Hledat

Ubytování

Ubytování město Sárvár

Ve městě Sárvár (Maďarsko) máme celkem 134 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sárvár

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sárvár

Holiday Apartman

9,9

Holiday Apartman

Ubytování (Apartmány) Holiday Apartman. Apartmány Holiday Apartman se nacházejí ve městě Sárvár v župě Vas, poblíž léčebných lázní Sárvári Gyógy-, és Wellnessfürdő i hradu Nádasdyů. Ubytování Holiday Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 763 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpha Apartman Sárvár

9,9

Alpha Apartman Sárvár

Ubytování (Apartmán) Alpha Apartman Sárvár. Alpha Apartman Sárvár se nachází 5 minut chůze od termálních lázní v Sárváru. Ubytování Alpha Apartman Sárvár se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ádám Apartman

9,9

Ádám Apartman

Ubytování (Apartmán) Ádám Apartman. Ádám Apartman v Sárváru je apartmán s balkonem. Můžete zde využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Ádám Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 029 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Apartman

9,9

Villa Apartman

Ubytování (Vila) Villa Apartman. Villa Apartman stojí v Sárváru v budově z přelomu století, 200 metrů od hradu Nádasdy a 1 km od lázeňského a wellness centra. Ubytování Villa Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 664 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alfa apartman

9,9

Alfa apartman

Ubytování (Apartmán) Alfa apartman. Apartmán Alfa se nachází ve městě Sárvár, 1,4 km od zámku Nádasdy, a nabízí kuchyň. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi a gril. Ubytování Alfa apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 441 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Levendula Apartmanház

9,8

Levendula Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Levendula Apartmanház. Levendula Apartmanház se nachází ve městě Sárvár, 300 metrů od botanické zahrady a 10 minut chůze od hradu Nádasdy a termálních lázní. Ubytování Levendula Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rubin Apartment

9,8

Rubin Apartment

Ubytování (Apartmán) Rubin Apartment. Apartmán Rubin se nachází ve městě Sárvár, 400 metrů od léčebných lázní Sárvári Gyógy-, és Wellnessfürdő a necelý 1 km od hradu Nádasdy, a nabízí zdarma... Ubytování Rubin Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maya Apartment

9,8

Maya Apartment

Ubytování (Apartmány) Maya Apartment. Maya Apartment se nachází v Sárváru, 400 metrů od lázeňského a wellness centra Sárvár a 1,3 km od hradu Nádasdyů. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a... Ubytování Maya Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 494 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Atmoszféra Apartman

9,8

Atmoszféra Apartman

Ubytování (Apartmán) Atmoszféra Apartman. Atmoszféra Apartman je situován v klidné části v centru Sárváru, 500 metrů od hradu Nádasdyů a 1,3 km od termálních lázní. Ubytování Atmoszféra Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 243 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Trika Apartman

9,8

Trika Apartman

Ubytování (Apartmán) Trika Apartman. Trika Apartman se nachází v Sárváru, 2 km od lázeňského a wellness centra Sárvár, v oblasti, kde si můžete užít pěší turistiku. Ubytování Trika Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 835 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Portofino Apartman

9,8

Portofino Apartman

Ubytování (Apartmán) Portofino Apartman. Portofino Apartman se nachází ve městě Sárvár a nabízí restauraci, zahradu, bezplatné Wi-Fi, výhled na jezero a balkon s výhledem do zahrady. Ubytování Portofino Apartman se nachází ve městě Sárvár (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 793 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mara Apartman

9,7

Mara Apartman

Ubytování (Apartmány) Mara Apartman. Mara Apartman se nachází ve městě Sárvár v oblasti Vas, do 200 metrů od lázeňského a wellness centra Sárvár, a nabízí Wi-Fi zdarma, dětské hřiště, zahradu... Ubytování Mara Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Németh Apartmanok

