Hledat

Ubytování

Ubytování město Kőszeg

Ve městě Kőszeg (Maďarsko) máme celkem 40 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kőszeg

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kőszeg

Boros Vendégház II.

9,9

Boros Vendégház II.

Ubytování (Apartmán) Boros Vendégház II.. Boros Vendégház II. Is situated in Kőszeg and offers barbecue facilities. The accommodation is 43 km from Sárvár. Ubytování Boros Vendégház II. se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kastélykert apartman

9,9

Kastélykert apartman

Ubytování (Apartmán) Kastélykert apartman. Set in Kőszeg in the Vas region, Kastélykert apartman has a terrace and mountain views. Ubytování Kastélykert apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 097 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hanga Apartman, Kőszeg

9,8

Hanga Apartman, Kőszeg

Ubytování (Apartmán) Hanga Apartman, Kőszeg. Offering free WiFi and city views, Hanga Apartman, Kőszeg is an accommodation located in Kőszeg. Ubytování Hanga Apartman, Kőszeg se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 952 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Gábriel

9,8

Apartment Gábriel

Ubytování (Apartmán) Apartment Gábriel. Apartment Gábriel is centrally located in the pedestrian zone of Kőszeg, but still very quiet. Free WiFi is available. Ubytování Apartment Gábriel se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Várfal apartman

9,8

Várfal apartman

Ubytování (Apartmán) Várfal apartman. Offering free WiFi and mountain views, Várfal apartman is an accommodation located in Kőszeg. The apartment features city views and is 44 km from Sárvár. Ubytování Várfal apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Korzó Apartman

9,8

Korzó Apartman

Ubytování (Apartmány) Korzó Apartman. Located in Kőszeg, 44 km from Sárvár, Korzó Apartman provides a garden and free WiFi. Ubytování Korzó Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

T 20 Apartman 3

9,8

T 20 Apartman 3

Ubytování (Apartmán) T 20 Apartman 3. Set in Kőszeg, T 20 Apartman 3 offers accommodation with a balcony and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 43 km from Sárvár. Ubytování T 20 Apartman 3 se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boros Apartman

9,8

Boros Apartman

Ubytování (Apartmán) Boros Apartman. Situated a 3-minute walk from the main square, Boros Apartman offers accommodation in Kőszeg. Free public parking is possible on site. Ubytování Boros Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 022 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kasper Vendégház

9,8

Kasper Vendégház

Ubytování (Penzion) Kasper Vendégház. Kasper Vendégház se nachází na klidném místě v Kőszegu, 3 km od hranic s Rakouskem. Ubytování Kasper Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 940 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Borostyán Vendégház

9,8

Borostyán Vendégház

Ubytování (Apartmány) Borostyán Vendégház. Ubytování Borostyán Vendégház se nachází ve městě Kőszeg, 300 metrů od jezera, kde se dá rybařit a plavit na lodi. Ubytování Borostyán Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpok Tava Vendégház

9,7

Alpok Tava Vendégház

Ubytování (Penzion) Alpok Tava Vendégház. Offering studios with cable TV and a kitchenette, Alpok Tava Vendégház is 4 km from the historical centre of Kőszeg and 25 km from the Health and Adventure... Ubytování Alpok Tava Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

T20 Apartman 1-2

9,7

T20 Apartman 1-2

Ubytování (Apartmány) T20 Apartman 1-2. Situated in Kőszeg, 43 km from Sárvár, T20 Apartman 1-2 features a garden and free WiFi. Ubytování T20 Apartman 1-2 se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Mohás Vendégház Kőszeg

9,7

Mohás Vendégház Kőszeg

Ubytování (Penzion) Mohás Vendégház Kőszeg. Mohás Vendégház Kőszeg is offering accommodation in Kőszeg. The accommodation offers ski storage space, as well as a garden and barbecue facilities. Ubytování Mohás Vendégház Kőszeg se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 604 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rábai Apartman

9,6

Rábai Apartman

Ubytování (Apartmán) Rábai Apartman. Located in Kőszeg in the Vas region, Rábai Apartman features a balcony and mountain views. Ubytování Rábai Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 182 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kordé Apartman

9,6

Kordé Apartman

Ubytování (Apartmán) Kordé Apartman. Kordé Apartman offers pet-friendly accommodation in Kőszeg, 48 km from Bad Blumau and 33 km from Sopron. Ubytování Kordé Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pékapartman

