Hledat

Ubytování

Ubytování v městech v okrese Klatovy

Ubytování v městech v okrese Klatovy

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Klatovy

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Klatovy

Penzion Na Habeši

9,9

Penzion Na Habeši

Ubytování (Apartmán) Penzion Na Habeši. Penzion Na Habeši se nachází v Kašperských horách, 6 km od dětského vleku Kašperky a vleku Kašperky 2. Nabízí výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Na Habeši se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 811 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Na Habeši má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Penzion Na Habeši momentálně evidujeme 110 recenzí.

Redfoxapartment

9,9

Redfoxapartment

Ubytování (Apartmán) Redfoxapartment. Apartmány Redfoxapartment se nacházejí v centru Kašperských Hor, gotickém nejvýše položeném městě České republiky, 26 km od obce Bayerisch Eisenstein, a... Ubytování Redfoxapartment se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Redfoxapartment má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Redfoxapartment momentálně evidujeme 20 recenzí.

Penzion Nadejov

9,9

Penzion Nadejov

Ubytování (Penzion) Penzion Nadejov. Penzion Nadějov se nachází ve městě Žlíbek, 36 km od Bodenmaisu a 5 km od Kašperských Hor. Ubytování Penzion Nadejov se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 610 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Nadejov má celkové hodnocení 9,9. Pro Penzion Penzion Nadejov momentálně evidujeme 115 recenzí.

Apartmán U Josefa

9,9

Apartmán U Josefa

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Josefa. Apartmán U Josefa se nachází v Sušici a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán U Josefa se nachází ve městě Sušice (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 266 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán U Josefa má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán U Josefa momentálně evidujeme 15 recenzí.

Polosamota pod Kašperkem Příčná

9,9

Polosamota pod Kašperkem Příčná

Ubytování (Prázdninový dům) Polosamota pod Kašperkem Příčná. Tento samostatně stojící prázdninový dům se nachází ve vesnici Bohdašice v obci Dlouhá Ves. Ubytování Polosamota pod Kašperkem Příčná se nachází ve městě Dlouhá Ves (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Polosamota pod Kašperkem Příčná má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům Polosamota pod Kašperkem Příčná momentálně evidujeme 23 recenzí.

Ubytování u Zámku

9,9

Ubytování u Zámku

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování u Zámku. Ubytování U Zámku se nachází v obci Sušice. Nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Ubytování u Zámku se nachází ve městě Mokrosuky (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 686 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování u Zámku má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům Ubytování u Zámku momentálně evidujeme 42 recenzí.

Chata na Šumavě

9,8

Chata na Šumavě

Ubytování (Prázdninový dům) Chata na Šumavě. Chata na Šumavě se nachází v Sušici, 40 km od Bodenmais a 35 km od Zwieselu. Nabízí zahradu, terasu a výhled na bazén. Ubytování Chata na Šumavě se nachází ve městě Sušice (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 317 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata na Šumavě má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům Chata na Šumavě momentálně evidujeme 8 recenzí.

Stylová chalupa na kraji národního parku Šumava

9,8

Stylová chalupa na kraji národního parku Šumava

Ubytování (Prázdninový dům) Stylová chalupa na kraji národního parku Šumava. Stylová chalupa na kraji národního parku Šumava se nachází v obci Strunkov, 27 km od Železné Rudy. Ubytování Stylová chalupa na kraji národního parku Šumava se nachází ve městě Petrovice u Sušice (Česko - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 792 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán u Kovářů

9,8

Apartmán u Kovářů

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Kovářů. Apartmán u Kovářů se nachází v Kašperských horách, pouhé 4 minuty pěšky od lyžařského areálu Kašperské Hory a 3,3 km od údolí Amally. Ubytování Apartmán u Kovářů se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 180 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán u Kovářů má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán u Kovářů momentálně evidujeme 12 recenzí.

Chalupa na Šumavě

9,8

Chalupa na Šumavě

Ubytování (Penzion) Chalupa na Šumavě. Chalupa na Šumavě se nachází v Kašperských Horách v Plzeňském kraji, 37 km od Bodenmais, a nabízí sezónní venkovní bazén a lyžařskou školu. Ubytování Chalupa na Šumavě se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 493 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa na Šumavě má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Chalupa na Šumavě momentálně evidujeme 142 recenzí.

