Hledat

Ubytování

Ubytování město Scilla

Ve městě Scilla (Itálie) máme celkem 123 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Scilla

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Scilla

Estìa Casa Vacanze

10

Estìa Casa Vacanze

Ubytování (Prázdninové domy) Estìa Casa Vacanze. Estìa Casa Vacanze se nachází asi 100 metrů od Spiaggia Di Scilla a nabízí ubytování s výhledem na moře, sdílený lounge a balkon. Ubytování Estìa Casa Vacanze se nachází ve městě Scilla (Itálie - Kalábrie).

Il Castello

10

Il Castello

UbytováníIl Castello. Il Castello se nachází ve městě Scilla, jen pár kroků od Spiaggia Di Scilla. Ubytování Il Castello se nachází ve městě Scilla (Itálie - Kalábrie).

Casa Limone Chianalea Scilla

10

Casa Limone Chianalea Scilla

UbytováníCasa Limone Chianalea Scilla. Appartamento Arancio a Chianalea di Scilla se nachází ve městě Scilla, 300 metrů od Spiaggia Di Scilla a 600 metrů od Lido Chianalea Scilla. Ubytování Casa Limone Chianalea Scilla se nachází ve městě Scilla (Itálie - Kalábrie).

B&B La Veduta

9,8

B&B La Veduta

Ubytování (Bed and breakfast) B&B La Veduta. La Veduta se nachází v historickém městě Scilla a nabízí pokoje s velkým zařízeným balkonem s výhledem na Tyrhénské moře a Liparské ostrovy. Ubytování B&B La Veduta se nachází ve městě Scilla (Itálie - Kalábrie).

Casa di Sale - Chianalea

9,8

Casa di Sale - Chianalea

Ubytování (Prázdninový dům) Casa di Sale - Chianalea. Ubytování se nachází ve městě Scilla, 350 metrů od Spiaggia Di Scilla a 550 metrů od Lido Chianalea Scilla. Ubytování Casa di Sale - Chianalea se nachází ve městě Scilla (Itálie - Kalábrie).

Il sogno del pescatore

9,8

Il sogno del pescatore

UbytováníIl sogno del pescatore. Il sogno del pescatore se nachází asi 500 metrů od Spiaggia Di Scilla a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na moře. Ubytování Il sogno del pescatore se nachází ve městě Scilla (Itálie - Kalábrie).

L'atelier - Locazione turistica

9,8

L'atelier - Locazione turistica

UbytováníL'atelier - Locazione turistica. L'atelier - Locazione turistica se nachází v obci Scilla, 400 metrů od Spiaggia Di Scilla a 1 km od Lido Chianalea Scilla, a nabízí ubytování s výhledem do... Ubytování L'atelier - Locazione turistica se nachází ve městě Scilla (Itálie - Kalábrie).

Appartamento La Dama

9,8

Appartamento La Dama

UbytováníAppartamento La Dama. Appartamento La Dama se nachází ve městě Scilla a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Appartamento La Dama se nachází ve městě Scilla (Itálie - Kalábrie).

Casa il Soffio di Eolo

9,8

Casa il Soffio di Eolo

UbytováníCasa il Soffio di Eolo. Casa il Soffio se nachází přímo na pobřeží s výhledem na moře. di Eolo nabízí jedinečný pobyt v malebném rybářském městečku Chianalea. Ubytování Casa il Soffio di Eolo se nachází ve městě Scilla (Itálie - Kalábrie).

Il Bocciolo Casa Vacanze

9,8

Il Bocciolo Casa Vacanze

Ubytování (Apartmán) Il Bocciolo Casa Vacanze. Il Bocciolo Casa Vacanze se nachází ve městě Scilla, 550 metrů od Spiaggia Di Scilla. Ubytování Il Bocciolo Casa Vacanze se nachází ve městě Scilla (Itálie - Kalábrie).

la spiaggia

9,7

la spiaggia

Ubytováníla spiaggia. La spiaggia se nachází u pláže ve městě Scilla, 1,2 km od pláže Lido Chianalea Scilla a 23 km od archeologického muzea - bronzového dřeva Riace. Ubytování la spiaggia se nachází ve městě Scilla (Itálie - Kalábrie).

Signora Tita B&B Chianalea - Scilla

9,7

Signora Tita B&B Chianalea - Scilla

Ubytování (Bed and breakfast) Signora Tita B&B Chianalea - Scilla. Signora Tita B&B Chianalea - Scilla se nachází 400 metrů od Spiaggia Di Scilla a 700 metrů od Lido Chianalea Scilla. Ubytování Signora Tita B&B Chianalea - Scilla se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

Stella Marina

9,7

Stella Marina

UbytováníStella Marina. Stella Marina se nachází ve městě Scilla, 80 metrů od Spiaggia Di Scilla a 1,3 km od Lido Chianalea Scilla. Nabízí klimatizaci. Ubytování Stella Marina se nachází ve městě Scilla (Itálie - Kalábrie).

