Hledat

Ubytování

Ubytování město Parghelia

Ve městě Parghelia (Itálie) máme celkem 89 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Parghelia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Parghelia

Il giardino su Tropea - A garden overlooking Tropea

10

Il giardino su Tropea - A garden overlooking Tropea

Ubytování (Apartmány) Il giardino su Tropea - A garden overlooking Tropea. Nabízí výhled do zahrady a do zahrady, Il giardino su Tropea - A garden views se nachází v obci Parghelia, 1 km od pláže Parghelia a 1,1 km od pláže... Ubytování Il giardino su Tropea - A garden overlooking Tropea se nachází ve městě Parghelia (Itálie - Kalábrie).

Glicine

10

Glicine

Ubytování (Penzion) Glicine. Glicine nabízí ubytování v obci Parghelia. Nabízí nepřetržitě otevřenou recepci, dopravu na letiště, turistické informace a bezplatné Wi-Fi ve všech... Ubytování Glicine se nachází ve městě Parghelia (Itálie - Kalábrie).

Bilocale RESIDENCE MARASUSA

10

Bilocale RESIDENCE MARASUSA

Ubytování (Apartmán) Bilocale RESIDENCE MARASUSA. Bilocale RESIDENCE MARASUSA se nachází v obci Parghelia, necelý 1 km od pláže Parghelia a 13 minut chůze od pláže Michelino, a nabízí zahradu a... Ubytování Bilocale RESIDENCE MARASUSA se nachází ve městě Parghelia (Itálie - Kalábrie).

VICKY'S HOUSE

10

VICKY'S HOUSE

Ubytování (Bed and breakfast) VICKY'S HOUSE. VICKY'S HOUSE se nachází 500 metrů od pláže Parghelia a nabízí bar, zahradu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování VICKY'S HOUSE se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

Appartamento da Antonio

10

Appartamento da Antonio

Ubytování (Prázdninový dům) Appartamento da Antonio. Appartamento da Antonio se nachází v Parghelii, 300 metrů od pláže Parghelia, 300 metrů od pláže Michelino a 500 metrů od pláže La Pizzuta. Ubytování Appartamento da Antonio se nachází ve městě Parghelia (Itálie - Kalábrie).

Casa Margherita

9,9

Casa Margherita

UbytováníCasa Margherita. Casa Margherita se nachází 400 metrů od pláže Parghelia a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Margherita se nachází ve městě Parghelia (Itálie - Kalábrie).

A View 2 Sea

9,6

A View 2 Sea

UbytováníA View 2 Sea. A View 2 Sea se nachází v obci Parghelia, 2,1 km od pláže Parghelia a 2,2 km od pláže La Pizzuta, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací,... Ubytování A View 2 Sea se nachází ve městě Parghelia (Itálie - Kalábrie).

Villa del Sogno

9,6

Villa del Sogno

Ubytování (Vila) Villa del Sogno. Villa del Sogno se nachází v obci Parghelia, v blízkosti pláže Zambrone. Nabízí zahradu, půjčovnu kol, soukromou pláž, gril a terasu. Ubytování Villa del Sogno se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

Michelino House

9,6

Michelino House

Ubytování (Bed and breakfast) Michelino House. Michelino House se nachází v obci Parghelia, 150 metrů od pláže Michelino, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Tropea je vzdálená 2,9 km. Ubytování Michelino House se nachází ve městě Parghelia (Itálie - Kalábrie).

Casamareblu

9,6

Casamareblu

UbytováníCasamareblu. Hotel se nachází v obci Parghelia v Kalábrii, u pláží Parghelia a La Pizzuta. Ubytování Casamareblu se nachází ve městě Parghelia (Itálie - Kalábrie).

Regina apartment 2km Tropea

9,6

Regina apartment 2km Tropea

UbytováníRegina apartment 2km Tropea. Apartmán Regina 2km Tropea se nachází v obci Parghelia, 600 metrů od pláže Parghelia a 700 metrů od pláže Michelino. Ubytování Regina apartment 2km Tropea se nachází ve městě Parghelia (Itálie - Kalábrie).

Appartamento FP Marasusa

9,5

Appartamento FP Marasusa

Ubytování (Prázdninový dům) Appartamento FP Marasusa. Appartamento FP Marasusa se nachází necelý 1 km od pláže La Pizzuta a nabízí výhled na bazén, sezónní venkovní bazén a balkon. Ubytování Appartamento FP Marasusa se nachází ve městě Parghelia (Itálie - Kalábrie).

B&B Esterita

9,4

B&B Esterita

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Esterita. B&B Esterita se nachází 600 metrů od pláže Parghelia a nabízí sdílený lounge, zahradu a nepřetržitě otevřenou recepci. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování B&B Esterita se nachází ve městě Parghelia (Itálie - Kalábrie).

