Hledat

Ubytování

Ubytování město Capo Vaticano

Ve městě Capo Vaticano (Itálie) máme celkem 155 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Capo Vaticano

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Capo Vaticano

Casa BASILUZZO

10

Casa BASILUZZO

Ubytování (Prázdninové domy) Casa BASILUZZO. Casa BASILUZZO se nachází v Capo Vaticano, 550 metrů od pláže Grotticelle a 700 metrů od pláže Praia i Focu. Ubytování Casa BASILUZZO se nachází ve městě Capo Vaticano (Itálie - Kalábrie).

Casa Fiore

10

Casa Fiore

Ubytování (Apartmány) Casa Fiore. Casa Fiore se nachází v Capo Vaticano, 5 km od majáku Capo Vaticano, a nabízí ubytování s klimatizací. Ubytování Casa Fiore se nachází ve městě Capo Vaticano (Itálie - Kalábrie).

Casa CAPRI

10

Casa CAPRI

Ubytování (Prázdninové domy) Casa CAPRI. Casa CAPRI nabízí ubytování s výhledem do zahrady v Capo Vaticano, 550 metrů od pláže Grotticelle a 700 metrů od pláže Praia i Focu. Ubytování Casa CAPRI se nachází ve městě Capo Vaticano (Itálie - Kalábrie).

Casa LAMPEDUSA

10

Casa LAMPEDUSA

Ubytování (Prázdninové domy) Casa LAMPEDUSA. Casa LAMPEDUSA se nachází v Capo Vaticano, 1,2 km od pláže Grotticelle a 1,3 km od pláže Trotta. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Casa LAMPEDUSA se nachází ve městě Capo Vaticano (Itálie - Kalábrie).

Villa Maris Capo Vaticano

9,6

Villa Maris Capo Vaticano

Ubytování (Apartmány) Villa Maris Capo Vaticano. Villa Maris Capo Vaticano se nachází v Capo Vaticano v Kalábrii, 550 metrů od pláže Grotticelle. Ubytování Villa Maris Capo Vaticano se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

Villa Mimosa Tropea

9,6

Villa Mimosa Tropea

UbytováníVilla Mimosa Tropea. Villa Mimosa Tropea se nachází v obci Ricadi, 12 km od města Tropea, a nabízí zahradu s olivovníky a grilem. Nejbližší pláž v Santa Maria je vzdálená 4 km. Ubytování Villa Mimosa Tropea se nachází ve městě Capo Vaticano (Itálie - Kalábrie).

Midenza Seaside & Nature Retreat

9,6

Midenza Seaside & Nature Retreat

UbytováníMidenza Seaside & Nature Retreat. Midenza Seaside & Nature Retreat se nachází 300 metrů od pláže Tono a nabízí venkovní vyhřívaný bazén s výhledem na moře, bar, restauraci s venkovním... Ubytování Midenza Seaside & Nature Retreat se nachází ve městě Capo Vaticano (Itálie - Kalábrie).

Grillo Superior Apartments

9,6

Grillo Superior Apartments

UbytováníGrillo Superior Apartments. Nachází se v Capo Vaticano v Kalábrii, s plážemi Tonicello a Trotta. Ubytování Grillo Superior Apartments se nachází ve městě Capo Vaticano (Itálie - Kalábrie).

Appartament Noemi

9,6

Appartament Noemi

Ubytování (Apartmány) Appartament Noemi. Appartament Noemi se nachází v Capo Vaticano, 13 km od přístavu Tropea a 39 km od hradu Murat. 13 km od svatyně Santa Maria dell'Isola. Ubytování Appartament Noemi se nachází ve městě Capo Vaticano (Itálie - Kalábrie).

Villa Macria

9,6

Villa Macria

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Macria. Villa Macria se nachází v Capo Vaticano, 1,9 km od pláže Grotticelle a 2 km od pláže Praia i Focu. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Villa Macria se nachází ve městě Capo Vaticano (Itálie - Kalábrie).

B&B Akoya Capo Vaticano

9,6

B&B Akoya Capo Vaticano

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Akoya Capo Vaticano. B&B Akoya Capo Vaticano se nachází 1,1 km od pláže Trotta a nabízí ubytování se zahradou, terasou a sdílenou kuchyní. Ubytování B&B Akoya Capo Vaticano se nachází ve městě Capo Vaticano (Itálie - Kalábrie).

Villa Alice

9,5

Villa Alice

UbytováníVilla Alice. Villa Alice se nachází v Capo Vaticano, 1,8 km od pláže Santa Maria, 2,1 km od pláže Trotta a 13 km od svatyně Santa Maria dell'Isola. Ubytování Villa Alice se nachází ve městě Capo Vaticano (Itálie - Kalábrie).

