Hledat

Ubytování

Ubytování město Tropea

Ve městě Tropea (Itálie) máme celkem 490 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tropea

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tropea

Bellatropea

10

Bellatropea

Ubytování (Apartmán) Bellatropea. Bellatropea se nachází ve městě Tropea, 150 metrů od pláže Acquamarina a pláže Costa degli Dei, a nabízí klimatizaci. Ubytování Bellatropea se nachází ve městě Tropea (Itálie - Kalábrie).

Veranda a due passi dal mare

10

Veranda a due passi dal mare

Ubytování (Prázdninový dům) Veranda a due passi dal mare. Veranda a due passi dal mare se nachází ve městě Tropea, 500 metrů od Spiaggia A Linguata, 500 metrů od Spiaggia Le Roccette a 600 metrů od pláže Rotonda. Ubytování Veranda a due passi dal mare se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

Casale Carolea

10

Casale Carolea

Ubytování (Apartmán) Casale Carolea. Casale Carolea se nachází v Sarrotinu, 49 km od kostela Piedigrotta a 4,9 km od Sarrotina. Nabízí ubytování s klimatizací a přístupem do zahrady s grilem. Ubytování Casale Carolea se nachází ve městě Tropea (Itálie - Kalábrie).

One bedroom appartement at Tropea 700 m away from the beach with sea view balcony and wifi

10

One bedroom appartement at Tropea 700 m away from the beach with sea view balcony and wifi

Ubytování (Apartmán) One bedroom appartement at Tropea 700 m away from the beach with sea view balcony and wifi. One bedroom appartement at Tropea 700 m od pláže s balkonem s výhledem na moře a wifi nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování One bedroom appartement at Tropea 700 m away from the beach with sea view balcony and wifi se nachází ve městě Tropea (Itálie - Kalábrie).

Residenza A&D Tropea

10

Residenza A&D Tropea

Ubytování (Apartmány) Residenza A&D Tropea. Residenza A&D Tropea se nachází v Tropei, nedaleko pláží Spiaggia A Linguata, Costa degli Dei a Acquamarina, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Residenza A&D Tropea se nachází ve městě Tropea (Itálie - Kalábrie).

TROPEA center - unique sea VIEW - Casa dei Coralli

10

TROPEA center - unique sea VIEW - Casa dei Coralli

Ubytování (Apartmány) TROPEA center - unique sea VIEW - Casa dei Coralli. TROPEA center - unique sea VIEW - Casa dei Coralli se nachází v Tropei, 300 metrů od Spiaggia Le Roccette a Spiaggia A Linguata. Ubytování TROPEA center - unique sea VIEW - Casa dei Coralli se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

Domus Centro al Migliarese

10

Domus Centro al Migliarese

Ubytování (Penzion) Domus Centro al Migliarese. Domus Centro al Migliarese se nachází ve městě Tropea, jen pár kroků od pláže Rotonda, a nabízí výhled na moře. Budova z 19. Ubytování Domus Centro al Migliarese se nachází ve městě Tropea (Itálie - Kalábrie).

Blue House Tropea

10

Blue House Tropea

Ubytování (Apartmán) Blue House Tropea. Blue House Tropea nabízí ubytování s terasou a balkonem, asi 400 metrů od Lido Alex. 1,6 km od přístavu Tropea. Ubytování Blue House Tropea se nachází ve městě Tropea (Itálie - Kalábrie).

Zio Michele Penthouse

10

Zio Michele Penthouse

Ubytování (Apartmány) Zio Michele Penthouse. Zio Michele Penthouse se nachází v Tropei, 1 km od pláže Riaci a 2 km od Lido Alex. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Zio Michele Penthouse se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

Admirari

9,9

Admirari

Ubytování (Apartmány) Admirari. Admirari se nachází ve městě Tropea, 200 metrů od lanovky Spiaggia Le Roccette a 300 metrů od lanovky Spiaggia A Linguata, a nabízí klimatizaci. Ubytování Admirari se nachází ve městě Tropea (Itálie - Kalábrie).

Anfitrite B&B Tropea

9,9

Anfitrite B&B Tropea

Ubytování (Bed and breakfast) Anfitrite B&B Tropea. Hotel Costa degli se nachází ve městě Tropea, v blízkosti letoviska Lido Alex. Anfitrite B&B Tropea nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Anfitrite B&B Tropea se nachází ve městě Tropea (Itálie - Kalábrie).

Caia Appartamenti Tropea

9,9

Caia Appartamenti Tropea

Ubytování (Prázdninové domy) Caia Appartamenti Tropea. Caia Appartamenti Tropea se nachází 600 metrů od pláže Acquamarina a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Caia Appartamenti Tropea se nachází ve městě Tropea (Itálie - Kalábrie).