PENZION HNAČOV

9,7

PENZION HNAČOV

Ubytování (Penzion) PENZION HNAČOV. PENZION HNAČOV se nachází v obci Zavlekov. Tento 4hvězdičkový penzion nabízí zázemí pro grilování, zahradu, Wi-Fi zdarma a lyžárnu. Ubytování PENZION HNAČOV se nachází ve městě Zavlekov (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování PENZION HNAČOV má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion PENZION HNAČOV momentálně evidujeme 9 recenzí.

Apartmán PPS

9,7

Apartmán PPS

Ubytování (Apartmán) Apartmán PPS. Apartmán PPS se nachází v Železné Rudě, 4 km od lanové dráhy Špičák a 1,3 km od lanovek Tatrapoma H 60 a Transporta II, a nabízí ubytování s výhledem do... Ubytování Apartmán PPS se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán PPS má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán PPS momentálně evidujeme 26 recenzí.

Apartment Brusinka

9,7

Apartment Brusinka

Ubytování (Apartmán) Apartment Brusinka. Apartmán Brusinka se nachází na okraji Kašperských Hor, 5 minut chůze od náměstí i od nejbližšího lyžařského vleku. Ubytování Apartment Brusinka se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Brusinka má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment Brusinka momentálně evidujeme 103 recenzí.

Holiday Home U Fišerů

9,7

Holiday Home U Fišerů

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home U Fišerů. Tento prázdninový dům se nachází v Kašperských Horách a nabízí terasu. K dispozici je také bezplatné soukromé parkoviště a do města Bodenmais je to 35 km. Ubytování Holiday Home U Fišerů se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Holiday Home U Fišerů má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům Holiday Home U Fišerů momentálně evidujeme 35 recenzí.

Apartmány Nezdice na Šumavě

9,7

Apartmány Nezdice na Šumavě

Ubytování (Apartmán) Apartmány Nezdice na Šumavě. Apartmány Nezdice na Šumavě se nachází v Nezdicích. Nabízí ubytování s posezením a kuchyňským koutem. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Apartmány Nezdice na Šumavě se nachází ve městě Nezdice na Šumavě (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 755 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Nezdice na Šumavě má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány Nezdice na Šumavě momentálně evidujeme 15 recenzí.

Penzion Horska Kvilda

9,7

Penzion Horska Kvilda

Ubytování (Apartmán) Penzion Horska Kvilda. Penzion Horská Kvilda se nachází v Horské Kvildě. Nabízí terasu nebo patio, Wi-Fi zdarma, zahradu a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Penzion Horska Kvilda se nachází ve městě Horská Kvilda (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 932 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Horska Kvilda má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Penzion Horska Kvilda momentálně evidujeme 155 recenzí.

Ferienwohnung Blanka

9,7

Ferienwohnung Blanka

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Blanka. Apartmán Ferienwohnung Blanka je situovaný v budově z roku 2017 v Klatovech a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung Blanka se nachází ve městě Klatovy (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 738 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ferienwohnung Blanka má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Ferienwohnung Blanka momentálně evidujeme 7 recenzí.

Pension Pamferka

9,6

Pension Pamferka

Ubytování (Penzion) Pension Pamferka. Pension Pamferka stojí uprostřed kopců a borovicových lesů. Nabízí apartmány s možností vlastního stravování a bezplatné parkování. Ubytování Pension Pamferka se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Pamferka má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Pension Pamferka momentálně evidujeme 79 recenzí.

Apartmán Mocca

9,6

Apartmán Mocca

Ubytování (Apartmán) Apartmán Mocca. Apartmán Mocca se nachází v Kašperských Horách, méně než 1 km od Kašperského dětského vleku i vleku Kašpersky 1 a 12 minut chůze od vleku Kašperský 2. Ubytování Apartmán Mocca se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Mocca má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Mocca momentálně evidujeme 15 recenzí.

Apartment U Anděla

9,6

Apartment U Anděla

Ubytování (Apartmán) Apartment U Anděla. Apartmán U Anděla se nachází v Dlouhé Vsi, 5 km od Sušice, směrem k lyžařské oblasti Kašperské Hory a na okraji národního parku Šumava. Ubytování Apartment U Anděla se nachází ve městě Dlouhá Ves (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment U Anděla má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartment U Anděla momentálně evidujeme 31 recenzí.