9,6

Pékapartman

Ubytování (Apartmány) Pékapartman. Ubytování Pékapartman nabízí ubytování s grilem a kuchyní v Kőszegu. Hosté zde mohou využívat bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pékapartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kóczián Pihenőház

9,5

Kóczián Pihenőház

Ubytování (Penzion) Kóczián Pihenőház. Just 100 metres from Kőszeg Castle, Kóczián Pihenőház is located in the center of Kőszeg and offers free Wi-Fi and free transfers from Kőszeg train and bus... Ubytování Kóczián Pihenőház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rohonci Vendégház

9,4

Rohonci Vendégház

Ubytování (Penzion) Rohonci Vendégház. Located 1 km from the Kőszeg Castle, Rohonci Vendégház offers free WiFi and a free shuttle service from the train or bus station, 1 km away. Ubytování Rohonci Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Güns Garden

9,4

Güns Garden

Ubytování (Apartmán) Güns Garden. Featuring a garden and a terrace, Güns Garden provides accommodation in Kőszeg with free WiFi and mountain views. Ubytování Güns Garden se nachází ve městě Kőszeg (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

JOE APARTMAN

9,2

JOE APARTMAN

Ubytování (Apartmán) JOE APARTMAN. Offering free WiFi and garden views, JOE APARTMAN is an accommodation located in Kőszeg. Ubytování JOE APARTMAN se nachází ve městě Kőszeg (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 311 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vadvirág Vendégház

9,2

Vadvirág Vendégház

Ubytování (Apartmán) Vadvirág Vendégház. Vadvirág Vendégház se nachází v Kőszegu a nabízí zahradu a gril. Lutzmannsburg je vzdálený 21 km. Ubytování Vadvirág Vendégház se nachází ve městě Kőszeg (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Portré Apartman

9,1

Portré Apartman

Ubytování (Apartmán) Portré Apartman. Portré Apartman is located in Kőszeg and offers free bikes. Ubytování Portré Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 464 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Belvárosi Apartman Kőszeg

9,1

Belvárosi Apartman Kőszeg

Ubytování (Apartmán) Belvárosi Apartman Kőszeg. Belvárosi Apartman Kőszeg is set in Kőszeg. The accommodation is 44 km from Sárvár. Ubytování Belvárosi Apartman Kőszeg se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Portré Panzió

9,1

Portré Panzió

Ubytování (Hotel) Portré Panzió. Set in the heart of Kőszeg, Hotel Portré offers a restaurant with Mediterranean food, and rooms with free Wi-Fi and LCD TV. Ubytování Portré Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tó-Part Kőszeg

9

Tó-Part Kőszeg

Ubytování (Apartmán) Tó-Part Kőszeg. Situated in Kőszeg, Tó-Part Kőszeg features a terrace. Free private parking is available on site, while free WiFi access is also provided. Ubytování Tó-Part Kőszeg se nachází ve městě Kőszeg (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kőszeg Panzió

8,9

Kőszeg Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Kőszeg Panzió. Bed and breakfast Kőszeg Panzió se nachází ve městě Kőszeg a nabízí ubytování se zdarma dostupným Wi-Fi a vstup do zahrady s terasou. Ubytování Kőszeg Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pont Vendégház

8,8

Pont Vendégház

Ubytování (Penzion) Pont Vendégház. A craftsmen gallery and a guest house, Pont Vendégház is located in Kőszeg's historic centre just 600 metres away from the local bus station. Ubytování Pont Vendégház se nachází ve městě Kőszeg (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Keresztkúti Erdei Pihenőhely

8,7

Keresztkúti Erdei Pihenőhely

Ubytování (Apartmán) Keresztkúti Erdei Pihenőhely. Surrounded by a forest 450 metres above sea level, Keresztkúti Erdei Pihenőhely is a self-catering accommodation located 10 km from the centre Kőszeg and... Ubytování Keresztkúti Erdei Pihenőhely se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 897 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Irottkö

8,2

Hotel Irottkö

Ubytování (Hotel) Hotel Irottkö. Hotel Irottkö se nachází na hlavním náměstí v historickém centru města Kőszeg. Nabízí restauraci, bar a bezplatnou wellness část. Ubytování Hotel Irottkö se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 989 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpokalja Panzió Étterem

