Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Železná Ruda

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Železná Ruda

Apartment No25 Residence Javor

9,9

Apartment No25 Residence Javor

Ubytování (Apartmán) Apartment No25 Residence Javor. Apartmán č.25 Rezidence Javor se nachází v Železné Rudě. Nabízí restauraci, vybavení pro grilování, soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment No25 Residence Javor se nachází ve městě Železná Ruda (Česko - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 836 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán PPS

9,7

Apartmán PPS

Ubytování (Apartmán) Apartmán PPS. Apartmán PPS se nachází v Železné Rudě, 4 km od lanové dráhy Špičák a 1,3 km od lanovek Tatrapoma H 60 a Transporta II, a nabízí ubytování s výhledem do... Ubytování Apartmán PPS se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán PPS má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán PPS momentálně evidujeme 26 recenzí.

Pension Pamferka

9,6

Pension Pamferka

Ubytování (Penzion) Pension Pamferka. Pension Pamferka stojí uprostřed kopců a borovicových lesů. Nabízí apartmány s možností vlastního stravování a bezplatné parkování. Ubytování Pension Pamferka se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Pamferka má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Pension Pamferka momentálně evidujeme 79 recenzí.

Penzion Havelka

9,6

Penzion Havelka

Ubytování (Apartmán) Penzion Havelka. Penzion Havelka se nachází v centru Železné Rudy, jen 1 minutu chůze od lyžařského areálu Nad nádražím. Ubytování Penzion Havelka se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 378 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Havelka má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Penzion Havelka momentálně evidujeme 155 recenzí.

Apartmány U Vaců

9,6

Apartmány U Vaců

Ubytování (Apartmán) Apartmány U Vaců. Apartmány u Vaců se nachází v Železné Rudě, 4,4 km od lanové dráhy Špičák a 500 metrů od vleku Tatrapoma H 60. Ubytování Apartmány U Vaců se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány U Vaců má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmány U Vaců momentálně evidujeme 106 recenzí.

Rezidence Šumava

9,6

Rezidence Šumava

Ubytování (Apartmán) Rezidence Šumava. Rezidence Šumava se nachází v Železné Rudě, 3,2 km od lanovky Špičák, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Rezidence Šumava se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 676 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rezidence Šumava má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Rezidence Šumava momentálně evidujeme 101 recenzí.

Stinglhof

9,5

Stinglhof

Ubytování (Bed and breakfast) Stinglhof. Stinglhof se nachází v Železné Rudě, v blízkosti lanovky Špičák. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Stinglhof se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Stinglhof má celkové hodnocení 9,5. Pro Bed and breakfast Stinglhof momentálně evidujeme 59 recenzí.

Horské Apartmány Barabenka

9,4

Horské Apartmány Barabenka

Ubytování (Aparthotel) Horské Apartmány Barabenka. Horské Apartmány Barabenka se nachází v Železné Rudě, 1 km od lanové dráhy Špičák a vleku Lubák, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Horské Apartmány Barabenka se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 048 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Horské Apartmány Barabenka má celkové hodnocení 9,4. Pro Aparthotel Horské Apartmány Barabenka momentálně evidujeme 18 recenzí.

Apartmány Brevant

9,4

Apartmány Brevant

Ubytování (Apartmán) Apartmány Brevant. Apartmány Brevant se nachází v Železné Rudě, jen 300 metrů od lanovky Špičák, sjezdovek a bikeparku. Ubytování Apartmány Brevant se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 381 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Brevant má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmány Brevant momentálně evidujeme 28 recenzí.

Ubytování Špičácká ap2

9,4

Ubytování Špičácká ap2

Ubytování (Apartmán) Ubytování Špičácká ap2. Ubytování Špičácká ap2 se nachází v Železné Rudě. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. K dispozici je kuchyňský kout. Ubytování Ubytování Špičácká ap2 se nachází ve městě Železná Ruda (Česko - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 026 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Obzor

9,4

Chata Obzor

Ubytování (Apartmán) Chata Obzor. Chata Obzor se nachází 3,3 km od lanové dráhy Špičák a nabízí přímý přístup na sjezdovku, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chata Obzor se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 989 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Obzor má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Chata Obzor momentálně evidujeme 58 recenzí.