9,7

Németh Apartmanok

Ubytování (Apartmány) Németh Apartmanok. Németh Apartmanok se nachází 300 metrů od termálních lázní Sárvár a 1 km od centra města a nabízí odhlučněné klimatizované apartmány a parkování na místě... Ubytování Németh Apartmanok se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 359 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Magnólia Apartman

9,7

Magnólia Apartman

Ubytování (Apartmán) Magnólia Apartman. Magnólia Apartman je situován v budově z roku 1970 ve městě Sárvár, 2,4 km od místního wellness centra a 3,5 km od Nádasdyho hradu. Ubytování Magnólia Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Èva Panzio

9,7

Èva Panzio

Ubytování (Bed and breakfast) Èva Panzio. Èva Panzio stojí jen 50 metrů od termálních lázní Sárvár. Do historického centra města Sárvár dojdete pěšky za malou chvíli. Ubytování Èva Panzio se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 907 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Orion Apartman

9,7

Orion Apartman

Ubytování (Aparthotel) Orion Apartman. Orion Apartman se nachází v Sárváru, 400 metrů od tamního wellness centra a necelý 1 km od hradu rodiny Nádasdy. Ubytování Orion Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 408 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lucie Apartman

9,7

Lucie Apartman

Ubytování (Apartmán) Lucie Apartman. Lucie Apartman se nachází v Sárváru, 1,2 km od hradu Nádasdy, a nabízí bezplatné Wi-Fi, výhled do zahrady a recepci otevřenou 24 hodin. Ubytování Lucie Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 084 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Azúr Ház

9,6

Azúr Ház

Ubytování (Apartmány) Azúr Ház. Azúr Ház se nachází 5 minut chůze od termálních lázní v Sárváru a pouhých 800 metrů od botanické zahrady Sarvar. Ubytování Azúr Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 115 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rubin Relax Apartman

9,6

Rubin Relax Apartman

Ubytování (Apartmán) Rubin Relax Apartman. Rubin Relax Apartman se nachází v Sárváru, 400 metrů od lázeňského a wellness centra Sárvár a méně než 1 km od hradu Nádasdyů. Ubytování Rubin Relax Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 372 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zafír Sziget Apartman

9,6

Zafír Sziget Apartman

Ubytování (Apartmán) Zafír Sziget Apartman. Zafír Sziget Apartman se nachází v Sárváru, 400 metrů od lázeňského a wellness centra Sárvár a necelý 1 km od hradu Nádasdy. Ubytování Zafír Sziget Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 345 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lábas-Ház Apartmanok 2

9,6

Lábas-Ház Apartmanok 2

Ubytování (Apartmán) Lábas-Ház Apartmanok 2. Lábas-Ház Apartmanok 2 se nachází v Sárváru, 1 km od místního wellness centra a termálních lázní. Ubytování Lábas-Ház Apartmanok 2 se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Lábas-Ház Apartmanok 1

9,6

Lábas-Ház Apartmanok 1

Ubytování (Apartmán) Lábas-Ház Apartmanok 1. Lábas-Ház Apartmanok 1 leží pouhých 100 metrů od lázní Sárvár i termálních lázní a nabízí klimatizované apartmány s balkonem a výhledem na město. Ubytování Lábas-Ház Apartmanok 1 se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 540 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

INTRO Apartman

9,6

INTRO Apartman

Ubytování (Apartmán) INTRO Apartman. INTRO Apartman se nachází v Sárváru, pouhých 700 metrů od hradu Nádasdy. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování INTRO Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Orient Suite

9,6

Orient Suite

Ubytování (Apartmán) Orient Suite. Orient Suite se nachází v Sárváru, 200 metrů od lázní a wellness centra Sárvár a 1,3 km od hradu Nádasdy, a nabízí klimatizované ubytování s patiem a... Ubytování Orient Suite se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adél Apartment

9,6

Adél Apartment

Ubytování (Apartmán) Adél Apartment. Adél Apartment se nachází v Sárváru, ve vilové čtvrti plné zeleně, 2 km od lázní. Ubytování Adél Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Besenyei Apartman

