Hledat

Ubytování

Ubytování město Santa Domenica

Ve městě Santa Domenica (Itálie) máme celkem 78 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Santa Domenica

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Santa Domenica

Locazione Turistica Sulla Scogliera - TEA105

10

Locazione Turistica Sulla Scogliera - TEA105

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Sulla Scogliera - TEA105. Locazione Turistica Sulla Scogliera - TEA105 se nachází asi 200 metrů od pláže Riaci a nabízí výhled na moře, zahradu a terasu. Ubytování Locazione Turistica Sulla Scogliera - TEA105 se nachází ve městě Santa Domenica (Itálie - Kalábrie).

Caia Appartamenti

10

Caia Appartamenti

UbytováníCaia Appartamenti. Caia Appartamenti se nachází asi 1,3 km od pláže Santa Domenica a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na hory. Ubytování Caia Appartamenti se nachází ve městě Santa Domenica (Itálie - Kalábrie).

Tropea Hills #5

10

Tropea Hills #5

UbytováníTropea Hills #5. Nachází se v Santa Domenica, Tropea Hills #5 nabízí ubytování s vlastním bazénem, balkonem a výhledem na moře. Ubytování Tropea Hills #5 se nachází ve městě Santa Domenica (Itálie - Kalábrie).

Paderagi

9,8

Paderagi

Ubytování (Bed and breakfast) Paderagi. Paderagi se nachází v obci Santa Domenica, 700 metrů od pláže Riaci a 2,3 km od Lido Alex. Nabízí dobře vybavené ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Paderagi se nachází ve městě Santa Domenica (Itálie - Kalábrie).

Tramonto Apartment Seaview

9,7

Tramonto Apartment Seaview

UbytováníTramonto Apartment Seaview. Tramonto Apartment Seaview se nachází v obci Santa Domenica, 1,3 km od pláže Santa Domenica, 1,5 km od pláže Riaci a 2,8 km od pláže Lido Alex. Ubytování Tramonto Apartment Seaview se nachází ve městě Santa Domenica (Itálie - Kalábrie).

Chiaro di Luna

9,7

Chiaro di Luna

UbytováníChiaro di Luna. Chiaro di Luna se nachází v obci Santa Domenica v Kalábrii, 800 metrů od pláže Riaci, a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Chiaro di Luna se nachází ve městě Santa Domenica (Itálie - Kalábrie).

B&B Le Ninfe

9,7

B&B Le Ninfe

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Le Ninfe. B&B Le Ninfe se nachází v obci Santa Domenica, 3 minuty jízdy od pláže Baia di Riaci, 3 km od centra města Tropea a 6 km od mysu Capo Vaticano, a nabízí... Ubytování B&B Le Ninfe se nachází ve městě Santa Domenica (Itálie - Kalábrie).

Casale ristrutturato 3 Km Tropea

9,7

Casale ristrutturato 3 Km Tropea

Ubytování (Apartmány) Casale ristrutturato 3 Km Tropea. Casale ristrutturato 3 Km Tropea se nachází 1 km od pláže Riaci a nabízí zahradu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casale ristrutturato 3 Km Tropea se nachází ve městě Santa Domenica (Itálie - Kalábrie).

Residenza A&D

9,6

Residenza A&D

Ubytování (Prázdninové domy) Residenza A&D. Residenza A&D se nachází v obci Santa Domenica v Kalábrii, 600 metrů od pláže Riaci, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným... Ubytování Residenza A&D se nachází ve městě Santa Domenica (Itálie - Kalábrie).

Residenza Dama

9,6

Residenza Dama

UbytováníResidenza Dama. Residenza Dama nabízí klimatizované ubytování v Santa Domenici, 600 metrů od pláže Santa Domenica, 1,6 km od pláže Riaci a 5,8 km od svatyně Santa Maria... Ubytování Residenza Dama se nachází ve městě Santa Domenica (Itálie - Kalábrie).

