Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Plzeň

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Plzeň

Sv. Petr (St. Peter)

9,9

Sv. Petr (St. Peter)

Ubytování (Apartmán) Sv. Petr (St. Peter). Apartmán Sv. Petr (St. Peter) se nachází v Plzni, 1 km od katedrály sv. Bartoloměje a 15 minut chůze od Doosan Areny. Nabízí ubytování s terasou a... Ubytování Sv. Petr (St. Peter) se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 652 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Sv. Petr (St. Peter) má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Sv. Petr (St. Peter) momentálně evidujeme 18 recenzí.

Apartmán DaFi

9,9

Apartmán DaFi

Ubytování (Apartmán) Apartmán DaFi. Apartmán DaFi se nachází v Plzni, 1,6 km od Velké Synagogy a 1,8 km od divadla Josefa Kajetána Tyla. Ubytování Apartmán DaFi se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 879 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán DaFi má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán DaFi momentálně evidujeme 45 recenzí.

Apartmán Bílá Hora - Roudná

9,7

Apartmán Bílá Hora - Roudná

Ubytování (Apartmán) Apartmán Bílá Hora - Roudná. Apartmán Plzeň – Roudná se nachází 5 minut jízdy od centra Plzně. Má balkon a Wi-Fi zdarma. K dispozici je také garáž pro motocykly. Ubytování Apartmán Bílá Hora - Roudná se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 304 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Bílá Hora - Roudná má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Bílá Hora - Roudná momentálně evidujeme 82 recenzí.

Na Samotě Ve Srubu

9,7

Na Samotě Ve Srubu

Ubytování (Farma) Na Samotě Ve Srubu. Ubytování Na Samotě Ve Srubu se nachází ve Starém Plzenci a nabízí ubytování se soukromým venkovním bazénem, bezplatným Wi-Fi a terasou. Ubytování Na Samotě Ve Srubu se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 317 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Na Samotě Ve Srubu má celkové hodnocení 9,7. Pro Farma Na Samotě Ve Srubu momentálně evidujeme 60 recenzí.

Květná 759/41, apartmán 1

9,7

Květná 759/41, apartmán 1

Ubytování (Apartmán) Květná 759/41, apartmán 1. Apartmány Květná 759/41 se nachází v Plzni, 10 minut chůze od ČEZ Areny. Nabízí ubytování s výhledem na město, wellness centrum a bezplatné Wi-Fi... Ubytování Květná 759/41, apartmán 1 se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Květná 759/41, apartmán 1 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Květná 759/41, apartmán 1 momentálně evidujeme 43 recenzí.

Apartman U Jeziska

9,7

Apartman U Jeziska

Ubytování (Apartmán) Apartman U Jeziska. Apartmán U Ježíška se nachází v Plzni, 1,1 km od Západočeského muzea a 1,6 km od divadla Josefa Kajetána Tyla, a nabízí ubytování s klimatizací a balkonem. Ubytování Apartman U Jeziska se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman U Jeziska má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartman U Jeziska momentálně evidujeme 119 recenzí.

Apartmán U Prazdroje

9,6

Apartmán U Prazdroje

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Prazdroje. Apartmán U Prazdroje se nachází v Plzni, 9 minut chůze od Západočeského muzea, 50 metrů od hlavní brány pivovaru Pilsner Urquell, 10 minut chůze od... Ubytování Apartmán U Prazdroje se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán U Prazdroje má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán U Prazdroje momentálně evidujeme 104 recenzí.

Hotel Republika 24 Apartments

9,5

Hotel Republika 24 Apartments

Ubytování (Apartmán) Hotel Republika 24 Apartments. Hotel Republika 24 Apartments se nachází v Plzni nedaleko katedrály sv. Bartoloměje, galerie Jiřího Trnky a Západočeského muzea. Ubytování Hotel Republika 24 Apartments se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 085 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Republika 24 Apartments má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Hotel Republika 24 Apartments momentálně evidujeme 904 recenzí.

Apartments & Suites Žlutá Hruška

9,5

Apartments & Suites Žlutá Hruška

Ubytování (Apartmán) Apartments & Suites Žlutá Hruška. Apartments & Suites Žlutá Hruška se nachází v Plzni, 1,3 km od katedrály sv. Bartoloměje a 1,4 km od Velké synagogy. Ubytování Apartments & Suites Žlutá Hruška se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 982 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments & Suites Žlutá Hruška má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartments & Suites Žlutá Hruška momentálně evidujeme 107 recenzí.

