Hledat

Ubytování

Ubytování město Szalafő

Ve městě Szalafő (Maďarsko) máme celkem 16 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Szalafő

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Szalafő

Tündérviola

9,9

Tündérviola

Ubytování (Prázdninový dům) Tündérviola. Located in Szalafő, the Tündérviola offers a self-catering holiday home with a garden and a terrace. Ubytování Tündérviola se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 264 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vendégmarasztaló Porta

9,9

Vendégmarasztaló Porta

Ubytování (Penzion) Vendégmarasztaló Porta. Located in Szalafő, Vendégmarasztaló Porta provides a garden, BBQ facilities and terrace. All rooms feature a kitchen and a private bathroom. Ubytování Vendégmarasztaló Porta se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boronaház Fogadó

9,8

Boronaház Fogadó

Ubytování (Penzion) Boronaház Fogadó. Boronaház Fogadó se nachází v obci Szalafő v národním parku Őrség a hostům nabízí bezplatné Wi-Fi a zázemí pro grilování. Ubytování Boronaház Fogadó se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 980 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Csörgő Vendégházak

9,8

Csörgő Vendégházak

Ubytování (Penzion) Csörgő Vendégházak. Set in the heart of the Örség National Park and surrounded by nature, Csörgő Vendégházak offers a spacious garden with a fishing pond, a children's... Ubytování Csörgő Vendégházak se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Őrségi Szalma Vendégház

9,8

Őrségi Szalma Vendégház

Ubytování (Penzion) Őrségi Szalma Vendégház. Őrségi Szalma Vendégház is set in Szalafő and has a garden and a terrace. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. Guests can enjoy garden views. Ubytování Őrségi Szalma Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 012 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cseri Porta

9,7

Cseri Porta

Ubytování (Penzion) Cseri Porta. Located in Szalafő, Cseri Porta provides a garden and terrace. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Cseri Porta se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 912 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Múltidéző Porta - Népi Műemlék Házak az Őrségben

9,6

Múltidéző Porta - Népi Műemlék Házak az Őrségben

Ubytování (Apartmány) Múltidéző Porta - Népi Műemlék Házak az Őrségben. Located in the Őrség National Park, these apartments are housed in a landmark house from the 1870s, surrounded by a large property with 2 little ponds,... Ubytování Múltidéző Porta - Népi Műemlék Házak az Őrségben se nachází ve městě Szalafő (Maďarsko - Vas).

100 Bárányos

9,6

100 Bárányos

Ubytování (Penzion) 100 Bárányos. Featuring a garden, 100 Bárányos is located in Szalafő. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování 100 Bárányos se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 132 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Naturpark Ferienhaus

9,6

Naturpark Ferienhaus

Ubytování (Prázdninový dům) Naturpark Ferienhaus. In the area of Szalafő, the self-catered Naturpark Ferienhaus comes surrounded by a large garden. Ubytování Naturpark Ferienhaus se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 310 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Orbán Porta

9,5

Orbán Porta

Ubytování (Penzion) Orbán Porta. Boasting a garden, Orbán Porta is situated in Szalafő. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Orbán Porta se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Őrszem Fogadó

9,2

Őrszem Fogadó

Ubytování (Penzion – hostinec) Őrszem Fogadó. In the heart of the Őrség National Park and surrounded by nature, Őrszem Fogadó features a restaurant with Hungarian cuisine. Ubytování Őrszem Fogadó se nachází ve městě Szalafő (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 792 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Olasz porta

8,6

Olasz porta

Ubytování (Apartmány) Olasz porta. Situated in Szalafő, 47 km from Bad Blumau, Olasz porta features a garden and free WiFi. Ubytování Olasz porta se nachází ve městě Szalafő (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 843 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berkenye Fogadó

Berkenye Fogadó

Ubytování (Prázdninový dům) Berkenye Fogadó. Located in Szalafő in the Vas region, Berkenye Fogadó has a patio and garden views. Ubytování Berkenye Fogadó se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 273 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferencz Porta

Ferencz Porta

Ubytování (Apartmány) Ferencz Porta. Set in Szalafő, 47 km from Bad Blumau, Ferencz Porta offers a garden and free WiFi. Ubytování Ferencz Porta se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 207 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Csavargó Tanya

Csavargó Tanya

Ubytování (Prázdninový dům) Csavargó Tanya. Quietly located in Szalafő, in the Őrségi National Park, Csavargó Tanya is a holiday home featuring a garden and free private parking on site. Ubytování Csavargó Tanya se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 374 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szitakötő Vendégház, Pityerszer

Szitakötő Vendégház, Pityerszer

Ubytování (Prázdninový dům) Szitakötő Vendégház, Pityerszer. Situated in Szalafő in the Vas region, Szitakötő Vendégház, Pityerszer features a garden. The holiday home has garden views and is 36 km from Bad Blumau. Ubytování Szitakötő Vendégház, Pityerszer se nachází ve městě Szalafő (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 932 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Olasz porta

Olasz porta

Ubytování (Prázdninový dům) Olasz porta. Olasz porta se nachází v obci Szalafő a nabízí zahradu a terasu. K dispozici je také bezplatné Wi-Fi. K dispozici jsou také 2 koupelny. Ubytování Olasz porta se nachází ve městě Szalafő (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 494 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Szalafő

Město Szalafő se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 16 hotelů a ubytování ve městě Szalafő.