Aedes Tropea B&B

9,5

Aedes Tropea B&B

UbytováníAedes Tropea B&B. Aedes Tropea B&B se nachází na klidném místě v Santa Domenici, kousek od pláží Santa Domenica a Riaci. Nabízí výhled do ulice, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Aedes Tropea B&B se nachází ve městě Santa Domenica (Itálie - Kalábrie).

Casa Relax

9,5

Casa Relax

UbytováníCasa Relax. Casa Relax se nachází asi 1,8 km od pláže Riaci a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. 400 metrů od pláže Santa Domenica. Ubytování Casa Relax se nachází ve městě Santa Domenica (Itálie - Kalábrie).

Appartamenti Lebbolo Tropea

9,5

Appartamenti Lebbolo Tropea

Ubytování (Prázdninový dům) Appartamenti Lebbolo Tropea. Appartamenti Lebbolo Tropea se nachází v Santa Domenici, necelý 1 km od pláže Santa Domenica a 2,2 km od Lido Alex. Nabízí zahradu a výhled na moře. Ubytování Appartamenti Lebbolo Tropea se nachází ve městě Santa Domenica (Itálie - Kalábrie).

Salsedine Tropea Capo Vaticano

9,4

Salsedine Tropea Capo Vaticano

Ubytování (Aparthotel) Salsedine Tropea Capo Vaticano. Salsedine Tropea Capo Vaticano se nachází 700 metrů od pláže Santa Domenica a nabízí terasu a ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Salsedine Tropea Capo Vaticano se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

Villa Pomelia

9,3

Villa Pomelia

Ubytování (Apartmán) Villa Pomelia. Villa Pomelia se nachází v Santa Domenici, jen 1,7 km od Lido Alex a 1,8 km od pláže Acquamarina, a nabízí balkon. Ubytování Villa Pomelia se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

Appartamento Girasole

9,3

Appartamento Girasole

UbytováníAppartamento Girasole. Appartamento Girasole se nachází v obci Santa Domenica, 1,2 km od pláže Santa Domenica, 1,6 km od pláže Riaci a 5,5 km od svatyně Santa Maria dell'Isola. Ubytování Appartamento Girasole se nachází ve městě Santa Domenica (Itálie - Kalábrie).

Hotel Damanse

9,3

Hotel Damanse

UbytováníHotel Damanse. Rodinný Hotel Damanse stojí v pestrobarevné tropické zahradě o velikosti 8 000 m², pouhých 700 metrů od pláže a 10 minut jízdy od města Tropea. Ubytování Hotel Damanse se nachází ve městě Santa Domenica (Itálie - Kalábrie).

Sapore di mare Home

9,2

Sapore di mare Home

UbytováníSapore di mare Home. Sapore di mare Home se nachází asi 1 km od pláže Santa Domenica a nabízí ubytování s balkonem a výhledem do vnitřního dvora. Ubytování Sapore di mare Home se nachází ve městě Santa Domenica (Itálie - Kalábrie).

La Playa Del Sol

9,2

La Playa Del Sol

UbytováníLa Playa Del Sol. La Playa Del Sol se nachází ve městě Santa Domenica a nabízí klimatizované ubytování s relaxačním bazénkem, výhledem do zahrady a terasou. Ubytování La Playa Del Sol se nachází ve městě Santa Domenica (Itálie - Kalábrie).

Balconcino degli innamorati Tropea

9,2

Balconcino degli innamorati Tropea

Ubytování (Penzion) Balconcino degli innamorati Tropea. Balconcino degli se nachází v obci Santa Domenica, 1,4 km od pláže Riaci a 2,6 km od Lido Alex. Ubytování Balconcino degli innamorati Tropea se nachází ve městě Santa Domenica (Itálie - Kalábrie).

Cosmo Rooms a pochi passi da Tropea

9,2

Cosmo Rooms a pochi passi da Tropea

Ubytování (Bed and breakfast) Cosmo Rooms a pochi passi da Tropea. Cosmo Rooms a pochi se nachází v obci Santa Domenica. Ubytování Cosmo Rooms a pochi passi da Tropea se nachází ve městě Santa Domenica (Itálie - Kalábrie).

