Hledat

Ubytování

Plzeňský kraj

V regionu Plzeňský kraj (Česká republika) máme celkem 551 hotelů a ubytování.

Pro region Plzeňský kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Plzeň (103), Železná Ruda (70), Kašperské Hory (31), Sušice (25), Klatovy (18), Srní (12), Prášily (11), Stříbro (11), Domažlice (10), Modrava (10). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Plzeňský kraj

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Plzeňský kraj

Penzion Dagmar

10

Penzion Dagmar

Ubytování (Bed and breakfast) Penzion Dagmar. Penzion Dagmar se nachází v obci Kokašice a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je zde varná deska a rychlovarná konvice. Ubytování Penzion Dagmar se nachází ve městě Kokašice (Česko - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 320 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Na Habeši

9,9

Penzion Na Habeši

Ubytování (Apartmán) Penzion Na Habeši. Penzion Na Habeši se nachází v Kašperských horách, 6 km od dětského vleku Kašperky a vleku Kašperky 2. Nabízí výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Na Habeši se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 811 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Na Habeši má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Penzion Na Habeši momentálně evidujeme 110 recenzí.

Redfoxapartment

9,9

Redfoxapartment

Ubytování (Apartmán) Redfoxapartment. Apartmány Redfoxapartment se nacházejí v centru Kašperských Hor, gotickém nejvýše položeném městě České republiky, 26 km od obce Bayerisch Eisenstein, a... Ubytování Redfoxapartment se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Redfoxapartment má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Redfoxapartment momentálně evidujeme 20 recenzí.

Sv. Petr (St. Peter)

9,9

Sv. Petr (St. Peter)

Ubytování (Apartmán) Sv. Petr (St. Peter). Apartmán Sv. Petr (St. Peter) se nachází v Plzni, 1 km od katedrály sv. Bartoloměje a 15 minut chůze od Doosan Areny. Nabízí ubytování s terasou a... Ubytování Sv. Petr (St. Peter) se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 652 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Sv. Petr (St. Peter) má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Sv. Petr (St. Peter) momentálně evidujeme 18 recenzí.

Penzion Na barokní cestě

9,9

Penzion Na barokní cestě

Ubytování (Apartmán) Penzion Na barokní cestě. Penzion Na barokní cestě se nachází v Plasech v Plzeňském kraji. Nabízí zahradu a ubytování se soukromou terasou. Ubytování Penzion Na barokní cestě se nachází ve městě Plasy (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 406 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Na barokní cestě má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Penzion Na barokní cestě momentálně evidujeme 13 recenzí.

Penzion Nadejov

9,9

Penzion Nadejov

Ubytování (Penzion) Penzion Nadejov. Penzion Nadějov se nachází ve městě Žlíbek, 36 km od Bodenmaisu a 5 km od Kašperských Hor. Ubytování Penzion Nadejov se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 610 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Nadejov má celkové hodnocení 9,9. Pro Penzion Penzion Nadejov momentálně evidujeme 115 recenzí.

Apartmán U Josefa

9,9

Apartmán U Josefa

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Josefa. Apartmán U Josefa se nachází v Sušici a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán U Josefa se nachází ve městě Sušice (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 266 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán U Josefa má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán U Josefa momentálně evidujeme 15 recenzí.

Polosamota pod Kašperkem Příčná

9,9

Polosamota pod Kašperkem Příčná

Ubytování (Prázdninový dům) Polosamota pod Kašperkem Příčná. Tento samostatně stojící prázdninový dům se nachází ve vesnici Bohdašice v obci Dlouhá Ves. Ubytování Polosamota pod Kašperkem Příčná se nachází ve městě Dlouhá Ves (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Polosamota pod Kašperkem Příčná má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům Polosamota pod Kašperkem Příčná momentálně evidujeme 23 recenzí.

Ubytování u Zámku

9,9

Ubytování u Zámku

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování u Zámku. Ubytování U Zámku se nachází v obci Sušice. Nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Ubytování u Zámku se nachází ve městě Mokrosuky (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 686 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování u Zámku má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům Ubytování u Zámku momentálně evidujeme 42 recenzí.

Holiday Home MB Ranch

9,9

Holiday Home MB Ranch

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home MB Ranch. Tento prázdninový dům s terasou a výhledem do zahrady leží v Bílé Hoře, 5 km od Plzně. Ubytování Holiday Home MB Ranch se nachází ve městě Plzeň (Česko - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 192 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán DaFi

9,9

Apartmán DaFi

Ubytování (Apartmán) Apartmán DaFi. Apartmán DaFi se nachází v Plzni, 1,6 km od Velké Synagogy a 1,8 km od divadla Josefa Kajetána Tyla. Ubytování Apartmán DaFi se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 879 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán DaFi má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán DaFi momentálně evidujeme 45 recenzí.

