Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Modrava

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Modrava

Pension Arnika

9,5

Pension Arnika

Ubytování (Penzion) Pension Arnika. Pension Arnika se nachází v Modravě, 9 km od lyžařského areálu Kvilda. Penzion nabízí restauraci s celodenním provozem, letní terasou a otevřeným krbem. Ubytování Pension Arnika se nachází ve městě Modrava (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Arnika má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Pension Arnika momentálně evidujeme 7 recenzí.

Chata u Tří Sluk

9,5

Chata u Tří Sluk

Ubytování (Penzion) Chata u Tří Sluk. Chata U Tří Sluk se nachází v Modravě, 100 metrů od vleku Modrava 1 a 200 metrů od Modravy 2, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Chata u Tří Sluk se nachází ve městě Modrava (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 814 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata u Tří Sluk má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Chata u Tří Sluk momentálně evidujeme 127 recenzí.

Apartmány Na Soutoku - Březník

9,4

Apartmány Na Soutoku - Březník

Ubytování (Apartmán) Apartmány Na Soutoku - Březník. Apartmány Na Soutoku - Březník se nachází v Modravě a nabízí saunu. Viechtach je odsud 45 km. Na místě je Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Na Soutoku - Březník se nachází ve městě Modrava (Česko - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 933 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Madr

9,3

Hotel Madr

Ubytování (Hotel) Hotel Madr. Hotel Mádr se nachází v Modravě a náleží k němu bar. Ubytování Hotel Madr se nachází ve městě Modrava (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Madr má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel Hotel Madr momentálně evidujeme 453 recenzí.

Pivovar Lyer

8,8

Pivovar Lyer

Ubytování (Penzion) Pivovar Lyer. Pivovar Lyer se nachází v Modravě, jen pár kroků od vleku Modrava 2 a 200 metrů od vleku Modrava 1. Ubytování Pivovar Lyer se nachází ve městě Modrava (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 025 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pivovar Lyer má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Pivovar Lyer momentálně evidujeme 78 recenzí.

EA Horský Hotel Hájenka

8,8

EA Horský Hotel Hájenka

Ubytování (Penzion) EA Horský Hotel Hájenka. Třihvězdičkový Penzion Hájenka se nachází v obci Modrava a nabízí ​​zahradu, terasu, sdílený lounge, zdarma dostupné Wi-Fi, dětské hřiště a výhled na hory. Ubytování EA Horský Hotel Hájenka se nachází ve městě Modrava (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování EA Horský Hotel Hájenka má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion EA Horský Hotel Hájenka momentálně evidujeme 265 recenzí.

Penzion Modrava

8,4

Penzion Modrava

Ubytování (Penzion) Penzion Modrava. Penzion Modrava se nachází na odlehlém místě na území národního parku Šumava, 100 metrů od místních sjezdovek, a nabízí 1 kompletně vybavenou společnou... Ubytování Penzion Modrava se nachází ve městě Modrava (Česko - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

EA Apartmány na Filipce

8,4

EA Apartmány na Filipce

Ubytování (Apartmán) EA Apartmány na Filipce. EA Apartmány na Filipce nabízejí ubytování s posezením, TV s plochou obrazovkou a kuchyňským koutem. Na místě je bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování EA Apartmány na Filipce se nachází ve městě Modrava (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 931 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování EA Apartmány na Filipce má celkové hodnocení 8,4. Pro Apartmán EA Apartmány na Filipce momentálně evidujeme 68 recenzí.

Penzion U Pstruha

7,9

Penzion U Pstruha

Ubytování (Penzion) Penzion U Pstruha. Penzion U Pstruha se nachází v obci Modrava v Národním parku Šumava. Ubytování Penzion U Pstruha se nachází ve městě Modrava (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Penzion U Pstruha má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Penzion U Pstruha momentálně evidujeme 21 recenzí.

Penzion U PSTRUHA

7,7

Penzion U PSTRUHA

Ubytování (Penzion) Penzion U PSTRUHA. Penzion U PSTRUHA se nachází v Modravě a nabízí terasu, lyžárnu, společný lounge a zahradu. Za příplatek je k dispozici soukromé parkoviště. Ubytování Penzion U PSTRUHA se nachází ve městě Modrava (Česko - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 212 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Na Soutoku - Filipova Huť

Apartmány Na Soutoku - Filipova Huť

Ubytování (Apartmán) Apartmány Na Soutoku - Filipova Huť. Apartmány Na Soutoku - Filipova Huť is located in Modrava and offers a terrace. The accommodation is 30 km from Bodenmais. Ubytování Apartmány Na Soutoku - Filipova Huť se nachází ve městě Modrava (Česko - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 244 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)