Pepe'Accommodation

9,4

Pepe'Accommodation

UbytováníPepe'Accommodation. Pepe'Accommodation se nachází v Parghelii, 700 metrů od pláže Parghelia, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístupem na terasu. Ubytování Pepe'Accommodation se nachází ve městě Parghelia (Itálie - Kalábrie).

Villino Eleonora

9,4

Villino Eleonora

Ubytování (Bed and breakfast) Villino Eleonora. Villino Eleonora nabízí bezplatné Wi-Fi a klasické pokoje se starožitným nábytkem, terasou a výhledem na Středozemní moře a Liparské ostrovy. Ubytování Villino Eleonora se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

A due passi da Tropea Le Camere di Libero e Roberta

9,3

A due passi da Tropea Le Camere di Libero e Roberta

Ubytování (Bed and breakfast) A due passi da Tropea Le Camere di Libero e Roberta. A due passi se nachází 10 minut chůze od Tyrhénského moře. da Tropea Kamera di Libero e Roby je ubytování s možností vlastního stravování a terasou. Ubytování A due passi da Tropea Le Camere di Libero e Roberta se nachází ve městě Parghelia (Itálie - Kalábrie).

Residenza l' ulivo

9,3

Residenza l' ulivo

Ubytování (Vila) Residenza l' ulivo. Residenza l' ulivo se nachází v obci Parghelia, pouhých 300 metrů od pláže I Cancini, a nabízí ubytování u pláže se zahradou, terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Residenza l' ulivo se nachází ve městě Parghelia (Itálie - Kalábrie).

B&B Jerocades

9,3

B&B Jerocades

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Jerocades. B&B Jerocades se nachází 300 metrů od pláže Parghelia a nabízí bar, sdílený lounge a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování B&B Jerocades se nachází ve městě Parghelia (Itálie - Kalábrie).

Casa Natura 40

9,3

Casa Natura 40

UbytováníCasa Natura 40. Casa Natura 40 se nachází v obci Parghelia, 1,9 km od pláže Parghelia, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Natura 40 se nachází ve městě Parghelia (Itálie - Kalábrie).

Borgo degli Dei - Affittacamere Poseidone

9,3

Borgo degli Dei - Affittacamere Poseidone

Ubytování (Penzion) Borgo degli Dei - Affittacamere Poseidone. Borgo degli se nachází ve městě Parghelia, 400 metrů od pláže Parghelia. Ubytování Borgo degli Dei - Affittacamere Poseidone se nachází ve městě Parghelia (Itálie - Kalábrie).

Terrazzo A7

9,2

Terrazzo A7

Ubytování (Apartmán) Terrazzo A7. Terrazzo A7 se nachází v obci Parghelia, 400 metrů od pláže Parghelia a 450 metrů od pláže Michelino. Ubytování Terrazzo A7 se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

Villa Giulia

9,2

Villa Giulia

Ubytování (Aparthotel) Villa Giulia. Villa Giulia se nachází v zahradě s venkovním nábytkem a vířivkou o rozloze 5000 m², 350 metrů od pobřeží s plážemi. Ubytování Villa Giulia se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

dastemi

9,2

dastemi

Ubytování (Prázdninové domy) dastemi. Dastemi se nachází v obci Parghelia, 300 metrů od pláže Parghelia, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování dastemi se nachází ve městě Parghelia (Itálie - Kalábrie).

Terrazzo A9

9,2

Terrazzo A9

UbytováníTerrazzo A9. Terrazzo A9 se nachází v obci Parghelia v Kalábrii a nabízí terasu a výhled na moře. Tento apartmán má klimatizaci a balkon. Ubytování Terrazzo A9 se nachází ve městě Parghelia (Itálie - Kalábrie).

Hotel Tirreno

9,1

Hotel Tirreno

Ubytování (Hotel) Hotel Tirreno. Hotel Tirreno stojí 1 km od centra města Tropea a poskytuje nezapomenutelný výhled na Tyrhénské pobřeží a Liparské ostrovy, včetně sopky Stromboli. Ubytování Hotel Tirreno se nachází ve městě Parghelia (Itálie - Kalábrie).

Residenza Villa Spagnola

9,1

Residenza Villa Spagnola

UbytováníResidenza Villa Spagnola. Residenza Villa Spagnola se nachází v letovisku Parghelia, 5 km od města Tropea, a nabízí bezplatné Wi-Fi, sluneční terasu a bar. Ubytování Residenza Villa Spagnola se nachází ve městě Parghelia (Itálie - Kalábrie).

