Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Plzeň

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Plzeň

Magic Apartment centre mezonet

10

Magic Apartment centre mezonet

Ubytování (Aparthotel) Magic Apartment centre mezonet. Magic Apartment center mezonet se nachází v Plzni, 600 metrů od Galerie Jiřího Trnky, a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou, kuchyní, klimatizací a... Ubytování Magic Apartment centre mezonet se nachází ve městě Plzeň (Česko - Plzeňský kraj).

Černá růže - apartmán 5

10

Černá růže - apartmán 5

UbytováníČerná růže - apartmán 5. Černá růže - apartmán 5 se nachází v Plzni. Ubytování Černá růže - apartmán 5 se nachází ve městě Plzeň (Česko - Plzeňský kraj).

Apartmány Borská Plzeň

10

Apartmány Borská Plzeň

Ubytování (Apartmány) Apartmány Borská Plzeň. Featuring a bar, Apartmány Borská Plzeň provides accommodation in Skvrňany. Free WiFi is offered. Ubytování Apartmány Borská Plzeň se nachází ve městě Plzeň (Česko - Plzeňský kraj).

Hojsova stráž Brčálník Apartmán Za bukem

10

Hojsova stráž Brčálník Apartmán Za bukem

Ubytování (Apartmán) Hojsova stráž Brčálník Apartmán Za bukem. Hojsova stráž Brčálník Apartmán Za bukem se nachází ve Frischwinkelu v Plzeňském kraji a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Hojsova stráž Brčálník Apartmán Za bukem se nachází ve městě Plzeň (Česko - Plzeňský kraj).

Apartment1 Pilsen-Ujezd

10

Apartment1 Pilsen-Ujezd

UbytováníApartment1 Pilsen-Ujezd. Apartment1 Plzeň-Újezd se nachází v Plzni, pouhých 5,3 km od galerie Jiřího Trnky, a nabízí zahradu, gril a úschovnu zavazadel. Ubytování Apartment1 Pilsen-Ujezd se nachází ve městě Plzeň (Česko - Plzeňský kraj).

Sv. Petr (St. Peter)

9,9

Sv. Petr (St. Peter)

Ubytování (Apartmán) Sv. Petr (St. Peter). Apartmán Sv. Petr (St. Peter) se nachází v Plzni, 1 km od katedrály sv. Bartoloměje a 15 minut chůze od Doosan Areny. Nabízí ubytování s terasou a... Ubytování Sv. Petr (St. Peter) se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Sv. Petr (St. Peter) má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Sv. Petr (St. Peter) momentálně evidujeme 18 recenzí.

Apartmán DaFi

9,9

Apartmán DaFi

Ubytování (Apartmán) Apartmán DaFi. Apartmán DaFi se nachází v Plzni, 1,6 km od Velké Synagogy a 1,8 km od divadla Josefa Kajetána Tyla. Ubytování Apartmán DaFi se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Apartmán DaFi má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán DaFi momentálně evidujeme 45 recenzí.

Holiday Home MB Ranch

9,9

Holiday Home MB Ranch

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home MB Ranch. Tento prázdninový dům s terasou a výhledem do zahrady leží v Bílé Hoře, 5 km od Plzně. Ubytování Holiday Home MB Ranch se nachází ve městě Plzeň (Česko - Plzeňský kraj).

SPACIOUS LUXURY APARTMENT IN THE CITY CENTER

9,8

SPACIOUS LUXURY APARTMENT IN THE CITY CENTER

Ubytování (Apartmán) SPACIOUS LUXURY APARTMENT IN THE CITY CENTER. SPACIOUS LUXURY APARTMENT IN THE CITY CENTER se nachází v Plzni, 400 metrů od katedrály sv. Ubytování SPACIOUS LUXURY APARTMENT IN THE CITY CENTER se nachází ve městě Plzeň (Česko - Plzeňský kraj).

Magic Apartment centre Pilsen

9,8

Magic Apartment centre Pilsen

Ubytování (Apartmány) Magic Apartment centre Pilsen. Magic Apartment centre Pilsen se nachází 600 metrů od galerie Jiřího Trnky a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Nechybí ani terasa. Ubytování Magic Apartment centre Pilsen se nachází ve městě Plzeň (Česko - Plzeňský kraj).

