Hledat

Ubytování

100 Bárányos Penzion

9942 Szalafő, 18 Alsószer, Maďarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) 100 Bárányos. Featuring a garden, 100 Bárányos is located in Szalafő. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování 100 Bárányos se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 132 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování 100 Bárányos

Moravske-Toplice is 32 km from the accommodation, while Loipersdorf bei Fürstenfeld is 38 km away. The nearest airport is Hévíz–Balaton Airport, 85 km from 100 Bárányos. All units will provide guests with a wardrobe and a kettle. Guest rooms at the guest house are equipped with a seating area. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Featuring a garden, 100 Bárányos is located in Szalafő. The area is popular for hiking and cycling, and free use of bicycles is available at 100 Bárányos.

Vybavení ubytování 100 Bárányos

 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Terasa
 • Zahrada
 • Společná kuchyně
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Jízdní kola (zdarma)
 • Cyklistika Mimo ubytování
 • Pěší turistika
 • Rybaření Mimo ubytování
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Hlídané parkoviště
 • Slunečníky
 • Opalovací lehátka nebo plážová křesla
 • Prostor pro kuřáky
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Zvuková izolace
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Szalafő

Tündérviola

9,9

Tündérviola

Ubytování (Prázdninový dům) Tündérviola. Located in Szalafő, the Tündérviola offers a self-catering holiday home with a garden and a terrace. Ubytování Tündérviola se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 264 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vendégmarasztaló Porta

9,9

Vendégmarasztaló Porta

Ubytování (Penzion) Vendégmarasztaló Porta. Located in Szalafő, Vendégmarasztaló Porta provides a garden, BBQ facilities and terrace. All rooms feature a kitchen and a private bathroom. Ubytování Vendégmarasztaló Porta se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boronaház Fogadó

9,8

Boronaház Fogadó

Ubytování (Penzion) Boronaház Fogadó. Boronaház Fogadó se nachází v obci Szalafő v národním parku Őrség a hostům nabízí bezplatné Wi-Fi a zázemí pro grilování. Ubytování Boronaház Fogadó se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 980 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Csörgő Vendégházak

9,8

Csörgő Vendégházak

Ubytování (Penzion) Csörgő Vendégházak. Set in the heart of the Örség National Park and surrounded by nature, Csörgő Vendégházak offers a spacious garden with a fishing pond, a children's... Ubytování Csörgő Vendégházak se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Őrségi Szalma Vendégház

9,8

Őrségi Szalma Vendégház

Ubytování (Penzion) Őrségi Szalma Vendégház. Őrségi Szalma Vendégház is set in Szalafő and has a garden and a terrace. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. Guests can enjoy garden views. Ubytování Őrségi Szalma Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 012 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cseri Porta

9,7

Cseri Porta

Ubytování (Penzion) Cseri Porta. Located in Szalafő, Cseri Porta provides a garden and terrace. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Cseri Porta se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 912 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Múltidéző Porta - Népi Műemlék Házak az Őrségben

9,6

Múltidéző Porta - Népi Műemlék Házak az Őrségben

Ubytování (Apartmány) Múltidéző Porta - Népi Műemlék Házak az Őrségben. Located in the Őrség National Park, these apartments are housed in a landmark house from the 1870s, surrounded by a large property with 2 little ponds,... Ubytování Múltidéző Porta - Népi Műemlék Házak az Őrségben se nachází ve městě Szalafő (Maďarsko - Vas).

Naturpark Ferienhaus

9,6

Naturpark Ferienhaus

Ubytování (Prázdninový dům) Naturpark Ferienhaus. In the area of Szalafő, the self-catered Naturpark Ferienhaus comes surrounded by a large garden. Ubytování Naturpark Ferienhaus se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 310 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Orbán Porta

9,5

Orbán Porta

Ubytování (Penzion) Orbán Porta. Boasting a garden, Orbán Porta is situated in Szalafő. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Orbán Porta se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Őrszem Fogadó

9,2

Őrszem Fogadó

Ubytování (Penzion – hostinec) Őrszem Fogadó. In the heart of the Őrség National Park and surrounded by nature, Őrszem Fogadó features a restaurant with Hungarian cuisine. Ubytování Őrszem Fogadó se nachází ve městě Szalafő (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 792 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Olasz porta

8,6

Olasz porta

Ubytování (Apartmány) Olasz porta. Situated in Szalafő, 47 km from Bad Blumau, Olasz porta features a garden and free WiFi. Ubytování Olasz porta se nachází ve městě Szalafő (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 843 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berkenye Fogadó

Berkenye Fogadó

Ubytování (Prázdninový dům) Berkenye Fogadó. Located in Szalafő in the Vas region, Berkenye Fogadó has a patio and garden views. Ubytování Berkenye Fogadó se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 273 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferencz Porta

Ferencz Porta

Ubytování (Apartmány) Ferencz Porta. Set in Szalafő, 47 km from Bad Blumau, Ferencz Porta offers a garden and free WiFi. Ubytování Ferencz Porta se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 207 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Csavargó Tanya

Csavargó Tanya

Ubytování (Prázdninový dům) Csavargó Tanya. Quietly located in Szalafő, in the Őrségi National Park, Csavargó Tanya is a holiday home featuring a garden and free private parking on site. Ubytování Csavargó Tanya se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 374 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szitakötő Vendégház, Pityerszer

Szitakötő Vendégház, Pityerszer

Ubytování (Prázdninový dům) Szitakötő Vendégház, Pityerszer. Situated in Szalafő in the Vas region, Szitakötő Vendégház, Pityerszer features a garden. The holiday home has garden views and is 36 km from Bad Blumau. Ubytování Szitakötő Vendégház, Pityerszer se nachází ve městě Szalafő (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 932 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Olasz porta

Olasz porta

Ubytování (Prázdninový dům) Olasz porta. Olasz porta se nachází v obci Szalafő a nabízí zahradu a terasu. K dispozici je také bezplatné Wi-Fi. K dispozici jsou také 2 koupelny. Ubytování Olasz porta se nachází ve městě Szalafő (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 494 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)