Ubytování u Vydřího mostu

9,6

Ubytování u Vydřího mostu

Ubytování (Privát) Ubytování u Vydřího mostu. Privát - Ubytování u Vydřího mostu se nachází v Horské Kvildě v Plzeňském kraji. Lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Některé pokoje mají posezení a/nebo terasu. Ubytování Ubytování u Vydřího mostu se nachází ve městě Horská Kvilda (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování u Vydřího mostu má celkové hodnocení 9,6. Pro Privát Ubytování u Vydřího mostu momentálně evidujeme 35 recenzí.

Ubytování U Řezbáře

9,6

Ubytování U Řezbáře

Ubytování (Apartmán) Ubytování U Řezbáře. Ubytování U Řezbáře se nachází v Hartmanicích a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Bayerisch Eisenstein je vzdálený 27 km. Ubytování Ubytování U Řezbáře se nachází ve městě Hartmanice (Česko - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modern Apartment Klatovy

9,6

Modern Apartment Klatovy

Ubytování (Apartmán) Modern Apartment Klatovy. Moderní apartmán Klatovy se nachází v Klatovech. Mezi oblíbené aktivity v okolí patří lyžování a rybaření. Ubytování Modern Apartment Klatovy se nachází ve městě Klatovy (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 210 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Modern Apartment Klatovy má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Modern Apartment Klatovy momentálně evidujeme 33 recenzí.

Aparmán Srní 121

9,6

Aparmán Srní 121

Ubytování (Apartmán) Aparmán Srní 121. Aparmán Srní 121 se nachází v obci Srní a nabízí bezplatné Wi-Fi. Apartmán má TV s plochou obrazovkou, posezení, kuchyň s mikrovlnnou troubou a 1 koupelnu. Ubytování Aparmán Srní 121 se nachází ve městě Srní (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 725 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Aparmán Srní 121 má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Aparmán Srní 121 momentálně evidujeme 24 recenzí.

U jezera Laka

9,6

U jezera Laka

Ubytování (Apartmán) U jezera Laka. Apartmán U jezera Laka se nachází v Prášilech a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je zde kuchyňský kout s lednicí a varnou deskou. Ubytování U jezera Laka se nachází ve městě Prášily (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 210 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U jezera Laka má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán U jezera Laka momentálně evidujeme 28 recenzí.

Penzion Havelka

9,6

Penzion Havelka

Ubytování (Apartmán) Penzion Havelka. Penzion Havelka se nachází v centru Železné Rudy, jen 1 minutu chůze od lyžařského areálu Nad nádražím. Ubytování Penzion Havelka se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 378 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Havelka má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Penzion Havelka momentálně evidujeme 155 recenzí.

Bruckneruv Dum

9,6

Bruckneruv Dum

Ubytování (Penzion) Bruckneruv Dum. Roubený Brucknerův Dům se nachází v obci Prášily v národním parku Šumava. Nabízí ubytování s vinným barem a saunou. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Bruckneruv Dum se nachází ve městě Prášily (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 588 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Bruckneruv Dum má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Bruckneruv Dum momentálně evidujeme 202 recenzí.

Apartmány U Vaců

9,6

Apartmány U Vaců

Ubytování (Apartmán) Apartmány U Vaců. Apartmány u Vaců se nachází v Železné Rudě, 4,4 km od lanové dráhy Špičák a 500 metrů od vleku Tatrapoma H 60. Ubytování Apartmány U Vaců se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány U Vaců má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmány U Vaců momentálně evidujeme 106 recenzí.

Rezidence Šumava

9,6

Rezidence Šumava

Ubytování (Apartmán) Rezidence Šumava. Rezidence Šumava se nachází v Železné Rudě, 3,2 km od lanovky Špičák, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Rezidence Šumava se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 676 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rezidence Šumava má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Rezidence Šumava momentálně evidujeme 101 recenzí.

Apartmány Ve Mlejně

9,6

Apartmány Ve Mlejně

Ubytování (Aparthotel) Apartmány Ve Mlejně. Apartmány Ve mlejně se nachází nedaleko obce Čachrov, pouhých 20 km od Železné Rudy, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmány Ve Mlejně se nachází ve městě Čachrov (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 197 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Ve Mlejně má celkové hodnocení 9,6. Pro Aparthotel Apartmány Ve Mlejně momentálně evidujeme 16 recenzí.