B&B villa sofà

9,5

B&B villa sofà

Ubytování (Prázdninový dům) B&B villa sofà. B&B villa sofà se nachází v Capo Vaticano, 1,3 km od pláže Grotticelle a 1,6 km od pláže Praia i Focu. Ubytování B&B villa sofà se nachází ve městě Capo Vaticano (Itálie - Kalábrie).

Villa Kore, Capo Vaticano

9,5

Villa Kore, Capo Vaticano

UbytováníVilla Kore, Capo Vaticano. Villa Kore, Capo Vaticano se nachází v Capo Vaticano v Kalábrii, 600 metrů od pláže Grotticelle. Ubytování Villa Kore, Capo Vaticano se nachází ve městě Capo Vaticano (Itálie - Kalábrie).

La casita

9,4

La casita

Ubytování (Prázdninový dům) La casita. La casita se nachází asi 2,8 km od pláže Praia i Focu a nabízí ubytování s terasou, patiem a výhledem do zahrady. Ubytování La casita se nachází ve městě Capo Vaticano (Itálie - Kalábrie).

Case di Berto

9,4

Case di Berto

Ubytování (Prázdninové domy) Case di Berto. Case di Berto se nachází necelý 1 km od pláže Praia i Focu a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Case di Berto se nachází ve městě Capo Vaticano (Itálie - Kalábrie).

Villetta La Bluette Capo Vaticano

9,4

Villetta La Bluette Capo Vaticano

Ubytování (Prázdninový dům) Villetta La Bluette Capo Vaticano. Villetta La Bluette Capo Vaticano se nachází v Capo Vaticano, 1 km od pláže Grotticelle a 1,2 km od pláže Santa Maria. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Villetta La Bluette Capo Vaticano se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

Miriasol Bed and Breakfast

9,4

Miriasol Bed and Breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) Miriasol Bed and Breakfast. Miriasol Bed and Breakfast se nachází v Capo Vaticano a nabízí sezónní venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Miriasol Bed and Breakfast se nachází ve městě Capo Vaticano (Itálie - Kalábrie).

Hotel La Campagnola

9,3

Hotel La Campagnola

UbytováníHotel La Campagnola. Hotel La Campagnola se nachází v Capo Vaticano, 700 metrů od pláže Trotta, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným soukromým parkovištěm, terasou a... Ubytování Hotel La Campagnola se nachází ve městě Capo Vaticano (Itálie - Kalábrie).

Marinella Beach Apartment

9,3

Marinella Beach Apartment

Ubytování (Prázdninové domy) Marinella Beach Apartment. Marinella Beach Apartment se nachází v Capo Vaticano, jen pár kroků od pláže Trotta a 1,9 km od pláže Tonicello. Ubytování Marinella Beach Apartment se nachází ve městě Capo Vaticano (Itálie - Kalábrie).

casa vacanze margherita

9,3

casa vacanze margherita

Ubytovánícasa vacanze margherita. casa vacanze margherita se nachází v Capo Vaticano v Kalábrii, 50 metrů od pláže Trotta, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a... Ubytování casa vacanze margherita se nachází ve městě Capo Vaticano (Itálie - Kalábrie).

I Fichi D'India Rooms

9,3

I Fichi D'India Rooms

Ubytování (Penzion) I Fichi D'India Rooms. I Fichi D'India Rooms se nachází v Capo Vaticano, 1,2 km od pláže Grotticelle. Nabízí restauraci, neplacené soukromé parkoviště, sdílený lounge a zahradu. Ubytování I Fichi D'India Rooms se nachází ve městě Capo Vaticano (Itálie - Kalábrie).

Villa Panthea

9,3

Villa Panthea

Ubytování (Apartmány) Villa Panthea. Villa Panthea se nachází 10 km od města Tropea a nabízí výhled na Liparské ostrovy, Stromboli a Středozemní moře. Ubytování Villa Panthea se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

Residence AcquaSale - Sea View Apartments

9,3

Residence AcquaSale - Sea View Apartments

UbytováníResidence AcquaSale - Sea View Apartments. Residence AcquaSale - Sea View Apartments se nachází v Capo Vaticano, necelý 1 km od pláže Grotticelle, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Residence AcquaSale - Sea View Apartments se nachází ve městě Capo Vaticano (Itálie - Kalábrie).