8

Alpokalja Panzió Étterem

Ubytování (Bed and breakfast) Alpokalja Panzió Étterem. Alpokalja Panzió Étterem se nachází 2 minuty jízdy autem od hradu Kőszeg. Ubytování Alpokalja Panzió Étterem se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpok Rosa 1,5 room apartman

7,9

Alpok Rosa 1,5 room apartman

Ubytování (Apartmán) Alpok Rosa 1,5 room apartman. Set in Kőszeg in the Vas region, Alpok Rosa 1,5 room apartman features a balcony. The accommodation is 42 km from Sárvár. Ubytování Alpok Rosa 1,5 room apartman se nachází ve městě Kőszeg (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 669 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Várkör Apartman

7,8

Várkör Apartman

Ubytování (Apartmán) Várkör Apartman. Várkör Apartman is situated in Kőszeg. The accommodation is 44 km from Sárvár. Ubytování Várkör Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Harangtorony Szálló

7,7

Harangtorony Szálló

Ubytování (Hostel) Harangtorony Szálló. Harangtorony Szálló is located in Kőszeg. The accommodation provides a shared kitchen, and luggage storage for guests. Ubytování Harangtorony Szálló se nachází ve městě Kőszeg (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 690 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Csikar Csárda és Panzió

7,6

Csikar Csárda és Panzió

Ubytování (Penzion) Csikar Csárda és Panzió. Set in Kőszeg within a 16-minute walk from the historical centre, Csikar Csárda és Panzió offers an à la carte restaurant with a large terrace and free... Ubytování Csikar Csárda és Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 474 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Várkör Panzió

7,1

Várkör Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Várkör Panzió. Set in Kőszeg, Várkör Panzió offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV. Guests at the bed and breakfast can enjoy an American breakfast. Ubytování Várkör Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Babszem Szálló

Babszem Szálló

Ubytování (Prázdninový dům) Babszem Szálló. Boasting accommodation with a balcony, Babszem Szálló is set in Kőszeg. Guests may enjoy free WiFi. Ubytování Babszem Szálló se nachází ve městě Kőszeg (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 385 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Liliom Apartman

Liliom Apartman

Ubytování (Apartmán) Liliom Apartman. Situated in Kőszeg in the Vas region, Liliom Apartman features a balcony and city views. The apartment has garden views and is 14 km from Lutzmannsburg. Ubytování Liliom Apartman se nachází ve městě Kőszeg (Maďarsko - Vas).

Gül baba ház

Gül baba ház

Ubytování (Apartmán) Gül baba ház. Gül baba ház is situated in Kőszeg. The accommodation has free WiFi. This apartment is fitted with 1 bedroom, a flat-screen TV, and a kitchen. Ubytování Gül baba ház se nachází ve městě Kőszeg (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sziget Vendégház

Sziget Vendégház

Ubytování (Apartmány) Sziget Vendégház. Located in Kőszeg, 44 km from Sárvár, Sziget Vendégház provides a garden and free WiFi. Ubytování Sziget Vendégház se nachází ve městě Kőszeg (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 970 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Niczky-apartman

Niczky-apartman

Ubytování (Apartmán) Niczky-apartman. Situated in Kőszeg in the Vas region, Niczky-apartman features a terrace. The accommodation is 44 km from Sárvár. Ubytování Niczky-apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 646 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gül Baba ház

Gül Baba ház

Ubytování (Apartmán) Gül Baba ház. Gül Baba ház is set in Kőszeg. The apartment has city views and is 44 km from Sárvár. Ubytování Gül Baba ház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 466 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boros Vendégház I.

Boros Vendégház I.

Ubytování (Penzion) Boros Vendégház I.. Boros Vendégház I. Is set in Kőszeg and has a garden and barbecue facilities. Ubytování Boros Vendégház I. se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 156 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Benedict Hotel Kőszeg

Benedict Hotel Kőszeg

Ubytování (Hotel) Benedict Hotel Kőszeg. Situated in Kőszeg, Benedict Hotel Kőszeg has a bar, garden and free WiFi throughout the property. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Benedict Hotel Kőszeg se nachází ve městě Kőszeg (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 314 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bak-lak apartman

Bak-lak apartman

Ubytování (Apartmán) Bak-lak apartman. Offering free WiFi and garden views, Bak-lak apartman is an accommodation located in Kőszeg. Ubytování Bak-lak apartman se nachází ve městě Kőszeg (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 838 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kőszeg

Město Kőszeg se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 40 hotelů a ubytování ve městě Kőszeg.