Hledat

Ubytování

Kalábrie

V regionu Kalábrie (Itálie) máme celkem 5893 hotelů a ubytování.

Pro region Kalábrie doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Tropea (490), Reggio di Calabria (286), Pizzo (206), Capo Vaticano (155), Scilla (123), Cosenza (94), Parghelia (89), Santa Domenica (78), Capo Rizzuto (77), Ricadi (75). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Kalábrie

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Kalábrie

Amazing View Beach Villa

10

Amazing View Beach Villa

Ubytování (Vila) Amazing View Beach Villa. Amazing View Beach Villa se nachází v Santa Maria, jen pár kroků od pláže Santa Maria a 1,7 km od pláže Grotticelle. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Amazing View Beach Villa se nachází ve městě Santa Maria (Itálie - Kalábrie).

Appartamento Mimose

10

Appartamento Mimose

Ubytování (Apartmány) Appartamento Mimose. Appartamento Mimose se nachází v Scalea, 700 metrů od Spiaggia di Scalea a 19 km od La Secca di Castrocucco. Nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu a klimatizaci. Ubytování Appartamento Mimose se nachází ve městě Scalea (Itálie - Kalábrie).

"Ibiscus" - Appartamento sul mare

10

"Ibiscus" - Appartamento sul mare

Ubytování (Apartmán) "Ibiscus" - Appartamento sul mare. "Ibiscus" - Appartamento sul mare se nachází v Madonna della Catena a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování "Ibiscus" - Appartamento sul mare se nachází ve městě Madonna della Catena (Itálie - Kalábrie).

Casa Rocco

10

Casa Rocco

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rocco. Casa Rocco se nachází v Palmi. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Pláž Tonnara je vzdálená 2,6 km. Ubytování Casa Rocco se nachází ve městě Palmi (Itálie - Kalábrie).

Casa vacanze Cirella di Diamante

10

Casa vacanze Cirella di Diamante

Ubytování (Apartmány) Casa vacanze Cirella di Diamante. Casa vacanze Cirella di Diamante se nachází v Cirelle a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Casa vacanze Cirella di Diamante se nachází ve městě Cirella (Itálie - Kalábrie).

Bandb&room

10

Bandb&room

Ubytování (Apartmány) Bandb&room. Bandb&room se nachází v Copanellu, 500 metrů od Spiaggia Caminia a 44 km od Certosa di Serra San Bruno. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Bandb&room se nachází ve městě Copanello (Itálie - Kalábrie).

Casa BASILUZZO

10

Casa BASILUZZO

Ubytování (Prázdninové domy) Casa BASILUZZO. Casa BASILUZZO se nachází v Capo Vaticano, 550 metrů od pláže Grotticelle a 700 metrů od pláže Praia i Focu. Ubytování Casa BASILUZZO se nachází ve městě Capo Vaticano (Itálie - Kalábrie).

Cantine Cipri Resort

10

Cantine Cipri Resort

Ubytování (Bed and breakfast) Cantine Cipri Resort. Cantine Cipri Resort se nachází méně než 1 km od pláže Tonnara a nabízí ubytování s bezplatnými jízdními koly, barem a sdílenou kuchyní. Ubytování Cantine Cipri Resort se nachází ve městě Palmi (Itálie - Kalábrie).

Casa Staropoli

10

Casa Staropoli

Ubytování (Apartmán) Casa Staropoli. Casa Staropoli se nachází v obci Sciconi v Kalábrii a nabízí balkon. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Casa Staropoli se nachází ve městě Sciconi (Itálie - Kalábrie).

Casa Svetlana

10

Casa Svetlana

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Svetlana. Casa Svetlana nabízí ubytování s výhledem na moře v obci Stalettì, 1,8 km od Stalettì a 2,6 km od Casa Maio. Ubytování Casa Svetlana se nachází ve městě Staletti (Itálie - Kalábrie).

