Büku a nabízí terasu, zahradu a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Hanna Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Janza Apartmanház

9,6

Janza Apartmanház

Ubytování (Apartmán) Janza Apartmanház. Janza Apartmanház stojí na klidném místě v rezidenční čtvrti města Bük, 2 km od termálních lázní. Ubytování Janza Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Bono Apartment

9,6

Bono Apartment

Ubytování (Apartmán) Bono Apartment. Bono Apartment se nachází v Büku v regionu Bükfürdő, 25 km od Sárváru, a nabízí ubytování s terasou. Ubytování Bono Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Németh Vendégház

9,6

Németh Vendégház

Ubytování (Penzion) Németh Vendégház. Németh Vendégház se nachází ve městě Bük, 2 km od termálních lázní. Nabízí pokoje s vlastní koupelnou, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Németh Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Beta Apartman

9,6

Beta Apartman

Ubytování (Apartmán) Beta Apartman. Beta Apartman se nachází ve městě Bük a nabízí třípodlažní prázdninový dům s balkonem a terasou s přístupem na zahradu. U domu je k dispozici gril. Ubytování Beta Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Apartman Lovasi

9,6

Apartman Lovasi

Ubytování (Apartmány) Apartman Lovasi. Apartman Lovasi se nachází v Büku a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartman Lovasi se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Chance Apartman

9,6

Chance Apartman

Ubytování (Apartmán) Chance Apartman. Chance Apartman se nachází v Büku ve Vašské župě, pouhých 27 km od Sárváru. Ubytování Chance Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Erelia Cottage

9,6

Erelia Cottage

Ubytování (Apartmán) Erelia Cottage. Featuring a tiled stove in its spacious living room and furnished terraces, Erelia Cottage is 2 km from the Thermal Bath and Wellness Center of Bükfürdő. Ubytování Erelia Cottage se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Tímea Apartman

9,6

Tímea Apartman

Ubytování (Apartmán) Tímea Apartman. Tímea Apartman se nachází ve městě Bük, pouhých 26 km od Sárváru. Nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Tímea Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

YELLOW APARTMAN

9,6

YELLOW APARTMAN

Ubytování (Apartmán) YELLOW APARTMAN. YELLOW APARTMAN se nachází v části Bükfürdő v Büku a nabízí bezplatnou půjčovnu kol a terasu. Ubytování YELLOW APARTMAN se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Honfoglalas Apartment

9,5

Honfoglalas Apartment

Ubytování (Apartmány) Honfoglalas Apartment. Honfoglalas Apartment se nachází v obci Bük, 26 km od Sárváru, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Nechybí ani sluneční terasa. Ubytování Honfoglalas Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Apartman Siesta

9,5

Apartman Siesta

Ubytování (Apartmány) Apartman Siesta. Rodinné Apartmány Siesta se nacházejí v části obce Bük plné zeleně, 1,8 km od tamních termálních lázní, a nabízejí vířivku, finskou a infračervenou saunu,... Ubytování Apartman Siesta se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Várkonyi Vendégház

9,4

Várkonyi Vendégház

Ubytování (Penzion) Várkonyi Vendégház. Várkonyi Vendégház se nachází 5 minut jízdy autem od termálních lázní Bük a nabízí pokoje s terasou a výhledem do zahrady, masáže i ve všech prostorách... Ubytování Várkonyi Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Aszú Vendégház

9,4

Aszú Vendégház

Ubytování (Penzion) Aszú Vendégház. Aszú Vendégház se nachází v lázeňském městečku Bük, pouze 3 minuty chůze od termálních lázní, a má zahradu s grilem a terasou. Ubytování Aszú Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Sol Apartments

9,4

Sol Apartments

Ubytování (Apartmány) Sol Apartments. Sol Apartments nabízí funkčně zařízené apartmány a masážní salón a sídlí ve vesnici Bük, 2,5 km od léčivých termálních lázní. Ubytování Sol Apartments se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Little Heaven Home

9,4

Little Heaven Home

Ubytování (Apartmány) Little Heaven Home. Little Heaven Home se nachází v Büku v okrese Bükfürdő, jen 200 metrů od hotelového bazénu, 1,5 km od Centra zdraví a dobrodružství a 35 km od Sopronu. Ubytování Little Heaven Home se nachází ve městě Bük (Maďarsko - Vas).

Mórocz Vendégház

9,3

Mórocz Vendégház

Ubytování (Penzion) Mórocz Vendégház. Mórocz Vendégház se nachází v Büku a nabízí zahradu a terasu. K dispozici je gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Mórocz Vendégház se nachází ve městě Bük (Maďarsko - Vas).