Apartmán Horšovský Týn

9,8

Apartmán Horšovský Týn

Ubytování (Apartmán) Apartmán Horšovský Týn. Apartmán Horšovský Týn se nachází v obci Horšovský Týn a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Výhled směřuje do zahrady a Bad Koetzting leží 48 km odtud. Ubytování Apartmán Horšovský Týn se nachází ve městě Horšovský Týn (Česko - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 838 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata na Šumavě

9,8

Chata na Šumavě

Ubytování (Prázdninový dům) Chata na Šumavě. Chata na Šumavě se nachází v Sušici, 40 km od Bodenmais a 35 km od Zwieselu. Nabízí zahradu, terasu a výhled na bazén. Ubytování Chata na Šumavě se nachází ve městě Sušice (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 317 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata na Šumavě má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům Chata na Šumavě momentálně evidujeme 8 recenzí.

Stylová chalupa na kraji národního parku Šumava

9,8

Stylová chalupa na kraji národního parku Šumava

Ubytování (Prázdninový dům) Stylová chalupa na kraji národního parku Šumava. Stylová chalupa na kraji národního parku Šumava se nachází v obci Strunkov, 27 km od Železné Rudy. Ubytování Stylová chalupa na kraji národního parku Šumava se nachází ve městě Petrovice u Sušice (Česko - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 792 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Pražská

9,8

Apartment Pražská

Ubytování (Apartmán) Apartment Pražská. Apartment Pražská nabízí soukromý bazén i vlastní parkoviště v Rokycanech. K dispozici je také plně vybavená kuchyň a terasa. Ubytování Apartment Pražská se nachází ve městě Rokycany (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 433 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Pražská má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment Pražská momentálně evidujeme 26 recenzí.

Apartmán u Kovářů

9,8

Apartmán u Kovářů

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Kovářů. Apartmán u Kovářů se nachází v Kašperských horách, pouhé 4 minuty pěšky od lyžařského areálu Kašperské Hory a 3,3 km od údolí Amally. Ubytování Apartmán u Kovářů se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 180 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán u Kovářů má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán u Kovářů momentálně evidujeme 12 recenzí.

Apartmán Sadová 430

9,8

Apartmán Sadová 430

Ubytování (Apartmán) Apartmán Sadová 430. Apartmán Sadová 430 se nachází v Chodové Plané a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a kuchyní. Ubytování Apartmán Sadová 430 se nachází ve městě Chodová Planá (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Sadová 430 má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán Sadová 430 momentálně evidujeme 55 recenzí.

SPACIOUS LUXURY APARTMENT IN THE CITY CENTER

9,8

SPACIOUS LUXURY APARTMENT IN THE CITY CENTER

Ubytování (Apartmán) SPACIOUS LUXURY APARTMENT IN THE CITY CENTER. SPACIOUS LUXURY APARTMENT IN THE CITY CENTER se nachází v Plzni, 400 metrů od katedrály sv. Ubytování SPACIOUS LUXURY APARTMENT IN THE CITY CENTER se nachází ve městě Plzeň (Česko - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 698 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa na Šumavě

9,8

Chalupa na Šumavě

Ubytování (Penzion) Chalupa na Šumavě. Chalupa na Šumavě se nachází v Kašperských Horách v Plzeňském kraji, 37 km od Bodenmais, a nabízí sezónní venkovní bazén a lyžařskou školu. Ubytování Chalupa na Šumavě se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 493 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa na Šumavě má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Chalupa na Šumavě momentálně evidujeme 142 recenzí.

Ubytování Maxa

9,8

Ubytování Maxa

Ubytování (Privát) Ubytování Maxa. Ubytování Maxa se nachází v obci Špičák, 6 km od obce Bayerisch Eisenstein. Hostům je k dispozici soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ubytování Maxa se nachází ve městě Plzeň (Česko - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Avantgarde apartments

9,7

Avantgarde apartments

Ubytování (Aparthotel) Avantgarde apartments. Apartmány Avantgarde se nacházejí v Plzni, nedaleko divadla Josefa Kajetána Tyla, muzea Škoda Plzeň a Velké synagogy, a nabízejí terasu, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Avantgarde apartments se nachází ve městě Plzeň (Česko - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 609 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Na Samotě Ve Srubu

9,7

Na Samotě Ve Srubu

Ubytování (Farma) Na Samotě Ve Srubu. Ubytování Na Samotě Ve Srubu se nachází ve Starém Plzenci a nabízí ubytování se soukromým venkovním bazénem, bezplatným Wi-Fi a terasou. Ubytování Na Samotě Ve Srubu se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 317 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Na Samotě Ve Srubu má celkové hodnocení 9,7. Pro Farma Na Samotě Ve Srubu momentálně evidujeme 60 recenzí.