OLYMPUS ROOM

9,9

OLYMPUS ROOM

Ubytování (Bed and breakfast) OLYMPUS ROOM. OLYMPUS ROOM se nachází ve městě Tropea, pouhých 200 metrů od centra města a 10 minut chůze od pláže, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování OLYMPUS ROOM se nachází ve městě Tropea (Itálie - Kalábrie).

Mottola Apartment

9,9

Mottola Apartment

Ubytování (Apartmány) Mottola Apartment. Mottola Apartment se nachází v centru města Tropea, 200 metrů od moře, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Nedaleko je k dispozici bezplatné parkoviště. Ubytování Mottola Apartment se nachází ve městě Tropea (Itálie - Kalábrie).

KALÓ ROOMS

9,9

KALÓ ROOMS

Ubytování (Bed and breakfast) KALÓ ROOMS. KALÓ ROOMS se nachází v Tropei, necelý 1 km od pláže Costa degli Dei a 11 minut chůze od pláže Acquamarina, a nabízí výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování KALÓ ROOMS se nachází ve městě Tropea (Itálie - Kalábrie).

La Dimora degli Angeli

9,9

La Dimora degli Angeli

Ubytování (Apartmány) La Dimora degli Angeli. La Dimora degli Angeli se nachází 700 metrů od pláže Riaci a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování La Dimora degli Angeli se nachází ve městě Tropea (Itálie - Kalábrie).

Casa Del Sole B&B

9,9

Casa Del Sole B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Casa Del Sole B&B. Casa Del Sole B&B nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky 50 metrů od náměstí Piazza Vittorio Veneto v centru Tropey. Ubytování Casa Del Sole B&B se nachází ve městě Tropea (Itálie - Kalábrie).

Le Zagare Case Vacanza

9,9

Le Zagare Case Vacanza

Ubytování (Apartmány) Le Zagare Case Vacanza. Le Zagare Case Vacanza se nachází v obci Cropani v Kalábrii a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Le Zagare Case Vacanza se nachází ve městě Tropea (Itálie - Kalábrie).

Koralline accommodation

9,8

Koralline accommodation

Ubytování (Apartmán) Koralline accommodation. Koralline nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Tropei, v blízkosti Lido Alex, pláže Acquamarina a Costa degli Dei. Ubytování Koralline accommodation se nachází ve městě Tropea (Itálie - Kalábrie).

Bizantini Tropea

9,8

Bizantini Tropea

Ubytování (Aparthotel) Bizantini Tropea. Bizantini Tropea se nachází ve městě Tropea, 600 metrů od pláže Acquamarina, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Bizantini Tropea se nachází ve městě Tropea (Itálie - Kalábrie).

Glorizio Loft Tropea

9,8

Glorizio Loft Tropea

Ubytování (Apartmán) Glorizio Loft Tropea. Glorizio Loft Tropea se nachází ve městě Tropea, 400 metrů od lanovky Spiaggia A Linguata a 500 metrů od lanovky Spiaggia Le Roccette, a nabízí bezplatné... Ubytování Glorizio Loft Tropea se nachází ve městě Tropea (Itálie - Kalábrie).

NoOne Tropea Guesthouse

9,8

NoOne Tropea Guesthouse

Ubytování (Bed and breakfast) NoOne Tropea Guesthouse. Ubytování se nachází ve městě Tropea, v blízkosti Spiaggia Le Roccette, Spiaggia A Linguata a pláže Rotonda. Ubytování NoOne Tropea Guesthouse se nachází ve městě Tropea (Itálie - Kalábrie).

Ingrid Rooms Tropea

9,8

Ingrid Rooms Tropea

Ubytování (Bed and breakfast) Ingrid Rooms Tropea. Ingrid Rooms Tropea se nachází ve městě Tropea, 600 metrů od lanovky Spiaggia Le Roccette a 700 metrů od lanovky Spiaggia A Linguata. Ubytování Ingrid Rooms Tropea se nachází ve městě Tropea (Itálie - Kalábrie).

Agriturismo Rende

9,8

Agriturismo Rende

Ubytování (Farma) Agriturismo Rende. Agriturismo Rende se nachází v Tarsii, 28 km od archeologického naleziště Sibartide a 42 km od kalábrijské univerzity. Ubytování Agriturismo Rende se nachází ve městě Tropea (Itálie - Kalábrie).

La casa di Luce

9,8

La casa di Luce

Ubytování (Bed and breakfast) La casa di Luce. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. La casa di Luce nabízí ubytování v Reggio di Calabria. Ubytování La casa di Luce se nachází ve městě Tropea (Itálie - Kalábrie).