Oikia Rooms

9,1

Oikia Rooms

UbytováníOikia Rooms. Oikia Rooms se nachází méně než 1 km od pláže Parghelia a 11 minut chůze od pláže Michelino v Parghelii a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování Oikia Rooms se nachází ve městě Parghelia (Itálie - Kalábrie).

IlPortalehouse

9,1

IlPortalehouse

UbytováníIlPortalehouse. IlPortalehouse se nachází v obci Parghelia, 400 metrů od pláže Parghelia a 500 metrů od pláže Michelino. Nabízí restauraci a klimatizaci. Ubytování IlPortalehouse se nachází ve městě Parghelia (Itálie - Kalábrie).

Villa Costa dei Monaci - Localita' Fornaci - Parghelia - Tropea

9

Villa Costa dei Monaci - Localita' Fornaci - Parghelia - Tropea

UbytováníVilla Costa dei Monaci - Localita' Fornaci - Parghelia - Tropea. Featuring mountain views, Villa Costa dei Monaci - Localita' Fornaci - Parghelia - Tropea provides accommodation with a private beach area, pool with a... Ubytování Villa Costa dei Monaci - Localita' Fornaci - Parghelia - Tropea se nachází ve městě Parghelia (Itálie - Kalábrie).

appartamento con cortile

9

appartamento con cortile

Ubytování (Apartmán) appartamento con cortile. appartamento con cortile se nachází v obci Parghelia a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování appartamento con cortile se nachází ve městě Parghelia (Itálie - Kalábrie).

Jerocades palace

9

Jerocades palace

Ubytování (Apartmán) Jerocades palace. Jerocades palace se nachází v Parghelii a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nachází se na pláži a má terasu. Ubytování Jerocades palace se nachází ve městě Parghelia (Itálie - Kalábrie).

Hotel Residence Piccolo

9

Hotel Residence Piccolo

UbytováníHotel Residence Piccolo. Hotel Residence Piccolo nabízí nezávislé ubytování v apartmánech na úžasném místě v Kalábrii, uprostřed kouzelné zahrady s úchvatnými výhledy na Tyrhénské... Ubytování Hotel Residence Piccolo se nachází ve městě Parghelia (Itálie - Kalábrie).

Mary's rooms

9

Mary's rooms

UbytováníMary's rooms. Mary's rooms se nachází v obci Parghelia, 500 metrů od pláže Parghelia a 600 metrů od pláže Michelino. Ubytování Mary's rooms se nachází ve městě Parghelia (Itálie - Kalábrie).

Appartamento NR Marasusa

9

Appartamento NR Marasusa

Ubytování (Prázdninový dům) Appartamento NR Marasusa. Hotel se nachází v obci Parghelia, necelý 1 km od pláže La Pizzuta a 12 minut chůze od pláže Parghelia. Ubytování Appartamento NR Marasusa se nachází ve městě Parghelia (Itálie - Kalábrie).

Apartment in Parghelia with terrace and sun loungers

9

Apartment in Parghelia with terrace and sun loungers

Ubytování (Apartmán) Apartment in Parghelia with terrace and sun loungers. Apartment in Parghelia se nachází pouhých 500 metrů od pláže Parghelia v Parghelii a nabízí ubytování s terasou a lehátky, zahradou a venkovním bazénem. Ubytování Apartment in Parghelia with terrace and sun loungers se nachází ve městě Parghelia (Itálie - Kalábrie).

Residence Porto Ulisse

9

Residence Porto Ulisse

Ubytování (Aparthotel) Residence Porto Ulisse. Rezidence Porto Ulisse, obklopená tropickými zahradami, se nachází na západním pobřeží Kalábrie a nabízí střešní terasu s barem, bazén a malý relaxační... Ubytování Residence Porto Ulisse se nachází ve městě Parghelia (Itálie - Kalábrie).

Terrazza Michelino

9

Terrazza Michelino

UbytováníTerrazza Michelino. Nachází se v Parghelii v Kalábrii, s pláží Parghelia a Michelino Terrazza Michelino nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm... Ubytování Terrazza Michelino se nachází ve městě Parghelia (Itálie - Kalábrie).

Appartamenti Michelino

9

Appartamenti Michelino

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Michelino. Appartamenti Michelino se nachází v obci Parghelia v Kalábrii, 700 metrů od pláže Parghelia, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a... Ubytování Appartamenti Michelino se nachází ve městě Parghelia (Itálie - Kalábrie).

Marasusa Tropea

9

Marasusa Tropea

Ubytování (Apartmány) Marasusa Tropea. Marasusa Tropea se nachází v obci Parghelia a nabízí výhled do zahrady, sezónní venkovní bazén, zahradu a terasu. K dispozici je také vířivka. Ubytování Marasusa Tropea se nachází ve městě Parghelia (Itálie - Kalábrie).