Bellatropea

10

Bellatropea

Ubytování (Apartmán) Bellatropea. Bellatropea se nachází ve městě Tropea, 150 metrů od pláže Acquamarina a pláže Costa degli Dei, a nabízí klimatizaci. Ubytování Bellatropea se nachází ve městě Tropea (Itálie - Kalábrie).

Borghetto Verde

10

Borghetto Verde

Ubytování (Prázdninové domy) Borghetto Verde. Borghetto Verde se nachází v Locri, v blízkosti Carbone a 3,5 km od Moschetty. Nabízí balkon s výhledem do zahrady, zahradu a terasu. Ubytování Borghetto Verde se nachází ve městě Locri (Itálie - Kalábrie).

B&B Il Castello

10

B&B Il Castello

Ubytování (Apartmány) B&B Il Castello. B&B Il Castello se nachází v Sanginetu. 26 km od Scalea. Ubytování B&B Il Castello se nachází ve městě Sangineto (Itálie - Kalábrie).

B&B Il Girasole

10

B&B Il Girasole

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Il Girasole. B&B Il se nachází v Roglianu. Girasole nabízí bezplatné Wi-Fi, panoramatickou terasu a klimatizované pokoje s moderním nábytkem. Ubytování B&B Il Girasole se nachází ve městě Rogliano (Itálie - Kalábrie).

B&B Luxor

10

B&B Luxor

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Luxor. B&B Luxor se nachází 200 metrů od pláže Bagnara Calabra a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování B&B Luxor se nachází ve městě Bagnara Calabra (Itálie - Kalábrie).

Casa Azzurra

10

Casa Azzurra

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Azzurra. Casa Azzurra se nachází v Marina di Gioiosa Ionica, 200 metrů od pláže Marina di Gioiosa Ionica a 14 km od archeologického muzea Locri Epizephyrii. Ubytování Casa Azzurra se nachází ve městě Marina di Gioiosa Ionica (Itálie - Kalábrie).

Casetta Fiore in Piazza

10

Casetta Fiore in Piazza

Ubytování (Prázdninový dům) Casetta Fiore in Piazza. Casetta Fiore in Piazza se nachází v Santa Caterina Dello Ionio Marina. Do letoviska Catanzaro Lido je to 32 km. Ubytování Casetta Fiore in Piazza se nachází ve městě Santa Caterina Dello Ionio Marina (Itálie - Kalábrie).

Estìa Casa Vacanze

10

Estìa Casa Vacanze

Ubytování (Prázdninové domy) Estìa Casa Vacanze. Estìa Casa Vacanze se nachází asi 100 metrů od Spiaggia Di Scilla a nabízí ubytování s výhledem na moře, sdílený lounge a balkon. Ubytování Estìa Casa Vacanze se nachází ve městě Scilla (Itálie - Kalábrie).

Casale Antico e giardino in Melia di Scilla P zza S Gaetano 16

10

Casale Antico e giardino in Melia di Scilla P zza S Gaetano 16

Ubytování (Prázdninové domy) Casale Antico e giardino in Melia di Scilla P zza S Gaetano 16. Casale Antico e giardino se nachází v Melia di Scilla P zza S Gaetano 16, 30 km od archeologického muzea Riace Bronzes, a nabízí ubytování s výhledem na... Ubytování Casale Antico e giardino in Melia di Scilla P zza S Gaetano 16 se nachází ve městě Castagnarella (Itálie - Kalábrie).

Casa Vacanze Tre Cocos

10

Casa Vacanze Tre Cocos

Ubytování (Apartmán) Casa Vacanze Tre Cocos. Casa Vacanze Tre Cocos se nachází v Maieratu a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, bar, zahradu, Wi-Fi zdarma a výhled do zahrady. Ubytování Casa Vacanze Tre Cocos se nachází ve městě Maierato (Itálie - Kalábrie).

