Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Prášily

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Prášily

Horský apartmán Prášily

10

Horský apartmán Prášily

Ubytování (Apartmán) Horský apartmán Prášily. Horský apartmán Prášily se nachází v Prášilech a nabízí restauraci a zahradu. Ubytování Horský apartmán Prášily se nachází ve městě Prášily (Česko - Plzeňský kraj).

U jezera Laka

9,6

U jezera Laka

Ubytování (Apartmán) U jezera Laka. Apartmán U jezera Laka se nachází v Prášilech a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je zde kuchyňský kout s lednicí a varnou deskou. Ubytování U jezera Laka se nachází ve městě Prášily (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování U jezera Laka má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán U jezera Laka momentálně evidujeme 28 recenzí.

Bruckneruv Dum

9,6

Bruckneruv Dum

Ubytování (Penzion) Bruckneruv Dum. Roubený Brucknerův Dům se nachází v obci Prášily v národním parku Šumava. Nabízí ubytování s vinným barem a saunou. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Bruckneruv Dum se nachází ve městě Prášily (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Bruckneruv Dum má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Bruckneruv Dum momentálně evidujeme 202 recenzí.

Chata Klubu Českých Turistů

9,1

Chata Klubu Českých Turistů

Ubytování (Chata) Chata Klubu Českých Turistů. Chata Klubu českých turistů se nachází v klidné části centra města Prášily a nabízí zahradu. Ubytování Chata Klubu Českých Turistů se nachází ve městě Prášily (Česko - Plzeňský kraj).

Ubytování na Slučím Tahu

9

Ubytování na Slučím Tahu

Ubytování (Apartmán) Ubytování na Slučím Tahu. Ubytování na Slučím Tahu se nachází nedaleko obce Prášily v odlehlé oblasti Národního parku Šumava, 10 km od Železné Rudy, a nabízí gril a lyžárnu. Ubytování Ubytování na Slučím Tahu se nachází ve městě Prášily (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Ubytování na Slučím Tahu má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Ubytování na Slučím Tahu momentálně evidujeme 97 recenzí.

Chalupa Prášily

9

Chalupa Prášily

UbytováníChalupa Prášily. Chalupa Prášily se nachází v Prášilech. Tento prázdninový dům nabízí neplacené soukromé parkoviště, parkoviště pro jízdní kola a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalupa Prášily se nachází ve městě Prášily (Česko - Plzeňský kraj).

Penzion Kovárna

8,8

Penzion Kovárna

Ubytování (Apartmány) Penzion Kovárna. Dům u roty se nachází se v obci Prášily a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, balkonem, posezením a plně vybaveným kuchyňským koutem. Ubytování Penzion Kovárna se nachází ve městě Prášily (Česko - Plzeňský kraj).

hotel Chalupa

8,5

hotel Chalupa

Ubytování (Hotel) hotel Chalupa. Hotel Chalupa se nachází v obci Prášily a nabízí 4hvězdičkové ubytování, wellness centrum, zahradu, společný lounge, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování hotel Chalupa se nachází ve městě Prášily (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování hotel Chalupa má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel hotel Chalupa momentálně evidujeme 5 recenzí.

Penzion U Michala

8,3

Penzion U Michala

UbytováníPenzion U Michala. Penzion U Michala se nachází v centru Prášil a patří k němu restaurace s letní terasou, kde se podávají česká jídla. Ubytování Penzion U Michala se nachází ve městě Prášily (Česko - Plzeňský kraj).

Chata U Jakuba

8,2

Chata U Jakuba

Ubytování (Penzion) Chata U Jakuba. Chata U Jakuba se nachází v Národním parku Šumava v centru Prášil, v nejstarším domě v obci postaveném v roce 1777. Ubytování Chata U Jakuba se nachází ve městě Prášily (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Chata U Jakuba má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Chata U Jakuba momentálně evidujeme 173 recenzí.

Apartmány Prášily - Šumava

7

Apartmány Prášily - Šumava

UbytováníApartmány Prášily - Šumava. Apartmány Prášily - Šumava se nacházejí v obci Prášily v Plzeňském kraji a nabízejí bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Prášily - Šumava se nachází ve městě Prášily (Česko - Plzeňský kraj).

Apartmány Prášily

Apartmány Prášily

Ubytování (Apartmány) Apartmány Prášily. Apartmány Prášily se nachází v Prášilech a nabízí zahradu a ubytování s kuchyní. K dispozici je také terasa. Ubytování Apartmány Prášily se nachází ve městě Prášily (Česko - Plzeňský kraj).

Villa Karolina

Villa Karolina

Ubytování (Hotel) Villa Karolina. Villa Karolína nabízí fitness centrum, jízdu na koni a pokoje s bezplatným Wi-Fi. Pokoje jsou vybavené satelitní TV, minibarem a trezorem. Ubytování Villa Karolina se nachází ve městě Prášily (Česko - Plzeňský kraj).

Penzion Pod hůreckým vrchem

Penzion Pod hůreckým vrchem

Ubytování (Penzion) Penzion Pod hůreckým vrchem. Penzion Pod hůreckým vrchem se nachází v Prášilech a nabízí bar, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Je odsud výhled do zahrady. Ubytování Penzion Pod hůreckým vrchem se nachází ve městě Prášily (Česko - Plzeňský kraj).

Apartmán Kovárna

Apartmán Kovárna

UbytováníApartmán Kovárna. Apartmán Kovárna se nachází v Prášilech v Plzeňském kraji a nabízí balkon a výhled na řeku. Tento apartmán má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Kovárna se nachází ve městě Prášily (Česko - Plzeňský kraj).