Villa Basilio Accommodation

9,2

Villa Basilio Accommodation

UbytováníVilla Basilio Accommodation. Villa Basilio Accommodation se nachází v Capo Vaticano a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi, TV a zahradou. Ubytování Villa Basilio Accommodation se nachází ve městě Capo Vaticano (Itálie - Kalábrie).

Villa Nausica

9,2

Villa Nausica

Ubytování (Apartmány) Villa Nausica. Villa Nausica se nachází v Capo Vaticano v Kalábrii, 400 metrů od pláže Trotta. Ubytování Villa Nausica se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

Michela's house

9,2

Michela's house

UbytováníMichela's house. Michela's house se nachází v Capo Vaticano v Kalábrii, nedaleko pláží Santa Maria a Grotticelle. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Michela's house se nachází ve městě Capo Vaticano (Itálie - Kalábrie).

L' Arcobaleno Resort

9,2

L' Arcobaleno Resort

UbytováníL' Arcobaleno Resort. L' Arcobaleno Resort se nachází v kalábrijském letovisku Capo Vaticano na pobřeží Tyrhénského moře. Ubytování L' Arcobaleno Resort se nachází ve městě Capo Vaticano (Itálie - Kalábrie).

La Perla Mare Apartments

9,2

La Perla Mare Apartments

UbytováníLa Perla Mare Apartments. La Perla Mare Apartments se nachází v Capo Vaticano, 1,9 km od pláže Grotticelle. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování La Perla Mare Apartments se nachází ve městě Capo Vaticano (Itálie - Kalábrie).

La Meridiana

9,2

La Meridiana

UbytováníLa Meridiana. La Meridiana se nachází v Capo Vaticano, 7 km od města Tropea. Santa Maria je vzdálená 2,8 km. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování La Meridiana se nachází ve městě Capo Vaticano (Itálie - Kalábrie).

Il Gattopardo

9,1

Il Gattopardo

Ubytování (Hotel) Il Gattopardo. Hotel il Gattopardo se nachází v letovisku Capo Vaticano, necelých 5 minut jízdy autem od pláže, a nabízí venkovní bazén s hydromasáží i bezplatnou... Ubytování Il Gattopardo se nachází ve městě Capo Vaticano (Itálie - Kalábrie).

Villa Grazia

9,1

Villa Grazia

Ubytování (Penzion) Villa Grazia. Villa Grazia se nachází v Capo Vaticano a nabízí apartmány s rustikálním designem a soukromou pláž vzdálenou 3 minuty jízdy. Ubytování Villa Grazia se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

Villaggio Tramonto

9,1

Villaggio Tramonto

Ubytování (Aparthotel) Villaggio Tramonto. Villaggio Tramonto se nachází na nábřeží u písečné pláže Tonicello a nabízí volný vstup na soukromou pláž, prostornou zahradu a bezplatnou kyvadlovou... Ubytování Villaggio Tramonto se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

Villa Aurora

9,1

Villa Aurora

Ubytování (Apartmány) Villa Aurora. Villa Aurora se nachází v Capo Vaticano, 1,6 km od pláže Grotticelle a 1,8 km od pláže Santa Maria. Ubytování Villa Aurora se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

Villetta Maria Teresa

9

Villetta Maria Teresa

Ubytování (Prázdninový dům) Villetta Maria Teresa. Villetta Maria Teresa se nachází v Capo Vaticano, pouhých 150 metrů od pláže Grotticelle, a nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. Ubytování Villetta Maria Teresa se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

Villa Ilaria casa vacanza

9

Villa Ilaria casa vacanza

Ubytování (Apartmány) Villa Ilaria casa vacanza. Villa Ilaria casa vacanza se nachází v Capo Vaticano v Kalábrii a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Villa Ilaria casa vacanza se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

Villaggio Il Gabbiano

9

Villaggio Il Gabbiano

Ubytování (Rezort) Villaggio Il Gabbiano. Hotel Villaggio Il Gabbiano se nachází v městečku Ricadi a nabízí moderní apartmány se soukromou verandou a pokoje s vlastní koupelnou. Ubytování Villaggio Il Gabbiano se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

Casa fiorina a Capo vaticano

9

Casa fiorina a Capo vaticano

UbytováníCasa fiorina a Capo vaticano. Casa fiorina a Capo vaticano se nachází asi 60 metrů od pláže Tonicello a nabízí výhled na moře, zahradu, sdílený lounge a terasu. Ubytování Casa fiorina a Capo vaticano se nachází ve městě Capo Vaticano (Itálie - Kalábrie).

Villa Maria Elena

9

Villa Maria Elena

UbytováníVilla Maria Elena. Nachází se v Capo Vaticano v Kalábrii, s plážemi Trotta a Tonicello Villa Maria Elena nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým... Ubytování Villa Maria Elena se nachází ve městě Capo Vaticano (Itálie - Kalábrie).