Ubytování Maxa

9,8

Ubytování Maxa

Ubytování (Privát) Ubytování Maxa. Ubytování Maxa se nachází v obci Špičák, 6 km od obce Bayerisch Eisenstein. Hostům je k dispozici soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ubytování Maxa se nachází ve městě Plzeň (Česko - Plzeňský kraj).

Avantgarde apartments

9,7

Avantgarde apartments

Ubytování (Aparthotel) Avantgarde apartments. Apartmány Avantgarde se nacházejí v Plzni, nedaleko divadla Josefa Kajetána Tyla, muzea Škoda Plzeň a Velké synagogy, a nabízejí terasu, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Avantgarde apartments se nachází ve městě Plzeň (Česko - Plzeňský kraj).

Na Samotě Ve Srubu

9,7

Na Samotě Ve Srubu

Ubytování (Farma) Na Samotě Ve Srubu. Ubytování Na Samotě Ve Srubu se nachází ve Starém Plzenci a nabízí ubytování se soukromým venkovním bazénem, bezplatným Wi-Fi a terasou. Ubytování Na Samotě Ve Srubu se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Na Samotě Ve Srubu má celkové hodnocení 9,7. Pro Farma Na Samotě Ve Srubu momentálně evidujeme 60 recenzí.

Apartmán Bílá Hora - Roudná

9,7

Apartmán Bílá Hora - Roudná

Ubytování (Apartmán) Apartmán Bílá Hora - Roudná. Apartmán Plzeň – Roudná se nachází 5 minut jízdy od centra Plzně. Má balkon a Wi-Fi zdarma. K dispozici je také garáž pro motocykly. Ubytování Apartmán Bílá Hora - Roudná se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Apartmán Bílá Hora - Roudná má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Bílá Hora - Roudná momentálně evidujeme 82 recenzí.

Apartmán Palác Ehrlich

9,7

Apartmán Palác Ehrlich

Ubytování (Apartmán) Apartmán Palác Ehrlich. Apartmán Palác Ehrlich se nachází v Plzni, 600 metrů od galerie Jiřího Trnky, 700 metrů od katedrály sv. Bartoloměje a 800 metrů od Západočeského muzea. Ubytování Apartmán Palác Ehrlich se nachází ve městě Plzeň (Česko - Plzeňský kraj).

Květná 759/41, apartmán 1

9,7

Květná 759/41, apartmán 1

Ubytování (Apartmán) Květná 759/41, apartmán 1. Apartmány Květná 759/41 se nachází v Plzni, 10 minut chůze od ČEZ Areny. Nabízí ubytování s výhledem na město, wellness centrum a bezplatné Wi-Fi... Ubytování Květná 759/41, apartmán 1 se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Květná 759/41, apartmán 1 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Květná 759/41, apartmán 1 momentálně evidujeme 43 recenzí.

Apartmán Domenica 103

9,7

Apartmán Domenica 103

UbytováníApartmán Domenica 103. Apartmán Domenica 103 se nachází ve Frischwinkelu. 43 km od muzea Drachenhöhle. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Domenica 103 se nachází ve městě Plzeň (Česko - Plzeňský kraj).

Jacob´s Apartement

9,7

Jacob´s Apartement

Ubytování (Apartmán) Jacob´s Apartement. Jacob´s Apartement se nachází v Plzni, 1,9 km od Západočeského muzea a 2,2 km od divadla Josefa Kajetána Tyla, a nabízí ubytování s výhledem na město. Ubytování Jacob´s Apartement se nachází ve městě Plzeň (Česko - Plzeňský kraj).

Cardinal Richelieu Apartment

9,7

Cardinal Richelieu Apartment

Ubytování (Apartmán) Cardinal Richelieu Apartment. Apartmán Cardinal Richelieu se nachází v Plzni a nabízí restauraci, bar, zahradu, bezplatné Wi-Fi, výhled do zahrady, balkon a dětské hřiště. Ubytování Cardinal Richelieu Apartment se nachází ve městě Plzeň (Česko - Plzeňský kraj).

