Hledat

Ubytování

Ubytování město Capo Rizzuto

Ve městě Capo Rizzuto (Itálie) máme celkem 77 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Capo Rizzuto

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Capo Rizzuto

villini TotoeNita n 1 loc Capo Bianco di Capo Rizzuto

10

villini TotoeNita n 1 loc Capo Bianco di Capo Rizzuto

Ubytovánívillini TotoeNita n 1 loc Capo Bianco di Capo Rizzuto. Villini TotoeNita n 1 loc Capo Bianco di Capo Rizzuto se nachází v Capo Rizzuto, 200 metrů od pláže Capo Bianco, 2 km od pláže Lungomare di Capo Rizzuto a... Ubytování villini TotoeNita n 1 loc Capo Bianco di Capo Rizzuto se nachází ve městě Capo Rizzuto (Itálie - Kalábrie).

Capo Rizzuto Home

10

Capo Rizzuto Home

Ubytování (Apartmány) Capo Rizzuto Home. Capo Rizzuto Home nabízí ubytování s terasou v Capo Rizzuto. Některé apartmány mají klimatizaci, posezení se satelitní TV a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Capo Rizzuto Home se nachází ve městě Capo Rizzuto (Itálie - Kalábrie).

CASA VACANZA SUL MARE

10

CASA VACANZA SUL MARE

Ubytování (Apartmány) CASA VACANZA SUL MARE. CASA VACANZA SUL MARE se nachází v Capo Rizzuto a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování CASA VACANZA SUL MARE se nachází ve městě Capo Rizzuto (Itálie - Kalábrie).

Summer 2021 at capo rizzuto in ionian calabria

9,5

Summer 2021 at capo rizzuto in ionian calabria

Ubytování (Apartmán) Summer 2021 at capo rizzuto in ionian calabria. Summer 2021 at capo rizzuto in ionian calabria se nachází v Capo Rizzuto v Kalábrii a nabízí balkon. Do Crotonu je to 20 km. Ubytování Summer 2021 at capo rizzuto in ionian calabria se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

Casa Vacanza al mare

9,2

Casa Vacanza al mare

Ubytování (Apartmány) Casa Vacanza al mare. Casa Vacanza al mare se nachází v Capo Rizzuto v Kalábrii a nabízí balkon. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště a nepřetržitě otevřená recepce. Ubytování Casa Vacanza al mare se nachází ve městě Capo Rizzuto (Itálie - Kalábrie).

Appartamento smart con splendida vista mare

9

Appartamento smart con splendida vista mare

Ubytování (Apartmány) Appartamento smart con splendida vista mare. Appartamento smart con splendida vista mare se nachází na atraktivním místě v Capo Rizzuto, 300 metrů od pláže Lungomare di Capo Rizzuto a 1,2 km od pláže... Ubytování Appartamento smart con splendida vista mare se nachází ve městě Capo Rizzuto (Itálie - Kalábrie).

Iole & Benny Casa Vacanze

9

Iole & Benny Casa Vacanze

Ubytování (Apartmán) Iole & Benny Casa Vacanze. Iole & Benny Casa Vacanze se nachází v Capo Rizzuto. Poskytuje výhled do zahrady a je vzdálen 20 km od Crotone. Ubytování Iole & Benny Casa Vacanze se nachází ve městě Capo Rizzuto (Itálie - Kalábrie).

B&B Capo Rizzuto fronte Mare

9

B&B Capo Rizzuto fronte Mare

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Capo Rizzuto fronte Mare. B&B Capo Rizzuto fronte Mare se nachází v Capo Rizzuto, 300 metrů od pláže Lungomare di Capo Rizzuto a necelý 1 km od pláže Seleno. Ubytování B&B Capo Rizzuto fronte Mare se nachází ve městě Capo Rizzuto (Itálie - Kalábrie).

Villetta Relax

9

Villetta Relax

Ubytování (Prázdninové domy) Villetta Relax. Villetta Relax se nachází v Capo Rizzuto. 44 km od Catanzara. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villetta Relax se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

La Rustica Hotel

8,9

La Rustica Hotel

Ubytování (Hotel) La Rustica Hotel. La Rustica Hotel se nachází v Capo Rizzuto v budově z roku 2020 a nabízí bar a pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování La Rustica Hotel se nachází ve městě Capo Rizzuto (Itálie - Kalábrie).