9,6

Besenyei Apartman

Ubytování (Apartmány) Besenyei Apartman. Besenyei Apartman jsou apartmány situované v Sárváru ve Vašské župě, 500 metrů od sárvárského lázeňského a wellnessového centra. Ubytování Besenyei Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 686 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kristály Apartmanház

9,6

Kristály Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Kristály Apartmanház. Kristály Apartmanház se nachází 300 metrů od termálních lázní ve městě Sárvár a nabízí terasu, zahradu s grilem, bezplatné Wi-Fi připojení a neplacené... Ubytování Kristály Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 937 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lilla Apartman

9,6

Lilla Apartman

Ubytování (Apartmán) Lilla Apartman. Lilla Apartman nabízí ubytování v Sárváru, 1,4 km od lázeňského a wellness centra Sárvár. Hrad Nádasdy je odtud vzdálený 2,5 km. Ubytování Lilla Apartman se nachází ve městě Sárvár (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 085 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Németh Apartman Sárvár

9,6

Németh Apartman Sárvár

Ubytování (Apartmány) Németh Apartman Sárvár. Németh Apartman se nachází ve městě Sárvár, pouhých 800 metrů od místního lázeňského a wellness centra, a nabízí dobře vybavené ubytování s kabelovou TV i... Ubytování Németh Apartman Sárvár se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 832 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&K Apartman

9,6

B&K Apartman

Ubytování (Apartmán) B&K Apartman. Apartmán B&K se nachází v Sárváru, necelý 1 km od hradu Nádasdyů a 12 minut chůze od wellness centra Sárvár. Nabízí klimatizaci, balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování B&K Apartman se nachází ve městě Sárvár (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 074 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fagyöngy

9,6

Fagyöngy

Ubytování (Apartmán) Fagyöngy. Apartmán Fagyöngy se nachází necelý 1 km od hrady Nádasdyů. Ubytování Fagyöngy se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 271 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fruzsó Apartman

9,6

Fruzsó Apartman

Ubytování (Apartmán) Fruzsó Apartman. Fruzsó Apartmán se nachází v Sárváru, 200 metrů od hradu Nádasy a 1 km od lázeňského a wellness centra Sárvár. Wi-Fi připojení je zdarma. Ubytování Fruzsó Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Koller Apartmanház

9,5

Koller Apartmanház

Ubytování (Apartmán) Koller Apartmanház. Apartmán Koller se nachází ve městě Sárvár, pouhých 1,2 km od hradu Nádasd, a nabízí zahradu a terasu. Ubytování Koller Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nyirfa Apartmanház

9,5

Nyirfa Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Nyirfa Apartmanház. Nyirfa Apartmanház se nachází 500 metrů od historického centra Sárváru, a 300 metrů od místních termálních lázní, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi, bezplatné... Ubytování Nyirfa Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

RÁBA Apartman

9,5

RÁBA Apartman

Ubytování (Apartmány) RÁBA Apartman. RÁBA Apartman se nachází v centru Sárváru. Nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování RÁBA Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 664 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Delfin Apartman

9,5

Delfin Apartman

Ubytování (Apartmán) Delfin Apartman. Delfin Apartman je klimatizovaný apartmán s kabelovou TV, umístěný 700 metrů od wellness centra a lázní Sárvár. Ubytování Delfin Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 807 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Molnár Apartment

9,5

Molnár Apartment

Ubytování (Apartmány) Molnár Apartment. Molnár Apartment se nachází v rezidenční čtvrti v Sárváru a nabízí zahradu vybavenou stoly, židlemi a zázemím pro grilování. Ubytování Molnár Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 557 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aranyhal apartman

9,5

Aranyhal apartman

Ubytování (Apartmány) Aranyhal apartman. Aranyhal apartman se nachází v Sárváru, 400 metrů od wellnes centra. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Aranyhal apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 694 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szele Apartman