Apartmány Čertova chata Špičák

9,3

Apartmány Čertova chata Špičák

Ubytování (Apartmán) Apartmány Čertova chata Špičák. Apartmány Čertova chata Špičák s Wi-Fi zdarma se nachází v Železné Rudě, 2,4 km od lanové dráhy Špičák. Ubytování Apartmány Čertova chata Špičák se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Čertova chata Špičák má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmány Čertova chata Špičák momentálně evidujeme 23 recenzí.

Apartmány Anička

9,3

Apartmány Anička

Ubytování (Penzion) Apartmány Anička. Apartmány Anička se nacházejí v Železné Rudě, necelý 1 km od lanovky Špičák a 12 minut pěšky od vleku Zalomený. Ubytování Apartmány Anička se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Anička má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Apartmány Anička momentálně evidujeme 51 recenzí.

Apartmány Rudík

9,3

Apartmány Rudík

Ubytování (Apartmán) Apartmány Rudík. Apartmány Rudik se nachází v Železné Rudě, 500 metrů od lyžařských vlaků. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmány Rudík se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Rudík má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmány Rudík momentálně evidujeme 133 recenzí.

Aura Špičák

9,3

Aura Špičák

Ubytování (Penzion) Aura Špičák. Aura se nachází na Špičáku, v samém srdci Šumavy a 3 km severně od Železné Rudy. Nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu s hřištěm a grilem. Ubytování Aura Špičák se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 716 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Aura Špičák má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Aura Špičák momentálně evidujeme 293 recenzí.

Apartmány Olympia

9,3

Apartmány Olympia

Ubytování (Apartmán) Apartmány Olympia. Apartmány Olympia se nachází ve Špičáku, 300 metrů od lanovky Špičák a 3 km od Železné Rudy v Plzeňském kraji, a nabízí přímý přístup na sjezdovku a... Ubytování Apartmány Olympia se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Olympia má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmány Olympia momentálně evidujeme 50 recenzí.

Apartmány Base Camp

9,2

Apartmány Base Camp

Ubytování (Apartmán) Apartmány Base Camp. Apartmány Base Camp se nacházejí v Železné Rudě a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, zahradu a přímý přístup na sjezdovku. Ubytování Apartmány Base Camp se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 937 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Base Camp má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmány Base Camp momentálně evidujeme 73 recenzí.

Hotel Sirotek

9,2

Hotel Sirotek

Ubytování (Penzion) Hotel Sirotek. Hotel Sirotek stojí v Železné Rudě, 200 metrů od sportovního areálu Špičáku. Má restauraci a přímo na místě je malý dětský vlek. Ubytování Hotel Sirotek se nachází ve městě Železná Ruda (Česko - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rodinný Dům

9,2

Rodinný Dům

Ubytování (Prázdninový dům) Rodinný Dům. Rodinný Dům se nachází v Železné Rudě, 4 km od lanovky na Špičák a 1,2 km od vleků Tatrapoma H 60 a Transporta II. Ubytování Rodinný Dům se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 559 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rodinný Dům má celkové hodnocení 9,2. Pro Prázdninový dům Rodinný Dům momentálně evidujeme 17 recenzí.

Horský byt 1+1 v Železné Rudě

9,2

Horský byt 1+1 v Železné Rudě

Ubytování (Apartmán) Horský byt 1+1 v Železné Rudě. Horský byt 1+1 v Železné Rudě se nachází v Železné Rudě, 26 km od Viechtachu. Nabízí neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Horský byt 1+1 v Železné Rudě se nachází ve městě Železná Ruda (Česko - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 675 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Špičák sruby - Horní dům

9,1

Špičák sruby - Horní dům

Ubytování (Apartmán) Špičák sruby - Horní dům. Apartmán Špičák sruby - Horní dům se nachází pod vrcholem Špičák. Nabízí ubytování s kuchyní, výhledem do zahrady a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Špičák sruby - Horní dům se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Špičák sruby - Horní dům má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Špičák sruby - Horní dům momentálně evidujeme 9 recenzí.

