Hledat

Ubytování

Ubytování město Pizzo

Ve městě Pizzo (Itálie) máme celkem 206 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pizzo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pizzo

casa vacanze al mare

10

casa vacanze al mare

Ubytování (Apartmány) casa vacanze al mare. casa vacanze al mare se nachází v obci Pizzo v Kalábrii a nabízí balkon. Ubytování je vzdálené 2,8 km od kostela Piedigrotta a 4,2 km od hradu Murat. Ubytování casa vacanze al mare se nachází ve městě Pizzo (Itálie - Kalábrie).

Awesome apartment in Pizzo with 1 Bedrooms and WiFi

10

Awesome apartment in Pizzo with 1 Bedrooms and WiFi

Ubytování (Apartmán) Awesome apartment in Pizzo with 1 Bedrooms and WiFi. Amazing apartment in Pizzo with 1 Bedrooms and Wi-Fi se nachází v Pizzu, 2 km od pláže Piedigrotta a 2,3 km od Lido Pescespada. Ubytování Awesome apartment in Pizzo with 1 Bedrooms and WiFi se nachází ve městě Pizzo (Itálie - Kalábrie).

Appartamento sul mare con accesso privato spiaggia

10

Appartamento sul mare con accesso privato spiaggia

Ubytování (Apartmány) Appartamento sul mare con accesso privato spiaggia. Appartamento sul mare con accesso privato spiaggia se nachází v Pizzu, jen pár kroků od pláže Piedigrotta a 100 metrů od kostela Piedigrotta. Ubytování Appartamento sul mare con accesso privato spiaggia se nachází ve městě Pizzo (Itálie - Kalábrie).

Ricky's House Pizzo

10

Ricky's House Pizzo

Ubytování (Prázdninový dům) Ricky's House Pizzo. Ricky's House Pizzo se nachází v Pizzu, v blízkosti pláže Piedigrotta a 500 metrů od hradu Murat. Nabízí balkon s výhledem na moře, zahradu a terasu. Ubytování Ricky's House Pizzo se nachází ve městě Pizzo (Itálie - Kalábrie).

Studio Sant'Antonio

10

Studio Sant'Antonio

Ubytování (Apartmán) Studio Sant'Antonio. Studio Sant'Antonio se nachází v Pizzu, 700 metrů od pláže Pizzo a 1,3 km od přístavu Spiaggia della Marina. Ubytování Studio Sant'Antonio se nachází ve městě Pizzo (Itálie - Kalábrie).

La Piccola Pizzo Plus

10

La Piccola Pizzo Plus

Ubytování (Prázdninové domy) La Piccola Pizzo Plus. La Piccola Pizzo Plus se nachází v Pizzu a nabízí klimatizované ubytování s terasou. 2,1 km od kostela Piedigrotta. Ubytování La Piccola Pizzo Plus se nachází ve městě Pizzo (Itálie - Kalábrie).

Piedigrotta b&b Luxury

10

Piedigrotta b&b Luxury

Ubytování (Bed and breakfast) Piedigrotta b&b Luxury. Piedigrotta b&b Luxury se nachází 100 metrů od pláže Piedigrotta a nabízí ubytování s bezplatnými jízdními koly, terasou a nepřetržitě otevřenou recepcí. Ubytování Piedigrotta b&b Luxury se nachází ve městě Pizzo (Itálie - Kalábrie).

Casa&Mare

9,8

Casa&Mare

Ubytování (Apartmán) Casa&Mare. Tento apartmán se nachází 1 km od centra obce Pizzo. Nabízí Wi-Fi zdarma a výhled na moře. Ubytování Casa&Mare se nachází ve městě Pizzo (Itálie - Kalábrie).

casa norvegese

9,6

casa norvegese

Ubytování (Apartmán) casa norvegese. casa norvegese se nachází 1,5 km od hradu Murat a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na moře. Ubytování casa norvegese se nachází ve městě Pizzo (Itálie - Kalábrie).

Pizzo Beach Club by Maralp

9,5

Pizzo Beach Club by Maralp

Ubytování (Apartmán) Pizzo Beach Club by Maralp. Pizzo Beach Club by Maralp se nachází ve čtvrti Pizzo Beach Club v Pizzu, jen 1,5 km od Lido Pescespada. Ubytování Pizzo Beach Club by Maralp se nachází ve městě Pizzo (Itálie - Kalábrie).

Villa Laura - sul mare

9,5

Villa Laura - sul mare

Ubytování (Apartmány) Villa Laura - sul mare. Villa Laura - sul mare se nachází v Pizzu, jen pár kroků od pláže Piedigrotta. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Laura - sul mare se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

Elegant Villa with Private Pool with Coastal Views

9,5

Elegant Villa with Private Pool with Coastal Views

Ubytování (Prázdninový dům) Elegant Villa with Private Pool with Coastal Views. Elegant Villa with Private Pool with Coastal Views se nachází v Pizzu, necelý 1 km od pláže Piedigrotta a 6 minut chůze od hradu Murat, a nabízí ubytování... Ubytování Elegant Villa with Private Pool with Coastal Views se nachází ve městě Pizzo (Itálie - Kalábrie).