U Catoiu

9,7

U Catoiu

Ubytování (Apartmán) U Catoiu. U Catoiu se nachází v historické budově přímo u moře ve městě Scilla, 700 metrů od pláže a 9 km od vily San Giovanni. Ubytování U Catoiu se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

LA RAJA

9,7

LA RAJA

UbytováníLA RAJA. LA RAJA se nachází ve městě Scilla, jen pár kroků od Spiaggia Di Scilla a 1,2 km od Lido Chianalea Scilla. Nabízí ubytování se zahradou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování LA RAJA se nachází ve městě Scilla (Itálie - Kalábrie).

Brezza Marina

9,7

Brezza Marina

UbytováníBrezza Marina. Brezza Marina se nachází v obci Scilla, 600 metrů od pláže Lido Chianalea Scilla a 23 km od archeologického muzea Riace Bronzes. Nabízí klimatizaci. Ubytování Brezza Marina se nachází ve městě Scilla (Itálie - Kalábrie).

Scilla Guest House

9,6

Scilla Guest House

Ubytování (Penzion) Scilla Guest House. Scilla Guest House se nachází ve městě Scilla, 23 km od Aragonského hradu a 20 km od kostela Zvěstování Katalánců. Ubytování Scilla Guest House se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

B&B Sunshine

9,6

B&B Sunshine

UbytováníB&B Sunshine. B&B Sunshine se nachází ve městě Scilla a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Všechny pokoje jsou vybavené TV s plochou obrazovkou. Ubytování B&B Sunshine se nachází ve městě Scilla (Itálie - Kalábrie).

Piana delle Galee

9,6

Piana delle Galee

Ubytování (Prázdninový dům) Piana delle Galee. Piana delle Galee se nachází ve městě Scilla, 300 metrů od Spiaggia Di Scilla a 700 metrů od Lido Chianalea Scilla. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Piana delle Galee se nachází ve městě Scilla (Itálie - Kalábrie).

Il Borgo

9,5

Il Borgo

Ubytování (Bed and breakfast) Il Borgo. Il Borgo se nachází ve městě Scilla, 400 metrů od pláže Lido Chianalea Scilla a 700 metrů od pláže Spiaggia Di Scilla. Ubytování Il Borgo se nachází ve městě Scilla (Itálie - Kalábrie).

Gabbiano Azzurro Flat Chianalea

9,5

Gabbiano Azzurro Flat Chianalea

Ubytování (Apartmán) Gabbiano Azzurro Flat Chianalea. Gabbiano Azzurro Flat Chianalea se nachází ve městě Scilla, 300 metrů od pláže Lido Chianalea Scilla. Ubytování Gabbiano Azzurro Flat Chianalea se nachází ve městě Scilla (Itálie - Kalábrie).

IL Ritratto casa vacanza

9,5

IL Ritratto casa vacanza

Ubytování (Prázdninové domy) IL Ritratto casa vacanza. IL Ritratto se nachází ve městě Scilla, 5 minut chůze od Spiaggia Di Scilla a 750 metrů od Borgo Chianalea Scilla. Nabízí výhled na moře a bezplatné Wi-Fi. Ubytování IL Ritratto casa vacanza se nachází ve městě Scilla (Itálie - Kalábrie).

Blue Jolie

9,5

Blue Jolie

UbytováníBlue Jolie. Blue Jolie se nachází v obci Scilla, 1,2 km od pláže Lido Chianalea Scilla, 21 km od archeologického muzea - bronzu Riace a 23 km od Aragonského hradu. Ubytování Blue Jolie se nachází ve městě Scilla (Itálie - Kalábrie).

bilocale vista mare

9,5

bilocale vista mare

Ubytování (Apartmán) bilocale vista mare. Billocale vista mare se nachází ve městě Scilla, 450 metrů od Spiaggia Di Scilla a 500 metrů od Lido Chianalea Scilla. Ubytování bilocale vista mare se nachází ve městě Scilla (Itálie - Kalábrie).

Scilla Resort

9,5

Scilla Resort

Ubytování (Bed and breakfast) Scilla Resort. Scilla Resort se nachází na ideálním místě ve městě Scilla, nedaleko pláže Lido Chianalea Scilla, Spiaggia Di Scilla a Marina Grande. Ubytování Scilla Resort se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

Da Nonno Giovanni

9,5

Da Nonno Giovanni

UbytováníDa Nonno Giovanni. Da Nonno Giovanni se nachází ve městě Scilla a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Tento prázdninový dům má balkon. Ubytování Da Nonno Giovanni se nachází ve městě Scilla (Itálie - Kalábrie).

