Hledat

Ubytování

Plzeňský kraj

V regionu Plzeňský kraj (Česká republika) máme celkem 551 hotelů a ubytování.

Pro region Plzeňský kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Plzeň (103), Železná Ruda (70), Kašperské Hory (31), Sušice (25), Klatovy (18), Srní (12), Prášily (11), Stříbro (11), Domažlice (10), Modrava (10). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Plzeňský kraj

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Plzeňský kraj

Zelenohorská pošta

10

Zelenohorská pošta

Ubytování (Apartmán) Zelenohorská pošta. Boasting a restaurant, Zelenohorská pošta offers accommodation in Nepomuk with free WiFi and city views. Ubytování Zelenohorská pošta se nachází ve městě Nepomuk (Česko - Plzeňský kraj).

Magic Apartment centre mezonet

10

Magic Apartment centre mezonet

Ubytování (Aparthotel) Magic Apartment centre mezonet. Magic Apartment center mezonet se nachází v Plzni, 600 metrů od Galerie Jiřího Trnky, a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou, kuchyní, klimatizací a... Ubytování Magic Apartment centre mezonet se nachází ve městě Plzeň (Česko - Plzeňský kraj).

Penzion Dagmar

10

Penzion Dagmar

Ubytování (Bed and breakfast) Penzion Dagmar. Penzion Dagmar se nachází v obci Kokašice a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je zde varná deska a rychlovarná konvice. Ubytování Penzion Dagmar se nachází ve městě Kokašice (Česko - Plzeňský kraj).

Korn-Hof

10

Korn-Hof

Ubytování (Aparthotel) Korn-Hof. Všechny ubytovací jednotky mají plně vybavený kuchyňský kout, kde si můžete připravit vlastní jídlo. Ráno se podává kontinentální snídaně. Ubytování Korn-Hof se nachází ve městě Kornatice (Česko - Plzeňský kraj).

Chata pod Obřím hradem

10

Chata pod Obřím hradem

Ubytování (Chata) Chata pod Obřím hradem. Chata pod Obřím hradem se nachází v Nicově v Plzeňském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, neplaceným soukromým parkovištěm a vstupem do fitness... Ubytování Chata pod Obřím hradem se nachází ve městě Nicov (Česko - Plzeňský kraj).

Černá růže - apartmán 5

10

Černá růže - apartmán 5

UbytováníČerná růže - apartmán 5. Černá růže - apartmán 5 se nachází v Plzni. Ubytování Černá růže - apartmán 5 se nachází ve městě Plzeň (Česko - Plzeňský kraj).

U Jelínků

10

U Jelínků

UbytováníU Jelínků. U Jelínků se nachází v obci Šťáhlavy, 17 km od hlavního vlakového nádraží a Západočeského muzea. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Ubytování U Jelínků se nachází ve městě Šťáhlavy (Česko - Plzeňský kraj).

Horský apartmán Prášily

10

Horský apartmán Prášily

Ubytování (Apartmán) Horský apartmán Prášily. Horský apartmán Prášily se nachází v Prášilech a nabízí restauraci a zahradu. Ubytování Horský apartmán Prášily se nachází ve městě Prášily (Česko - Plzeňský kraj).

Hartmanice Apartment

10

Hartmanice Apartment

Ubytování (Apartmán) Hartmanice Apartment. Hartmanice Apartment is situated in Sušice. The accommodation is 50 km from Sankt Englmar. This apartment has 1 bedroom, a flat-screen TV, and a kitchen. Ubytování Hartmanice Apartment se nachází ve městě Sušice (Česko - Plzeňský kraj).

Apartmány Borská Plzeň

10

Apartmány Borská Plzeň

Ubytování (Apartmány) Apartmány Borská Plzeň. Featuring a bar, Apartmány Borská Plzeň provides accommodation in Skvrňany. Free WiFi is offered. Ubytování Apartmány Borská Plzeň se nachází ve městě Plzeň (Česko - Plzeňský kraj).