Pilsner Apartments

9,5

Pilsner Apartments

Ubytování (Apartmán) Pilsner Apartments. Pilsner Apartments se nachází v Plzni, 700 metrů od Západočeského muzea, 1,1 km od divadla Josefa Kajetána Tyla a 1,3 km od galerie Jiřího Trnky, a nabízí... Ubytování Pilsner Apartments se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pilsner Apartments má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Pilsner Apartments momentálně evidujeme 191 recenzí.

Poslední Patro Apartment

9,5

Poslední Patro Apartment

Ubytování (Apartmán) Poslední Patro Apartment. Poslední Patro Apartment se nachází v Plzni, 200 metrů od Západočeského muzea, 700 metrů od divadla Josefa Kajetána Tyla a necelý 1 km od Galerie Jiřího... Ubytování Poslední Patro Apartment se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Poslední Patro Apartment má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Poslední Patro Apartment momentálně evidujeme 26 recenzí.

Apartment Jane

9,5

Apartment Jane

Ubytování (Apartmán) Apartment Jane. Apartment Jane se nachází v Plzni, 1,2 km od katedrály sv. Bartoloměje, 1,4 km od Velké synagogy a 1,5 km od stadionu Doosan Arena. Ubytování Apartment Jane se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Apartment Jane má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartment Jane momentálně evidujeme 25 recenzí.

Apartmán Mrakodrap

9,4

Apartmán Mrakodrap

Ubytování (Apartmán) Apartmán Mrakodrap. Stylově zařízený apartmán Mrakodrap se nachází v centru Plzně, kousek pěšky od hlavních turistických atrakcí, jako je Západočeské muzeum, katedrála sv. Ubytování Apartmán Mrakodrap se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 034 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Mrakodrap má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán Mrakodrap momentálně evidujeme 38 recenzí.

Apartmán Livingstone - Roudna

9,4

Apartmán Livingstone - Roudna

Ubytování (Apartmán) Apartmán Livingstone - Roudna. Apartmán Livingstone - Roudná se nachází v Plzni, necelý 1 km od katedrály sv. Bartoloměje a 14 minut chůze od arény Doosan a nabízí terasu. Ubytování Apartmán Livingstone - Roudna se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 304 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Livingstone - Roudna má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán Livingstone - Roudna momentálně evidujeme 56 recenzí.

Penzion u vody s výhledem

9,2

Penzion u vody s výhledem

Ubytování (Penzion) Penzion u vody s výhledem. Penzion u vody s výhledem stojí v Plzni, 4,3 km od katedrály sv. Bartoloměje a nabízí zahradu a terasu. Aréna Doosan i divadlo J.K. Tyla jsou vzdálené 5... Ubytování Penzion u vody s výhledem se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion u vody s výhledem má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion u vody s výhledem momentálně evidujeme 61 recenzí.

Design Apartments in Pilsen

9,2

Design Apartments in Pilsen

Ubytování (Apartmán) Design Apartments in Pilsen. Design Apartments in Pilsen se nachází v Plzni, 1,2 km od divadla Josefa Kajetána Tyla a 1,3 km od vědeckého centra Techmania. Ubytování Design Apartments in Pilsen se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 583 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Design Apartments in Pilsen má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Design Apartments in Pilsen momentálně evidujeme 95 recenzí.

Apartmány U Gigantu

9,1

Apartmány U Gigantu

Ubytování (Penzion) Apartmány U Gigantu. Apartmány U Gigantu se nacházejí v Plzni, 3,2 km od Západočeského muzea, 3,5 km od divadla Josefa Kajetána Tyla a 3,8 km od katedrály sv. Ubytování Apartmány U Gigantu se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány U Gigantu má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Apartmány U Gigantu momentálně evidujeme 25 recenzí.

Wellness penzion U GIGANTU

9,1

Wellness penzion U GIGANTU

Ubytování (Penzion) Wellness penzion U GIGANTU. Wellness penzion U GIGANTU se nachází v Plzni, 1,7 km od ČEZ Arény a 4,5 km od pivovaru Plzeňský Prazdroj. Ubytování Wellness penzion U GIGANTU se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Wellness penzion U GIGANTU má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Wellness penzion U GIGANTU momentálně evidujeme 1070 recenzí.