Apartman U Jeziska

9,7

Apartman U Jeziska

Ubytování (Apartmán) Apartman U Jeziska. Apartmán U Ježíška se nachází v Plzni, 1,1 km od Západočeského muzea a 1,6 km od divadla Josefa Kajetána Tyla, a nabízí ubytování s klimatizací a balkonem. Ubytování Apartman U Jeziska se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Apartman U Jeziska má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartman U Jeziska momentálně evidujeme 119 recenzí.

Apartmán U Prazdroje

9,6

Apartmán U Prazdroje

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Prazdroje. Apartmán U Prazdroje se nachází v Plzni, 9 minut chůze od Západočeského muzea, 50 metrů od hlavní brány pivovaru Pilsner Urquell, 10 minut chůze od... Ubytování Apartmán U Prazdroje se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Apartmán U Prazdroje má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán U Prazdroje momentálně evidujeme 104 recenzí.

Prostorný dvoupokojový apartmán 52m2

9,6

Prostorný dvoupokojový apartmán 52m2

UbytováníProstorný dvoupokojový apartmán 52m2. Prostorný dvoupokojový apartmán 52m2 se nachází v Plzni, 2,1 km od Západočeské univerzity a 3,4 km od muzea Škoda Plzeň, a nabízí ubytování s bezplatným... Ubytování Prostorný dvoupokojový apartmán 52m2 se nachází ve městě Plzeň (Česko - Plzeňský kraj).

COZY LUXURY APARTMENT IN THE CITY CENTER

9,6

COZY LUXURY APARTMENT IN THE CITY CENTER

Ubytování (Apartmán) COZY LUXURY APARTMENT IN THE CITY CENTER. COZY LUXURY APARTMENT IN THE CITY CENTER se nachází v Plzni, 400 metrů od katedrály sv. Ubytování COZY LUXURY APARTMENT IN THE CITY CENTER se nachází ve městě Plzeň (Česko - Plzeňský kraj).

Amazing view apartment

9,6

Amazing view apartment

Ubytování (Apartmán) Amazing view apartment. Apartmán Amazing view se nachází v Plzni, 3,4 km od Divadla Josefa Kajetána Tyla. Nabízí bezplatné Wi-Fi, výhled na město a turistické informace. Ubytování Amazing view apartment se nachází ve městě Plzeň (Česko - Plzeňský kraj).

Penzion Na

9,5

Penzion Na

Ubytování (Penzion) Penzion Na. Located in Skvrňany, Penzion @Na offers a garden. Boasting family rooms, this property also provides guests with a terrace. Ubytování Penzion Na se nachází ve městě Plzeň (Česko - Plzeňský kraj).

Pilsen apartment

9,5

Pilsen apartment

Ubytování (Apartmán) Pilsen apartment. Tento apartmán se nachází v Plzni, 400 metrů od Galerie Jiřího Trnky a katedrály sv. Ubytování Pilsen apartment se nachází ve městě Plzeň (Česko - Plzeňský kraj).

Hotel Republika 24 Apartments

9,5

Hotel Republika 24 Apartments

Ubytování (Apartmán) Hotel Republika 24 Apartments. Hotel Republika 24 Apartments se nachází v Plzni nedaleko katedrály sv. Bartoloměje, galerie Jiřího Trnky a Západočeského muzea. Ubytování Hotel Republika 24 Apartments se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Hotel Republika 24 Apartments má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Hotel Republika 24 Apartments momentálně evidujeme 904 recenzí.

Apartments & Suites Žlutá Hruška

9,5

Apartments & Suites Žlutá Hruška

Ubytování (Apartmán) Apartments & Suites Žlutá Hruška. Apartments & Suites Žlutá Hruška se nachází v Plzni, 1,3 km od katedrály sv. Bartoloměje a 1,4 km od Velké synagogy. Ubytování Apartments & Suites Žlutá Hruška se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Apartments & Suites Žlutá Hruška má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartments & Suites Žlutá Hruška momentálně evidujeme 107 recenzí.

Pilsner Apartments

9,5

Pilsner Apartments

Ubytování (Apartmán) Pilsner Apartments. Pilsner Apartments se nachází v Plzni, 700 metrů od Západočeského muzea, 1,1 km od divadla Josefa Kajetána Tyla a 1,3 km od galerie Jiřího Trnky, a nabízí... Ubytování Pilsner Apartments se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Pilsner Apartments má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Pilsner Apartments momentálně evidujeme 191 recenzí.