Chata Nad rybníkem Hnačov

10

Chata Nad rybníkem Hnačov

UbytováníChata Nad rybníkem Hnačov. Chata Nad rybníkem Hnačov se nachází v Hnačově a nabízí sezónní venkovní bazén a terasu. Ubytování Chata Nad rybníkem Hnačov se nachází ve městě Hnačov (Česko).

Ubytování Filipova Hora

10

Ubytování Filipova Hora

Ubytování (Venkovský dům) Ubytování Filipova Hora. Ubytování Filipova Hora se nachází v Tlumačově v Plzeňském kraji. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Ubytování Filipova Hora se nachází ve městě Tlumačov (Česko - Plzeňský kraj).

Hojsova stráž Brčálník Apartmán Za bukem

10

Hojsova stráž Brčálník Apartmán Za bukem

Ubytování (Apartmán) Hojsova stráž Brčálník Apartmán Za bukem. Hojsova stráž Brčálník Apartmán Za bukem se nachází ve Frischwinkelu v Plzeňském kraji a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Hojsova stráž Brčálník Apartmán Za bukem se nachází ve městě Plzeň (Česko - Plzeňský kraj).

Apartment1 Pilsen-Ujezd

10

Apartment1 Pilsen-Ujezd

UbytováníApartment1 Pilsen-Ujezd. Apartment1 Plzeň-Újezd se nachází v Plzni, pouhých 5,3 km od galerie Jiřího Trnky, a nabízí zahradu, gril a úschovnu zavazadel. Ubytování Apartment1 Pilsen-Ujezd se nachází ve městě Plzeň (Česko - Plzeňský kraj).

Arber Resort Železná Ruda

10

Arber Resort Železná Ruda

UbytováníArber Resort Železná Ruda. Arber Resort Železná Ruda se nachází v Železné Rudě, 50 km od muzea Drachenhöhle, a nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Arber Resort Železná Ruda se nachází ve městě Železná Ruda (Česko - Plzeňský kraj).

Penzion Na Habeši

9,9

Penzion Na Habeši

Ubytování (Apartmán) Penzion Na Habeši. Penzion Na Habeši se nachází v Kašperských horách, 6 km od dětského vleku Kašperky a vleku Kašperky 2. Nabízí výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Na Habeši se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Penzion Na Habeši má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Penzion Na Habeši momentálně evidujeme 110 recenzí.

Redfoxapartment

9,9

Redfoxapartment

Ubytování (Apartmán) Redfoxapartment. Apartmány Redfoxapartment se nacházejí v centru Kašperských Hor, gotickém nejvýše položeném městě České republiky, 26 km od obce Bayerisch Eisenstein, a... Ubytování Redfoxapartment se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Redfoxapartment má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Redfoxapartment momentálně evidujeme 20 recenzí.

Apartment No25 Residence Javor

9,9

Apartment No25 Residence Javor

Ubytování (Apartmán) Apartment No25 Residence Javor. Apartmán č.25 Rezidence Javor se nachází v Železné Rudě. Nabízí restauraci, vybavení pro grilování, soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment No25 Residence Javor se nachází ve městě Železná Ruda (Česko - Plzeňský kraj).

Sv. Petr (St. Peter)

9,9

Sv. Petr (St. Peter)

Ubytování (Apartmán) Sv. Petr (St. Peter). Apartmán Sv. Petr (St. Peter) se nachází v Plzni, 1 km od katedrály sv. Bartoloměje a 15 minut chůze od Doosan Areny. Nabízí ubytování s terasou a... Ubytování Sv. Petr (St. Peter) se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Sv. Petr (St. Peter) má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Sv. Petr (St. Peter) momentálně evidujeme 18 recenzí.

Kašperky

9,9

Kašperky

UbytováníKašperky. Kašperky se nachází v Kašperských Horách a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Tento apartmán má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Kašperky se nachází ve městě Kašperské Hory (Česko - Plzeňský kraj).

