Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Srní

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Srní

Aparmán Srní 121

9,6

Aparmán Srní 121

Ubytování (Apartmán) Aparmán Srní 121. Aparmán Srní 121 se nachází v obci Srní a nabízí bezplatné Wi-Fi. Apartmán má TV s plochou obrazovkou, posezení, kuchyň s mikrovlnnou troubou a 1 koupelnu. Ubytování Aparmán Srní 121 se nachází ve městě Srní (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 725 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Aparmán Srní 121 má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Aparmán Srní 121 momentálně evidujeme 24 recenzí.

Apartmány Vydrýsek

9,5

Apartmány Vydrýsek

Ubytování (Apartmán) Apartmány Vydrýsek. Apartmány Vydrýsek jsou situované v domě v Srní. Mají posezení, satelitní TV a lze v nich bezplatně využívat Wi-Fi. Ubytování Apartmány Vydrýsek se nachází ve městě Srní (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Apartmány Vydrýsek má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmány Vydrýsek momentálně evidujeme 17 recenzí.

Apartmán Srní

9,2

Apartmán Srní

Ubytování (Apartmán) Apartmán Srní. Apartmán Srní se nachází v Srní, 48 km od Zwieselu. Nabízí zázemí pro grilování, terasu a výhled na město. Ubytování Apartmán Srní se nachází ve městě Srní (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 755 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Srní má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmán Srní momentálně evidujeme 8 recenzí.

Srní 119

9

Srní 119

Ubytování (Apartmán) Srní 119. Apartmán Srní 119 se nachází v Srní. Nabízí kuchyň, TV s plochou obrazovkou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Srní 119 se nachází ve městě Srní (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Srní 119 má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Srní 119 momentálně evidujeme 47 recenzí.

Hotel Vydra

8,4

Hotel Vydra

Ubytování (Hotel) Hotel Vydra. Hotel Vydra se nachází v obci Srní a nabízí restauraci, pokojovou službu, zázemí pro grilování a dětské hřiště. Ubytování Hotel Vydra se nachází ve městě Srní (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Vydra má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Vydra momentálně evidujeme 107 recenzí.

Hotel Srní

8

Hotel Srní

Ubytování (Hotel) Hotel Srní. Hotel Srní se nachází v obci Srní a nabízí fitness centrum, terasu, bar, recepci otevřenou 24 hodin denně a restauraci. Ubytování Hotel Srní se nachází ve městě Srní (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 585 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Srní má celkové hodnocení 8. Pro Hotel Hotel Srní momentálně evidujeme 254 recenzí.

Penzion Bystřina

7,5

Penzion Bystřina

Ubytování (Penzion) Penzion Bystřina. Penzion Bystřina se nachází v obci Rejštejn. Nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Bystřina se nachází ve městě Srní (Česko - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 470 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa U vlčí stezky

Chalupa U vlčí stezky

Ubytování (Chata) Chalupa U vlčí stezky. Chalupa U vlčí stezky se nachází v Srní. Nabízí balkon a zázemí pro grilování. V okolí se mohou hosté věnovat pěší turistice a lyžování. Ubytování Chalupa U vlčí stezky se nachází ve městě Srní (Česká republika - Plzeňský kraj). Pro Chata Chalupa U vlčí stezky nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa 17 Staré Srní

Chalupa 17 Staré Srní

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa 17 Staré Srní. Situated in Srní, Chalupa 17 Staré Srní features accommodation with a private pool, a patio and garden views. Ubytování Chalupa 17 Staré Srní se nachází ve městě Srní (Česko - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion u vlčí stezky

Penzion u vlčí stezky

Ubytování (Penzion) Penzion u vlčí stezky. Set in Srní, in a building dating from 2017, Penzion u vlčí stezky features a garden and guestrooms with free WiFi. Ubytování Penzion u vlčí stezky se nachází ve městě Srní (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Penzion u vlčí stezky nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalet Gabrettina

Chalet Gabrettina

Ubytování (Chata) Chalet Gabrettina. Chata Gabrettina nabízí ubytování v Rokytě, 4 km od Srní a 47 km od Deggendorfu. Ubytování Chalet Gabrettina se nachází ve městě Srní (Česko - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Drexler

Apartmány Drexler

Ubytování (Apartmány) Apartmány Drexler. Apartmány Drexler se nachází v Srní, 33 km od obce Bayerisch Eisenstein, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. K zázemí patří i terasa. Ubytování Apartmány Drexler se nachází ve městě Srní (Česko - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)