Hotel U Zvonu

9,1

Hotel U Zvonu

Ubytování (Hotel) Hotel U Zvonu. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází v historickém centru Plzně. Majitelem je olympijský a světový vítěz ledního hokeje Martin Straka. Ubytování Hotel U Zvonu se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel U Zvonu má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Hotel U Zvonu momentálně evidujeme 664 recenzí.

Hotel Rango

9

Hotel Rango

Ubytování (Hotel) Hotel Rango. Rodinný Hotel Rango sídlí v historické budově, 20 metrů od hlavního plzeňského náměstí. Ubytování Hotel Rango se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 267 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Rango má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Rango momentálně evidujeme 1046 recenzí.

Apartmány na Vršku

9

Apartmány na Vršku

Ubytování (Apartmán) Apartmány na Vršku. Apartmány Na Vršku se nacházejí v Plzni, 4 km od Západočeské univerzity a 6 km od divadla Josefa Kajetána Tyla. Lze v nich bezplatně využívat Wi-Fi. Ubytování Apartmány na Vršku se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány na Vršku má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartmány na Vršku momentálně evidujeme 15 recenzí.

Downtown Apartments

9

Downtown Apartments

Ubytování (Apartmán) Downtown Apartments. Ubytování Downtown Apartments se nachází v Plzni a nabízí ubytování s kuchyní a s výhledem na město. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Downtown Apartments se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Downtown Apartments má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Downtown Apartments momentálně evidujeme 68 recenzí.

Penzion a Restaurace Stará Roudná

9

Penzion a Restaurace Stará Roudná

Ubytování (Penzion) Penzion a Restaurace Stará Roudná. Penzion Stará Roudná se nachází pouhých 500 metrů od centra Plzně a 800 metrů od plzeňského pivovaru. Restaurace podává steaky a tradiční česká jídla. Ubytování Penzion a Restaurace Stará Roudná se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion a Restaurace Stará Roudná má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion a Restaurace Stará Roudná momentálně evidujeme 199 recenzí.

Penzion malých pivovarů

8,9

Penzion malých pivovarů

Ubytování (Penzion) Penzion malých pivovarů. Penzion Malých pivovarů se nachází v Plzni, necelý 1 km od Západočeského muzea, a nabízí zahradu, bar i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Penzion malých pivovarů se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 847 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion malých pivovarů má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion malých pivovarů momentálně evidujeme 74 recenzí.

Apartsee

8,9

Apartsee

Ubytování (Apartmán) Apartsee. Apartsee se nachází v Plzni, 700 metrů od muzea Škoda Plzeň, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartsee se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 493 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartsee má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Apartsee momentálně evidujeme 136 recenzí.

Penzion Vion

8,9

Penzion Vion

Ubytování (Penzion) Penzion Vion. Rodinný Penzion Vion se nachází ve venkovském prostředí na předměstí Plzně, 5 km od centra města, a nabízí pokoje s koupelnou a bezplatným Wi-Fi,... Ubytování Penzion Vion se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Vion má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Vion momentálně evidujeme 248 recenzí.

Hotel Trend

8,9

Hotel Trend

Ubytování (Hotel) Hotel Trend. Hotel Trend se nachází v klidné části Plzně, poblíž nákupního centra Plaza a 200 metrů od centra města. Nabízí Wi-Fi zdarma a vlastní parkoviště. Ubytování Hotel Trend se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Trend má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel Trend momentálně evidujeme 442 recenzí.

Hotel U námořníka

8,9

Hotel U námořníka

Ubytování (Penzion) Hotel U námořníka. Hotel U námořníka se nachází v Plzni v Plzeňském kraji, nedaleko Velké synagogy, vědeckého centra Techmania a Západočeského muzea, 600 metrů od Muzea... Ubytování Hotel U námořníka se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel U námořníka má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Hotel U námořníka momentálně evidujeme 190 recenzí.

Penzion Hrádecký Dvůr

8,9

Penzion Hrádecký Dvůr

Ubytování (Privát) Penzion Hrádecký Dvůr. Penzion Hrádecký Dvůr stojí v Plzni, 7 km od Západočeského muzea, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Vybavení zahrnuje lednici a rychlovarnou konvici. Ubytování Penzion Hrádecký Dvůr se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 463 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Hrádecký Dvůr má celkové hodnocení 8,9. Pro Privát Penzion Hrádecký Dvůr momentálně evidujeme 42 recenzí.