Sunset Penthouse

9,5

Sunset Penthouse

Ubytování (Apartmán) Sunset Penthouse. Sunset Penthouse se nachází v Pizzu, nedaleko hradu Murat a 2,5 km od kostela Piedigrotta. Nabízí terasu s výhledem na moře, sezónní venkovní bazén a gril. Ubytování Sunset Penthouse se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

B&B Domus Piedigrotta

9,5

B&B Domus Piedigrotta

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Domus Piedigrotta. B&B Domus Piedigrotta se nachází v Pizzu v Kalábrii, nedaleko pláže Piedigrotta a kostela Piedigrotta. Ubytování B&B Domus Piedigrotta se nachází ve městě Pizzo (Itálie - Kalábrie).

Casa Vacanze - Quadrilocale - Pizzo Calabro VV

9,5

Casa Vacanze - Quadrilocale - Pizzo Calabro VV

Ubytování (Apartmán) Casa Vacanze - Quadrilocale - Pizzo Calabro VV. Casa Vacanze - Quadrilocale - Pizzo Calabro VV se nachází v Pizzu, jen 2,1 km od pláže Piedigrotta. Nabízí ubytování u pláže s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Vacanze - Quadrilocale - Pizzo Calabro VV se nachází ve městě Pizzo (Itálie - Kalábrie).

La Casa di Sara

9,5

La Casa di Sara

Ubytování (Prázdninové domy) La Casa di Sara. La Casa di Sara se nachází 700 metrů od pláže Pizzo a 1,3 km od přístavu Spiaggia della Marina v Pizzu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování La Casa di Sara se nachází ve městě Pizzo (Itálie - Kalábrie).

Villa Rocca - Rooms&SPA

9,5

Villa Rocca - Rooms&SPA

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Rocca - Rooms&SPA. Villa Rocca - Rooms&SPA se nachází v Pizzu a nabízí sezónní venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Rocca - Rooms&SPA se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

B&B Domus Tiberio

9,4

B&B Domus Tiberio

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Domus Tiberio. B&B Domus se nachází 5 minut jízdy od místních pláží v Pizzu. Tiberio nabízí nepřetržitě otevřenou recepci a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování B&B Domus Tiberio se nachází ve městě Pizzo (Itálie - Kalábrie).

Asterias Residence

9,4

Asterias Residence

Ubytování (Aparthotel) Asterias Residence. Asterias Residence se nachází 300 metrů od pláže Pizzo a nabízí ubytování s barem, zahradou a pokojovou službou. Ubytování Asterias Residence se nachází ve městě Pizzo (Itálie - Kalábrie).

Villa Primaluce

9,4

Villa Primaluce

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Primaluce. Villa Primaluce se nachází v Pizzu, 300 metrů od Lido Daiquiri. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Primaluce se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

Residence Nina

9,4

Residence Nina

Ubytování (Penzion) Residence Nina. Residence Nina se nachází v Pizzu, 800 metrů od pláže Pizzo, a nabízí expresní check-in a check-out, nekuřácké pokoje, sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi ve... Ubytování Residence Nina se nachází ve městě Pizzo (Itálie - Kalábrie).

B&B Duomo Apartament

9,3

B&B Duomo Apartament

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Duomo Apartament. B&B Duomo Apartament se nachází 160 metrů od hradu Murat a nabízí ubytování s balkonem. Ubytování B&B Duomo Apartament se nachází ve městě Pizzo (Itálie - Kalábrie).

Piccolo Grand Hotel

9,3

Piccolo Grand Hotel

Ubytování (Hotel) Piccolo Grand Hotel. Čtyřhvězdičkový Piccolo Grand Hotel se nachází ve městě Pizzo Calabro, pouhých 200 metrů od pláže. Ubytování Piccolo Grand Hotel se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

Il Terrazzo su Pizzo

9,3

Il Terrazzo su Pizzo

Ubytování (Apartmán) Il Terrazzo su Pizzo. Il Terrazzo su Pizzo se nachází v Pizzu, 700 metrů od pláže Pizzo a 1,4 km od přístavu Spiaggia della Marina. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Il Terrazzo su Pizzo se nachází ve městě Pizzo (Itálie - Kalábrie).

Angels'Home Raffaello

9,3

Angels'Home Raffaello

Ubytování (Apartmán) Angels'Home Raffaello. Angels'Home Raffaello se nachází v Pizzu, jen 1,3 km od pláže Piedigrotta. Ubytování Angels'Home Raffaello se nachází ve městě Pizzo (Itálie - Kalábrie).