Penzion Na barokní cestě

9,9

Penzion Na barokní cestě

Ubytování (Apartmán) Penzion Na barokní cestě. Penzion Na barokní cestě se nachází v Plasech v Plzeňském kraji. Nabízí zahradu a ubytování se soukromou terasou. Ubytování Penzion Na barokní cestě se nachází ve městě Plasy (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Penzion Na barokní cestě má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Penzion Na barokní cestě momentálně evidujeme 13 recenzí.

Penzion Nadejov

9,9

Penzion Nadejov

Ubytování (Penzion) Penzion Nadejov. Penzion Nadějov se nachází ve městě Žlíbek, 36 km od Bodenmaisu a 5 km od Kašperských Hor. Ubytování Penzion Nadejov se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Penzion Nadejov má celkové hodnocení 9,9. Pro Penzion Penzion Nadejov momentálně evidujeme 115 recenzí.

Apartmán U Josefa

9,9

Apartmán U Josefa

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Josefa. Apartmán U Josefa se nachází v Sušici a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán U Josefa se nachází ve městě Sušice (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Apartmán U Josefa má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán U Josefa momentálně evidujeme 15 recenzí.

Kasperky 14

9,9

Kasperky 14

UbytováníKasperky 14. Kasperky 14 se nachází v Kašperských Horách. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Kasperky 14 se nachází ve městě Kašperské Hory (Česko - Plzeňský kraj).

Apartmán DaFi

9,9

Apartmán DaFi

Ubytování (Apartmán) Apartmán DaFi. Apartmán DaFi se nachází v Plzni, 1,6 km od Velké Synagogy a 1,8 km od divadla Josefa Kajetána Tyla. Ubytování Apartmán DaFi se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Apartmán DaFi má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán DaFi momentálně evidujeme 45 recenzí.

Ubytování u Zámku

9,9

Ubytování u Zámku

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování u Zámku. Ubytování U Zámku se nachází v obci Sušice. Nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Ubytování u Zámku se nachází ve městě Mokrosuky (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Ubytování u Zámku má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům Ubytování u Zámku momentálně evidujeme 42 recenzí.

Holiday Home MB Ranch

9,9

Holiday Home MB Ranch

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home MB Ranch. Tento prázdninový dům s terasou a výhledem do zahrady leží v Bílé Hoře, 5 km od Plzně. Ubytování Holiday Home MB Ranch se nachází ve městě Plzeň (Česko - Plzeňský kraj).

Yary Yurt

9,9

Yary Yurt

UbytováníYary Yurt. Yary Yurt s výhledem na jezero nabízí ubytování s terasou a rychlovarnou konvicí, asi 34 km od vlakového nádraží Cham. Ubytování Yary Yurt se nachází ve městě Všeruby (Česko - Plzeňský kraj).

Apartmán Horšovský Týn

9,8

Apartmán Horšovský Týn

Ubytování (Apartmán) Apartmán Horšovský Týn. Apartmán Horšovský Týn se nachází v obci Horšovský Týn a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Výhled směřuje do zahrady a Bad Koetzting leží 48 km odtud. Ubytování Apartmán Horšovský Týn se nachází ve městě Horšovský Týn (Česko - Plzeňský kraj).

Chata u lesa

9,8

Chata u lesa

Ubytování (Apartmány) Chata u lesa. Chata u lesa se nachází v Přešticích a nabízí ubytování s terasou. Ubytování Chata u lesa se nachází ve městě Přeštice (Česko - Plzeňský kraj).

Chata na Šumavě

9,8

Chata na Šumavě

Ubytování (Prázdninový dům) Chata na Šumavě. Chata na Šumavě se nachází v Sušici, 40 km od Bodenmais a 35 km od Zwieselu. Nabízí zahradu, terasu a výhled na bazén. Ubytování Chata na Šumavě se nachází ve městě Sušice (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Chata na Šumavě má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům Chata na Šumavě momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartmán Nad Modravou

9,8

Apartmán Nad Modravou

UbytováníApartmán Nad Modravou. Apartmán Nad Modravou se nachází v Modravě v Plzeňském kraji a nabízí zahradu. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Nad Modravou se nachází ve městě Modrava (Česko - Plzeňský kraj).

