Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Kašperské Hory

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kašperské Hory

Penzion Na Habeši

9,9

Penzion Na Habeši

Ubytování (Apartmán) Penzion Na Habeši. Penzion Na Habeši se nachází v Kašperských horách, 6 km od dětského vleku Kašperky a vleku Kašperky 2. Nabízí výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Na Habeši se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Penzion Na Habeši má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Penzion Na Habeši momentálně evidujeme 110 recenzí.

Redfoxapartment

9,9

Redfoxapartment

Ubytování (Apartmán) Redfoxapartment. Apartmány Redfoxapartment se nacházejí v centru Kašperských Hor, gotickém nejvýše položeném městě České republiky, 26 km od obce Bayerisch Eisenstein, a... Ubytování Redfoxapartment se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Redfoxapartment má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Redfoxapartment momentálně evidujeme 20 recenzí.

Kašperky

9,9

Kašperky

UbytováníKašperky. Kašperky se nachází v Kašperských Horách a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Tento apartmán má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Kašperky se nachází ve městě Kašperské Hory (Česko - Plzeňský kraj).

Penzion Nadejov

9,9

Penzion Nadejov

Ubytování (Penzion) Penzion Nadejov. Penzion Nadějov se nachází ve městě Žlíbek, 36 km od Bodenmaisu a 5 km od Kašperských Hor. Ubytování Penzion Nadejov se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Penzion Nadejov má celkové hodnocení 9,9. Pro Penzion Penzion Nadejov momentálně evidujeme 115 recenzí.

Kasperky 14

9,9

Kasperky 14

UbytováníKasperky 14. Kasperky 14 se nachází v Kašperských Horách. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Kasperky 14 se nachází ve městě Kašperské Hory (Česko - Plzeňský kraj).

Apartmán u Kovářů

9,8

Apartmán u Kovářů

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Kovářů. Apartmán u Kovářů se nachází v Kašperských horách, pouhé 4 minuty pěšky od lyžařského areálu Kašperské Hory a 3,3 km od údolí Amally. Ubytování Apartmán u Kovářů se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Apartmán u Kovářů má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán u Kovářů momentálně evidujeme 12 recenzí.

Apartmán Kašperák

9,8

Apartmán Kašperák

UbytováníApartmán Kašperák. Apartmán Kašperák se nachází v Kašperských Horách. Tento apartmán nabízí bezplatné parkování, výtah a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán Kašperák se nachází ve městě Kašperské Hory (Česko - Plzeňský kraj).

Chalupa na Šumavě

9,8

Chalupa na Šumavě

Ubytování (Penzion) Chalupa na Šumavě. Chalupa na Šumavě se nachází v Kašperských Horách v Plzeňském kraji, 37 km od Bodenmais, a nabízí sezónní venkovní bazén a lyžařskou školu. Ubytování Chalupa na Šumavě se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Chalupa na Šumavě má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Chalupa na Šumavě momentálně evidujeme 142 recenzí.

Apartment Brusinka

9,7

Apartment Brusinka

Ubytování (Apartmán) Apartment Brusinka. Apartmán Brusinka se nachází na okraji Kašperských Hor, 5 minut chůze od náměstí i od nejbližšího lyžařského vleku. Ubytování Apartment Brusinka se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Apartment Brusinka má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment Brusinka momentálně evidujeme 103 recenzí.

Holiday Home U Fišerů

9,7

Holiday Home U Fišerů

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home U Fišerů. Tento prázdninový dům se nachází v Kašperských Horách a nabízí terasu. K dispozici je také bezplatné soukromé parkoviště a do města Bodenmais je to 35 km. Ubytování Holiday Home U Fišerů se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Holiday Home U Fišerů má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům Holiday Home U Fišerů momentálně evidujeme 35 recenzí.

Apartmán Sjezdovka

9,7

Apartmán Sjezdovka

UbytováníApartmán Sjezdovka. Apartmán Sjezdovka se nachází v Kašperských Horách. Tento apartmán nabízí bezplatné parkování, výtah a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán Sjezdovka se nachází ve městě Kašperské Hory (Česko - Plzeňský kraj).

Apartmán Mocca

9,6

Apartmán Mocca

Ubytování (Apartmán) Apartmán Mocca. Apartmán Mocca se nachází v Kašperských Horách, méně než 1 km od Kašperského dětského vleku i vleku Kašpersky 1 a 12 minut chůze od vleku Kašperský 2. Ubytování Apartmán Mocca se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Apartmán Mocca má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Mocca momentálně evidujeme 15 recenzí.

Hortenzie

9,6

Hortenzie

UbytováníHortenzie. Hortenzie se nachází v Kašperských Horách a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Hortenzie se nachází ve městě Kašperské Hory (Česko - Plzeňský kraj).

