Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Klatovy

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Klatovy

Ferienwohnung Blanka

9,7

Ferienwohnung Blanka

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Blanka. Apartmán Ferienwohnung Blanka je situovaný v budově z roku 2017 v Klatovech a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung Blanka se nachází ve městě Klatovy (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Ferienwohnung Blanka má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Ferienwohnung Blanka momentálně evidujeme 7 recenzí.

Modern Apartment Klatovy

9,6

Modern Apartment Klatovy

Ubytování (Apartmán) Modern Apartment Klatovy. Moderní apartmán Klatovy se nachází v Klatovech. Mezi oblíbené aktivity v okolí patří lyžování a rybaření. Ubytování Modern Apartment Klatovy se nachází ve městě Klatovy (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Modern Apartment Klatovy má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Modern Apartment Klatovy momentálně evidujeme 33 recenzí.

Pension Kalista

9,4

Pension Kalista

Ubytování (Apartmán) Pension Kalista. Pension Kalista se nachází v poklidné části Klatov. Nabízí apartmány s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi, volný vstup do sezónního... Ubytování Pension Kalista se nachází ve městě Klatovy (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Pension Kalista má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Pension Kalista momentálně evidujeme 99 recenzí.

Chalupa Kozí 62

9,4

Chalupa Kozí 62

UbytováníChalupa Kozí 62. Chalupa Kozí 62 se nachází v Klatovech v Plzeňském kraji, 42 km od muzea Drachenhöhle. Ubytování Chalupa Kozí 62 se nachází ve městě Klatovy (Česko - Plzeňský kraj).

Atelier Stodola

8,9

Atelier Stodola

Ubytování (Prázdninový dům) Atelier Stodola. Atelier Stodola se nachází v Klatovech, 48 km od obce Bayerisch Eisenstein, a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, sdílený lounge a výhled do zahrady. Ubytování Atelier Stodola se nachází ve městě Klatovy (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Atelier Stodola má celkové hodnocení 8,9. Pro Prázdninový dům Atelier Stodola momentálně evidujeme 6 recenzí.

Statek česká lípa Myslovice

8,8

Statek česká lípa Myslovice

Ubytování (Penzion) Statek česká lípa Myslovice. Statek česká lípa Myslovice se nachází v Klatovech. Nabízí fitness centrum, saunu, vířivku, zahradu, sdílený obývací prostor, restauraci, Wi-Fi zdarma a... Ubytování Statek česká lípa Myslovice se nachází ve městě Klatovy (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Statek česká lípa Myslovice má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Statek česká lípa Myslovice momentálně evidujeme 70 recenzí.

Steak Restaurant Penzion Country Saloon

8,8

Steak Restaurant Penzion Country Saloon

Ubytování (Penzion) Steak Restaurant Penzion Country Saloon. Steak Restaurant Penzion Country Saloon se nachází při silnici 22, pouhé 3 km od historického centra Klatov. Nabízí ubytování a restauraci v country stylu. Ubytování Steak Restaurant Penzion Country Saloon se nachází ve městě Klatovy (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Steak Restaurant Penzion Country Saloon má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Steak Restaurant Penzion Country Saloon momentálně evidujeme 119 recenzí.

Penzion a restaurace U Strnada

8,5

Penzion a restaurace U Strnada

Ubytování (Penzion) Penzion a restaurace U Strnada. Penzion U Strnada se nachází v klidné části Klatov, 3 minuty chůze od hlavního náměstí a nákupního centra. Ubytování Penzion a restaurace U Strnada se nachází ve městě Klatovy (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Penzion a restaurace U Strnada má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Penzion a restaurace U Strnada momentálně evidujeme 216 recenzí.

MOTOREST-PENSION U HRACHŮ,s.r.o.

8,3

MOTOREST-PENSION U HRACHŮ,s.r.o.

Ubytování (Penzion) MOTOREST-PENSION U HRACHŮ,s.r.o.. MOTOREST-PENSION U HRACHŮ, s.r.o. se nachází v Klatovech. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, terasu a zahradu. Ubytování MOTOREST-PENSION U HRACHŮ,s.r.o. se nachází ve městě Klatovy (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování MOTOREST-PENSION U HRACHŮ,s.r.o. má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion MOTOREST-PENSION U HRACHŮ,s.r.o. momentálně evidujeme 7 recenzí.

Hotel Ennius

8,3

Hotel Ennius

UbytováníHotel Ennius. Tříhvězdičkový Hotel Ennius se nachází v Klatovech, 40 km od Západočeské univerzity a 42 km od muzea Drachenhöhle. Ubytování Hotel Ennius se nachází ve městě Klatovy (Česko - Plzeňský kraj).