Appartamenti Santa Domenica

9,2

Appartamenti Santa Domenica

UbytováníAppartamenti Santa Domenica. Appartamenti Santa Domenica se nachází v obci Santa Domenica v Kalábrii, nedaleko pláží Santa Domenica a Riaci. Ubytování Appartamenti Santa Domenica se nachází ve městě Santa Domenica (Itálie - Kalábrie).

Luxury Accommodation

9,1

Luxury Accommodation

UbytováníLuxury Accommodation. Luxury Accommodation se nachází v obci Santa Domenica, 400 metrů od pláže Santa Domenica a 1,5 km od pláže Riaci, a nabízí výhled na město. Ubytování Luxury Accommodation se nachází ve městě Santa Domenica (Itálie - Kalábrie).

Residenza Saint Tropez

9,1

Residenza Saint Tropez

Ubytování (Bed and breakfast) Residenza Saint Tropez. Residenza Saint Tropez se nachází v Santa Domenici, 650 metrů od pláže Riaci a 2,2 km od Lido Alex. Ubytování Residenza Saint Tropez se nachází ve městě Santa Domenica (Itálie - Kalábrie).

Fonte Di Bagnaria

9

Fonte Di Bagnaria

Ubytování (Prázdninový areál) Fonte Di Bagnaria. Fonte Di Bagnaria se nachází v obci Santa Domenica a nabízí bazén, bar, zahradu, výhled na bazén a ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Fonte Di Bagnaria se nachází ve městě Santa Domenica (Itálie - Kalábrie).

Residenza Le Sirene

9

Residenza Le Sirene

UbytováníResidenza Le Sirene. Residenza Le Sirene se nachází v obci Santa Domenica, 600 metrů od pláže Santa Domenica a 1,9 km od pláže Riaci, a nabízí klimatizované ubytování s... Ubytování Residenza Le Sirene se nachází ve městě Santa Domenica (Itálie - Kalábrie).

Case Costa Degli Dei

9

Case Costa Degli Dei

UbytováníCase Costa Degli Dei. Case Costa Degli Dei se nachází v obci Santa Domenica v Kalábrii, 1,1 km od pláže Torre Marino. Ubytování Case Costa Degli Dei se nachází ve městě Santa Domenica (Itálie - Kalábrie).

B&B A casa di Picci

9

B&B A casa di Picci

Ubytování (Bed and breakfast) B&B A casa di Picci. B&B A casa di Picci se nachází mezi obcemi Santa Domenica a Tropea a nabízí klimatizované pokoje a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování B&B A casa di Picci se nachází ve městě Santa Domenica (Itálie - Kalábrie).

Borgo di Santa Barbara

9

Borgo di Santa Barbara

Ubytování (Hotel) Borgo di Santa Barbara. Borgo di Santa Barbara se nachází 1 km od pláže Riaci a nabízí letní bazén a pizzerii. Nachází se ve městě Santa Domenica, 2 km od města Tropea. Ubytování Borgo di Santa Barbara se nachází ve městě Santa Domenica (Itálie - Kalábrie).

B&B Casa Alessio

9

B&B Casa Alessio

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Casa Alessio. B&B Casa Alessio se nachází v obci Santa Domenica, necelý 1 km od pláže Riaci a 2,4 km od Lido Alex. Nabízí výhled na moře a bezplatné Wi-Fi. Ubytování B&B Casa Alessio se nachází ve městě Santa Domenica (Itálie - Kalábrie).

Agriturismo Brace

8,9

Agriturismo Brace

UbytováníAgriturismo Brace. Agriturismo Brace se nachází v obci Santa Domenica v Kalábrii, nedaleko pláže Santa Domenica. Ubytování Agriturismo Brace se nachází ve městě Santa Domenica (Itálie - Kalábrie).

