Hledat

Ubytování

Ubytování město Velem

Ve městě Velem (Maďarsko) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Velem

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Velem

Rudolf Vendégház

9,9

Rudolf Vendégház

Ubytování (Penzion) Rudolf Vendégház. Offering a garden, Rudolf Vendégház is located in Velem, 26 km from the thermal bath in Lutzmannsburg. Free WiFi is available throughout the property. Ubytování Rudolf Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Velemi Vendégház

9,7

Velemi Vendégház

Ubytování (Penzion) Velemi Vendégház. Velemi Vendégház is located in Velem. One of the rooms at the property include a balcony with a mountain view. Ubytování Velemi Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boróka Apartmanházak - Öregház

9,4

Boróka Apartmanházak - Öregház

Ubytování (Prázdninový dům) Boróka Apartmanházak - Öregház. Boróka Apartmanházak - Öregház is set in Velem and offers a tennis court and a terrace. Ubytování Boróka Apartmanházak - Öregház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gereben Villa

9,3

Gereben Villa

Ubytování (Privát) Gereben Villa. Set in Velem, 28 km from Lutzmannsburg, Gereben Villa offers a garden and free WiFi. The homestay offers a barbecue. Ubytování Gereben Villa se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 694 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Novákfalva üdülőfalu

8,4

Novákfalva üdülőfalu

Ubytování (Prázdninový areál) Novákfalva üdülőfalu. Novákfalva üdülőfalu se nachází v obci Velem v chráněné krajinné oblasti Kőszegi. Ubytování Novákfalva üdülőfalu se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 490 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boróka Apartmanházak - Gerenda Ház

8,4

Boróka Apartmanházak - Gerenda Ház

Ubytování (Prázdninový dům) Boróka Apartmanházak - Gerenda Ház. Located in Velem in the Vas region, Boróka Apartmanházak - Gerenda Ház has a terrace and garden views. Ubytování Boróka Apartmanházak - Gerenda Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 620 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Petra Apartmanok

8,3

Petra Apartmanok

Ubytování (Apartmány) Petra Apartmanok. Providing mountain views, Petra Apartmanok in Velem provides accommodation and a terrace. Ubytování Petra Apartmanok se nachází ve městě Velem (Maďarsko - Vas).

Kern Vendégház

8,1

Kern Vendégház

Ubytování (Penzion) Kern Vendégház. K zázemí tohoto ubytování patří zahrada, terasa, sdílená kuchyně a společný salonek. Kern Vendégház nabízí pokoje se sdíleou koupelnou s vanou nebo... Ubytování Kern Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boróka Apartmanházak - Fagyöngy House

7,7

Boróka Apartmanházak - Fagyöngy House

Ubytování (Penzion) Boróka Apartmanházak - Fagyöngy House. Boróka Apartmanházak - Fagyöngy House features a garden and a terrace in Velem. All rooms feature a kitchen and a private bathroom. Ubytování Boróka Apartmanházak - Fagyöngy House se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 541 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Novákfalva Üdülőfalu

Novákfalva Üdülőfalu

Ubytování (Aparthotel) Novákfalva Üdülőfalu. Situated in Velem, Novákfalva Üdülőfalu provides accommodation with free WiFi and a terrace. Ubytování Novákfalva Üdülőfalu se nachází ve městě Velem (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 659 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Velem

Město Velem se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Velem.