Apartmány na Šumavě

9,4

Apartmány na Šumavě

Ubytování (Apartmán) Apartmány na Šumavě. Apartmány Na Šumavě se nachází v Kašperských Horách, jen 5 minut chůze od nejbližších sjezdovek s osvětlením. Ubytování Apartmány na Šumavě se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Apartmány na Šumavě má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmány na Šumavě momentálně evidujeme 52 recenzí.

Apartmany A.Ša Kašperské Hory

9,4

Apartmany A.Ša Kašperské Hory

Ubytování (Apartmán) Apartmany A.Ša Kašperské Hory. Apartmány A.Ša Kašperské Hory najdete ve městě Kašperské Hory, 800 metrů od stejnojmenného lyžařského areálu. Ubytování Apartmany A.Ša Kašperské Hory se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Apartmany A.Ša Kašperské Hory má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmany A.Ša Kašperské Hory momentálně evidujeme 214 recenzí.

Kašperky 440

9,4

Kašperky 440

Ubytování (Privát) Kašperky 440. Kašperky 440 se nachází v Kašperských Horách, nedaleko dětského vleku a vleků Kašperský 1 a Kašperský 2. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Kašperky 440 se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Kašperky 440 má celkové hodnocení 9,4. Pro Privát Kašperky 440 momentálně evidujeme 13 recenzí.

Apartmány Na Prádle

9,4

Apartmány Na Prádle

Ubytování (Apartmán) Apartmány Na Prádle. Apartmány Na Prádle se nacházejí v Kašperských Horách, pouhých 300 metrů od nejbližších sjezdovek a centra města, a nabízejí Wi-Fi zdarma a neplacené... Ubytování Apartmány Na Prádle se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Apartmány Na Prádle má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmány Na Prádle momentálně evidujeme 108 recenzí.

Apartmány Karolína - Kašperské Hory

9,4

Apartmány Karolína - Kašperské Hory

UbytováníApartmány Karolína - Kašperské Hory. Apartmány Karolína - Kašperské Hory se nachází v Kašperských Horách a nabízí ubytování s posezením. Ubytování Apartmány Karolína - Kašperské Hory se nachází ve městě Kašperské Hory (Česko - Plzeňský kraj).

Apartman Hubert

9,4

Apartman Hubert

UbytováníApartman Hubert. Apartman Hubert se nachází v Kašperských Horách a nabízí bar. Tento apartmán má bezplatné soukromé parkoviště, výtah a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartman Hubert se nachází ve městě Kašperské Hory (Česko - Plzeňský kraj).

ČS Robin Oil Kašperské Hory

9,4

ČS Robin Oil Kašperské Hory

Ubytování (Apartmán) ČS Robin Oil Kašperské Hory. ČS Robin Oil Kašperské Hory se nachází v Kašperských horách, 1,6 km od dětského lyžařského vleku a 1,7 km od lyžařského vleku Kašperský 2. Ubytování ČS Robin Oil Kašperské Hory se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování ČS Robin Oil Kašperské Hory má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán ČS Robin Oil Kašperské Hory momentálně evidujeme 59 recenzí.

Apartmány Mikeš

9,3

Apartmány Mikeš

Ubytování (Apartmán) Apartmány Mikeš. Apartmány Mikeš se nachází 1,2 km od dětského vleku a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Mikeš se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Apartmány Mikeš má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmány Mikeš momentálně evidujeme 77 recenzí.

Penzion Na Solné stezce

9,2

Penzion Na Solné stezce

Ubytování (Penzion) Penzion Na Solné stezce. Penzion Na Solné stezce se nachází v centru města Kašperské Hory na okraji národního parku Šumava, jen 300 metrů od sjezdovek. Ubytování Penzion Na Solné stezce se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Penzion Na Solné stezce má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Na Solné stezce momentálně evidujeme 96 recenzí.

Barbora

9,2

Barbora

UbytováníBarbora. Barbora se nachází v Kašperských Horách a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Barbora se nachází ve městě Kašperské Hory (Česko - Plzeňský kraj).

Nad Zlatým Potokem

9,2

Nad Zlatým Potokem

Ubytování (Apartmán) Nad Zlatým Potokem. Nad Zlatým Potokem se nachází v Kašperských Horách, necelý 1 km od dětského vleku Kašperské Babylift a 11 minut pěšky od vleku Kašpersky 2. Ubytování Nad Zlatým Potokem se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Nad Zlatým Potokem má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Nad Zlatým Potokem momentálně evidujeme 23 recenzí.

Apartmán v Kašperských Horách

9

Apartmán v Kašperských Horách

Ubytování (Apartmán) Apartmán v Kašperských Horách. Apartmán v Kašperských Horách se nachází v Kašperských Horách, 800 metrů od vleku Kašperské Babylift, necelý 1 km od vleku Kašperský 2 a 10 minut pěšky od... Ubytování Apartmán v Kašperských Horách se nachází ve městě Kašperské Hory (Česko - Plzeňský kraj).

