Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Sušice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sušice

Hartmanice Apartment

10

Hartmanice Apartment

Ubytování (Apartmán) Hartmanice Apartment. Hartmanice Apartment is situated in Sušice. The accommodation is 50 km from Sankt Englmar. This apartment has 1 bedroom, a flat-screen TV, and a kitchen. Ubytování Hartmanice Apartment se nachází ve městě Sušice (Česko - Plzeňský kraj).

Apartmán U Josefa

9,9

Apartmán U Josefa

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Josefa. Apartmán U Josefa se nachází v Sušici a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán U Josefa se nachází ve městě Sušice (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Apartmán U Josefa má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán U Josefa momentálně evidujeme 15 recenzí.

Chata na Šumavě

9,8

Chata na Šumavě

Ubytování (Prázdninový dům) Chata na Šumavě. Chata na Šumavě se nachází v Sušici, 40 km od Bodenmais a 35 km od Zwieselu. Nabízí zahradu, terasu a výhled na bazén. Ubytování Chata na Šumavě se nachází ve městě Sušice (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Chata na Šumavě má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům Chata na Šumavě momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartmány Pod Stráží

9,7

Apartmány Pod Stráží

UbytováníApartmány Pod Stráží. Apartmány Pod Stráží se nachází v Sušici a nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Pod Stráží se nachází ve městě Sušice (Česko - Plzeňský kraj).

Dům u Zeleného stromu

9,7

Dům u Zeleného stromu

UbytováníDům u Zeleného stromu. Dům u Zeleného stromu se nachází v Sušici v Plzeňském kraji a nabízí zahradu. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Dům u Zeleného stromu se nachází ve městě Sušice (Česko - Plzeňský kraj).

Baron Apartments Sušice

9,5

Baron Apartments Sušice

Ubytování (Apartmány) Baron Apartments Sušice. Baron Apartments Sušice se nachází v Sušici, 31 km od Železné Rudy. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Baron Apartments Sušice se nachází ve městě Sušice (Česko - Plzeňský kraj).

Apartmán McVitek

9,5

Apartmán McVitek

Ubytování (Apartmán) Apartmán McVitek. Apartmán McVítek se nachází v Sušici v Plzeňském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi Všechny apartmány mají pračku, TV s plochou obrazovkou,... Ubytování Apartmán McVitek se nachází ve městě Sušice (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Apartmán McVitek má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán McVitek momentálně evidujeme 109 recenzí.

Apartmany Basta

9,5

Apartmany Basta

Ubytování (Apartmán) Apartmany Basta. Building is located just 100 metres from the main square of Sušice, as well as from a water park with wellness facilities. Ubytování Apartmany Basta se nachází ve městě Sušice (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Apartmany Basta má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmany Basta momentálně evidujeme 58 recenzí.

apartmány u mlýna

9,5

apartmány u mlýna

Ubytování (Privát) apartmány u mlýna. apartmány U Mlýna nabízí ubytování v Sušici. K dispozici je zahrada a bezplatné Wi-Fi . Některé apartmány mají kuchyň se sporákem. Ubytování apartmány u mlýna se nachází ve městě Sušice (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování apartmány u mlýna má celkové hodnocení 9,5. Pro Privát apartmány u mlýna momentálně evidujeme 31 recenzí.

Chaloupka v Pošumaví

9,4

Chaloupka v Pošumaví

UbytováníChaloupka v Pošumaví. Chaloupka v Pošumaví se nachází v Sušici. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chaloupka v Pošumaví se nachází ve městě Sušice (Česko - Plzeňský kraj).

Apartmány U Vavřince

9,4

Apartmány U Vavřince

Ubytování (Apartmán) Apartmány U Vavřince. Apartmány U Vavřince se nacházejí v Sušici a nabízejí ubytování s kuchyňským koutem, TV s plochou obrazovkou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmány U Vavřince se nachází ve městě Sušice (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Apartmány U Vavřince má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmány U Vavřince momentálně evidujeme 58 recenzí.