Kellys SPA

9,8

Kellys SPA

UbytováníKellys SPA. Kellys SPA se nachází v Kdyni, pouhých 42 km od vlakového nádraží Cham. Ubytování Kellys SPA se nachází ve městě Kdyně (Česko - Plzeňský kraj).

Apartmán u Kovářů

9,8

Apartmán u Kovářů

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Kovářů. Apartmán u Kovářů se nachází v Kašperských horách, pouhé 4 minuty pěšky od lyžařského areálu Kašperské Hory a 3,3 km od údolí Amally. Ubytování Apartmán u Kovářů se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Apartmán u Kovářů má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán u Kovářů momentálně evidujeme 12 recenzí.

Stylová chalupa na kraji národního parku Šumava

9,8

Stylová chalupa na kraji národního parku Šumava

Ubytování (Prázdninový dům) Stylová chalupa na kraji národního parku Šumava. Stylová chalupa na kraji národního parku Šumava se nachází v obci Strunkov, 27 km od Železné Rudy. Ubytování Stylová chalupa na kraji národního parku Šumava se nachází ve městě Petrovice u Sušice (Česko - Plzeňský kraj).

Apartment Pražská

9,8

Apartment Pražská

Ubytování (Apartmán) Apartment Pražská. Apartment Pražská nabízí soukromý bazén i vlastní parkoviště v Rokycanech. K dispozici je také plně vybavená kuchyň a terasa. Ubytování Apartment Pražská se nachází ve městě Rokycany (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Apartment Pražská má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment Pražská momentálně evidujeme 26 recenzí.

Apartmán v centru Železné Rudy se zahrádkou

9,8

Apartmán v centru Železné Rudy se zahrádkou

UbytováníApartmán v centru Železné Rudy se zahrádkou. Apartmán v centru Železné Rudy se zahrádkou se zahradou se nachází v Železné Rudě, 49 km od muzea Drachenhöhle. Ubytování Apartmán v centru Železné Rudy se zahrádkou se nachází ve městě Železná Ruda (Česko - Plzeňský kraj).

Apartmány Tobias

9,8

Apartmány Tobias

UbytováníApartmány Tobias. Apartmány Tobias se nacházejí v Běšinách v Plzeňském kraji a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Tobias se nachází ve městě Běšiny (Česko - Plzeňský kraj).

Apartmán Sadová 430

9,8

Apartmán Sadová 430

Ubytování (Apartmán) Apartmán Sadová 430. Apartmán Sadová 430 se nachází v Chodové Plané a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a kuchyní. Ubytování Apartmán Sadová 430 se nachází ve městě Chodová Planá (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Apartmán Sadová 430 má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán Sadová 430 momentálně evidujeme 55 recenzí.

Apartmán Kašperák

9,8

Apartmán Kašperák

UbytováníApartmán Kašperák. Apartmán Kašperák se nachází v Kašperských Horách. Tento apartmán nabízí bezplatné parkování, výtah a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán Kašperák se nachází ve městě Kašperské Hory (Česko - Plzeňský kraj).

Maringotka Gerlovka Šumava

9,8

Maringotka Gerlovka Šumava

Ubytování (Kemp) Maringotka Gerlovka Šumava. Maringotka Gerlovka Šumava se nachází v Čachrově, 31 km od Viechtachu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Maringotka Gerlovka Šumava se nachází ve městě Čachrov (Česko - Plzeňský kraj).

SPACIOUS LUXURY APARTMENT IN THE CITY CENTER

9,8

SPACIOUS LUXURY APARTMENT IN THE CITY CENTER

Ubytování (Apartmán) SPACIOUS LUXURY APARTMENT IN THE CITY CENTER. SPACIOUS LUXURY APARTMENT IN THE CITY CENTER se nachází v Plzni, 400 metrů od katedrály sv. Ubytování SPACIOUS LUXURY APARTMENT IN THE CITY CENTER se nachází ve městě Plzeň (Česko - Plzeňský kraj).