Hotel Rous

8,8

Hotel Rous

Ubytování (Hotel) Hotel Rous. Tento luxusní hotel je ideálně umístěný v samém centru Plzně, v těsné blízkosti Náměstí Republiky. Ubytování Hotel Rous se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Rous má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel Rous momentálně evidujeme 374 recenzí.

Hotel Roudna

8,8

Hotel Roudna

Ubytování (Hotel) Hotel Roudna. Hotel Roudná se nachází v jedné z nejstarších a nejklidnějších částí Plzně, 5 až 10 minut chůze od centra města. Ubytování Hotel Roudna se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 727 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Roudna má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel Roudna momentálně evidujeme 343 recenzí.

Hotel Palace

8,8

Hotel Palace

Ubytování (Hotel) Hotel Palace. Hotel Palace se nachází v plzeňské čtvrti Roudná, 5 minut chůze od historického centra města. Ubytování Hotel Palace se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 281 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Palace má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel Palace momentálně evidujeme 226 recenzí.

Courtyard by Marriott Pilsen

8,8

Courtyard by Marriott Pilsen

Ubytování (Hotel) Courtyard by Marriott Pilsen. Nový hotel Courtyard Pilsen se nachází v multifunkčním komplexu Diplomat Center, několik minut od Náměstí Republiky v centru města. Ubytování Courtyard by Marriott Pilsen se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Courtyard by Marriott Pilsen má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Courtyard by Marriott Pilsen momentálně evidujeme 799 recenzí.

Apartmán u HM Arény

8,8

Apartmán u HM Arény

Ubytování (Apartmán) Apartmán u HM Arény. Apartmán u HM Arény se nachází v Plzni, 1,1 km od Západočeského muzea, 1,4 km od divadla Josefa Kajetána Tyla a 1,7 km od galerie Jiřího Trnky. Ubytování Apartmán u HM Arény se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán u HM Arény má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán Apartmán u HM Arény momentálně evidujeme 42 recenzí.

Penzion U Salzmannů

8,8

Penzion U Salzmannů

Ubytování (Penzion) Penzion U Salzmannů. Penzion U Salzmannů se nachází v centru Plzně, vedle katedrály svatého Bartoloměje. Ubytování Penzion U Salzmannů se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 843 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Salzmannů má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion U Salzmannů momentálně evidujeme 303 recenzí.

Hotel Purkmistr

8,7

Hotel Purkmistr

Ubytování (Hotel) Hotel Purkmistr. Purkmistr Hotel se nachází na okraji Plzně a nabízí klimatizované pokoje s minibarem a bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Hotel Purkmistr se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 725 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Purkmistr má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Purkmistr momentálně evidujeme 539 recenzí.

Perfectly located old Pilsen apartment

8,7

Perfectly located old Pilsen apartment

Ubytování (Apartmán) Perfectly located old Pilsen apartment. Perfectly located old Pilsen apartment se nachází na ideálním místě v Plzni, 800 metrů od katedrály sv. Ubytování Perfectly located old Pilsen apartment se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Perfectly located old Pilsen apartment má celkové hodnocení 8,7. Pro Apartmán Perfectly located old Pilsen apartment momentálně evidujeme 23 recenzí.

Apartsee U Ježíška

8,7

Apartsee U Ježíška

Ubytování (Apartmán) Apartsee U Ježíška. Apartsee U Ježíška se nachází v Plzni a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartsee U Ježíška se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 370 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartsee U Ježíška má celkové hodnocení 8,7. Pro Apartmán Apartsee U Ježíška momentálně evidujeme 70 recenzí.

Hotel Continental

8,7

Hotel Continental

Ubytování (Hotel) Hotel Continental. Hotel Continental je situován v historické budově postavené roku 1895 v centru Plzně. Ubytování Hotel Continental se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Continental má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Continental momentálně evidujeme 1053 recenzí.

Vienna House Easy Pilsen

8,7

Vienna House Easy Pilsen

Ubytování (Hotel) Vienna House Easy Pilsen. Tento moderní a stylový 4hvězdičkový hotel stojí v centru Plzně, přímo naproti Plzeňskému Prazdroji. Ubytování Vienna House Easy Pilsen se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vienna House Easy Pilsen má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Vienna House Easy Pilsen momentálně evidujeme 648 recenzí.