Apartment Montex

9,3

Apartment Montex

Ubytování (Apartmány) Apartment Montex. Montex se nachází jen 2 km od termálních lázní Bük. Nabízí apartmány s vlastním vchodem uprostřed zeleně. Ubytování Apartment Montex se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Ingrid Panzió

9,3

Ingrid Panzió

Ubytování (Hotel) Ingrid Panzió. Penzion Ingrid Panzió se nachází v obci Bük, pouhých 5 minut jízdy autem od tamních léčebných lázní, a nabízí pokoje a apartmány s balkonem, kabelovou TV a... Ubytování Ingrid Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Natalie Appartment

9,3

Natalie Appartment

Ubytování (Penzion) Natalie Appartment. Natalie Appartment se nachází v Büku a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách, možnost vypůjčení jízdních kol zdarma, gril a zahradu. Ubytování Natalie Appartment se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Médea Apartman

9,3

Médea Apartman

Ubytování (Penzion) Médea Apartman. Médea Apartman se nachází v Büku a nabízí zahradu a terasu. Pokoje mají vlastní koupelnu. Médea Apartman podává každé ráno snídani formou bufetu. Ubytování Médea Apartman se nachází ve městě Bük (Maďarsko - Vas).

Majláth Vendégház

9,3

Majláth Vendégház

Ubytování (Penzion) Majláth Vendégház. Majláth Vendégház se nachází ve městě Bük 5 minut autem od zařízení Health and Adventure Centre. Ubytování Majláth Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Gitta Apartman

9,3

Gitta Apartman

Ubytování (Apartmány) Gitta Apartman. Gitta Apartman je ubytování s možností vlastního stravování ve městě Bük, necelé 2 km od termálních lázní Bükfürdő. Má zahradu s terasou a grilem. Ubytování Gitta Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

An-Di Vendégház

9,3

An-Di Vendégház

Ubytování (Penzion) An-Di Vendégház. An-Di Vendégház stojí v docházkové vzdálenosti od lázeňského rezortnu Bük. Ubytování An-Di Vendégház se nachází ve městě Bük (Maďarsko - Vas).

Gerti Haus

9,3

Gerti Haus

Ubytování (Apartmány) Gerti Haus. Gerti Haus se nachází na klidném místě v obci Bük, 3 km od termálních lázní, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi, terasu,... Ubytování Gerti Haus se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Szilvia Gästehaus

9,3

Szilvia Gästehaus

Ubytování (Bed and breakfast) Szilvia Gästehaus. Szilvia Gästehaus se nachází v Bukfurdo, 2 km od termálních lázní a nabízí zahradu s terasou, bezplatné Wi-Fi a možnost půjčení jízdních kol zdarma. Ubytování Szilvia Gästehaus se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Krötzl Apartmanok

9,3

Krötzl Apartmanok

Ubytování (Apartmány) Krötzl Apartmanok. Apartmán Krötzl se nachází v obci Bük, 25 km od Sárváru, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je zde sluneční terasa a zázemí pro grilování. Ubytování Krötzl Apartmanok se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Anna Apartman

9,2

Anna Apartman

Ubytování (Apartmány) Anna Apartman. Anna Apartman stojí v klidné ulici 200 metrů od centra města Bük a nabízí letní zahrádku s grilem. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Anna Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Apartman Szanyi

9,2

Apartman Szanyi

Ubytování (Apartmán) Apartman Szanyi. Apartman Szanyi se nachází ve městě Bükfürdő, 400 metrů od centra. Ubytování Apartman Szanyi se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Akadémia Rezidencia

9,2

Akadémia Rezidencia

Ubytování (Apartmán) Akadémia Rezidencia. Akadémia Rezidencia se nachází v Büku v oblasti Vas, 27 km od Sárváru. Nabízí terasu, výhled do zahrady a klimatizaci. Ubytování Akadémia Rezidencia se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Petrovics Apartmanház

9,2

Petrovics Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Petrovics Apartmanház. Petrovics Apartmanház se nachází ve městě Bük, 25 km od Sárváru. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Petrovics Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Apartman Nóra II.

9,2

Apartman Nóra II.

Ubytování (Apartmán) Apartman Nóra II.. Apartman Nóra II. je apartmán s terasou, plně vybavenou kuchyní a Wi-Fi zdarma situovaný v Büku. K dispozici je i zahrada. Ubytování Apartman Nóra II. se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Baranyai Vendégház

9,2

Baranyai Vendégház

Ubytování (Apartmány) Baranyai Vendégház. Penzion Baranyai je vzdálený 2,2 km od Centra zdraví a zážitků Bükfürdő. Ubytování Baranyai Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Abigel Thermal Apartman

9,1

Abigel Thermal Apartman

Ubytování (Apartmány) Abigel Thermal Apartman. Abigel Thermal Apartman se nachází 3 km od termálních lázní v Bükfürdő a nabízí dobře vybavený dům s různými ubytovacími jednotkami. Ubytování Abigel Thermal Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Marina-Bük

9,1

Marina-Bük

Ubytování (Apartmány) Marina-Bük. Marina-Bük offers accommodation in Bük, 1800 metres from the Bükfürdő Spa Bath. Ubytování Marina-Bük se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Rózsaliget Apartman

9,1

Rózsaliget Apartman

Ubytování (Apartmán) Rózsaliget Apartman. Apartmán Rózsaliget se nachází v atraktivním lázeňském městečku Bükfürdő a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Z pokojů je výhled do zahrady. Ubytování Rózsaliget Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Ubytování ve městě Bük

Město Bük se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 185 hotelů a ubytování ve městě Bük.