Casa vacanze a 50 mt dal mare

10

Casa vacanze a 50 mt dal mare

Ubytování (Apartmán) Casa vacanze a 50 mt dal mare. Casa vacanze a 50 mt dal mare se nachází v Marina di Strongoli a nabízí gril a terasu. Ubytování Casa vacanze a 50 mt dal mare se nachází ve městě Marina di Strongoli (Itálie - Kalábrie).

Casa Vacanze Treby

10

Casa Vacanze Treby

Ubytování (Apartmány) Casa Vacanze Treby. Casa Vacanze Treby se nachází v Marina di Schiavonea, 600 metrů od pláže Schiavonea a 2,4 km od pláže Baia Azzurra, a nabízí terasu. Ubytování Casa Vacanze Treby se nachází ve městě Marina di Schiavonea (Itálie - Kalábrie).

Casa Fiore

10

Casa Fiore

Ubytování (Apartmány) Casa Fiore. Casa Fiore se nachází v Capo Vaticano, 5 km od majáku Capo Vaticano, a nabízí ubytování s klimatizací. Ubytování Casa Fiore se nachází ve městě Capo Vaticano (Itálie - Kalábrie).

Casa Nonno Silvio

10

Casa Nonno Silvio

Ubytování (Apartmán) Casa Nonno Silvio. Casa Nonno Silvio se nachází v Cetraru a nabízí zahradu. Nabízí výhled na moře a je vzdálen 42 km od Praia a Mare. Ubytování Casa Nonno Silvio se nachází ve městě Cetraro (Itálie - Kalábrie).

Casa Mauro

10

Casa Mauro

Ubytování (Apartmány) Casa Mauro. Casa Mauro se nachází v Torre Melissa a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Klimatizované ubytování je vzdálené 26 km od Crotone. Ubytování Casa Mauro se nachází ve městě Torre Melissa (Itálie - Kalábrie).

CASA VACANZE MARINA

10

CASA VACANZE MARINA

Ubytování (Apartmány) CASA VACANZE MARINA. CASA VACANZE MARINA se nachází v Montegiordanu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování CASA VACANZE MARINA se nachází ve městě Montegiordano (Itálie - Kalábrie).

La casa di Antonio

10

La casa di Antonio

Ubytování (Apartmán) La casa di Antonio. La casa di Antonio se nachází v Briaticu, 14 km od přístavu Tropea a hradu Murat, a nabízí terasu a bankomat. Ubytování La casa di Antonio se nachází ve městě Briatico (Itálie - Kalábrie).

Il giardino su Tropea - A garden overlooking Tropea

10

Il giardino su Tropea - A garden overlooking Tropea

Ubytování (Apartmány) Il giardino su Tropea - A garden overlooking Tropea. Nabízí výhled do zahrady a do zahrady, Il giardino su Tropea - A garden views se nachází v obci Parghelia, 1 km od pláže Parghelia a 1,1 km od pláže... Ubytování Il giardino su Tropea - A garden overlooking Tropea se nachází ve městě Parghelia (Itálie - Kalábrie).

Glicine

10

Glicine

Ubytování (Penzion) Glicine. Glicine nabízí ubytování v obci Parghelia. Nabízí nepřetržitě otevřenou recepci, dopravu na letiště, turistické informace a bezplatné Wi-Fi ve všech... Ubytování Glicine se nachází ve městě Parghelia (Itálie - Kalábrie).

Parco Meridiana ****

10

Parco Meridiana ****

Ubytování (Apartmány) Parco Meridiana ****. Ubytování se nachází v Scalea, 650 metrů od Spiaggia di Scalea, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi. Parco Meridiana **** nabízí ubytování s klimatizací. Ubytování Parco Meridiana **** se nachází ve městě Scalea (Itálie - Kalábrie).