Pension Böhmerwald

9,1

Pension Böhmerwald

Ubytování (Penzion) Pension Böhmerwald. Rodinný penzion Böhmerwald se nachází v centru Železné Rudy, jen 3 km od hranic s Německem. Má nekuřáckou restauraci, fitness centrum a saunu. Ubytování Pension Böhmerwald se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 048 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Böhmerwald má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Pension Böhmerwald momentálně evidujeme 147 recenzí.

Penzion Dominik

9,1

Penzion Dominik

Ubytování (Apartmán) Penzion Dominik. Penzion Dominik se nachází na okraji Železné Rudy, 500 metrů od lyžařského areálu Belvedér, a nabízí zázemí pro grilování v zahradě. Ubytování Penzion Dominik se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Dominik má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Penzion Dominik momentálně evidujeme 191 recenzí.

Orea Resort Horizont

9,1

Orea Resort Horizont

Ubytování (Hotel) Orea Resort Horizont. Orea Resort Horizont se nachází na jižním svahu hory Pancíř. Nabízí krytý bazén, wellness centrum a terasu s panoramatickým výhledem. Ubytování Orea Resort Horizont se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 357 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Orea Resort Horizont má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Orea Resort Horizont momentálně evidujeme 497 recenzí.

Apartmany Železná Ruda

9

Apartmany Železná Ruda

Ubytování (Apartmán) Apartmany Železná Ruda. Apartmány Železná Ruda se nacházejí v Železné Rudě, pouhých 200 metrů od lyžařského areálu U Nádraží, 2 km od lyžařského areálu Špičák a 10 km od... Ubytování Apartmany Železná Ruda se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Železná Ruda má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartmany Železná Ruda momentálně evidujeme 105 recenzí.

Ubytování Greiner

9

Ubytování Greiner

Ubytování (Penzion) Ubytování Greiner. Ubytování Greiner se nachází v Železné Rudě, necelý 1 km od lanové dráhy Špičák, a nabízí kasino a přímý přístup na lyžích na sjezdovku. Ubytování Ubytování Greiner se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování Greiner má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Ubytování Greiner momentálně evidujeme 87 recenzí.

Studia Relax

9

Studia Relax

Ubytování (Privát) Studia Relax. Studia Relax se nachází v Železné Rudě ležící na území národního parku Šumava, 200 metrů od místní lyžařských zařízení, a nabízí ubytování s terasou a... Ubytování Studia Relax se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 014 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Studia Relax má celkové hodnocení 9. Pro Privát Studia Relax momentálně evidujeme 40 recenzí.

Apartman Vetrnik

9

Apartman Vetrnik

Ubytování (Apartmán) Apartman Vetrnik. Apartmán Větrník se nachází v Železné Rudě, 900 metrů od lanové dráhy Špičák, a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Apartman Vetrnik se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 437 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Vetrnik má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartman Vetrnik momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartmány Domino

9

Apartmány Domino

Ubytování (Apartmán) Apartmány Domino. Apartmány Domino se nacházejí 100 metrů od lyžařského střediska Špičák, 2 km od Železné Rudy, a nabízejí bezplatné Wi-Fi, TV, plně vybavenou kuchyň a... Ubytování Apartmány Domino se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 524 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Domino má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartmány Domino momentálně evidujeme 31 recenzí.