Villa Ada

8,9

Villa Ada

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Ada. Villa Ada se nachází v obci Santa Domenica, 1,7 km od mysu Capo Vaticano, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Ada se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

Residenza il Normanno

8,9

Residenza il Normanno

Ubytování (Apartmány) Residenza il Normanno. Residenza il Normanno se nachází na klidném místě, 2 km od centra obce Santa Domenica, a nabízí apartmány s možností vlastního stravování, zahradu a... Ubytování Residenza il Normanno se nachází ve městě Santa Domenica (Itálie - Kalábrie).

Appartamenti Regina

8,9

Appartamenti Regina

UbytováníAppartamenti Regina. Appartamenti Regina se nachází v obci Santa Domenica v Kalábrii, nedaleko pláže Santa Domenica. Ubytování Appartamenti Regina se nachází ve městě Santa Domenica (Itálie - Kalábrie).

Villa with swimming pool&garden

8,9

Villa with swimming pool&garden

UbytováníVilla with swimming pool&garden. Villa with pool&garden se nachází v obci Santa Domenica, 1,5 km od pláže Torre Marino a 8,9 km od svatyně Santa Maria dell'Isola. Ubytování Villa with swimming pool&garden se nachází ve městě Santa Domenica (Itálie - Kalábrie).

Casa Spezzara (tra Tropea e Capo Vaticano)

8,7

Casa Spezzara (tra Tropea e Capo Vaticano)

UbytováníCasa Spezzara (tra Tropea e Capo Vaticano). Casa Spezzara (tra Tropea e Capo Vaticano) se nachází v obci Santa Domenica, 1,5 km od pláže Torre Marino a 2,5 km od pláže Santa Domenica, a nabízí... Ubytování Casa Spezzara (tra Tropea e Capo Vaticano) se nachází ve městě Santa Domenica (Itálie - Kalábrie).

Villa Regina Accommodation

8,7

Villa Regina Accommodation

Ubytování (Apartmány) Villa Regina Accommodation. Villa Regina Accommodation se nachází v obci Santa Domenica, necelý 1 km od pláže Santa Domenica a 2,2 km od pláže Riaci, a nabízí ubytování s bezplatným... Ubytování Villa Regina Accommodation se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

B&B Casa Sguitti nel Centro Storico tra Tropea e Capo Vaticano

8,6

B&B Casa Sguitti nel Centro Storico tra Tropea e Capo Vaticano

UbytováníB&B Casa Sguitti nel Centro Storico tra Tropea e Capo Vaticano. B&B Casa Sguitti nel Centro Storico poskytuje výhled na moře a sdílený lounge. Ubytování B&B Casa Sguitti nel Centro Storico tra Tropea e Capo Vaticano se nachází ve městě Santa Domenica (Itálie - Kalábrie).

La Playa del Sol 2

8,6

La Playa del Sol 2

UbytováníLa Playa del Sol 2. La Playa del Sol 2 se nachází v obci Santa Domenica a nabízí terasu s výhledem na město a vnitřní nádvoří, sezónní venkovní bazén, vířivku a venkovní vanu. Ubytování La Playa del Sol 2 se nachází ve městě Santa Domenica (Itálie - Kalábrie).

APPARTAMENTO VICINO A TROPEA

8,5

APPARTAMENTO VICINO A TROPEA

Ubytování (Apartmán) APPARTAMENTO VICINO A TROPEA. APPARTAMENTO VICINO A TROPEA se nachází v obci Santa Domenica v Kalábrii a nabízí balkon a výhled na moře. Pláž Acquamarina je vzdálená 2,5 km. Ubytování APPARTAMENTO VICINO A TROPEA se nachází ve městě Santa Domenica (Itálie - Kalábrie).

Apartments PentaStar

8,5

Apartments PentaStar

Ubytování (Apartmány) Apartments PentaStar. Apartmány PentaStar se nacházejí v obci Santa Domenica, 400 metrů od pláže Santa Domenica, 1,8 km od pláže Riaci a 4,9 km od svatyně Santa Maria... Ubytování Apartments PentaStar se nachází ve městě Santa Domenica (Itálie - Kalábrie).