Nascita di Venere

9

Nascita di Venere

Ubytování (Apartmán) Nascita di Venere. Nascita di Venere se nachází v Parghelii, nedaleko pláží La Pizzuta, Parghelia a Michelino, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Nascita di Venere se nachází ve městě Parghelia (Itálie - Kalábrie).

Pousada Michelino

9

Pousada Michelino

Ubytování (Aparthotel) Pousada Michelino. Pousada Michelino se nachází v obci Parghelia, jen pár kroků od pláže a 5 minut jízdy od oblíbeného letoviska Tropea. Ubytování Pousada Michelino se nachází ve městě Parghelia (Itálie - Kalábrie).

Cosy Holiday Home in Parghelia with Terrace

9

Cosy Holiday Home in Parghelia with Terrace

UbytováníCosy Holiday Home in Parghelia with Terrace. Cosy Holiday Home in Parghelia with Terrace se nachází jen 1,7 km od pláže Parghelia v Parghelii a nabízí ubytování s balkonem, zahradou a venkovním... Ubytování Cosy Holiday Home in Parghelia with Terrace se nachází ve městě Parghelia (Itálie - Kalábrie).

Marasusa Apartments Scirocco

9

Marasusa Apartments Scirocco

UbytováníMarasusa Apartments Scirocco. Marasusa Apartments Scirocco se nachází asi 2 km od pláže Parghelia a nabízí ubytování s balkonem a výhledem na hory. 2,2 km od pláže La Pizzuta. Ubytování Marasusa Apartments Scirocco se nachází ve městě Parghelia (Itálie - Kalábrie).

La Grazia

8,9

La Grazia

UbytováníLa Grazia. La Grazia se nachází v obci Parghelia, jen pár kroků od pláže La Pizzuta a 1,4 km od pláže Rotonda. Nabízí ubytování s klimatizací a přístupem do zahrady. Ubytování La Grazia se nachází ve městě Parghelia (Itálie - Kalábrie).

Locanda Adele

8,8

Locanda Adele

Ubytování (Bed and breakfast) Locanda Adele. Rodinné ubytování Locanda Adele se nachází na svazích u města Parghelia, 10 minut jízdy od Tropea, a nabízí restauraci a klimatizované pokoje s TV s... Ubytování Locanda Adele se nachází ve městě Parghelia (Itálie - Kalábrie).

Clausis

8,8

Clausis

Ubytování (Bed and breakfast) Clausis. Clausis se nachází v Parghelii, nedaleko pláží Parghelia, Michelino a La Pizzuta, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Clausis se nachází ve městě Parghelia (Itálie - Kalábrie).

Il Limoneto, vacanze

8,8

Il Limoneto, vacanze

Ubytování (Prázdninový dům) Il Limoneto, vacanze. Il Limoneto, vacanze se nachází v Parghelii, 1 km od pláže Parghelia a pláže Michelino. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a... Ubytování Il Limoneto, vacanze se nachází ve městě Parghelia (Itálie - Kalábrie).

Feudo di Plutino

8,8

Feudo di Plutino

Ubytování (Bed and breakfast) Feudo di Plutino. Feudo di Plutino se nachází v obci Parghelia v Kalábrii, 600 metrů od pláže Parghelia. Ubytování Feudo di Plutino se nachází ve městě Parghelia (Itálie - Kalábrie).

Residenza Degli Dei

8,7

Residenza Degli Dei

Ubytování (Penzion) Residenza Degli Dei. Residenza Degli Dei se nachází v Parghelii, nedaleko pláží Parghelia, Michelino a La Pizzuta. Nabízí bezplatné Wi-Fi, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Residenza Degli Dei se nachází ve městě Parghelia (Itálie - Kalábrie).

Marasusa Dreams

8,7

Marasusa Dreams

UbytováníMarasusa Dreams. Marasusa Dreams se nachází 2 km od pláže Parghelia a nabízí ubytování s vířivkou. Tento apartmán má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Marasusa Dreams se nachází ve městě Parghelia (Itálie - Kalábrie).

Residenza La Vigna

8,7

Residenza La Vigna

Ubytování (Aparthotel) Residenza La Vigna. Residenza La Vigna, obklopena pomerančovými a olivovými háji, se nachází na pobřeží Tyrhénského moře ve městě Parghelia v Kalábrii, 400 metrů od pláže a 4... Ubytování Residenza La Vigna se nachází ve městě Parghelia (Itálie - Kalábrie).

Ubytování ve městě Parghelia

Město Parghelia se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 89 hotelů a ubytování ve městě Parghelia.