Apartmán "Pod Rokem"

9,4

Apartmán "Pod Rokem"

Ubytování (Apartmán) Apartmán "Pod Rokem". Apartmán "Pod Rokem" se nachází v Sušici a nabízí zázemí pro grilování, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Budete mít výhled do zahrady a na město. Ubytování Apartmán "Pod Rokem" se nachází ve městě Sušice (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Apartmán "Pod Rokem" má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán "Pod Rokem" momentálně evidujeme 77 recenzí.

Zemědělská Usedlost Albrechtice

9,1

Zemědělská Usedlost Albrechtice

Ubytování (Privát) Zemědělská Usedlost Albrechtice. Zemědělská usedlost Albrechtice se nachází v Albrechticích spadajících pod Sušice. Nabízí ubytování v apartmá s kuchyňským koutem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Zemědělská Usedlost Albrechtice se nachází ve městě Sušice (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Zemědělská Usedlost Albrechtice má celkové hodnocení 9,1. Pro Privát Zemědělská Usedlost Albrechtice momentálně evidujeme 22 recenzí.

Apartmány Krátká

9

Apartmány Krátká

Ubytování (Apartmán) Apartmány Krátká. Apartmány Krátká se nachází v Sušici, 32 km od Zwieselu. Ubytování Apartmány Krátká se nachází ve městě Sušice (Česko - Plzeňský kraj).

Apartmány pod Andělíčkem

9

Apartmány pod Andělíčkem

Ubytování (Apartmány) Apartmány pod Andělíčkem. Apartmány pod Andělíčkem se nachází v Sušici v Plzeňském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmány pod Andělíčkem se nachází ve městě Sušice (Česko - Plzeňský kraj).

Hotel Na Pekárně

8,9

Hotel Na Pekárně

Ubytování (Hotel) Hotel Na Pekárně. Sport Hotel Pekárna najdete 300 metrů od centra Sušice. Nabízí kurt na squash, bowlingovou dráhu a dětské hřiště. Ubytování Hotel Na Pekárně se nachází ve městě Sušice (Česko - Plzeňský kraj).

Apartmán Gabrielova

8,9

Apartmán Gabrielova

UbytováníApartmán Gabrielova. Apartmán Gabrielova se nachází v Sušici. Výhled směřuje na město a do klidné ulice. Ubytování Apartmán Gabrielova se nachází ve městě Sušice (Česko - Plzeňský kraj).

Penzion ''Pod Hůreckým vrchem''

8,9

Penzion ''Pod Hůreckým vrchem''

UbytováníPenzion ''Pod Hůreckým vrchem''. Penzion 'Pod Hůreckým vrchem'' se nachází v Prášilech a nabízí zahradu a bar. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Pokoje mají šatní skříň. Ubytování Penzion ''Pod Hůreckým vrchem'' se nachází ve městě Sušice (Česko - Plzeňský kraj).

O Tom Nevim

8,9

O Tom Nevim

UbytováníO Tom Nevim. O Tom Nevim se nachází v Sušici a nabízí výhled do vnitřního dvora, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování O Tom Nevim se nachází ve městě Sušice (Česko - Plzeňský kraj).

Penzion U Jezu

8,9

Penzion U Jezu

Ubytování (Privát) Penzion U Jezu. Sušický Penzion U Jezu nabízí velkou zahradu s trampolínou a grilem, sdílenou kuchyň s jídelním koutem a společenskou místnost s TV a malou knihovnou. Ubytování Penzion U Jezu se nachází ve městě Sušice (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Penzion U Jezu má celkové hodnocení 8,9. Pro Privát Penzion U Jezu momentálně evidujeme 53 recenzí.

Apartmány Na Valše

8,9

Apartmány Na Valše

UbytováníApartmány Na Valše. Apartmány Na Valše se nacházejí v Sušici v Plzeňském kraji a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Na Valše se nachází ve městě Sušice (Česko - Plzeňský kraj).