Spacious apartment in perfect location 52m2

9,5

Spacious apartment in perfect location 52m2

UbytováníSpacious apartment in perfect location 52m2. Prostorný apartmán na ideálním místě se zahradou a barem. 52m2 nabízí ubytování v Plzni s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Ubytování Spacious apartment in perfect location 52m2 se nachází ve městě Plzeň (Česko - Plzeňský kraj).

Poslední Patro Apartment

9,5

Poslední Patro Apartment

Ubytování (Apartmán) Poslední Patro Apartment. Poslední Patro Apartment se nachází v Plzni, 200 metrů od Západočeského muzea, 700 metrů od divadla Josefa Kajetána Tyla a necelý 1 km od Galerie Jiřího... Ubytování Poslední Patro Apartment se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Poslední Patro Apartment má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Poslední Patro Apartment momentálně evidujeme 26 recenzí.

Černá růže - Apartmán 3

9,5

Černá růže - Apartmán 3

UbytováníČerná růže - Apartmán 3. Černá růže - Apartmán 3 se nachází v Plzni, 2,9 km od Západočeského muzea, 3,1 km od galerie Jiřího Trnky a 3,2 km od katedrály sv. Bartoloměje. Ubytování Černá růže - Apartmán 3 se nachází ve městě Plzeň (Česko - Plzeňský kraj).

Apartmán s výhledem na Jezerní stěnu

9,5

Apartmán s výhledem na Jezerní stěnu

Ubytování (Apartmán) Apartmán s výhledem na Jezerní stěnu. Apartmán s výhledem na Jezerní stěnu se nachází ve Špičáku, 13 km od městečka Bodenmais. K dispozici je bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán s výhledem na Jezerní stěnu se nachází ve městě Plzeň (Česko - Plzeňský kraj).

Penzion Stará Vápenka

9,5

Penzion Stará Vápenka

Ubytování (Penzion) Penzion Stará Vápenka. Penzion Stará Vápenka, obklopený loukami, se nachází ve Svinné, hned vedle lesa. Ubytování Penzion Stará Vápenka se nachází ve městě Plzeň (Česko - Plzeňský kraj).

Apartmán Jako doma

9,5

Apartmán Jako doma

UbytováníApartmán Jako doma. Apartmán Jako doma se nachází v Plzni, 2 km od Západočeské univerzity, 3,4 km od muzea Škoda Plzeň a 3,6 km od Západočeského muzea. Ubytování Apartmán Jako doma se nachází ve městě Plzeň (Česko - Plzeňský kraj).

Apartmán Mrakodrap

9,4

Apartmán Mrakodrap

Ubytování (Apartmán) Apartmán Mrakodrap. Stylově zařízený apartmán Mrakodrap se nachází v centru Plzně, kousek pěšky od hlavních turistických atrakcí, jako je Západočeské muzeum, katedrála sv. Ubytování Apartmán Mrakodrap se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Apartmán Mrakodrap má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán Mrakodrap momentálně evidujeme 38 recenzí.

Apartmány Černý Tulipán #4

9,4

Apartmány Černý Tulipán #4

Ubytování (Apartmán) Apartmány Černý Tulipán #4. Apartmány Černý tulipán (Black tulip) se nachází v Plzni v blízkosti galerie Jiřího Trnky, 500 metrů od katedrály sv. Bartoloměje. Ubytování Apartmány Černý Tulipán #4 se nachází ve městě Plzeň (Česko - Plzeňský kraj).

Apartmán Livingstone - Roudna

9,4

Apartmán Livingstone - Roudna

Ubytování (Apartmán) Apartmán Livingstone - Roudna. Apartmán Livingstone - Roudná se nachází v Plzni, necelý 1 km od katedrály sv. Bartoloměje a 14 minut chůze od arény Doosan a nabízí terasu. Ubytování Apartmán Livingstone - Roudna se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Apartmán Livingstone - Roudna má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán Livingstone - Roudna momentálně evidujeme 56 recenzí.