Baron Apartments Sušice

9,5

Baron Apartments Sušice

Ubytování (Apartmány) Baron Apartments Sušice. Baron Apartments Sušice se nachází v Sušici, 31 km od Železné Rudy. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Baron Apartments Sušice se nachází ve městě Sušice (Česko - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Arnika

9,5

Pension Arnika

Ubytování (Penzion) Pension Arnika. Pension Arnika se nachází v Modravě, 9 km od lyžařského areálu Kvilda. Penzion nabízí restauraci s celodenním provozem, letní terasou a otevřeným krbem. Ubytování Pension Arnika se nachází ve městě Modrava (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Arnika má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Pension Arnika momentálně evidujeme 7 recenzí.

Apartmány Vydrýsek

9,5

Apartmány Vydrýsek

Ubytování (Apartmán) Apartmány Vydrýsek. Apartmány Vydrýsek jsou situované v domě v Srní. Mají posezení, satelitní TV a lze v nich bezplatně využívat Wi-Fi. Ubytování Apartmány Vydrýsek se nachází ve městě Srní (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Apartmány Vydrýsek má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmány Vydrýsek momentálně evidujeme 17 recenzí.

Apartmán McVitek

9,5

Apartmán McVitek

Ubytování (Apartmán) Apartmán McVitek. Apartmán McVítek se nachází v Sušici v Plzeňském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi Všechny apartmány mají pračku, TV s plochou obrazovkou,... Ubytování Apartmán McVitek se nachází ve městě Sušice (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 989 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán McVitek má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán McVitek momentálně evidujeme 109 recenzí.

Chata u Tří Sluk

9,5

Chata u Tří Sluk

Ubytování (Penzion) Chata u Tří Sluk. Chata U Tří Sluk se nachází v Modravě, 100 metrů od vleku Modrava 1 a 200 metrů od Modravy 2, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Chata u Tří Sluk se nachází ve městě Modrava (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 814 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata u Tří Sluk má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Chata u Tří Sluk momentálně evidujeme 127 recenzí.

Stinglhof

9,5

Stinglhof

Ubytování (Bed and breakfast) Stinglhof. Stinglhof se nachází v Železné Rudě, v blízkosti lanovky Špičák. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Stinglhof se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Stinglhof má celkové hodnocení 9,5. Pro Bed and breakfast Stinglhof momentálně evidujeme 59 recenzí.

Apartmany Basta

9,5

Apartmany Basta

Ubytování (Apartmán) Apartmany Basta. Building is located just 100 metres from the main square of Sušice, as well as from a water park with wellness facilities. Ubytování Apartmany Basta se nachází ve městě Sušice (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Basta má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmany Basta momentálně evidujeme 58 recenzí.

apartmány u mlýna

9,5

apartmány u mlýna

Ubytování (Privát) apartmány u mlýna. apartmány U Mlýna nabízí ubytování v Sušici. K dispozici je zahrada a bezplatné Wi-Fi . Některé apartmány mají kuchyň se sporákem. Ubytování apartmány u mlýna se nachází ve městě Sušice (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 669 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování apartmány u mlýna má celkové hodnocení 9,5. Pro Privát apartmány u mlýna momentálně evidujeme 31 recenzí.

Apartmán Susice

9,4

Apartmán Susice

Ubytování (Apartmán) Apartmán Susice. Apartmán Sušice se nachází v domě z roku 2013 v Sušici a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Susice se nachází ve městě Sušice (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Apartmán Susice má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán Susice momentálně evidujeme 30 recenzí.

Apartmány na Šumavě

9,4

Apartmány na Šumavě

Ubytování (Apartmán) Apartmány na Šumavě. Apartmány Na Šumavě se nachází v Kašperských Horách, jen 5 minut chůze od nejbližších sjezdovek s osvětlením. Ubytování Apartmány na Šumavě se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 419 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány na Šumavě má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmány na Šumavě momentálně evidujeme 52 recenzí.

Hotel Kollerhof

9,4

Hotel Kollerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Kollerhof. Hotel Kollerhof se nachází v obci Hamry, 15 km od hranic s Německem. Nabízí výhled na hory a les a vynikající prostředí pro pěší túry a výlety na běžkách. Ubytování Hotel Kollerhof se nachází ve městě Nýrsko (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Kollerhof má celkové hodnocení 9,4. Pro Hotel Hotel Kollerhof momentálně evidujeme 100 recenzí.