Magic Apartment centre Pilsen

9,8

Magic Apartment centre Pilsen

Ubytování (Apartmány) Magic Apartment centre Pilsen. Magic Apartment centre Pilsen se nachází 600 metrů od galerie Jiřího Trnky a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Nechybí ani terasa. Ubytování Magic Apartment centre Pilsen se nachází ve městě Plzeň (Česko - Plzeňský kraj).

Ubytování Maxa

9,8

Ubytování Maxa

Ubytování (Privát) Ubytování Maxa. Ubytování Maxa se nachází v obci Špičák, 6 km od obce Bayerisch Eisenstein. Hostům je k dispozici soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ubytování Maxa se nachází ve městě Plzeň (Česko - Plzeňský kraj).

Chalupa na Šumavě

9,8

Chalupa na Šumavě

Ubytování (Penzion) Chalupa na Šumavě. Chalupa na Šumavě se nachází v Kašperských Horách v Plzeňském kraji, 37 km od Bodenmais, a nabízí sezónní venkovní bazén a lyžařskou školu. Ubytování Chalupa na Šumavě se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Chalupa na Šumavě má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Chalupa na Šumavě momentálně evidujeme 142 recenzí.

Avantgarde apartments

9,7

Avantgarde apartments

Ubytování (Aparthotel) Avantgarde apartments. Apartmány Avantgarde se nacházejí v Plzni, nedaleko divadla Josefa Kajetána Tyla, muzea Škoda Plzeň a Velké synagogy, a nabízejí terasu, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Avantgarde apartments se nachází ve městě Plzeň (Česko - Plzeňský kraj).

Na Samotě Ve Srubu

9,7

Na Samotě Ve Srubu

Ubytování (Farma) Na Samotě Ve Srubu. Ubytování Na Samotě Ve Srubu se nachází ve Starém Plzenci a nabízí ubytování se soukromým venkovním bazénem, bezplatným Wi-Fi a terasou. Ubytování Na Samotě Ve Srubu se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Na Samotě Ve Srubu má celkové hodnocení 9,7. Pro Farma Na Samotě Ve Srubu momentálně evidujeme 60 recenzí.

PENZION HNAČOV

9,7

PENZION HNAČOV

Ubytování (Penzion) PENZION HNAČOV. PENZION HNAČOV se nachází v obci Zavlekov. Tento 4hvězdičkový penzion nabízí zázemí pro grilování, zahradu, Wi-Fi zdarma a lyžárnu. Ubytování PENZION HNAČOV se nachází ve městě Zavlekov (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování PENZION HNAČOV má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion PENZION HNAČOV momentálně evidujeme 9 recenzí.

Apartmán PPS

9,7

Apartmán PPS

Ubytování (Apartmán) Apartmán PPS. Apartmán PPS se nachází v Železné Rudě, 4 km od lanové dráhy Špičák a 1,3 km od lanovek Tatrapoma H 60 a Transporta II, a nabízí ubytování s výhledem do... Ubytování Apartmán PPS se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Apartmán PPS má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán PPS momentálně evidujeme 26 recenzí.

Ubytování v městech regionu Plzeňský kraj

Ubytování v městech regionu Plzeňský kraj

Ubytování v regionu Plzeňský kraj - Česká republika

Momentálně pro vás evidujeme celkem 551 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Plzeňský kraj.

Pro region Plzeňský kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Plzeň (103), Železná Ruda (70), Kašperské Hory (31), Sušice (25), Klatovy (18), Srní (12), Prášily (11), Stříbro (11), Domažlice (10), Modrava (10). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Plzeňský kraj máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Penzion Dagmar (10*), Penzion Na Habeši (9,9*), Redfoxapartment (9,9*), Sv. Petr (St. Peter) (9,9*), Penzion Na barokní cestě (9,9*), Penzion Nadejov (9,9*), Apartmán U Josefa (9,9*), Polosamota pod Kašperkem Příčná (9,9*), Ubytování u Zámku (9,9*), Holiday Home MB Ranch (9,9*).

Region Plzeňský kraj může být skvělým místem pro strávení dovolené.