Hotel Rozvoj

8,3

Hotel Rozvoj

Ubytování (Hotel) Hotel Rozvoj. Tento hotel je vzdálený přibližně 400 metrů od historického centra Klatov. Nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci se 2 místnostmi a letní terasu. Ubytování Hotel Rozvoj se nachází ve městě Klatovy (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Hotel Rozvoj má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Hotel Rozvoj momentálně evidujeme 116 recenzí.

Penzion Dragoun

8,1

Penzion Dragoun

Ubytování (Penzion) Penzion Dragoun. Penzion Dragoun se nachází v Klatovech a nabízí indickou restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Dragoun se nachází ve městě Klatovy (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Penzion Dragoun má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Penzion Dragoun momentálně evidujeme 84 recenzí.

Pension Nela

8,1

Pension Nela

Ubytování (Penzion) Pension Nela. Pension Nela se nachází na poklidném místě 5 minut chůze od centra města a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi i zabezpečené soukromé parkoviště. Ubytování Pension Nela se nachází ve městě Klatovy (Česko - Plzeňský kraj).

Penzion Poprda

8

Penzion Poprda

Ubytování (Penzion) Penzion Poprda. Penzion Poprda se nachází v Klatovech, 200 metrů od Černé věže, a nabízí vlastní restauraci, v celé budově zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné parkoviště. Ubytování Penzion Poprda se nachází ve městě Klatovy (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Penzion Poprda má celkové hodnocení 8. Pro Penzion Penzion Poprda momentálně evidujeme 234 recenzí.

Penzion Pod Černou věží

7,6

Penzion Pod Černou věží

Ubytování (Bed and breakfast) Penzion Pod Černou věží. Penzion Pod Černou věží se nachází v Klatovech a nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Penzion Pod Černou věží se nachází ve městě Klatovy (Česko - Plzeňský kraj).

Penzion U Hejtmana

7,5

Penzion U Hejtmana

Ubytování (Penzion) Penzion U Hejtmana. Penzion U hejtmana v Klatovech nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion U Hejtmana se nachází ve městě Klatovy (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Penzion U Hejtmana má celkové hodnocení 7,5. Pro Penzion Penzion U Hejtmana momentálně evidujeme 118 recenzí.

Restaurace a Penzion Klatovský Dvůr

7,4

Restaurace a Penzion Klatovský Dvůr

Ubytování (Penzion) Restaurace a Penzion Klatovský Dvůr. Restaurace a Penzion Klatovský Dvůr stojí 1 km od centra Klatov. Ubytování Restaurace a Penzion Klatovský Dvůr se nachází ve městě Klatovy (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Restaurace a Penzion Klatovský Dvůr má celkové hodnocení 7,4. Pro Penzion Restaurace a Penzion Klatovský Dvůr momentálně evidujeme 48 recenzí.

Wellness Hotel Central

7,1

Wellness Hotel Central

Ubytování (Hotel) Wellness Hotel Central. Wellness Hotel Central má bazén se slanou vodou a saunu a nachází se v centru Klatov, 5 minut chůze od historického centra. Ubytování Wellness Hotel Central se nachází ve městě Klatovy (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Wellness Hotel Central má celkové hodnocení 7,1. Pro Hotel Wellness Hotel Central momentálně evidujeme 292 recenzí.

Chalupa EL DORADO

Chalupa EL DORADO

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa EL DORADO. Chalupa Eldorado je prázdninový dům se sezónním bazénem a terasou, který se nachází v Chanovicích, 42 km od Plzně. Ubytování Chalupa EL DORADO se nachází ve městě Klatovy (Česká republika - Plzeňský kraj). Pro Prázdninový dům Chalupa EL DORADO nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán Hroch velhartice

Apartmán Hroch velhartice

Ubytování (Apartmán) Apartmán Hroch velhartice. Apartmán Hroch Velhartice se nachází v Klatovech a nabízí soukromý bazén a terasu. Apartmán má 2 ložnice, kuchyňský kout a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartmán Hroch velhartice se nachází ve městě Klatovy (Česká republika - Plzeňský kraj). Pro Apartmán Apartmán Hroch velhartice nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování u Talašů

Ubytování u Talašů

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování u Talašů. Ubytování u Talašů is set in Klatovy and offers a garden and a terrace. The accommodation is 34 km from Bodenmais. Ubytování Ubytování u Talašů se nachází ve městě Klatovy (Česko - Plzeňský kraj).