Penzion U Zlomené lyže

8,8

Penzion U Zlomené lyže

Ubytování (Penzion) Penzion U Zlomené lyže. Located in Železná Ruda, Penzion U Zlomené lyže offers a bar. The property features a garden, as well as a terrace. Ubytování Penzion U Zlomené lyže se nachází ve městě Železná Ruda (Česko - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 011 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casino&Hotel Admiral Alžbětín

8,8

Casino&Hotel Admiral Alžbětín

Ubytování (Hotel) Casino&Hotel Admiral Alžbětín. Casino&Hotel Admiral Alžbětín se nachází v Železné Rudě, 5 km od Lanové dráhy Špičák. Nabízí restauraci, neplacené soukromé parkoviště, bar a kasino. Ubytování Casino&Hotel Admiral Alžbětín se nachází ve městě Železná Ruda (Česko - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ATC Železná Ruda

8,8

ATC Železná Ruda

Ubytování (Prázdninový areál) ATC Železná Ruda. ATC Železná Ruda se nachází u lesa, vedle lyžařského areálu Belveder. Nabízí Wi-Fi zdarma a snack bar přímo na místě. U domu lze také bezplatně parkovat. Ubytování ATC Železná Ruda se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 806 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování ATC Železná Ruda má celkové hodnocení 8,8. Pro Prázdninový areál ATC Železná Ruda momentálně evidujeme 179 recenzí.

Apartmány U šneka

8,7

Apartmány U šneka

Ubytování (Apartmán) Apartmány U šneka. Apartmány U šneka se nachází 400 metrů od centra Železné Rudy a lyžařského areálu a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmány U šneka se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 860 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány U šneka má celkové hodnocení 8,7. Pro Apartmán Apartmány U šneka momentálně evidujeme 21 recenzí.

Apartman Aneta

8,7

Apartman Aneta

Ubytování (Apartmán) Apartman Aneta. Apartman Aneta stojí na odlehlém místě uprostřed lesa, 2 km od lyžařského vleku Špičák a 5 km od Železné Rudy. Ubytování Apartman Aneta se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 808 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Aneta má celkové hodnocení 8,7. Pro Apartmán Apartman Aneta momentálně evidujeme 23 recenzí.

Hotel Karl

8,7

Hotel Karl

Ubytování (Hotel) Hotel Karl. Hotel Karl se nachází se v blízkosti lyžařských vleků na Špičáku a nabízí restauraci s krbem a prostornou terasu. Pokoje mají satelitní TV a koupelnu. Ubytování Hotel Karl se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Karl má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Karl momentálně evidujeme 138 recenzí.

Špičák - U Barabů

8,7

Špičák - U Barabů

Ubytování (Apartmán) Špičák - U Barabů. Špičák - U Barabů se nachází v Železné Rudě, 26 km od Viechtachu. Nabízí neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Špičák - U Barabů se nachází ve městě Železná Ruda (Česko - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 319 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Čertovo Jezero

8,7

Čertovo Jezero

Ubytování (Apartmán) Čertovo Jezero. Čertovo Jezero s Wi-Fi zdarma se nachází v Železné Rudě, 1,3 km od lanovky Špičák a 1,4 km od vleku Lubák. Ubytování Čertovo Jezero se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 578 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Čertovo Jezero má celkové hodnocení 8,7. Pro Apartmán Čertovo Jezero momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartmán u Řezné

8,7

Apartmán u Řezné

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Řezné. Apartmán U Řezné nabízí ubytování s kuchyní a nachází se v Železné Rudě, necelý 1 km od lyžařského vleku Transporta II a 3,7 km od lanové dráhy Špičák. Ubytování Apartmán u Řezné se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán u Řezné má celkové hodnocení 8,7. Pro Apartmán Apartmán u Řezné momentálně evidujeme 15 recenzí.

Apartmán 206 Špičák

8,7

Apartmán 206 Špičák

Ubytování (Apartmán) Apartmán 206 Špičák. Apartmán 206 Špičák se nachází v Železné Rudě. Hosté zde mohou využít bezplatné Wi-Fi. V okolí se lze věnovat celé řadě aktivit včetně lyžování. Ubytování Apartmán 206 Špičák se nachází ve městě Železná Ruda (Česko - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Nový Javor

8,7

Apartmány Nový Javor

Ubytování (Apartmány) Apartmány Nový Javor. Apartmány Nový Javor se nachází v Železné Rudě, 26 km od Viechtachu, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Nový Javor se nachází ve městě Železná Ruda (Česko - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 090 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Roklan

8,6

Pension Roklan

Ubytování (Penzion) Pension Roklan. Pension Roklan se nachází na Šumavě, 350 metrů od centra Železné Rudy, a nabízí pokoje, apartmán a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension Roklan se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 937 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Roklan má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Pension Roklan momentálně evidujeme 102 recenzí.