Sušice apartmán 18

8,9

Sušice apartmán 18

UbytováníSušice apartmán 18. Sušice apartmán 18 se nachází v Sušici. Hosté mohou zdarma využívat WiFithroughout. K dispozici je také kuchyň. Ubytování Sušice apartmán 18 se nachází ve městě Sušice (Česko - Plzeňský kraj).

Prima Byt

8,8

Prima Byt

Ubytování (Apartmán) Prima Byt. Prima Byt se nachází v Sušici, 25 km od obce Bayerisch Eisenstein, 32 km od města Zwiesel a 36 km od města Bodenmais. Ubytování Prima Byt se nachází ve městě Sušice (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Prima Byt má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán Prima Byt momentálně evidujeme 89 recenzí.

Hotel Gabreta

8,6

Hotel Gabreta

Ubytování (Hotel) Hotel Gabreta. Hotel Gabreta se nachází v centru města Sušice a nabízí restauraci podávající českou kuchyni a zvěřinové speciality. Ubytování Hotel Gabreta se nachází ve městě Sušice (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Hotel Gabreta má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Gabreta momentálně evidujeme 218 recenzí.

Loft Apartmán Šumava

8,4

Loft Apartmán Šumava

Ubytování (Apartmán) Loft Apartmán Šumava. Loft Apartmán Šumava se nachází v Sušici a nabízí plně vybavenou kuchyni. Tento apartmán má obývací pokoj a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Loft Apartmán Šumava se nachází ve městě Sušice (Česko - Plzeňský kraj).

Horská chata Svatobor

8,4

Horská chata Svatobor

UbytováníHorská chata Svatobor. Horská chata Svatobor v Sušici má terasu a bar. K dispozici je restaurace podávající místní kuchyni a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Horská chata Svatobor se nachází ve městě Sušice (Česko - Plzeňský kraj).

Sušice - Brána Šumavy (Mountains relax or sport)

Sušice - Brána Šumavy (Mountains relax or sport)

Ubytování (Vila) Sušice - Brána Šumavy (Mountains relax or sport). Sušice - Brána Šumavy (Mountains relax or sport) je vila situovaná v Sušici. Nabízí zahradu, vlastní venkovní bazén, gril, terasu a sdílený lounge. Ubytování Sušice - Brána Šumavy (Mountains relax or sport) se nachází ve městě Sušice (Česko - Plzeňský kraj).

Ubytování Sušice

Ubytování Sušice

Ubytování (Apartmány) Ubytování Sušice. Ubytování Sušice se nachází v Sušici v Plzeňském kraji. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ubytování Sušice se nachází ve městě Sušice (Česko - Plzeňský kraj).

Pension u sovy

Pension u sovy

Ubytování (Penzion) Pension u sovy. Pension u sovy se nachází v Sušici a nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Pokoje mají TV s plochou obrazovkou. K zázemí patří též terasa. Ubytování Pension u sovy se nachází ve městě Sušice (Česko - Plzeňský kraj).

Rezidence Valcha

Rezidence Valcha

Ubytování (Apartmány) Rezidence Valcha. Rezidence Valcha se nachází v Sušici, 33 km od Zwieselu, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Rezidence Valcha se nachází ve městě Sušice (Česko - Plzeňský kraj).

Apartmány U Otavy

Apartmány U Otavy

Ubytování (Apartmány) Apartmány U Otavy. Situated in Sušice, Apartmány u Otavy provides accommodation with free WiFi. Guests can relax in the garden at the property. Ubytování Apartmány U Otavy se nachází ve městě Sušice (Česko - Plzeňský kraj).

Chalupa Chmelna

Chalupa Chmelna

Ubytování (Privát) Chalupa Chmelna. Chalupa Chmelna nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, zázemím pro grilování a společným salonkem. Ubytování Chalupa Chmelna se nachází ve městě Sušice (Česká republika - Plzeňský kraj). Pro Privát Chalupa Chmelna nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování Roušarka

Ubytování Roušarka

Ubytování (Bed and breakfast) Ubytování Roušarka. Located in Sušice, 34 km from Bayerisch Eisenstein, Ubytování Roušarka provides a shared lounge and free WiFi. Ubytování Ubytování Roušarka se nachází ve městě Sušice (Česko - Plzeňský kraj).