Molaro bed&green - Free Parking & Wifi

10

Molaro bed&green - Free Parking & Wifi

Ubytování (Vila) Molaro bed&green - Free Parking & Wifi. Molaro bed&green - Free Parking & Wifi se nachází ve Fiuzzi a nabízí restauraci, zahradu a terasu. Ubytování Molaro bed&green - Free Parking & Wifi se nachází ve městě Fiuzzi (Itálie - Kalábrie).

Locazione Turistica Sulla Scogliera - TEA105

10

Locazione Turistica Sulla Scogliera - TEA105

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Sulla Scogliera - TEA105. Locazione Turistica Sulla Scogliera - TEA105 se nachází asi 200 metrů od pláže Riaci a nabízí výhled na moře, zahradu a terasu. Ubytování Locazione Turistica Sulla Scogliera - TEA105 se nachází ve městě Santa Domenica (Itálie - Kalábrie).

Le Castella Home

10

Le Castella Home

Ubytování (Apartmány) Le Castella Home. Le Castella Home se nachází 2 km od hradu Le Castella a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Le Castella Home se nachází ve městě Le Castella (Itálie - Kalábrie).

La Veranda nella Neve - Camigliatello Silano

10

La Veranda nella Neve - Camigliatello Silano

Ubytování (Apartmány) La Veranda nella Neve - Camigliatello Silano. La Veranda nella Neve - Camigliatello Silano se nachází asi 32 km od katedrály v Cosenze a nabízí výhled do zahrady, sdílený lounge a terasu. Ubytování La Veranda nella Neve - Camigliatello Silano se nachází ve městě Spezzano della Sila (Itálie - Kalábrie).

Maison Etoile

10

Maison Etoile

Ubytování (Apartmány) Maison Etoile. Maison Etoile se nachází ve Vibo Valentia, 11 km od hradu Murat a 12 km od kostela Piedigrotta. Nabízí bezplatné Wi-Fi, bar a klimatizaci. Ubytování Maison Etoile se nachází ve městě Vibo Valentia (Itálie - Kalábrie).

ZAMBRONE VILLAGE CASA villeggiatura

10

ZAMBRONE VILLAGE CASA villeggiatura

Ubytování (Apartmán) ZAMBRONE VILLAGE CASA villeggiatura. ZAMBRONE VILLAGE CASA villeggiatura se nachází v Zambrone, méně než 1 km od pláže Zambrone, 11 minut chůze od pláže Marinella Di Zambrone a 2,9 km od pláže... Ubytování ZAMBRONE VILLAGE CASA villeggiatura se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

Wind House

10

Wind House

Ubytování (Apartmány) Wind House. Offering sea views, Wind House is an accommodation situated in SantʼEufemia Lamezia, 60 metres from Spiaggia Cafarone and 32 km from Piedigrotta Church. Ubytování Wind House se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

Villa Sasè - SiciliaVacanza

10

Villa Sasè - SiciliaVacanza

Ubytování (Vila) Villa Sasè - SiciliaVacanza. Villa Sasè - SiciliaVacanza se nachází v Avole na Sicílii a nabízí balkon. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Villa Sasè - SiciliaVacanza se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Soverato luxury panoramic house by the sea

10

Soverato luxury panoramic house by the sea

Ubytování (Apartmán) Soverato luxury panoramic house by the sea. Soverato luxury panorama house by the sea se nachází v přístavu Soverato, necelý 1 km od Spiaggia Libera Soverato a 2 km od Spiaggia della Galleria, a... Ubytování Soverato luxury panoramic house by the sea se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

SURFING COTTAGES

10

SURFING COTTAGES

Ubytování (Prázdninové domy) SURFING COTTAGES. SURFING COTTAGES se nachází v Gizzerii, 36 km od kostela Piedigrotta a 38 km od hradu Murat. Ubytování SURFING COTTAGES se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

Veranda a due passi dal mare

10

Veranda a due passi dal mare

Ubytování (Prázdninový dům) Veranda a due passi dal mare. Veranda a due passi dal mare se nachází ve městě Tropea, 500 metrů od Spiaggia A Linguata, 500 metrů od Spiaggia Le Roccette a 600 metrů od pláže Rotonda. Ubytování Veranda a due passi dal mare se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

