Hledat

Ubytování

Alpok-Spirit Apartment – Velem Apartmán

9726 Velem, 7 Rákóczi utca, Maďarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Alpok-Spirit Apartment – Velem. Alpok-Spirit Apartment – Velem se nachází ve Velemu v regionu Vas a nabízí terasu a výhled do zahrady. 35 km od Sárváru. Ubytování Alpok-Spirit Apartment – Velem se nachází ve městě Velem (Maďarsko - Vas).

Popis ubytování Alpok-Spirit Apartment – Velem

35 km od Sárváru. Alpok-Spirit Apartment – Velem stojí 39 km od Sopronu a 6 km od Kőszegu. Alpok-Spirit Apartment – Velem se nachází ve Velemu v regionu Vas a nabízí terasu a výhled do zahrady. Na letiště Hévíz-Balaton je to 88 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Apartmán má 3 ložnice, 1 koupelnu, dobře vybavenou kuchyň, TV s plochou obrazovkou a saunu.

Jiná ubytování ve městě Velem

Rudolf Vendégház

9,9

Rudolf Vendégház

Ubytování (Penzion) Rudolf Vendégház. Offering a garden, Rudolf Vendégház is located in Velem, 26 km from the thermal bath in Lutzmannsburg. Free WiFi is available throughout the property. Ubytování Rudolf Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Velemi Vendégház

9,7

Velemi Vendégház

Ubytování (Penzion) Velemi Vendégház. Velemi Vendégház is located in Velem. One of the rooms at the property include a balcony with a mountain view. Ubytování Velemi Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Boróka Apartmanházak - Öregház

9,4

Boróka Apartmanházak - Öregház

Ubytování (Prázdninový dům) Boróka Apartmanházak - Öregház. Boróka Apartmanházak - Öregház is set in Velem and offers a tennis court and a terrace. Ubytování Boróka Apartmanházak - Öregház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Gereben Villa

9,3

Gereben Villa

Ubytování (Privát) Gereben Villa. Set in Velem, 28 km from Lutzmannsburg, Gereben Villa offers a garden and free WiFi. The homestay offers a barbecue. Ubytování Gereben Villa se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Novákfalva üdülőfalu

8,4

Novákfalva üdülőfalu

Ubytování (Prázdninový areál) Novákfalva üdülőfalu. Novákfalva üdülőfalu se nachází v obci Velem v chráněné krajinné oblasti Kőszegi. Ubytování Novákfalva üdülőfalu se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Boróka Apartmanházak - Gerenda Ház

8,4

Boróka Apartmanházak - Gerenda Ház

Ubytování (Prázdninový dům) Boróka Apartmanházak - Gerenda Ház. Located in Velem in the Vas region, Boróka Apartmanházak - Gerenda Ház has a terrace and garden views. Ubytování Boróka Apartmanházak - Gerenda Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Kern Vendégház

8,1

Kern Vendégház

Ubytování (Penzion) Kern Vendégház. K zázemí tohoto ubytování patří zahrada, terasa, sdílená kuchyně a společný salonek. Kern Vendégház nabízí pokoje se sdíleou koupelnou s vanou nebo... Ubytování Kern Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Boróka Apartmanházak - Fagyöngy House

7,7

Boróka Apartmanházak - Fagyöngy House

Ubytování (Penzion) Boróka Apartmanházak - Fagyöngy House. Boróka Apartmanházak - Fagyöngy House features a garden and a terrace in Velem. All rooms feature a kitchen and a private bathroom. Ubytování Boróka Apartmanházak - Fagyöngy House se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Gomba Panzió

5,9

Gomba Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Gomba Panzió. Gomba Panzió se nachází ve Velemu v regionu Vas a nabízí zahradu. 35 km od Sárváru. Nechybí ani ložní prádlo a ručníky. Ubytování Gomba Panzió se nachází ve městě Velem (Maďarsko - Vas).

Novákfalva Üdülőfalu

Novákfalva Üdülőfalu

Ubytování (Aparthotel) Novákfalva Üdülőfalu. Situated in Velem, Novákfalva Üdülőfalu provides accommodation with free WiFi and a terrace. Ubytování Novákfalva Üdülőfalu se nachází ve městě Velem (Maďarsko - Vas).