Stelle Marine

9,8

Stelle Marine

Ubytování (Apartmán) Stelle Marine. Stelle Marine se nachází ve městě Tropea, 600 metrů od pláže Rotonda, a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, bezplatným Wi-Fi, sdílenou kuchyní... Ubytování Stelle Marine se nachází ve městě Tropea (Itálie - Kalábrie).

Le Twins -Bed and Breakfast

9,8

Le Twins -Bed and Breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) Le Twins -Bed and Breakfast. Le Twins -Bed and Breakfast se nachází ve městě Tropea v Kalábrii, nedaleko pláže Lido Alex a Acquamarina. Ubytování Le Twins -Bed and Breakfast se nachází ve městě Tropea (Itálie - Kalábrie).

DilettaAnna sea view appartment

9,7

DilettaAnna sea view appartment

Ubytování (Prázdninový dům) DilettaAnna sea view appartment. DilettaAnna sea view appartment se zahradou a klimatizací se nachází v Tropei, 600 metrů od pláže Costa degli Dei a pláže Acquamarina. Ubytování DilettaAnna sea view appartment se nachází ve městě Tropea (Itálie - Kalábrie).

B&B Maestrale

9,7

B&B Maestrale

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Maestrale. B&B Maestrale se nachází ve městě Tropea v Kalábrii, nedaleko pláže Rotonda a Spiaggia Le Roccette. Ubytování B&B Maestrale se nachází ve městě Tropea (Itálie - Kalábrie).

Vivere un sogno...living a dream...

9,7

Vivere un sogno...living a dream...

Ubytování (Prázdninový dům) Vivere un sogno...living a dream.... Vivere un sogno... living a dream... Nabízí ubytování se zahradou a balkonem, asi 10 km od přístavu Nova Siri. Ubytování Vivere un sogno...living a dream... se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

Appartamenti MiNuMa Tropea

9,7

Appartamenti MiNuMa Tropea

Ubytování (Apartmány) Appartamenti MiNuMa Tropea. Appartamenti MiNuMa Tropea se nachází ve městě Tropea, 1,2 km od pláže Costa degli Dei, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Appartamenti MiNuMa Tropea se nachází ve městě Tropea (Itálie - Kalábrie).

Portercole B&B

9,7

Portercole B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Portercole B&B. Tento okouzlující penzion se nachází v historickém centru města Tropea, 5 minut chůze od pláže, a nabízí světlé klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Portercole B&B se nachází ve městě Tropea (Itálie - Kalábrie).

SOGNI DA MARE

9,7

SOGNI DA MARE

Ubytování (Apartmány) SOGNI DA MARE. SOGNI DA MARE se nachází 500 metrů od Spiaggia A Linguata a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování SOGNI DA MARE se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

De LoCa

9,7

De LoCa

Ubytování (Bed and breakfast) De LoCa. De LoCa se nachází na atraktivním místě ve městě Tropea, kousek od Spiaggia Le Roccette, Spiaggia A Linguata a pláže Rotonda. Ubytování De LoCa se nachází ve městě Tropea (Itálie - Kalábrie).

Sui Generis Tropea Luxury Rooms

9,7

Sui Generis Tropea Luxury Rooms

Ubytování (Rezort) Sui Generis Tropea Luxury Rooms. Sui Generis Tropea Luxury Rooms se nachází ve městě Tropea, 600 metrů od pláže Rotonda, a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, bezplatným... Ubytování Sui Generis Tropea Luxury Rooms se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

The world Paradise

9,7

The world Paradise

Ubytování (Prázdninový dům) The world Paradise. The World Paradise se nachází asi 200 metrů od Spiaggia Le Roccette a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování The world Paradise se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

Casa Peonia

9,7

Casa Peonia

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Peonia. Casa Peonia se nachází ve městě Tropea v Kalábrii, nedaleko Spiaggia A Linguata a Spiaggia Le Roccette. Ubytování Casa Peonia se nachází ve městě Tropea (Itálie - Kalábrie).

Dreams Tropea Mare

9,6

Dreams Tropea Mare

Ubytování (Bed and breakfast) Dreams Tropea Mare. Dreams Tropea Mare se nachází 5 minut chůze od pláží města Tropea. Nabízí sdílený lounge, nekuřácké pokoje a Wi-Fi zdarma. Ubytování Dreams Tropea Mare se nachází ve městě Tropea (Itálie - Kalábrie).