B&B Duomo Pizzo ApartHotel

9,3

B&B Duomo Pizzo ApartHotel

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Duomo Pizzo ApartHotel. B&B Duomo Pizzo ApartHotel se nachází 600 metrů od pláže Pizzo a nabízí sdílený lounge a ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování B&B Duomo Pizzo ApartHotel se nachází ve městě Pizzo (Itálie - Kalábrie).

Bed and Breakfast Casa Armonia

9,3

Bed and Breakfast Casa Armonia

Ubytování (Bed and breakfast) Bed and Breakfast Casa Armonia. Bed and Breakfast Casa Armonia se nachází v budově ze 14. století přímo v centru města Pizzo, 5 minut chůze od pláže. Ubytování Bed and Breakfast Casa Armonia se nachází ve městě Pizzo (Itálie - Kalábrie).

Sonia Pizzo Beach Club

9,3

Sonia Pizzo Beach Club

Ubytování (Apartmán) Sonia Pizzo Beach Club. Sonia Pizzo Beach Club se nachází v Pizzu a nabízí klimatizované ubytování s terasou. K hradu Murat je to 11 km. Ubytování Sonia Pizzo Beach Club se nachází ve městě Pizzo (Itálie - Kalábrie).

DIMORA LE PIETRE DEL MARE

9,3

DIMORA LE PIETRE DEL MARE

Ubytování (Penzion) DIMORA LE PIETRE DEL MARE. DIMORA LE PIETRE DEL MARE se nachází v Pizzu, 700 metrů od přístavu Spiaggia della Marina. Ubytování DIMORA LE PIETRE DEL MARE se nachází ve městě Pizzo (Itálie - Kalábrie).

Marinella Seaside apartment

9,3

Marinella Seaside apartment

Ubytování (Apartmány) Marinella Seaside apartment. Marinella Seaside apartment se nachází u pláže v Pizzu, 2,2 km od Lido Pescespada a 2,7 km od kostela Piedigrotta. Ubytování Marinella Seaside apartment se nachází ve městě Pizzo (Itálie - Kalábrie).

Timpa b&b

9,3

Timpa b&b

Ubytování (Bed and breakfast) Timpa b&b. Timpa b&b se nachází na ideálním místě v Pizzu, nedaleko pláže Pizzo, přístavu Spiaggia della Marina a pláže Piedigrotta. Nabízí výhled na moře a terasu. Ubytování Timpa b&b se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

Appartamento Pizzo Beach

9,2

Appartamento Pizzo Beach

Ubytování (Apartmán) Appartamento Pizzo Beach. Appartamento Pizzo Beach se nachází ve čtvrti Pizzo Beach Club v Pizzu, jen 1,5 km od Lido Pescespada. Ubytování Appartamento Pizzo Beach se nachází ve městě Pizzo (Itálie - Kalábrie).

B&B Il Vicolo Di Pizzo

9,2

B&B Il Vicolo Di Pizzo

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Il Vicolo Di Pizzo. Il Vicolo Di Pizzo se nachází pouhých 5 minut chůze od pláže La Marina a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování B&B Il Vicolo Di Pizzo se nachází ve městě Pizzo (Itálie - Kalábrie).

VillaOlivara

9,2

VillaOlivara

Ubytování (Apartmán) VillaOlivara. VillaOlivara se nachází v Pizzu a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování VillaOlivara se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

Casa Granolia

9,2

Casa Granolia

Ubytování (Apartmán) Casa Granolia. Casa Granolia se nachází v Pizzu, 1,4 km od pláže Piedigrotta a 300 metrů od hradu Murat. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Granolia se nachází ve městě Pizzo (Itálie - Kalábrie).

Ellysblue

9,2

Ellysblue

Ubytování (Penzion) Ellysblue. Ellysblue se nachází v Pizzu, necelý 1 km od pláže Piedigrotta, a nabízí ubytování se společným salonkem, soukromým parkovištěm, zahradou a terasou. Ubytování Ellysblue se nachází ve městě Pizzo (Itálie - Kalábrie).

Le Suite di Pizzo Luxury rooms & spa

9,2

Le Suite di Pizzo Luxury rooms & spa

Ubytování (Penzion) Le Suite di Pizzo Luxury rooms & spa. Le Suite di Pizzo Luxury rooms & spa se nachází v Pizzu, 1 km od hradu Murat a 3 km od kostela Piedigrotta, a nabízí zahradu. Ubytování Le Suite di Pizzo Luxury rooms & spa se nachází ve městě Pizzo (Itálie - Kalábrie).

Angels'Home

9,2

Angels'Home

Ubytování (Penzion) Angels'Home. Angels'Home in Pizzo se nachází 600 metrů od pláže Pizzo a nabízí pokoje s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Angels'Home se nachází ve městě Pizzo (Itálie - Kalábrie).