Penzion U Kaplicky

8,6

Penzion U Kaplicky

Ubytování (Penzion) Penzion U Kaplicky. Penzion U Kapličky je situován na klidném místě, pouhých 200 metrů od vlakového nádraží Železná Ruda. Ubytování Penzion U Kaplicky se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 195 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Kaplicky má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion U Kaplicky momentálně evidujeme 87 recenzí.

Penzion Vyhlídka

8,5

Penzion Vyhlídka

Ubytování (Penzion) Penzion Vyhlídka. Penzion Vyhlídka in Železná Ruda features a bar and a garden. Guests can make use of a terrace. Ubytování Penzion Vyhlídka se nachází ve městě Železná Ruda (Česko - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 537 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Habr

8,5

Penzion Habr

Ubytování (Penzion) Penzion Habr. Penzion Habr se nachází v Železné Rudě, 3 km od lanové dráhy na Špičák, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Habr se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Penzion Habr má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Penzion Habr momentálně evidujeme 102 recenzí.

U Jezerního Potoka

8,5

U Jezerního Potoka

Ubytování (Penzion) U Jezerního Potoka. Rodinný penzion U Jezerního potoka se nachází na klidném místě u lesa, 5 minut chůze od centra města. Nabízí venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování U Jezerního Potoka se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U Jezerního Potoka má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion U Jezerního Potoka momentálně evidujeme 102 recenzí.

SkiPenzion

8,5

SkiPenzion

Ubytování (Penzion) SkiPenzion. SkiPenzion se nachází v Železné Rudě, v blízkosti lanové dráhy Špičák i lyžařských vleků Transporta II a Transporta I. a 1,9 km od sjezdovky Spodní Šance. Ubytování SkiPenzion se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 654 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování SkiPenzion má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion SkiPenzion momentálně evidujeme 139 recenzí.

Penzion Alpský Dům

8,4

Penzion Alpský Dům

Ubytování (Penzion) Penzion Alpský Dům. Penzion Alpský Dům s letní terasou se nachází v Železné Rudě, 200 metrů od lyžařského areálu Samota. Ubytování Penzion Alpský Dům se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 743 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Alpský Dům má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Penzion Alpský Dům momentálně evidujeme 107 recenzí.

Hotel Gradl

8,4

Hotel Gradl

Ubytování (Hotel) Hotel Gradl. Hotel Gradl se nachází v klínu Šumavy, 1 km od Železné Rudy. Nabízí venkovní bazén se slanou vodou a muzeum piva. Ubytování Hotel Gradl se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 829 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Gradl má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Gradl momentálně evidujeme 170 recenzí.

Ubytování Špičácká

8,4

Ubytování Špičácká

Ubytování (Apartmán) Ubytování Špičácká. Ubytování Špičácká se nachází v Železné Rudě. Využít lze zdarma dostupné Wi-Fi. Apartmán má 1 koupelnu. Ubytování stojí 13 km od obce Bodenmais. Ubytování Ubytování Špičácká se nachází ve městě Železná Ruda (Česko - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Ostry

8,3

Hotel Ostry

Ubytování (Hotel) Hotel Ostry. Hotel Ostrý se nachází v Železné Rudě, 500 metrů od lyžařského střediska Železná Ruda. Nabízí tradiční česká jídla a Wi-Fi zdarma. Ubytování Hotel Ostry se nachází ve městě Železná Ruda (Česko - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 970 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion U Larvů

8,3

Penzion U Larvů

Ubytování (Penzion) Penzion U Larvů. Penzion U Larvů se nachází v Železné Rudě, 5 km od lanovky Špičák, asi 2 km od Transporty II, 2,1 km od Transporty I a 3 km od Tatrapomy H 60. Ubytování Penzion U Larvů se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 687 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Larvů má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Penzion U Larvů momentálně evidujeme 37 recenzí.