Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Domažlice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Domažlice

Apartmán Domažlice centrum

9,3

Apartmán Domažlice centrum

Ubytování (Apartmán) Apartmán Domažlice centrum. Apartmán Domažlice centrum se nachází v Domažlicích. Nabízí Wi-Fi zdarma a výhled na město. Ubytování Apartmán Domažlice centrum se nachází ve městě Domažlice (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 609 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Domažlice centrum má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmán Domažlice centrum momentálně evidujeme 17 recenzí.

Hotel Zlatá Včela

9,3

Hotel Zlatá Včela

Ubytování (Hotel) Hotel Zlatá Včela. Hotel Zlatá Včela se nachází v centru Domažlic, v pěší vzdálenosti od 56 metrů vysoké tzv. šikmé věže, a nabízí bar s letní terasou i zdarma dostupné... Ubytování Hotel Zlatá Včela se nachází ve městě Domažlice (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 184 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Zlatá Včela má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel Hotel Zlatá Včela momentálně evidujeme 355 recenzí.

Penzion-Hospudka U Kamenného sloupu

9,1

Penzion-Hospudka U Kamenného sloupu

Ubytování (Penzion) Penzion-Hospudka U Kamenného sloupu. Penzion-Hospůdka U Kamenného sloupu se nachází v Domažlicích. Nabízí restauraci, bar, terasu a rodinné pokoje. Ubytování Penzion-Hospudka U Kamenného sloupu se nachází ve městě Domažlice (Česko - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 995 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Viola

9,1

Pension Viola

Ubytování (Penzion – hostinec) Pension Viola. Rodinný Pension Viola se nachází pouhých 300 metrů od centra Domažlic a nabízí snídaně a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Viola má pokoje s balkonem. Ubytování Pension Viola se nachází ve městě Domažlice (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Viola má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion – hostinec Pension Viola momentálně evidujeme 126 recenzí.

Centrum Tiffany Pension

9,1

Centrum Tiffany Pension

Ubytování (Penzion) Centrum Tiffany Pension. Tento penzion v historickém centru Domažlic nabízí kavárnu a zdarma parkování a Wi-Fi. Americká snídaně se podává každé ráno v kavárně Tiffany. Ubytování Centrum Tiffany Pension se nachází ve městě Domažlice (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Centrum Tiffany Pension má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Centrum Tiffany Pension momentálně evidujeme 91 recenzí.

Penzion U Chodskeho Hradu

8,9

Penzion U Chodskeho Hradu

Ubytování (Penzion) Penzion U Chodskeho Hradu. Penzion U Chodského Hradu najdete v historickém centru Domažlic. Nabízí pokoje s dobře vybavenou kuchyňkou, posezením a satelitní TV. Ubytování Penzion U Chodskeho Hradu se nachází ve městě Domažlice (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Chodskeho Hradu má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion U Chodskeho Hradu momentálně evidujeme 779 recenzí.

Chalupa u koupaliště

8,9

Chalupa u koupaliště

Ubytování (Venkovský dům) Chalupa u koupaliště. Chalupa u koupaliště se nachází 8 km od Domažlic a 44 km od obce Drachselsried. Nabízí zázemí pro vodní sporty a výhled do zahrady. Ubytování Chalupa u koupaliště se nachází ve městě Domažlice (Česko - Plzeňský kraj).

Family

8,7

Family

Ubytování (Penzion) Family. Tento malý rodinný penzion se nachází v centru kouzelného historického města Domažlice, které leží jihozápadně od Plzně a jen 15 km od hranic s Německem. Ubytování Family se nachází ve městě Domažlice (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Family má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Family momentálně evidujeme 235 recenzí.

Hostinské pokoje U Kulináře

8,7

Hostinské pokoje U Kulináře

Ubytování (Penzion – hostinec) Hostinské pokoje U Kulináře. Hostinské pokoje U Kulináře nabízí terasu, bar, přepážku s turistickými informacemi, restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hostinské pokoje U Kulináře se nachází ve městě Domažlice (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hostinské pokoje U Kulináře má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion – hostinec Hostinské pokoje U Kulináře momentálně evidujeme 91 recenzí.

Hotel Sokolský Dům

8,7

Hotel Sokolský Dům

Ubytování (Hotel) Hotel Sokolský Dům. Tento hotel má moderní pokoje s bezplatným Wi-Fi, restauraci se sezónní terasou a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Hotel Sokolský Dům se nachází ve městě Domažlice (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 929 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Sokolský Dům má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Sokolský Dům momentálně evidujeme 399 recenzí.

Apartmány Domažlice

8,5

Apartmány Domažlice

Ubytování (Apartmány) Apartmány Domažlice. Apartmány Domažlice se nachází v Domažlicích v Plzeňském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartmány Domažlice se nachází ve městě Domažlice (Česko - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 626 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Konselsky Senk

8,3

Penzion Konselsky Senk

Ubytování (Penzion) Penzion Konselsky Senk. Penzion Konšelský šenk sídlí ve zrekonstruované středověké budově jen pár kroků od kostelní věže na domažlickém náměstí. Ubytování Penzion Konselsky Senk se nachází ve městě Domažlice (Česká republika - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Konselsky Senk má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Penzion Konselsky Senk momentálně evidujeme 411 recenzí.

Penzion Milenium

8,2

Penzion Milenium

Ubytování (Penzion) Penzion Milenium. Hotel Milenium se nachází ve městě Klenčí pod Čerchovem v západních Čechách, 9 km od Domažlic a 54 km od Plzně. Ubytování Penzion Milenium se nachází ve městě Domažlice (Česko - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Konšelský šenk Domažlice

Konšelský šenk Domažlice

Ubytování (Penzion) Konšelský šenk Domažlice. Konšelský šenk Domažlice se nachází v Domažlicích. Nabízí bar a zahradu. Hosté mohou využívat terasu. Ubytování Konšelský šenk Domažlice se nachází ve městě Domažlice (Česko - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 050 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Babylonek

Hotel Babylonek

Ubytování (Bed and breakfast) Hotel Babylonek. Situated in Domažlice, Hotel Babylonek features free WiFi, and guests can enjoy a bar and a garden. A continental breakfast can be enjoyed at the property. Ubytování Hotel Babylonek se nachází ve městě Domažlice (Česko - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 061 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

apartmán Domažlice

apartmán Domažlice

Ubytování (Apartmán) apartmán Domažlice. Apartmán Domažlice se nachází v Domažlicích v Plzeňském kraji, pouhých 48 km od Železné Rudy. Ubytování apartmán Domažlice se nachází ve městě Domažlice (Česko - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home in Domazlice 1596

Holiday home in Domazlice 1596

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Domazlice 1596. Holiday home in Domazlice 1596 is located in Domažlice. Ubytování Holiday home in Domazlice 1596 se nachází ve městě Domažlice (Česko - Plzeňský kraj).

apartmán Domažlice 654

apartmán Domažlice 654

Ubytování (Apartmán) apartmán Domažlice 654. Apartmán Domažlice 654 is set in Domažlice and offers a terrace. The accommodation features free WiFi. Ubytování apartmán Domažlice 654 se nachází ve městě Domažlice (Česko - Plzeňský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)