Villa Lina

9

Villa Lina

UbytováníVilla Lina. Nachází se v Capo Vaticano v Kalábrii, s pláží Grotticelle a Santa Maria Villa Lina se nachází nedaleko a nabízí ubytování s bezplatným soukromým... Ubytování Villa Lina se nachází ve městě Capo Vaticano (Itálie - Kalábrie).

CAPOVATICANO VIEW - Family Apartment

9

CAPOVATICANO VIEW - Family Apartment

UbytováníCAPOVATICANO VIEW - Family Apartment. CAPOVATICANO VIEW - Family Apartment se nachází 2,6 km od pláže Santa Maria a nabízí výhled na moře, zahradu, sdílený lounge a terasu. Ubytování CAPOVATICANO VIEW - Family Apartment se nachází ve městě Capo Vaticano (Itálie - Kalábrie).

B&B Meligrana

9

B&B Meligrana

UbytováníB&B Meligrana. B&B Meligrana se nachází v Capo Vaticano, 7 km od svatyně Santa Maria dell'Isola a 7,6 km od přístavu Tropea. Ubytování B&B Meligrana se nachází ve městě Capo Vaticano (Itálie - Kalábrie).

La Bussola Hotel Calabria

8,9

La Bussola Hotel Calabria

Ubytování (Hotel) La Bussola Hotel Calabria. La Bussola Hotel se nachází v letovisku Capo Vaticano, 900 m od pláže a nabízí velkou zahradu s bazénem a neplacené parkování. Ubytování La Bussola Hotel Calabria se nachází ve městě Capo Vaticano (Itálie - Kalábrie).

Hotel Santa Chiara

8,9

Hotel Santa Chiara

Ubytování (Hotel) Hotel Santa Chiara. Hotel Santa Chiara se nachází v letovisku Faro Capo Vaticano a nabízí bazén s hydromasáží a sluneční terasou, bezplatnou kyvadlovou dopravu na soukromou... Ubytování Hotel Santa Chiara se nachází ve městě Capo Vaticano (Itálie - Kalábrie).

Graceland rooms and suites

8,8

Graceland rooms and suites

Ubytování (Bed and breakfast) Graceland rooms and suites. Graceland rooms and suites se nachází v Capo Vaticano a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, venkovním... Ubytování Graceland rooms and suites se nachází ve městě Capo Vaticano (Itálie - Kalábrie).

Appartamenti Torre

8,8

Appartamenti Torre

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Torre. Appartamenti Torre se nachází necelý 1 km od pláže Praia i Focu a nabízí bar, zahradu a klimatizované pokoje s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Appartamenti Torre se nachází ve městě Capo Vaticano (Itálie - Kalábrie).

Happy Days

8,8

Happy Days

UbytováníHappy Days. Happy Days se nachází v oblasti Capo Vaticano, 1 km od pláže. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování, Wi-Fi zdarma, bar a restauraci. Ubytování Happy Days se nachází ve městě Capo Vaticano (Itálie - Kalábrie).

Luzia Agriresort

8,8

Luzia Agriresort

UbytováníLuzia Agriresort. Luzia Agriresort se nachází v Capo Vaticano, 1,7 km od pláže Grotticelle, a nabízí ubytování s venkovním bazénem, bezplatným soukromým parkovištěm,... Ubytování Luzia Agriresort se nachází ve městě Capo Vaticano (Itálie - Kalábrie).

Villaggio Camping Fiorina

8,7

Villaggio Camping Fiorina

Ubytování (Apartmány) Villaggio Camping Fiorina. Ubytování se nachází v Capo Vaticano, 1,6 km od pláže Praia i Focu a 1,9 km od pláže Grotticelle. Ubytování Villaggio Camping Fiorina se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

Europa rooms and restaurant

8,7

Europa rooms and restaurant

Ubytování (Penzion) Europa rooms and restaurant. Europa rooms and restaurant se nachází v Capo Vaticano a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. Nabízí rodinné pokoje a dětské hřiště. Ubytování Europa rooms and restaurant se nachází ve městě Capo Vaticano (Itálie - Kalábrie).

Villettemire

8,7

Villettemire

UbytováníVillettemire. Villettemire se nachází 600 metrů od pláže Trotta a nabízí zahradu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Villettemire se nachází ve městě Capo Vaticano (Itálie - Kalábrie).

Ubytování ve městě Capo Vaticano

Město Capo Vaticano se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 155 hotelů a ubytování ve městě Capo Vaticano.