Chata Jezevec

9,4

Chata Jezevec

Ubytování (Apartmán) Chata Jezevec. Chata Jezevec se nachází na místě s výhledem na hory v obci Hojsova Stráž a nabízí Wi-Fi zdarma, bazén a zahradu se zázemím pro grilování. Ubytování Chata Jezevec se nachází ve městě Nýrsko (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 433 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Jezevec má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Chata Jezevec momentálně evidujeme 51 recenzí.

Horské Apartmány Barabenka

9,4

Horské Apartmány Barabenka

Ubytování (Aparthotel) Horské Apartmány Barabenka. Horské Apartmány Barabenka se nachází v Železné Rudě, 1 km od lanové dráhy Špičák a vleku Lubák, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Horské Apartmány Barabenka se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 048 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Horské Apartmány Barabenka má celkové hodnocení 9,4. Pro Aparthotel Horské Apartmány Barabenka momentálně evidujeme 18 recenzí.

Apartmany A.Ša Kašperské Hory

9,4

Apartmany A.Ša Kašperské Hory

Ubytování (Apartmán) Apartmany A.Ša Kašperské Hory. Apartmány A.Ša Kašperské Hory najdete ve městě Kašperské Hory, 800 metrů od stejnojmenného lyžařského areálu. Ubytování Apartmany A.Ša Kašperské Hory se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany A.Ša Kašperské Hory má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmany A.Ša Kašperské Hory momentálně evidujeme 214 recenzí.

Apartmány Brevant

9,4

Apartmány Brevant

Ubytování (Apartmán) Apartmány Brevant. Apartmány Brevant se nachází v Železné Rudě, jen 300 metrů od lanovky Špičák, sjezdovek a bikeparku. Ubytování Apartmány Brevant se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 381 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Brevant má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmány Brevant momentálně evidujeme 28 recenzí.

Kašperky 440

9,4

Kašperky 440

Ubytování (Privát) Kašperky 440. Kašperky 440 se nachází v Kašperských Horách, nedaleko dětského vleku a vleků Kašperský 1 a Kašperský 2. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Kašperky 440 se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 528 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Kašperky 440 má celkové hodnocení 9,4. Pro Privát Kašperky 440 momentálně evidujeme 13 recenzí.

Apartmány Na Prádle

9,4

Apartmány Na Prádle

Ubytování (Apartmán) Apartmány Na Prádle. Apartmány Na Prádle se nacházejí v Kašperských Horách, pouhých 300 metrů od nejbližších sjezdovek a centra města, a nabízejí Wi-Fi zdarma a neplacené... Ubytování Apartmány Na Prádle se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Na Prádle má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmány Na Prádle momentálně evidujeme 108 recenzí.

Pension Kalista

9,4

Pension Kalista

Ubytování (Apartmán) Pension Kalista. Pension Kalista se nachází v poklidné části Klatov. Nabízí apartmány s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi, volný vstup do sezónního... Ubytování Pension Kalista se nachází ve městě Klatovy (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 412 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Kalista má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Pension Kalista momentálně evidujeme 99 recenzí.

Chata Obzor

9,4

Chata Obzor

Ubytování (Apartmán) Chata Obzor. Chata Obzor se nachází 3,3 km od lanové dráhy Špičák a nabízí přímý přístup na sjezdovku, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chata Obzor se nachází ve městě Železná Ruda (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 989 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Obzor má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Chata Obzor momentálně evidujeme 58 recenzí.

Apartmány U Vavřince

9,4

Apartmány U Vavřince

Ubytování (Apartmán) Apartmány U Vavřince. Apartmány U Vavřince se nacházejí v Sušici a nabízejí ubytování s kuchyňským koutem, TV s plochou obrazovkou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmány U Vavřince se nachází ve městě Sušice (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány U Vavřince má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmány U Vavřince momentálně evidujeme 58 recenzí.

Apartmány Na Statku

9,4

Apartmány Na Statku

Ubytování (Apartmány) Apartmány Na Statku. Apartmány Na Statku se nachází v Horním Staňkově, 26 km od Železné Rudy. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Na Statku se nachází ve městě Hlavňovice (Česko - Plzeňský kraj).