Villa sul mare

8,8

Villa sul mare

UbytováníVilla sul mare. Villa sul mare se nachází v Capo Rizzuto, nedaleko pláží Lungomare di Capo Rizzuto a Seleno. Ubytování Villa sul mare se nachází ve městě Capo Rizzuto (Itálie - Kalábrie).

Villa Ida

8,7

Villa Ida

UbytováníVilla Ida. Villa Ida se nachází v obci Capo Rizzuto, 21 km od Crotone. Nabízí ubytování se zahradou a venkovním grilem. Ubytování Villa Ida se nachází ve městě Capo Rizzuto (Itálie - Kalábrie).

Appartamento sul Mare Capo Rizzuto

8,6

Appartamento sul Mare Capo Rizzuto

UbytováníAppartamento sul Mare Capo Rizzuto. Appartamento sul Mare Capo Rizzuto se nachází asi 600 metrů od pláže Lungomare di Capo Rizzuto a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do... Ubytování Appartamento sul Mare Capo Rizzuto se nachází ve městě Capo Rizzuto (Itálie - Kalábrie).

Teresa Home

8,3

Teresa Home

Ubytování (Apartmány) Teresa Home. Teresa Home se nachází v Capo Rizzuto, necelý 1 km od pláže Lungomare di Capo Rizzuto a 13 minut chůze od pláže Seleno, a nabízí ubytování s klimatizací a... Ubytování Teresa Home se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

Delizioso attico ad un passo dal blu

8

Delizioso attico ad un passo dal blu

UbytováníDelizioso attico ad un passo dal blu. Delizioso attico ad un passo dal blu se nachází v Capo Rizzuto, 200 metrů od pláže Lungomare di Capo Rizzuto, necelý 1 km od pláže Seleno a 2,3 km od pláže... Ubytování Delizioso attico ad un passo dal blu se nachází ve městě Capo Rizzuto (Itálie - Kalábrie).

Fattoria il Borghetto

7,9

Fattoria il Borghetto

Ubytování (Hotel) Fattoria il Borghetto. Fattoria il Borghetto se nachází v Capo Rizzuto a nabízí bar a zahradu. Ubytování Fattoria il Borghetto se nachází ve městě Capo Rizzuto (Itálie - Kalábrie).

iGV Club Vacanze Le Castella

7,7

iGV Club Vacanze Le Castella

Ubytování (Rezort) iGV Club Vacanze Le Castella. Rezort iGV Club Vacanze Le Castella se vyznačuje středomořskou architekturou a nabízí soukromou pláž, wellness centrum s vířivkou a ubytování v pokojích s... Ubytování iGV Club Vacanze Le Castella se nachází ve městě Capo Rizzuto (Itálie - Kalábrie).

Agape Hotel

7,4

Agape Hotel

Ubytování (Hotel) Agape Hotel. Agape Hotel se nachází v Capo Rizzuto, 600 metrů od pláže Lungomare di Capo Rizzuto, a nabízí restauraci, bar a zahradu. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Ubytování Agape Hotel se nachází ve městě Capo Rizzuto (Itálie - Kalábrie).

Appartamento a Capo Rizzuto

7

Appartamento a Capo Rizzuto

Ubytování (Apartmán) Appartamento a Capo Rizzuto. Appartamento a Capo Rizzuto se nachází v Capo Rizzuto v Kalábrii a nabízí balkon. Apartmán má výhled na moře a je vzdálen 20 km od Crotone. Ubytování Appartamento a Capo Rizzuto se nachází ve městě Capo Rizzuto (Itálie - Kalábrie).

Le Tre Rose Mare

7

Le Tre Rose Mare

Ubytování (Vila) Le Tre Rose Mare. Le Tre Rose Mare se nachází v Capo Rizzuto. Nachází se na pláži a nabízí restauraci, bar a zahradu. Ubytování Le Tre Rose Mare se nachází ve městě Capo Rizzuto (Itálie - Kalábrie).