Apartment Napitia Hills

9,2

Apartment Napitia Hills

Ubytování (Apartmán) Apartment Napitia Hills. Apartment Napitia Hills se nachází v Pizzu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, restaurací a přístupem do zahrady s venkovním bazénem. Ubytování Apartment Napitia Hills se nachází ve městě Pizzo (Itálie - Kalábrie).

Villa Porto Ada Residence

9,2

Villa Porto Ada Residence

Ubytování (Vily) Villa Porto Ada Residence. Villa Porto Ada Residence se nachází 4 km od centra obce Pizzo, 30 km od města Tropea, a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu s grilem a bezplatné Wi-Fi... Ubytování Villa Porto Ada Residence se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

Azzurra

9,1

Azzurra

Ubytování (Prázdninový dům) Azzurra. Azzurra se nachází v Pizzu, 1,2 km od pláže Piedigrotta a 200 metrů od hradu Murat, a nabízí klimatizaci. Ubytování Azzurra se nachází ve městě Pizzo (Itálie - Kalábrie).

Angels'Home A 'n D

9,1

Angels'Home A 'n D

Ubytování (Apartmán) Angels'Home A 'n D. Angels'Home A se nachází v Pizzu, 1,3 km od pláže Piedigrotta a 300 metrů od hradu Murat. 'n D nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Angels'Home A 'n D se nachází ve městě Pizzo (Itálie - Kalábrie).

Palazzo Paladini - Luxury Suites in the Heart of the Old Town

9,1

Palazzo Paladini - Luxury Suites in the Heart of the Old Town

Ubytování (Aparthotel) Palazzo Paladini - Luxury Suites in the Heart of the Old Town. Palazzo Paladini - Luxury Suites in the Heart of the Old Town se nachází 800 metrů od pláže Pizzo v Pizzu a nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným... Ubytování Palazzo Paladini - Luxury Suites in the Heart of the Old Town se nachází ve městě Pizzo (Itálie - Kalábrie).

casavacanzeivana

9,1

casavacanzeivana

Ubytování (Bed and breakfast) casavacanzeivana. Casavacanzeivana se nachází 1,5 km od pláže Piedigrotta v Pizzu a nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování casavacanzeivana se nachází ve městě Pizzo (Itálie - Kalábrie).

Casarancio

9,1

Casarancio

Ubytování (Prázdninový dům) Casarancio. Casarancio se nachází v Pizzu, 1,4 km od pláže Piedigrotta a 500 metrů od hradu Murat. Nabízí terasu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Casarancio se nachází ve městě Pizzo (Itálie - Kalábrie).

Murat Guesthouse

9,1

Murat Guesthouse

Ubytování (Penzion) Murat Guesthouse. B&B Murat se nachází v centru přímořského města Pizzo a nabízí výhled na moře a Aragonský hrad. Ubytování Murat Guesthouse se nachází ve městě Pizzo (Itálie - Kalábrie).

Borgonovo Penthouse

9

Borgonovo Penthouse

Ubytování (Prázdninový dům) Borgonovo Penthouse. Borgonovo Penthouse se nachází v Pizzu, 1,8 km od pláže Piedigrotta a 600 metrů od hradu Murat. Ubytování Borgonovo Penthouse se nachází ve městě Pizzo (Itálie - Kalábrie).

Angels'Home L&R

9

Angels'Home L&R

Ubytování (Penzion) Angels'Home L&R. Angels'Home L&R se nachází v Pizzu, 600 metrů od pláže Pizzo a 1,1 km od přístavu Spiaggia della Marina. Ubytování Angels'Home L&R se nachází ve městě Pizzo (Itálie - Kalábrie).

Residenza Ameca

9

Residenza Ameca

Ubytování (Prázdninový dům) Residenza Ameca. Residenza Ameca se nachází v Pizzu, 200 metrů od hradu Murat a 1,7 km od kostela Piedigrotta. Nabízí klimatizaci. Ubytování Residenza Ameca se nachází ve městě Pizzo (Itálie - Kalábrie).

Marina Holiday Home

9

Marina Holiday Home

Ubytování (Apartmány) Marina Holiday Home. Marina Holiday Home se nachází 300 metrů od přístavu Spiaggia della Marina a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Marina Holiday Home se nachází ve městě Pizzo (Itálie - Kalábrie).

Marina Suite

9

Marina Suite

Ubytování (Prázdninový dům) Marina Suite. Marina Suite se nachází v Pizzu v Kalábrii a nabízí terasu a výhled na hory. Hrad Murat je vzdálený 750 metrů. Ubytování Marina Suite se nachází ve městě Pizzo (Itálie - Kalábrie).

Ubytování ve městě Pizzo

Město Pizzo se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 206 hotelů a ubytování ve městě Pizzo.