PENZION HNAČOV

9,7

PENZION HNAČOV

Ubytování (Penzion) PENZION HNAČOV. PENZION HNAČOV se nachází v obci Zavlekov. Tento 4hvězdičkový penzion nabízí zázemí pro grilování, zahradu, Wi-Fi zdarma a lyžárnu. Ubytování PENZION HNAČOV se nachází ve městě Zavlekov (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování PENZION HNAČOV má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion PENZION HNAČOV momentálně evidujeme 9 recenzí.

Apartmán PPS

9,7

Apartmán PPS

Ubytování (Apartmán) Apartmán PPS. Apartmán PPS se nachází v Železné Rudě, 4 km od lanové dráhy Špičák a 1,3 km od lanovek Tatrapoma H 60 a Transporta II, a nabízí ubytování s výhledem do... Ubytování Apartmán PPS se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán PPS má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán PPS momentálně evidujeme 26 recenzí.

Apartmán Bílá Hora - Roudná

9,7

Apartmán Bílá Hora - Roudná

Ubytování (Apartmán) Apartmán Bílá Hora - Roudná. Apartmán Plzeň – Roudná se nachází 5 minut jízdy od centra Plzně. Má balkon a Wi-Fi zdarma. K dispozici je také garáž pro motocykly. Ubytování Apartmán Bílá Hora - Roudná se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 304 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Bílá Hora - Roudná má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Bílá Hora - Roudná momentálně evidujeme 82 recenzí.

Barvicka

9,7

Barvicka

Ubytování (Bed and breakfast) Barvicka. Barvička se nachází na kraji lesa v Třemošné v Plzeňském kraji, 101 km od Prahy. Nabízí gril a terasu. Ubytování Barvicka se nachází ve městě Třemošná (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Barvicka má celkové hodnocení 9,7. Pro Bed and breakfast Barvicka momentálně evidujeme 185 recenzí.

Apartment Brusinka

9,7

Apartment Brusinka

Ubytování (Apartmán) Apartment Brusinka. Apartmán Brusinka se nachází na okraji Kašperských Hor, 5 minut chůze od náměstí i od nejbližšího lyžařského vleku. Ubytování Apartment Brusinka se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Brusinka má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment Brusinka momentálně evidujeme 103 recenzí.

Holiday Home U Fišerů

9,7

Holiday Home U Fišerů

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home U Fišerů. Tento prázdninový dům se nachází v Kašperských Horách a nabízí terasu. K dispozici je také bezplatné soukromé parkoviště a do města Bodenmais je to 35 km. Ubytování Holiday Home U Fišerů se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Holiday Home U Fišerů má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům Holiday Home U Fišerů momentálně evidujeme 35 recenzí.

Apartmány Nezdice na Šumavě

9,7

Apartmány Nezdice na Šumavě

Ubytování (Apartmán) Apartmány Nezdice na Šumavě. Apartmány Nezdice na Šumavě se nachází v Nezdicích. Nabízí ubytování s posezením a kuchyňským koutem. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Apartmány Nezdice na Šumavě se nachází ve městě Nezdice na Šumavě (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 755 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Nezdice na Šumavě má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány Nezdice na Šumavě momentálně evidujeme 15 recenzí.

Penzion Horska Kvilda

9,7

Penzion Horska Kvilda

Ubytování (Apartmán) Penzion Horska Kvilda. Penzion Horská Kvilda se nachází v Horské Kvildě. Nabízí terasu nebo patio, Wi-Fi zdarma, zahradu a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Penzion Horska Kvilda se nachází ve městě Horská Kvilda (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 932 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Horska Kvilda má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Penzion Horska Kvilda momentálně evidujeme 155 recenzí.

Ferienwohnung Blanka

9,7

Ferienwohnung Blanka

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Blanka. Apartmán Ferienwohnung Blanka je situovaný v budově z roku 2017 v Klatovech a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung Blanka se nachází ve městě Klatovy (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 738 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ferienwohnung Blanka má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Ferienwohnung Blanka momentálně evidujeme 7 recenzí.