Villa Bella Sera

9,5

Villa Bella Sera

UbytováníVilla Bella Sera. Villa Bella Sera se nachází ve městě Scilla, 1,1 km od Spiaggia Di Scilla a 23 km od archeologického muzea - Riace Bronzes. Ubytování Villa Bella Sera se nachází ve městě Scilla (Itálie - Kalábrie).

Olimpo Palace Affittacamere

9,4

Olimpo Palace Affittacamere

UbytováníOlimpo Palace Affittacamere. Olimpo Palace Affittacamere se nachází v obci Scilla, 5 minut chůze od pláže Marina Grande, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Olimpo Palace Affittacamere se nachází ve městě Scilla (Itálie - Kalábrie).

Alley 8

9,4

Alley 8

Ubytování (Apartmán) Alley 8. Alley 8 se nachází asi 700 metrů od Spiaggia Di Scilla a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na město. Ubytování Alley 8 se nachází ve městě Scilla (Itálie - Kalábrie).

Rosa dei venti

9,4

Rosa dei venti

UbytováníRosa dei venti. Rosa dei venti se nachází ve městě Scilla, jen pár kroků od Lido Chianalea Scilla a 1 km od Spiaggia Di Scilla, a nabízí klimatizaci. Nabízí terasu. Ubytování Rosa dei venti se nachází ve městě Scilla (Itálie - Kalábrie).

A Villeggiatura

9,4

A Villeggiatura

UbytováníA Villeggiatura. A Villeggiatura se nachází ve městě Scilla, 600 metrů od Spiaggia Di Scilla, 1,3 km od Lido Chianalea Scilla a 22 km od archeologického muzea - Riace... Ubytování A Villeggiatura se nachází ve městě Scilla (Itálie - Kalábrie).

Casa Vacanze Morselli

9,3

Casa Vacanze Morselli

UbytováníCasa Vacanze Morselli. Casa Vacanze Morselli se nachází ve městě Scilla, 300 metrů od Spiaggia Di Scilla a 2,2 km od Lido Chianalea Scilla. Nabízí klimatizaci. Ubytování Casa Vacanze Morselli se nachází ve městě Scilla (Itálie - Kalábrie).

Scilla's Dream

9,3

Scilla's Dream

Ubytování (Penzion) Scilla's Dream. Scilla's Dream se nachází na pláži ve městě Scilla a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Některé pokoje mají balkon s výhledem na město. Ubytování Scilla's Dream se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

B&B Mastro Francesco

9,3

B&B Mastro Francesco

UbytováníB&B Mastro Francesco. B&B Mastro Francesco se nachází ve městě Scilla, 22 km od Messiny. Do města Tropea je to 83 km. Pokoje jsou vybavené TV s plochou obrazovkou. Ubytování B&B Mastro Francesco se nachází ve městě Scilla (Itálie - Kalábrie).

Casa "Paolo e Francesca" Monolocali

9,3

Casa "Paolo e Francesca" Monolocali

UbytováníCasa "Paolo e Francesca" Monolocali. Ubytování Spiaggia Di Scilla a Lido Chianalea Scilla se nachází ve městě Scilla v Kalábrii. Ubytování Casa "Paolo e Francesca" Monolocali se nachází ve městě Scilla (Itálie - Kalábrie).

Casa Azzurra Scilla

9,2

Casa Azzurra Scilla

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Azzurra Scilla. Casa Azzurra Scilla se nachází ve městě Scilla, 150 metrů od Spiaggia Di Scilla a 750 metrů od Lido Chianalea Scilla, a nabízí klimatizaci. Ubytování Casa Azzurra Scilla se nachází ve městě Scilla (Itálie - Kalábrie).

BB Aretè

9,2

BB Aretè

UbytováníBB Aretè. BB Aretè se nachází ve městě Scilla, nedaleko Spiaggia Di Scilla a Lido Chianalea Scilla, a nabízí sdílený lounge. Ubytování BB Aretè se nachází ve městě Scilla (Itálie - Kalábrie).

A Mulasciara camere private - Scilla

9,2

A Mulasciara camere private - Scilla

Ubytování (Penzion) A Mulasciara camere private - Scilla. A Mulasciara camere private - Scilla se nachází ve městě Scilla v Kalábrii, 400 metrů od Spiaggia Di Scilla a 650 metrů od Lido Chianalea Scilla. Ubytování A Mulasciara camere private - Scilla se nachází ve městě Scilla (Itálie - Kalábrie).