Residence Floritalia - Ricarica auto elettriche

8,4

Residence Floritalia - Ricarica auto elettriche

UbytováníResidence Floritalia - Ricarica auto elettriche. Residence Floritalia - Ricarica auto elettriche se nachází 1 km od obce Santa Domenica a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným... Ubytování Residence Floritalia - Ricarica auto elettriche se nachází ve městě Santa Domenica (Itálie - Kalábrie).

AD CONTE HOUSE

8,4

AD CONTE HOUSE

UbytováníAD CONTE HOUSE. AD CONTE HOUSE se nachází v obci Santa Domenica, 2,1 km od pláže Riaci a 6,4 km od svatyně Santa Maria dell'Isola. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování AD CONTE HOUSE se nachází ve městě Santa Domenica (Itálie - Kalábrie).

Sunrise Residence

8,4

Sunrise Residence

Ubytování (Prázdninové domy) Sunrise Residence. Sunrise Residence se nachází v obci Santa Domenica v Kalábrii, necelý 1 km od pláže Riaci, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a... Ubytování Sunrise Residence se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

LecaseRosa Casa Elide

8,3

LecaseRosa Casa Elide

Ubytování (Prázdninový dům) LecaseRosa Casa Elide. Ubytování se nachází v obci Santa Domenica, 1,1 km od pláže Riaci a 2,4 km od Lido Alex., LecaseRosa Casa Elide nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování LecaseRosa Casa Elide se nachází ve městě Santa Domenica (Itálie - Kalábrie).

TUI BLUE Tropea

8,3

TUI BLUE Tropea

UbytováníTUI BLUE Tropea. Tropea Baia di Riaci se nachází ve městě Santa Domenica a nabízí soukromou pláž, sezónní venkovní bazén a wellness centrum. Ubytování TUI BLUE Tropea se nachází ve městě Santa Domenica (Itálie - Kalábrie).

Bed And Breakfast casagalez

8,3

Bed And Breakfast casagalez

UbytováníBed And Breakfast casagalez. Bed and Breakfast Galez stojí v centru města Santa Domenica, 10 minut chůze od pláže Baia di Riaci, a poskytuje klimatizované ubytování, sluneční terasu,... Ubytování Bed And Breakfast casagalez se nachází ve městě Santa Domenica (Itálie - Kalábrie).

B&B Il Cavaliere Tropea

8,3

B&B Il Cavaliere Tropea

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Il Cavaliere Tropea. B&B Cavaliere se nachází ve městě Santa Domenica, 3.3 km od města Tropea. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování B&B Il Cavaliere Tropea se nachází ve městě Santa Domenica (Itálie - Kalábrie).

VISTAMARE

8,2

VISTAMARE

Ubytování (Apartmány) VISTAMARE. VISTAMARE se nachází v obci Santa Domenica, 600 metrů od pláže Santa Domenica a 2 km od pláže Riaci, a nabízí sdílený lounge a klimatizaci. Ubytování VISTAMARE se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

Villa Silvia Residenza Turistica

8,2

Villa Silvia Residenza Turistica

UbytováníVilla Silvia Residenza Turistica. Villa Silvia Residenza Turistica se nachází v obci Santa Domenica, 500 metrů od pláže Santa Domenica a 1,8 km od pláže Riaci. Ubytování Villa Silvia Residenza Turistica se nachází ve městě Santa Domenica (Itálie - Kalábrie).

CIVICO 30 bis

8,1

CIVICO 30 bis

UbytováníCIVICO 30 bis. CIVICO 30 bis se nachází v obci Santa Domenica, necelý 1 km od pláže Santa Domenica a 16 minut chůze od pláže Riaci. Ubytování CIVICO 30 bis se nachází ve městě Santa Domenica (Itálie - Kalábrie).

Ubytování ve městě Santa Domenica

Město Santa Domenica se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 78 hotelů a ubytování ve městě Santa Domenica.