Apartmán Palác Ehrlich

9,7

Apartmán Palác Ehrlich

Ubytování (Apartmán) Apartmán Palác Ehrlich. Apartmán Palác Ehrlich se nachází v Plzni, 600 metrů od galerie Jiřího Trnky, 700 metrů od katedrály sv. Bartoloměje a 800 metrů od Západočeského muzea. Ubytování Apartmán Palác Ehrlich se nachází ve městě Plzeň (Česko - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Květná 759/41, apartmán 1

9,7

Květná 759/41, apartmán 1

Ubytování (Apartmán) Květná 759/41, apartmán 1. Apartmány Květná 759/41 se nachází v Plzni, 10 minut chůze od ČEZ Areny. Nabízí ubytování s výhledem na město, wellness centrum a bezplatné Wi-Fi... Ubytování Květná 759/41, apartmán 1 se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Květná 759/41, apartmán 1 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Květná 759/41, apartmán 1 momentálně evidujeme 43 recenzí.

Čtyři pokoje

9,7

Čtyři pokoje

Ubytování (Venkovský dům) Čtyři pokoje. Venkovský dům Čtyři pokoje se nachází v Tachově v Plzeňském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a soukromým parkovištěm zdarma. Ubytování Čtyři pokoje se nachází ve městě Tachov (Česko - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 640 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cardinal Richelieu Apartment

9,7

Cardinal Richelieu Apartment

Ubytování (Apartmán) Cardinal Richelieu Apartment. Apartmán Cardinal Richelieu se nachází v Plzni a nabízí restauraci, bar, zahradu, bezplatné Wi-Fi, výhled do zahrady, balkon a dětské hřiště. Ubytování Cardinal Richelieu Apartment se nachází ve městě Plzeň (Česko - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 573 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jacob´s Apartement

9,7

Jacob´s Apartement

Ubytování (Apartmán) Jacob´s Apartement. Jacob´s Apartement se nachází v Plzni, 1,9 km od Západočeského muzea a 2,2 km od divadla Josefa Kajetána Tyla, a nabízí ubytování s výhledem na město. Ubytování Jacob´s Apartement se nachází ve městě Plzeň (Česko - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 017 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunny, fully furnished Studio type with terrace

9,7

Sunny, fully furnished Studio type with terrace

Ubytování (Apartmán) Sunny, fully furnished Studio type with terrace. Kompletně zařízený apartmán studiového typu Sunny se nachází v Plzni, 300 metrů od muzea Škoda Plzeň a Velké synagogy. Ubytování Sunny, fully furnished Studio type with terrace se nachází ve městě (Česko - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Šumavská chalupa

9,7

Šumavská chalupa

Ubytování (Penzion) Šumavská chalupa. Šumavská chalupa se nachází v Hojsově Stráži. Nabízí zahradu, prodej skipasů, terasu, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Šumavská chalupa se nachází ve městě Plzeň (Česko - Plzeňský kraj).

Apartmán Staňkov

9,7

Apartmán Staňkov

Ubytování (Apartmán) Apartmán Staňkov. Apartmán Staňkov se nachází na okraji města, 700 metrů od centra a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením, zahradu s sezónní bazén. Ubytování Apartmán Staňkov se nachází ve městě Staňkov (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Staňkov má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Staňkov momentálně evidujeme 49 recenzí.

Apartman U Jeziska

9,7

Apartman U Jeziska

Ubytování (Apartmán) Apartman U Jeziska. Apartmán U Ježíška se nachází v Plzni, 1,1 km od Západočeského muzea a 1,6 km od divadla Josefa Kajetána Tyla, a nabízí ubytování s klimatizací a balkonem. Ubytování Apartman U Jeziska se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman U Jeziska má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartman U Jeziska momentálně evidujeme 119 recenzí.

Pension Pamferka

9,6

Pension Pamferka

Ubytování (Penzion) Pension Pamferka. Pension Pamferka stojí uprostřed kopců a borovicových lesů. Nabízí apartmány s možností vlastního stravování a bezplatné parkování. Ubytování Pension Pamferka se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Pamferka má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Pension Pamferka momentálně evidujeme 79 recenzí.

Apartmán U Prazdroje

9,6

Apartmán U Prazdroje

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Prazdroje. Apartmán U Prazdroje se nachází v Plzni, 9 minut chůze od Západočeského muzea, 50 metrů od hlavní brány pivovaru Pilsner Urquell, 10 minut chůze od... Ubytování Apartmán U Prazdroje se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán U Prazdroje má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán U Prazdroje momentálně evidujeme 104 recenzí.

Apartmán Mocca

9,6

Apartmán Mocca

Ubytování (Apartmán) Apartmán Mocca. Apartmán Mocca se nachází v Kašperských Horách, méně než 1 km od Kašperského dětského vleku i vleku Kašpersky 1 a 12 minut chůze od vleku Kašperský 2. Ubytování Apartmán Mocca se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Mocca má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Mocca momentálně evidujeme 15 recenzí.