9,5

Szele Apartman

Ubytování (Apartmány) Szele Apartman. Szele Apartman stojí v klidné části města Sárvár, 3 km od termálních lázní. Ubytování Szele Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DUO Apartmanok

9,5

DUO Apartmanok

Ubytování (Apartmán) DUO Apartmanok. DUO Apartmanok je apartmán s Wi-Fi zdarma situovaný v Sárváru, 1,5 km od sárvárského lázeňského a wellnesového centra. Hrad Nádasdyů je vzdálený 400 metrů. Ubytování DUO Apartmanok se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

264 lépés Vendégház

9,5

264 lépés Vendégház

Ubytování (Penzion) 264 lépés Vendégház. Penzion 264 lépés Vendégház se nachází v Sárváru, 300 metrů od místního lázeňského a wellnesového centra a 1 km od hradu Nádasdyů. Ubytování 264 lépés Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 935 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ametiszt Apartman

9,5

Ametiszt Apartman

Ubytování (Apartmán) Ametiszt Apartman. Ametiszt Apartman se nachází 800 metrů od lázeňského a wellness centra Sárvár a zámku Nádasdyů, a nabízí bezplatné Wi-Fi, gril a klimatizované ubytování s... Ubytování Ametiszt Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 711 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cherry Apartmanház

9,5

Cherry Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Cherry Apartmanház. Cherry Apartmanház se zahradou nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a kuchyní. Nachází se v Sárváru, 1,5 km od zámku Nádasdy. Ubytování Cherry Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 115 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Azúr-Ház Sky Terrace

9,4

Azúr-Ház Sky Terrace

Ubytování (Apartmán) Azúr-Ház Sky Terrace. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Sárváru, 200 metrů od místního lázeňského a wellness centra a 900 metrů od hradu Nádasdy. Ubytování Azúr-Ház Sky Terrace se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Alexandra Apartman

9,4

Alexandra Apartman

Ubytování (Apartmány) Alexandra Apartman. Alexandra Apartman se nachází ve městě Sárvár ve Vašské župě, 600 metrů od lázeňského a wellness centra Sárvár, a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, dětské... Ubytování Alexandra Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Susy Apartman

9,4

Susy Apartman

Ubytování (Apartmán) Susy Apartman. Susy Apartman zaujímá klidnou polohu 2,5 km od centra Sárváru a 1,8 km od termálních lázní. Ubytování Susy Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 180 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Center Apartman

9,4

Center Apartman

Ubytování (Apartmány) Center Apartman. Apartmány Center se nacházejí 800 metrů od hradu Nádasdy a nabízejí zahradu, terasu, patio a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Center Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Flamingo Apartment

9,4

Flamingo Apartment

Ubytování (Apartmán) Flamingo Apartment. Flamingo Apartment se nachází 1 km od hradu Nádasdyů a 2 km od lázeňského a wellness centra Sárvár. Ubytování Flamingo Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Csiga Apartment

9,4

Csiga Apartment

Ubytování (Apartmán) Csiga Apartment. Csiga Apartment poskytuje ubytování v Sárváru, 400 metrů od hradu Nádasdy. Ubytování Csiga Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 956 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

City Apartmanház

9,4

City Apartmanház

Ubytování (Apartmány) City Apartmanház. City Apartmanház se nachází ve městě Sárvár, 600 metrů od hradu Nádasdy a 700 metrů od lázeňského a wellness centra Sárvár. Ubytování City Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 986 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kondics Apartmanház

9,4

Kondics Apartmanház

Ubytování (Apartmán) Kondics Apartmanház. Kondics Apartmanház se nachází v poklidné části Sárváru, 5 minut jízdy autem od botanické zahrady a 2 km od termálních lázní, a nabízí ubytování s možností... Ubytování Kondics Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 853 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Sárvár

Město Sárvár se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 134 hotelů a ubytování ve městě Sárvár.