B&B Antares

9,1

B&B Antares

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Antares. B&B Antares se nachází ve městě Scilla, jen pár kroků od Spiaggia Di Scilla a 1 km od Lido Chianalea Scilla. Ubytování B&B Antares se nachází ve městě Scilla (Itálie - Kalábrie).

ATHENA

9,1

ATHENA

Ubytování (Bed and breakfast) ATHENA. Nachází se ve městě Scilla v Kalábrii, s Spiaggia Di Scilla a Lido Chianalea Scilla ATHENA nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi nedaleko. Ubytování ATHENA se nachází ve městě Scilla (Itálie - Kalábrie).

Da Francesca

9,1

Da Francesca

Ubytování (Prázdninový dům) Da Francesca. Da Francesca se nachází ve městě Scilla, 200 metrů od Spiaggia Di Scilla a 1,8 km od Lido Chianalea Scilla. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Da Francesca se nachází ve městě Scilla (Itálie - Kalábrie).

Casa vacanze Scilla

9,1

Casa vacanze Scilla

UbytováníCasa vacanze Scilla. Casa vacanze Scilla se nachází ve městě Scilla, 600 metrů od Spiaggia Di Scilla a 1,2 km od Lido Chianalea Scilla, a nabízí klimatizaci. Ubytování Casa vacanze Scilla se nachází ve městě Scilla (Itálie - Kalábrie).

Da zio Totò

9,1

Da zio Totò

UbytováníDa zio Totò. Da zio Totò se nachází ve městě Scilla, 500 metrů od Spiaggia Di Scilla a 1,1 km od Lido Chianalea Scilla. Ubytování Da zio Totò se nachází ve městě Scilla (Itálie - Kalábrie).

La casa di Ladì

9,1

La casa di Ladì

UbytováníLa casa di Ladì. La casa di Ladì se nachází ve městě Scilla a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování La casa di Ladì se nachází ve městě Scilla (Itálie - Kalábrie).

Mare e Monti

9,1

Mare e Monti

UbytováníMare e Monti. Mare e Monti se nachází ve městě Scilla, 700 metrů od Spiaggia Di Scilla a 1,1 km od Lido Chianalea Scilla. Ubytování Mare e Monti se nachází ve městě Scilla (Itálie - Kalábrie).

Romeo e Giulietta Scilla

9

Romeo e Giulietta Scilla

Ubytování (Bed and breakfast) Romeo e Giulietta Scilla. Romeo e Giulietta Scilla se nachází 400 metrů od Spiaggia Di Scilla a nabízí ubytování s balkonem a terasou. Ubytování Romeo e Giulietta Scilla se nachází ve městě Scilla (Itálie - Kalábrie).

B&B La Filanda

9

B&B La Filanda

UbytováníB&B La Filanda. Nachází se ve městě Scilla v Kalábrii, s Spiaggia Di Scilla a Lido Chianalea Scilla B&B La Filanda se nachází v blízkosti ubytování s bezplatným Wi-Fi a... Ubytování B&B La Filanda se nachází ve městě Scilla (Itálie - Kalábrie).

Il tramonto

9

Il tramonto

UbytováníIl tramonto. Il tramonto se nachází ve městě Scilla a nabízí sdílený lounge, terasu, restauraci, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Il tramonto se nachází ve městě Scilla (Itálie - Kalábrie).

Casa Chiara

9

Casa Chiara

Ubytování (Privát) Casa Chiara. Casa Chiara se nachází ve městě Scilla, 2,5 km od pláže Lido Chianalea Scilla a 2 km od pláže Spiaggia Di Scilla. Ubytování Casa Chiara se nachází ve městě Scilla (Itálie - Kalábrie).

IL VELIERO

9

IL VELIERO

Ubytování (Apartmány) IL VELIERO. IL VELIERO se nachází ve městě Scilla, 60 metrů od Spiaggia Di Scilla a 1,6 km od Lido Chianalea Scilla. Nabízí bar a klimatizaci. Ubytování IL VELIERO se nachází ve městě Scilla (Itálie - Kalábrie).

Bilocale Nucarella

9

Bilocale Nucarella

UbytováníBilocale Nucarella. Bilocale Nucarella se nachází 700 metrů od Spiaggia Di Scilla a 1 km od Lido Chianalea Scilla ve městě Scilla a nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Bilocale Nucarella se nachází ve městě Scilla (Itálie - Kalábrie).

Ubytování ve městě Scilla

Město Scilla se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 123 hotelů a ubytování ve městě Scilla.