VILLA RACHELE RENDE B&B

10

VILLA RACHELE RENDE B&B

Ubytování (Bed and breakfast) VILLA RACHELE RENDE B&B. Located in Rende, 6.6 km from University of Calabria and 12 km from Church of Saint Francis of Assisi, VILLA RACHELE RENDE B&B provides accommodation with... Ubytování VILLA RACHELE RENDE B&B se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

Villetta panoramica con giardino

10

Villetta panoramica con giardino

Ubytování (Vily) Villetta panoramica con giardino. Villetta panoramica con giardino se nachází v Diamante, jen 1,3 km od pláže Diamante, a nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. Ubytování Villetta panoramica con giardino se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

Villa Parco Meridiana

10

Villa Parco Meridiana

Ubytování (Vila) Villa Parco Meridiana. Villa Parco Meridiana se nachází v Scalea a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem do zahrady. Ubytování Villa Parco Meridiana se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

Villa Iside

10

Villa Iside

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Iside. Tento samostatně stojící prázdninový dům se nachází v Roggiano Gravina a nabízí zahradu s terasou. 40 km od Camigliatello Silano. Ubytování Villa Iside se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

Villa Lidia al mare

10

Villa Lidia al mare

Ubytování (Vila) Villa Lidia al mare. Villa Lidia al mare se nachází v Avole, 100 metrů od Spiaggia di Gallina Avola a 2,5 km od pláže Lido di Avola. Nabízí zahradu a terasu. Ubytování Villa Lidia al mare se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Lucia's House

10

Lucia's House

Ubytování (Apartmán) Lucia's House. Lucia's House se nachází v letovisku Santa Caterina Dello Ionio Marina a nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. 17 km od přístavu Soverato. Ubytování Lucia's House se nachází ve městě Santa Caterina Dello Ionio Marina (Itálie - Kalábrie).

Villa Mattia

10

Villa Mattia

Ubytování (Vily) Villa Mattia. Villa Mattia se nachází v Montegiordanu a nabízí zahradu a terasu. 23 km od města Policoro. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Mattia se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

Villetta a Schiera Torre San Giovanni

10

Villetta a Schiera Torre San Giovanni

Ubytování (Prázdninové domy) Villetta a Schiera Torre San Giovanni. Villetta a Schiera Torre San Giovanni se nachází v Torre San Giovanni Ugento, necelý 1 km od pláže Torre San Giovanni, a nabízí bar, zahradu a gril. Ubytování Villetta a Schiera Torre San Giovanni se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Da Maria casa con vista mare e monti

10

Da Maria casa con vista mare e monti

UbytováníDa Maria casa con vista mare e monti. Da Maria casa con vista mare e monti se nachází v Maierà, 35 km od La Secca di Castrocucco, 44 km od Porto Turistico di Maratea a 30 km od vlakového... Ubytování Da Maria casa con vista mare e monti se nachází ve městě Maierà (Itálie - Kalábrie).

Giorgia House

10

Giorgia House

UbytováníGiorgia House. Giorgia House se nachází v obci Vibo Valentia, 10 km od hradu Murat a 11 km od kostela Piedigrotta. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Giorgia House se nachází ve městě Vibo Valentia (Itálie - Kalábrie).

Ubytování v městech regionu Kalábrie

Ubytování v městech regionu Kalábrie

Ubytování v regionu Kalábrie - Itálie

Momentálně pro vás evidujeme celkem 5893 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Kalábrie.

Pro region Kalábrie doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Tropea (490), Reggio di Calabria (286), Pizzo (206), Capo Vaticano (155), Scilla (123), Cosenza (94), Parghelia (89), Santa Domenica (78), Capo Rizzuto (77), Ricadi (75). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Region Kalábrie může být skvělým místem pro strávení dovolené.