Hotel Kašperk

9

Hotel Kašperk

Ubytování (Hotel) Hotel Kašperk. Hotel Kašperk se nachází v samém srdci Kašperských Hor, nedaleko záhadného stejnojmenného hradu, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a zdarma... Ubytování Hotel Kašperk se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Hotel Kašperk má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Kašperk momentálně evidujeme 304 recenzí.

Penzion Rychta na Račánku

9

Penzion Rychta na Račánku

Ubytování (Penzion) Penzion Rychta na Račánku. Rychta na Račánku se nachází ve výšce 830 metrů nad mořem v Kašperských Horách na Šumavě, ve vzdálenosti 1,5 km od hradu Kašperk. Ubytování Penzion Rychta na Račánku se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Penzion Rychta na Račánku má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Rychta na Račánku momentálně evidujeme 140 recenzí.

Rezidence VOGELSANG

9

Rezidence VOGELSANG

Ubytování (Penzion) Rezidence VOGELSANG. Penzion Rezidence VOGELSANG se nachází v Kašperských horách, 6 km od dětského vleku Kašperské. Nabízí zahradu, terasu, fitness centrum, restauraci a bar. Ubytování Rezidence VOGELSANG se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Rezidence VOGELSANG má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Rezidence VOGELSANG momentálně evidujeme 27 recenzí.

Nebespán

9

Nebespán

Ubytování (Hotel) Nebespán. Moderní butikový hotel Nebespán se nachází na hlavním náměstí malebné města Kašperské Hory ležícího na území národního parku Šumava a nabízí ubytování s... Ubytování Nebespán se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Nebespán má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Nebespán momentálně evidujeme 127 recenzí.

U Šumavských pramenů

8,8

U Šumavských pramenů

UbytováníU Šumavských pramenů. U Šumavských pramenů se nachází v Kašperských Horách a nabízí zahradu a sdílený lounge. Nabízí rodinné pokoje a venkovní krb. Ubytování U Šumavských pramenů se nachází ve městě Kašperské Hory (Česko - Plzeňský kraj).

Apartmány Kašperské Hory

8,8

Apartmány Kašperské Hory

UbytováníApartmány Kašperské Hory. Apartmány Kašperské Hory se nacházejí v Kašperských Horách v Plzeňském kraji a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Kašperské Hory se nachází ve městě Kašperské Hory (Česko - Plzeňský kraj).

Chaty Kašperské Hory

8,8

Chaty Kašperské Hory

UbytováníChaty Kašperské Hory. Chaty Kašperské Hory se nachází v Kašperských Horách v Plzeňském kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Chaty Kašperské Hory se nachází ve městě Kašperské Hory (Česko - Plzeňský kraj).

U Kašny

8,6

U Kašny

Ubytování (Penzion) U Kašny. U Kašny je penzion situovaný v centru Kašperských Hor, 500 metrů od vleku lyžařského areálu Kašperky. Nabízí prakticky zařízené ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování U Kašny se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování U Kašny má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion U Kašny momentálně evidujeme 126 recenzí.

Apartment Felicitas

8,6

Apartment Felicitas

UbytováníApartment Felicitas. Apartmán Felicitas se nachází v Kašperských Horách. Tento apartmán má bezplatné soukromé parkoviště, výtah a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Felicitas se nachází ve městě Kašperské Hory (Česko - Plzeňský kraj).

Penzion u Lebedů

8,4

Penzion u Lebedů

Ubytování (Penzion) Penzion u Lebedů. Penzion U Lebedů se nachází v Kašperských horách, 4,4 km od dětské lanovky Kašperské. Ubytování Penzion u Lebedů se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Penzion u Lebedů má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Penzion u Lebedů momentálně evidujeme 42 recenzí.

Hotel Modrava

8,4

Hotel Modrava

Ubytování (Hotel) Hotel Modrava. Hotel Modrava v Národním parku Šumava nabízí restauraci s výběrem à la carte, vířivku a saunu. Na místě je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Hotel Modrava se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Hotel Modrava má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Modrava momentálně evidujeme 312 recenzí.

Pension Efekt No 2

8,3

Pension Efekt No 2

Ubytování (Penzion) Pension Efekt No 2. Pension Efekt No 2 se nachází v obci Srní, 13 km od lyžařského areálu Kašperské hory. Ubytování Pension Efekt No 2 se nachází ve městě Kašperské Hory (Česko - Plzeňský kraj).

Opolenec

8,2

Opolenec

Ubytování (Apartmán) Opolenec. Apartmán Opolenec se nachází v Kašperských Horách a nabízí zahradu s grilem. Lyžařské areály Kašperky a Špičák jsou vzdálené 5 km. Ubytování Opolenec se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Opolenec má celkové hodnocení 8,2. Pro Apartmán Opolenec momentálně evidujeme 25 recenzí.

