Hledat

Ubytování

Ubytování město Öriszentpéter

Ve městě Öriszentpéter (Maďarsko) máme celkem 16 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Öriszentpéter

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Öriszentpéter

Őri Art Inn

9,8

Őri Art Inn

Ubytování (Penzion) Őri Art Inn. Őri Art Inn features a garden and a terrace in Őriszentpéter. The guest house has family rooms. At the guest house, rooms have a balcony. Ubytování Őri Art Inn se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 594 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Erdőalja Vendégház

9,8

Erdőalja Vendégház

Ubytování (Apartmán) Erdőalja Vendégház. Erdőalja Vendégház is set in Őriszentpéter and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Erdőalja Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ezerjó Ökofogadó

9,7

Ezerjó Ökofogadó

Ubytování (Penzion) Ezerjó Ökofogadó. Featuring a garden, Ezerjó Ökofogadó is set in Őriszentpéter and also provides barbecue facilities and a terrace. Ubytování Ezerjó Ökofogadó se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 142 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fecskefészek Vendégház Őriszentpéter

9,6

Fecskefészek Vendégház Őriszentpéter

Ubytování (Penzion) Fecskefészek Vendégház Őriszentpéter. Located amid the Őrségi National Park, Fecskefészek Vendégház Őriszentpéter offers traditional houses with a garden and terrace. Ubytování Fecskefészek Vendégház Őriszentpéter se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rigó Vendégház

9,6

Rigó Vendégház

Ubytování (Penzion) Rigó Vendégház. Boasting a garden, Rigó Vendégház is situated in Őriszentpéter. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Rigó Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 130 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szala Vendégház

9,2

Szala Vendégház

Ubytování (Apartmán) Szala Vendégház. Surrounded by the Őrségi National Park, Szala Vendégház in Őriszentpéter offers a self-catering accommodation with free WiFi, free barbecue facilities and... Ubytování Szala Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fürge Róka Porta

9,1

Fürge Róka Porta

Ubytování (Hostel) Fürge Róka Porta. Set in Őriszentpéter, next to Őrség National Park, Fürge Róka Porta has a garden. Ubytování Fürge Róka Porta se nachází ve městě Öriszentpéter (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 940 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szekeres Lovasporta

9,1

Szekeres Lovasporta

Ubytování (Privát) Szekeres Lovasporta. Surrounded by the Őrség National Park in Őriszentpéter, Szekeres Lovasporta is a rural-style accommodation offering various unit types, a large garden and... Ubytování Szekeres Lovasporta se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

"Messzimama" vendégháza

9,1

"Messzimama" vendégháza

Ubytování (Prázdninový dům) "Messzimama" vendégháza. "Messzimama" vendégháza is situated in Őriszentpéter. This holiday home has a garden and free private parking. Ubytování "Messzimama" vendégháza se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fazekas Vendégház és Kemping

8,7

Fazekas Vendégház és Kemping

Ubytování (Penzion) Fazekas Vendégház és Kemping. Conveniently located in Őriszentpéter, Fazekas Vendégház és Kemping is set directly in Őrségi National Park and offers a wide garden with barbecue... Ubytování Fazekas Vendégház és Kemping se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 082 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Centrum Étterem és Panzió

8,6

Centrum Étterem és Panzió

Ubytování (Penzion) Centrum Étterem és Panzió. Centrum Étterem és Panzió is located in Őriszentpéter, amid the Őrségi National Park, and offers a restaurant and free WiFi access. Ubytování Centrum Étterem és Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mihály Kulcsos Vendeghaz

Mihály Kulcsos Vendeghaz

Ubytování (Prázdninový dům) Mihály Kulcsos Vendeghaz. Mihály Kulcsos Vendeghaz is a detached holiday home with an outdoor pool, located in Őriszentpéter in the Őrség National Park. Ubytování Mihály Kulcsos Vendeghaz se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 038 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vadóka ház

Vadóka ház

Ubytování (Apartmán) Vadóka ház. Situated in Őriszentpéter in the Vas region, Vadóka ház has a patio and garden views. Ubytování Vadóka ház se nachází ve městě Öriszentpéter (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 992 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Patika Vendeghaz

Patika Vendeghaz

Ubytování (Penzion) Patika Vendeghaz. Located in Őriszentpéter, Patika Vendeghaz offers a garden. Ubytování Patika Vendeghaz se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House of the 7th Sun - Eco Cottage

House of the 7th Sun - Eco Cottage

Ubytování (Vila) House of the 7th Sun - Eco Cottage. House of the 7th Sun - Eco Cottage is located in Őriszentpéter and offers a restaurant, free bikes and a garden. Ubytování House of the 7th Sun - Eco Cottage se nachází ve městě Öriszentpéter (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 155 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dankó Porta

Dankó Porta

Ubytování (Apartmán) Dankó Porta. Located in Őriszentpéter in the Vas region, Dankó Porta features a patio and garden views. Guests staying at this apartment have access to a balcony. Ubytování Dankó Porta se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 314 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Galambdúc Vendégház Őrség

Galambdúc Vendégház Őrség

Ubytování (Penzion) Galambdúc Vendégház Őrség. Peacefully located in the Őrség National Park, 3 km from the town centre of Őriszentpéter, Galambdúc Vendégház Őrség is a rural-style property with... Ubytování Galambdúc Vendégház Őrség se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 325 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Öriszentpéter

Město Öriszentpéter se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 16 hotelů a ubytování ve městě Öriszentpéter.