Hotelový a jezdecký areál Dvůr Krutěnice

9,4

Hotelový a jezdecký areál Dvůr Krutěnice

Ubytování (Hotel) Hotelový a jezdecký areál Dvůr Krutěnice. Hotelový Jezdecký areál Dvůr Krutěnice s koňskou farmou nabízí projížďky na koni, má restauraci a wellness centrum a zdarma poskytuje Wi-Fi připojení k... Ubytování Hotelový a jezdecký areál Dvůr Krutěnice se nachází ve městě Plzeň (Česko - Plzeňský kraj).

Apartmán U Kola na Brčálníku

9,4

Apartmán U Kola na Brčálníku

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Kola na Brčálníku. Apartmán U Kola na Brčálníku se nachází v Hojsově Stráži a nabízí zahradu, terasu a neplacené soukromé parkoviště. Deggendorf je odsud 44 km. Ubytování Apartmán U Kola na Brčálníku se nachází ve městě Plzeň (Česko - Plzeňský kraj).

Apartmán Champion II

9,4

Apartmán Champion II

Ubytování (Apartmán) Apartmán Champion II. Apartmán Champion II is situated in Plzeň, 700 metres from Cathedral of St. Ubytování Apartmán Champion II se nachází ve městě Plzeň (Česko - Plzeňský kraj).

Zoo Karlovarská Apartment

9,4

Zoo Karlovarská Apartment

UbytováníZoo Karlovarská Apartment. Zoo Karlovarská Apartment nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Bolevci, 47 km od kláštera Teplá, 1,7 km od katedrály sv. Ubytování Zoo Karlovarská Apartment se nachází ve městě Plzeň (Česko - Plzeňský kraj).

Pension U Sebastiana

9,4

Pension U Sebastiana

Ubytování (Apartmány) Pension U Sebastiana. Rodinný penzion U Sebastiana se nachází na klidném místě u lesa, 2,5 km od Nýrska. Nabízí Wi-Fi zdarma a možnost projížďky na koňském hřbetě. Ubytování Pension U Sebastiana se nachází ve městě Plzeň (Česko - Plzeňský kraj).

Galerie Vila Lucia #5 - mezotonový apartmán

9,3

Galerie Vila Lucia #5 - mezotonový apartmán

Ubytování (Apartmán) Galerie Vila Lucia #5 - mezotonový apartmán. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Galerie Vila Lucia #5 - mezotonový apartmán se nachází v Plzni, pouhých 500 metrů od katedrály sv. Ubytování Galerie Vila Lucia #5 - mezotonový apartmán se nachází ve městě Plzeň (Česko - Plzeňský kraj).

Apartmány Černý Tulipán #3

9,3

Apartmány Černý Tulipán #3

Ubytování (Apartmán) Apartmány Černý Tulipán #3. Apartmány Černý Tulipán #3 se nachází v Plzni, v blízkosti galerie Jiřího Trnky a 500 metrů od katedrály sv. Ubytování Apartmány Černý Tulipán #3 se nachází ve městě Plzeň (Česko - Plzeňský kraj).

Bolevec Tower

9,3

Bolevec Tower

Ubytování (Apartmán) Bolevec Tower. Apartmán Bolevec Tower se nachází v Plzni a nabízí restauraci, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Bolevec Tower se nachází ve městě Plzeň (Česko - Plzeňský kraj).

Penzion u vody s výhledem

9,2

Penzion u vody s výhledem

Ubytování (Penzion) Penzion u vody s výhledem. Penzion u vody s výhledem stojí v Plzni, 4,3 km od katedrály sv. Bartoloměje a nabízí zahradu a terasu. Aréna Doosan i divadlo J.K. Tyla jsou vzdálené 5... Ubytování Penzion u vody s výhledem se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Penzion u vody s výhledem má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion u vody s výhledem momentálně evidujeme 61 recenzí.

Wine Celler Country House

9,2

Wine Celler Country House

Ubytování (Prázdninový dům) Wine Celler Country House. Wine Celler Country House se nachází v Kozelu. Nabízí restauraci, bar, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Wine Celler Country House se nachází ve městě Plzeň (Česko - Plzeňský kraj).