Slunný luxusní byt na horách

8

Slunný luxusní byt na horách

UbytováníSlunný luxusní byt na horách. Slunný luxusní byt na horách se nachází v Kašperských Horách. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Slunný luxusní byt na horách se nachází ve městě Kašperské Hory (Česko - Plzeňský kraj).

Hotel Srní depandance - Šumava

8

Hotel Srní depandance - Šumava

Ubytování (Hotel) Hotel Srní depandance - Šumava. Hotel Srní se nachází uprostřed krásné šumavské přírody, obklopený čerstvým vzduchem, rybníky a svěžími zelenými lesy, a nabízí vyhřívaný bazén, saunu a... Ubytování Hotel Srní depandance - Šumava se nachází ve městě Kašperské Hory (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Hotel Srní depandance - Šumava má celkové hodnocení 8. Pro Hotel Hotel Srní depandance - Šumava momentálně evidujeme 307 recenzí.

Apartmán na Zlaté stezce

7,8

Apartmán na Zlaté stezce

UbytováníApartmán na Zlaté stezce. Apartmán na Zlaté stezce se nachází v Kašperských Horách. Hosté mohou využívat restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán na Zlaté stezce se nachází ve městě Kašperské Hory (Česko - Plzeňský kraj).

Hostel Kašperské Hory

7,7

Hostel Kašperské Hory

Ubytování (Hostel) Hostel Kašperské Hory. Hostel Kašperské Hory se nachází v Kašperských Horách, 800 metrů od dětského vleku Kašperský a méně než 1 km od Kašperského 2. Ubytování Hostel Kašperské Hory se nachází ve městě Kašperské Hory (Česko - Plzeňský kraj).

Rustikale und grosszügige Ferienwohnung

Rustikale und grosszügige Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Rustikale und grosszügige Ferienwohnung. Located in Kašperské Hory in the Pilsen region, Rustikale und grosszügige Ferienwohnung features a balcony and garden views. Ubytování Rustikale und grosszügige Ferienwohnung se nachází ve městě Kašperské Hory (Česko - Plzeňský kraj).

Hotel Modrásek

Hotel Modrásek

Ubytování (Hotel) Hotel Modrásek. Boasting a terrace and free WiFi, Hotel Modrásek is set in Kašperské Hory. Ubytování Hotel Modrásek se nachází ve městě Kašperské Hory (Česko - Plzeňský kraj).

Roubenka U Andělů, Šumava

Roubenka U Andělů, Šumava

UbytováníRoubenka U Andělů, Šumava. Roubenka U Andělů, Šumava is set in Kašperské Hory. It features mountain views and free WiFithroughout the property. Ubytování Roubenka U Andělů, Šumava se nachází ve městě Kašperské Hory (Česko - Plzeňský kraj).

Chata Gerlinda

Chata Gerlinda

UbytováníChata Gerlinda. Chata Gerlinda se nachází v Kašperských Horách v Plzeňském kraji a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Chata Gerlinda se nachází ve městě Kašperské Hory (Česko - Plzeňský kraj).

Pension GRANTL

Pension GRANTL

Ubytování (Penzion) Pension GRANTL. Pension GRANTL se nachází v Kašperských Horách, 1 km od dětského vleku a 1,1 km od vleku Kašperský 2. Ubytování Pension GRANTL se nachází ve městě Kašperské Hory (Česko - Plzeňský kraj).

Apartmán Kašperky

Apartmán Kašperky

Ubytování (Apartmán) Apartmán Kašperky. Apartmán Kašperky se nachází v Kašperských Horách. 28 km od Zwieselu. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Kašperky se nachází ve městě Kašperské Hory (Česko - Plzeňský kraj).

Apartmán na náměstí

Apartmán na náměstí

Ubytování (Apartmán) Apartmán na náměstí. Apartmán na náměstí se nachází v Kašperských Horách, 800 metrů od dětského vleku Babylift a vleků Kašperský 1 a 2. Ubytování Apartmán na náměstí se nachází ve městě Kašperské Hory (Česko - Plzeňský kraj).

Pension Kristýna

Pension Kristýna

Ubytování (Penzion) Pension Kristýna. Pension Kristýna in Kašperské Hory provides adults-only accommodation with a shared lounge, a garden and ski-to-door access. Ubytování Pension Kristýna se nachází ve městě Kašperské Hory (Česko - Plzeňský kraj).

Kašperskohorský Ofir

Kašperskohorský Ofir

Ubytování (Apartmány) Kašperskohorský Ofir. Ubytování Kašperskohorský Ofir se nachází v Kašperských Horách. Lze zde zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Kašperskohorský Ofir se nachází ve městě Kašperské Hory (Česko - Plzeňský kraj).