Raggio di sole

9,6

Raggio di sole

Ubytování (Apartmán) Raggio di sole. Raggio di sole se nachází ve městě Tropea, 550 metrů od pláže Rotonda a 550 metrů od Spiaggia Le Roccette, a nabízí terasu a výhled na město. Ubytování Raggio di sole se nachází ve městě Tropea (Itálie - Kalábrie).

Alle Preziose Dimore

9,6

Alle Preziose Dimore

Ubytování (Vily) Alle Preziose Dimore. Alle Preziose Dimore se nachází ve městě Tropea, 2,9 km od pláže Riaci a 7,2 km od svatyně Santa Maria dell'Isola, a nabízí klimatizaci. Ubytování Alle Preziose Dimore se nachází ve městě Tropea (Itálie - Kalábrie).

Sapore Di Sale Accommodation Tropea

9,6

Sapore Di Sale Accommodation Tropea

Ubytování (Apartmány) Sapore Di Sale Accommodation Tropea. Nachází se 400 metrů od Spiaggia Le Roccette, Sapore Di Sale Accommodation Tropea nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Sapore Di Sale Accommodation Tropea se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

B&B Leonida

9,6

B&B Leonida

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Leonida. B&B Leonida se nachází ve městě Tropea v Kalábrii, nedaleko pláže Lido Alex a Acquamarina. Ubytování B&B Leonida se nachází ve městě Tropea (Itálie - Kalábrie).

Tenuta Tropeano

9,6

Tenuta Tropeano

Ubytování (Rezort) Tenuta Tropeano. Tenuta Tropeano se nachází ve městě Tropea, 1,6 km od pláže Santa Domenica, a nabízí ubytování s barem, bezplatným soukromým parkovištěm, zahradou a... Ubytování Tenuta Tropeano se nachází ve městě Tropea (Itálie - Kalábrie).

Deus Accomodation

9,6

Deus Accomodation

Ubytování (Apartmány) Deus Accomodation. Deus Accomodation se nachází ve městě Tropea, 300 metrů od pláže Costa degli Dei, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Deus Accomodation se nachází ve městě Tropea (Itálie - Kalábrie).

Il Borghetto Creative Resort

9,6

Il Borghetto Creative Resort

Ubytování (Hotel) Il Borghetto Creative Resort. Il Borghetto Creative Resort se nachází v letovisku Tropea, 4,2 km od svatyně Santa Maria dell'Isola a pláže Marina dell'Isola a 5 km od přístavu Tropea. Ubytování Il Borghetto Creative Resort se nachází ve městě Tropea (Itálie - Kalábrie).

Casa Franz

9,6

Casa Franz

Ubytování (Penzion) Casa Franz. Casa Franz se nachází ve městě Tropea, 8 km od Santa Maria, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách, terasu a výhled na město. Ubytování Casa Franz se nachází ve městě Tropea (Itálie - Kalábrie).

B&B Vanity

9,6

B&B Vanity

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Vanity. Vanity se nachází jen pár metrů od centrálního náměstí Piazza Vittorio Veneto a nabízí klimatizované pokoje s balkonem s výhledem na město. Ubytování B&B Vanity se nachází ve městě Tropea (Itálie - Kalábrie).

Casa di Fabio

9,6

Casa di Fabio

Ubytování (Apartmán) Casa di Fabio. Casa di Fabio se nachází ve městě Tropea a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Casa di Fabio se nachází ve městě Tropea (Itálie - Kalábrie).

Isola Bella Sea-view Apartment

9,6

Isola Bella Sea-view Apartment

Ubytování (Apartmán) Isola Bella Sea-view Apartment. Ubytování se nachází ve městě Tropea, 400 metrů od lanovky Spiaggia A Linguata a 500 metrů od lanovky Spiaggia Le Roccette. Ubytování Isola Bella Sea-view Apartment se nachází ve městě Tropea (Itálie - Kalábrie).

CIVICO33

9,6

CIVICO33

Ubytování (Prázdninové domy) CIVICO33. CIVICO33 se nachází v Rocca Imperiale, 50 km od archeologického naleziště Sibartide a 4,4 km od Rocca Imperiale. Ubytování CIVICO33 se nachází ve městě Tropea (Itálie - Kalábrie).

Eirene Exclusive Apartment

9,5

Eirene Exclusive Apartment

Ubytování (Apartmány) Eirene Exclusive Apartment. Eirene Exclusive Apartment se nachází ve městě Tropea, 500 metrů od pláže Rotonda a 500 metrů od Spiaggia A Linguata. Nabízí sdílený lounge a klimatizaci. Ubytování Eirene Exclusive Apartment se nachází ve městě Tropea (Itálie - Kalábrie).

Ubytování ve městě Tropea

Město Tropea se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 490 hotelů a ubytování ve městě Tropea.