Apartment U Anděla

9,6

Apartment U Anděla

Ubytování (Apartmán) Apartment U Anděla. Apartmán U Anděla se nachází v Dlouhé Vsi, 5 km od Sušice, směrem k lyžařské oblasti Kašperské Hory a na okraji národního parku Šumava. Ubytování Apartment U Anděla se nachází ve městě Dlouhá Ves (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment U Anděla má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartment U Anděla momentálně evidujeme 31 recenzí.

Ranch 79

9,6

Ranch 79

Ubytování (Venkovský dům) Ranch 79. Ranch 79 se nachází ve Smědčicích. Nabízí zahradu, terasu, sdílený obývací prostor a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ranch 79 se nachází ve městě Smědčice (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ranch 79 má celkové hodnocení 9,6. Pro Venkovský dům Ranch 79 momentálně evidujeme 69 recenzí.

Ubytování u Vydřího mostu

9,6

Ubytování u Vydřího mostu

Ubytování (Privát) Ubytování u Vydřího mostu. Privát - Ubytování u Vydřího mostu se nachází v Horské Kvildě v Plzeňském kraji. Lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Některé pokoje mají posezení a/nebo terasu. Ubytování Ubytování u Vydřího mostu se nachází ve městě Horská Kvilda (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování u Vydřího mostu má celkové hodnocení 9,6. Pro Privát Ubytování u Vydřího mostu momentálně evidujeme 35 recenzí.

Ubytování U Řezbáře

9,6

Ubytování U Řezbáře

Ubytování (Apartmán) Ubytování U Řezbáře. Ubytování U Řezbáře se nachází v Hartmanicích a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Bayerisch Eisenstein je vzdálený 27 km. Ubytování Ubytování U Řezbáře se nachází ve městě Hartmanice (Česko - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

COZY LUXURY APARTMENT IN THE CITY CENTER

9,6

COZY LUXURY APARTMENT IN THE CITY CENTER

Ubytování (Apartmán) COZY LUXURY APARTMENT IN THE CITY CENTER. COZY LUXURY APARTMENT IN THE CITY CENTER se nachází v Plzni, 400 metrů od katedrály sv. Ubytování COZY LUXURY APARTMENT IN THE CITY CENTER se nachází ve městě Plzeň (Česko - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modern Apartment Klatovy

9,6

Modern Apartment Klatovy

Ubytování (Apartmán) Modern Apartment Klatovy. Moderní apartmán Klatovy se nachází v Klatovech. Mezi oblíbené aktivity v okolí patří lyžování a rybaření. Ubytování Modern Apartment Klatovy se nachází ve městě Klatovy (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 210 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Modern Apartment Klatovy má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Modern Apartment Klatovy momentálně evidujeme 33 recenzí.

Malá Kráska

9,6

Malá Kráska

Ubytování (Prázdninový dům) Malá Kráska. Malá Kráska je rekreační dům s bezplatným Wi-Fi, který se nachází v obci Nicov na Šumavě, Parkování na místě je zdarma. Ubytování Malá Kráska se nachází ve městě Nicov (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 931 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Malá Kráska má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům Malá Kráska momentálně evidujeme 13 recenzí.

Penzion Štybar

9,6

Penzion Štybar

Ubytování (Penzion) Penzion Štybar. Penzion Štybar se nachází ve Stříbře, jen 100 metrů od historického centra. Ubytování Penzion Štybar se nachází ve městě Stříbro (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Štybar má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion Štybar momentálně evidujeme 201 recenzí.

Ubytování v městech regionu Plzeňský kraj

Ubytování v městech regionu Plzeňský kraj

Ubytování v regionu Plzeňský kraj - Česká republika

Momentálně pro vás evidujeme celkem 551 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Plzeňský kraj.

Pro region Plzeňský kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Plzeň (103), Železná Ruda (70), Kašperské Hory (31), Sušice (25), Klatovy (18), Srní (12), Prášily (11), Stříbro (11), Domažlice (10), Modrava (10). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Plzeňský kraj máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Penzion Dagmar (10*), Penzion Na Habeši (9,9*), Redfoxapartment (9,9*), Sv. Petr (St. Peter) (9,9*), Penzion Na barokní cestě (9,9*), Penzion Nadejov (9,9*), Apartmán U Josefa (9,9*), Polosamota pod Kašperkem Příčná (9,9*), Ubytování u Zámku (9,9*), Holiday Home MB Ranch (9,9*).

Region Plzeňský kraj může být skvělým místem pro strávení dovolené.