Maringotky Šumava

Maringotky Šumava

Ubytování (Luxusní stan) Maringotky Šumava. Maringotky Šumava se nachází v Sušici a nabízí výhled na hory, zahradu a terasu. Ubytování Maringotky Šumava se nachází ve městě Sušice (Česko - Plzeňský kraj).

penzion u Fanouše

penzion u Fanouše

Ubytování (Penzion) penzion u Fanouše. Penzion u Fanouše se nachází v Sušici. Nabízí Wi-Fi zdarma. V okolí se lze věnovat lyžování a cyklistice. Ubytování penzion u Fanouše se nachází ve městě Sušice (Česká republika - Plzeňský kraj). Pro Penzion penzion u Fanouše nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa Otava

Chalupa Otava

Ubytování (Venkovský dům) Chalupa Otava. Chalupa Otava v Sušici nabízí zahradu s grilem a terasou. Hosté zde mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Do Železné Rudy je to 26 km. Ubytování Chalupa Otava se nachází ve městě Sušice (Česko - Plzeňský kraj).

Chalupa Kamínek Šumava

Chalupa Kamínek Šumava

Ubytování (Apartmán) Chalupa Kamínek Šumava. Apartmán Kamínek se nachází v Podmokly. Nabízí terasu, Wi-Fi zdarma, výhled na bazén, vlastní bazén, zahradu a bezplatné parkování. Ubytování Chalupa Kamínek Šumava se nachází ve městě Sušice (Česko - Plzeňský kraj).

JEZ&SPI Sušice

JEZ&SPI Sušice

Ubytování (Hotel) JEZ&SPI Sušice. JEZ&SPI Sušice is located in Sušice. All rooms feature a flat-screen TV with cable channels and a private bathroom. Ubytování JEZ&SPI Sušice se nachází ve městě Sušice (Česko - Plzeňský kraj).

ApartmánSušiceŠumava

ApartmánSušiceŠumava

Ubytování (Apartmán) ApartmánSušiceŠumava. ApartmánSušiceŠumava is located in Sušice. Complimentary WiFi is featured. Bodenmais is 36 km from the apartment, while Zwiesel is 33 km away. Ubytování ApartmánSušiceŠumava se nachází ve městě Sušice (Česko - Plzeňský kraj).

Apartmány Rabské Hradčany

Apartmány Rabské Hradčany

Ubytování (Apartmán) Apartmány Rabské Hradčany. Situated in Sušice, Apartmány Rabské Hradčany offers accommodation with free WiFi, a seating area, a flat-screen TV and a kitchen. Ubytování Apartmány Rabské Hradčany se nachází ve městě Sušice (Česká republika - Plzeňský kraj). Pro Apartmán Apartmány Rabské Hradčany nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování na Šumavě

Ubytování na Šumavě

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování na Šumavě. Ubytování na Šumavě is set in Sušice and offers a garden. Guests may enjoy free WiFi. The holiday home also features 1 bathroom. Ubytování Ubytování na Šumavě se nachází ve městě Sušice (Česko - Plzeňský kraj).

BARACEK

BARACEK

Ubytování (Prázdninový dům) BARACEK. Set in Sušice in the Pilsen region, BARACEK has a terrace and garden views. Ubytování BARACEK se nachází ve městě Sušice (Česko - Plzeňský kraj).

Domek Šumava

Domek Šumava

Ubytování (Venkovský dům) Domek Šumava. Venkovský dům Domek Šumava se nachází ve městě Sušice a nabízí tenisový kurt. K dispozici je také stolní tenis a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Domek Šumava se nachází ve městě Sušice (Česká republika - Plzeňský kraj). Pro Venkovský dům Domek Šumava nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.