Hledat

Ubytování

Ubytování město Celldömölk

Ve městě Celldömölk (Maďarsko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Celldömölk

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Celldömölk

Vulcan Wine Resort Zenit Vendégház

9,7

Vulcan Wine Resort Zenit Vendégház

Ubytování (Prázdninové domy) Vulcan Wine Resort Zenit Vendégház. Vulcan Wine Resort Zenit Vendégház se nachází ve městě Celldömölk a nabízí restauraci. K prázdninovému domu patří terasa, zahrada a gril. Ubytování Vulcan Wine Resort Zenit Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 852 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sághegy Fogadó és Panzió

9,5

Sághegy Fogadó és Panzió

Ubytování (Penzion) Sághegy Fogadó és Panzió. Sághegy Fogadó és Panzió se nachází uprostřed chráněné krajinné oblasti Sághegy, na okraji města Celldömölk. Ubytování Sághegy Fogadó és Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 033 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vulcan Wine Resort

8,9

Vulcan Wine Resort

Ubytování (Prázdninový dům) Vulcan Wine Resort. Vulcan Wine Resort se nachází ve městě Celldömölk, 48 km od Szombathely. Nabízí restauraci, zahradu, gril a výhled na město. Ubytování Vulcan Wine Resort se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 967 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Magdi Vendégház

8,9

Magdi Vendégház

Ubytování (Apartmány) Magdi Vendégház. Magdi Vendégház se nachází ve městě Celldömölk, 48 km od města Szombathely. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Nechybí ani terasa. Ubytování Magdi Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 762 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

JUFA Hotel Vulkan Thermen- Resort

8,4

JUFA Hotel Vulkan Thermen- Resort

Ubytování (Hotel) JUFA Hotel Vulkan Thermen- Resort. Hotel JUFA Celldömölk nabízí krytý i venkovní termální bazén, různé wellness zařízení, fitness centrum a restauraci. Ubytování JUFA Hotel Vulkan Thermen- Resort se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vulcan Wine Resort Merlot Vendégház

8,2

Vulcan Wine Resort Merlot Vendégház

Ubytování (Apartmán) Vulcan Wine Resort Merlot Vendégház. Boasting a garden and a terrace, Vulcan Wine Resort Merlot Vendégház offers accommodation in Celldömölk with free WiFi and mountain views. Ubytování Vulcan Wine Resort Merlot Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 967 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vasvirág Hotel

8

Vasvirág Hotel

Ubytování (Hotel) Vasvirág Hotel. Vasvirág Hotel stojí ve městě Celldömölk, 800 metrů od termálních lázní. Má restauraci a je zde zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Vasvirág Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 774 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Krisztina Csárda és Panzió

Krisztina Csárda és Panzió

Ubytování (Hotel) Krisztina Csárda és Panzió. Situated in Celldömölk, Krisztina Csárda és Panzió has a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Krisztina Csárda és Panzió se nachází ve městě Celldömölk (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 577 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vulcan Wine Resort Rose

Vulcan Wine Resort Rose

Ubytování (Prázdninový dům) Vulcan Wine Resort Rose. Vulcan Wine Resort Rose se nachází v Celldömölku, 48 km od města Szombathely, a nabízí restauraci, zahradu a zázemí pro grilování. Ubytování Vulcan Wine Resort Rose se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 852 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mickey Mouse House - 80 m2 - Vulkán Fürdő -Spa

Mickey Mouse House - 80 m2 - Vulkán Fürdő -Spa

Ubytování (Apartmán) Mickey Mouse House - 80 m2 - Vulkán Fürdő -Spa. Offering free WiFi and city views, Mickey Mouse House - 80 m2 - Vulkán Fürdő -Spa is an accommodation set in Celldömölk. Ubytování Mickey Mouse House - 80 m2 - Vulkán Fürdő -Spa se nachází ve městě Celldömölk (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 423 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Celldömölk

Město Celldömölk se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Celldömölk.