Hotel Stella

8,7

Hotel Stella

Ubytování (Hotel) Hotel Stella. Hotel Stella se nachází 2 km od centra Plzně v blízkosti velkého sportovního areálu a 10 minut jízdy od zoo. Ubytování Hotel Stella se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Stella má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Stella momentálně evidujeme 213 recenzí.

Sportpenzion Pohoda

8,5

Sportpenzion Pohoda

Ubytování (Penzion) Sportpenzion Pohoda. Tento malý hotel se nachází 10 km od historického centra Plzně a svým hostům nabízí k využití širokou škálu sportovních a wellness zařízení včetně vířivky... Ubytování Sportpenzion Pohoda se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 606 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Sportpenzion Pohoda má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Sportpenzion Pohoda momentálně evidujeme 96 recenzí.

Hotel Lions Plzen

8,5

Hotel Lions Plzen

Ubytování (Hotel) Hotel Lions Plzen. Hotel Lions Plzeň se nachází jižně od historického centra Plzně, vedle jednoho z městských parků podél řeky Radbuza, a nabízí podzemní garáž a bezplatné... Ubytování Hotel Lions Plzen se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 094 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Lions Plzen má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Lions Plzen momentálně evidujeme 336 recenzí.

Penzion W

8,5

Penzion W

Ubytování (Penzion) Penzion W. Penzion W se nachází v Plzni, 3,9 km od Velké synagogy a 4,1 km od divadla Josefa Kajetána Tyla. V ubytování je dostupné Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion W se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion W má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Penzion W momentálně evidujeme 118 recenzí.

Krásný byt v Plzni

8,5

Krásný byt v Plzni

Ubytování (Apartmán) Krásný byt v Plzni. Krásný byt v Plzni se nachází v Plzni, 2,7 km od Velké synagogy, a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na jezero. Ubytování Krásný byt v Plzni se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 120 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Krásný byt v Plzni má celkové hodnocení 8,5. Pro Apartmán Krásný byt v Plzni momentálně evidujeme 7 recenzí.

Hotel Plzeň

8,5

Hotel Plzeň

Ubytování (Hotel) Hotel Plzeň. Hotel Plzeň se nachází 5 minut pěšky od centra Plzně. Ubytování Hotel Plzeň se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 171 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Plzeň má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Plzeň momentálně evidujeme 1463 recenzí.

Hotel Panorama

8,5

Hotel Panorama

Ubytování (Hotel) Hotel Panorama. Hotel Panorama se nachází vedle jezírka Košutka a parku, pár minut jízdy od centra Plzně. Ubytování Hotel Panorama se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 205 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Panorama má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Panorama momentálně evidujeme 253 recenzí.

Penzion Hlinkova

8,4

Penzion Hlinkova

Ubytování (Penzion) Penzion Hlinkova. Penzion Hlinkova se nachází 15 minut jízdy autobusem od centra Plzeně, v blízkosti Lobezského parku a nabízí pokoje s vlastní koupelnou, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Penzion Hlinkova se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Hlinkova má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Penzion Hlinkova momentálně evidujeme 9 recenzí.

Hotel Gondola

8,4

Hotel Gondola

Ubytování (Hotel) Hotel Gondola. Hotel Gondola se nachází 250 metrů od plzeňského hlavního centra Náměstí Republiky a veřejné dopravy, a poskytuje klimatizované pokoje se satelitní TV a... Ubytování Hotel Gondola se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 810 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Gondola má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Gondola momentálně evidujeme 222 recenzí.

Parkhotel Plzen

8,4

Parkhotel Plzen

Ubytování (Hotel) Parkhotel Plzen. Parkhotel Plzeň se nachází v jižní části Plzně, kousek od překrásného Borského parku. Ubytování Parkhotel Plzen se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Parkhotel Plzen má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Parkhotel Plzen momentálně evidujeme 975 recenzí.

Hotel U Pramenu

8,4

Hotel U Pramenu

Ubytování (Hotel) Hotel U Pramenu. U Pramenu se nachází v příjemné a klidné lokalitě nedaleko starého centra Plzně. Nabízí restauraci, salonek pro oslavy a konferenční místnost. Ubytování Hotel U Pramenu se nachází ve městě Plzeň (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 269 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel U Pramenu má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel U Pramenu momentálně evidujeme 397 recenzí.