Hotel I Campanacci

6,8

Hotel I Campanacci

UbytováníHotel I Campanacci. Hotel I Campanacci se nachází v Capo Rizzuto, 300 metrů od pláže Lungomare di Capo Rizzuto a necelý 1 km od pláže Seleno, a nabízí ubytování s barem a... Ubytování Hotel I Campanacci se nachází ve městě Capo Rizzuto (Itálie - Kalábrie).

B&B nonna Rosaria

3,8

B&B nonna Rosaria

Ubytování (Bed and breakfast) B&B nonna Rosaria. B&B nonna se nachází v Capo Rizzuto v Kalábrii. Rosaria má zahradu. Do Crotonu je to 20 km. Každé ráno se zde podává italská snídaně. Ubytování B&B nonna Rosaria se nachází ve městě Capo Rizzuto (Itálie - Kalábrie).

B&B del Ponente

3,4

B&B del Ponente

UbytováníB&B del Ponente. B&B del Ponente se nachází v Capo Rizzuto v Kalábrii a nabízí balkon. 500 metrů od pláže Lungomare di Capo Rizzuto. Ubytování B&B del Ponente se nachází ve městě Capo Rizzuto (Itálie - Kalábrie).

Appartamenti Capo Rizzuto

Appartamenti Capo Rizzuto

UbytováníAppartamenti Capo Rizzuto. Appartamenti Capo Rizzuto se nachází v Capo Rizzuto a nabízí zahradu, terasu, bar, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Appartamenti Capo Rizzuto se nachází ve městě Capo Rizzuto (Itálie - Kalábrie).

Stunning apartment in Isola di Capo Rizzuto with WiFi and 2 Bedrooms

Stunning apartment in Isola di Capo Rizzuto with WiFi and 2 Bedrooms

UbytováníStunning apartment in Isola di Capo Rizzuto with WiFi and 2 Bedrooms. Stunning apartment in Isola di Capo Rizzuto se nachází v Capo Rizzuto, 500 metrů od pláže Lungomare di Capo Rizzuto, 1,2 km od pláže Seleno a 2,8 km od... Ubytování Stunning apartment in Isola di Capo Rizzuto with WiFi and 2 Bedrooms se nachází ve městě Capo Rizzuto (Itálie - Kalábrie).

Stunning Apartment In Capo Rizzuto With Wifi And 1 Bedrooms

Stunning Apartment In Capo Rizzuto With Wifi And 1 Bedrooms

UbytováníStunning Apartment In Capo Rizzuto With Wifi And 1 Bedrooms. Stunning Apartment se nachází 1,2 km od pláže Seleno, 1,3 km od pláže Vurga a 22 km od zříceniny Capo Colonna. Ubytování Stunning Apartment In Capo Rizzuto With Wifi And 1 Bedrooms se nachází ve městě Capo Rizzuto (Itálie - Kalábrie).

CRISVAN HOME

CRISVAN HOME

Ubytování (Aparthotel) CRISVAN HOME. CRISVAN HOME se nachází v Capo Rizzuto v Kalábrii a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování CRISVAN HOME se nachází ve městě Capo Rizzuto (Itálie - Kalábrie).

Capo Rizzuto, appartamento 200 mt dal mare

Capo Rizzuto, appartamento 200 mt dal mare

Ubytování (Apartmány) Capo Rizzuto, appartamento 200 mt dal mare. Capo Rizzuto, appartamento 200 mt dal mare se nachází v Capo Rizzuto, pouhých 500 metrů od pláže Lungomare di Capo Rizzuto a 800 metrů od pláže Seleno. Ubytování Capo Rizzuto, appartamento 200 mt dal mare se nachází ve městě Capo Rizzuto (Itálie - Kalábrie).

Beautiful Apartment In Capo Rizzuto With Wifi And 1 Bedrooms

Beautiful Apartment In Capo Rizzuto With Wifi And 1 Bedrooms

UbytováníBeautiful Apartment In Capo Rizzuto With Wifi And 1 Bedrooms. Krásný apartmán s terasou a výhledem na moře V Capo Rizzuto s Wi-Fi And 1 Bedrooms se nachází v Capo Rizzuto, 1,2 km od pláže Seleno a 1,3 km od pláže... Ubytování Beautiful Apartment In Capo Rizzuto With Wifi And 1 Bedrooms se nachází ve městě Capo Rizzuto (Itálie - Kalábrie).

villetta capo rizzuto

villetta capo rizzuto

Ubytování (Prázdninové domy) villetta capo rizzuto. villetta capo rizzuto se nachází v Capo Rizzuto v Kalábrii a nabízí zahradu. Do Catanzara je to 43 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování villetta capo rizzuto se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

Amazing apartment in Isola di Capo Rizzuto with WiFi and 2 Bedrooms

Amazing apartment in Isola di Capo Rizzuto with WiFi and 2 Bedrooms

UbytováníAmazing apartment in Isola di Capo Rizzuto with WiFi and 2 Bedrooms. Amazing apartment in Isola di Capo Rizzuto se nachází v Capo Rizzuto, 500 metrů od pláže Lungomare di Capo Rizzuto, 1,2 km od pláže Seleno a 2,8 km od... Ubytování Amazing apartment in Isola di Capo Rizzuto with WiFi and 2 Bedrooms se nachází ve městě Capo Rizzuto (Itálie - Kalábrie).

Amazing Apartment In Capo Rizzuto With Wifi And 1 Bedrooms

Amazing Apartment In Capo Rizzuto With Wifi And 1 Bedrooms

UbytováníAmazing Apartment In Capo Rizzuto With Wifi And 1 Bedrooms. Amazing Apartment se nachází 1,2 km od pláže Seleno, 1,3 km od pláže Vurga a 22 km od zříceniny Capo Colonna. Ubytování Amazing Apartment In Capo Rizzuto With Wifi And 1 Bedrooms se nachází ve městě Capo Rizzuto (Itálie - Kalábrie).

Nice apartment in Isola di Capo Rizzuto with WiFi and 2 Bedrooms

Nice apartment in Isola di Capo Rizzuto with WiFi and 2 Bedrooms

UbytováníNice apartment in Isola di Capo Rizzuto with WiFi and 2 Bedrooms. Nice apartment in Isola di Capo Rizzuto se nachází v Capo Rizzuto, 500 metrů od pláže Lungomare di Capo Rizzuto, 1,2 km od pláže Seleno a 2,8 km od pláže... Ubytování Nice apartment in Isola di Capo Rizzuto with WiFi and 2 Bedrooms se nachází ve městě Capo Rizzuto (Itálie - Kalábrie).

Appartamento con terrazzo sul mare.

Appartamento con terrazzo sul mare.

Ubytování (Apartmány) Appartamento con terrazzo sul mare.. Appartamento con terrazzo sul mare. Nachází se v Capo Rizzuto. Nabízí terasu. Ubytování Appartamento con terrazzo sul mare. se nachází ve městě Capo Rizzuto (Itálie - Kalábrie).

Awesome apartment in Isola di Capo Rizzuto with WiFi and 2 Bedrooms

Awesome apartment in Isola di Capo Rizzuto with WiFi and 2 Bedrooms

UbytováníAwesome apartment in Isola di Capo Rizzuto with WiFi and 2 Bedrooms. Apartmán Amazing apartment in Isola di Capo Rizzuto se nachází v Capo Rizzuto, 500 metrů od pláže Lungomare di Capo Rizzuto, 1,2 km od pláže Seleno a 2,8... Ubytování Awesome apartment in Isola di Capo Rizzuto with WiFi and 2 Bedrooms se nachází ve městě Capo Rizzuto (Itálie - Kalábrie).

Beautiful Apartment In Capo Rizzuto With Wifi

Beautiful Apartment In Capo Rizzuto With Wifi

UbytováníBeautiful Apartment In Capo Rizzuto With Wifi. Krásný apartmán s terasou a výhledem na moře V Capo Rizzuto With Wifi se nachází v Capo Rizzuto, 1,2 km od pláže Seleno a 1,3 km od pláže Vurga. Ubytování Beautiful Apartment In Capo Rizzuto With Wifi se nachází ve městě Capo Rizzuto (Itálie - Kalábrie).

Ubytování ve městě Capo Rizzuto

Město Capo Rizzuto se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 77 hotelů a ubytování ve městě Capo Rizzuto.