Hledat

Ubytování

Ubytování město Cosenza

Ve městě Cosenza (Itálie) máme celkem 94 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Cosenza

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Cosenza

jolly casa 2

10

jolly casa 2

Ubytování (Apartmány) jolly casa 2. Jolly casa 2 se nachází v Cosenze, 1,5 km od katedrály, 1,8 km od divadla Rendano a 3 km od Normanského hradu Cosenza. Ubytování jolly casa 2 se nachází ve městě Cosenza (Itálie - Kalábrie).

Suite Apartment Domus Cosenza

10

Suite Apartment Domus Cosenza

UbytováníSuite Apartment Domus Cosenza. Suite Apartment Domus Cosenza is located in Cosenza, 1.9 km from Rendano Theatre, 3 km from Norman Castle of Cosenza, as well as 1. Ubytování Suite Apartment Domus Cosenza se nachází ve městě Cosenza (Itálie - Kalábrie).

Casa Vacanze Barrio

10

Casa Vacanze Barrio

UbytováníCasa Vacanze Barrio. Casa Vacanze Barrio se nachází v Cosenze, 5,5 km od kostela sv. Františka z Assisi, 6,7 km od divadla Rendano a 6,9 km od Normanského hradu. Ubytování Casa Vacanze Barrio se nachází ve městě Cosenza (Itálie - Kalábrie).

CITy CENTER

10

CITy CENTER

UbytováníCITy CENTER. CITy CENTER se nachází v Cosenze, 2 km od kostela sv. Františka z Assisi a 1,8 km od katedrály. Ubytování CITy CENTER se nachází ve městě Cosenza (Itálie - Kalábrie).

La Casa di Angie

10

La Casa di Angie

UbytováníLa Casa di Angie. La Casa di Angie se nachází v Cosenze v Kalábrii a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Každé ráno se podává italská snídaně. Ubytování La Casa di Angie se nachází ve městě Cosenza (Itálie - Kalábrie).

La Divina

10

La Divina

Ubytování (Apartmány) La Divina. La Divina se nachází v Cosenze, 1,1 km od katedrály a 1,4 km od kostela sv. Františka z Assisi. Ubytování La Divina se nachází ve městě Cosenza (Itálie - Kalábrie).

Jolly casa 1

10

Jolly casa 1

Ubytování (Apartmány) Jolly casa 1. Jolly casa 1 se nachází v Cosenze, 1,6 km od katedrály, 2 km od divadla Rendano a 3 km od Normanského hradu. Ubytování je vzdálené 36 km od svatyně sv. Ubytování Jolly casa 1 se nachází ve městě Cosenza (Itálie - Kalábrie).

Manu's Guest Suite

9,8

Manu's Guest Suite

Ubytování (Apartmán) Manu's Guest Suite. Manu's Guest Suite se nachází v Cosenze, jen 3,6 km od divadla Rendano. Nabízí bar, terasu a bankomat. Ubytování Manu's Guest Suite se nachází ve městě Cosenza (Itálie - Kalábrie).

Palazzo Lupinacci - dimora storica Bed and breakfast

9,8

Palazzo Lupinacci - dimora storica Bed and breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) Palazzo Lupinacci - dimora storica Bed and breakfast. Palazzo Lupinacci - dimora storica Bed and breakfast se nachází v Cosenze, 200 metrů od katedrály a kostela sv. Ubytování Palazzo Lupinacci - dimora storica Bed and breakfast se nachází ve městě Cosenza (Itálie - Kalábrie).

Kosentia Bed and Breakfast

9,8

Kosentia Bed and Breakfast

UbytováníKosentia Bed and Breakfast. Kosentia Bed and Breakfast se nachází v Cosenze. Každé ráno se zde podává italská snídaně. Ubytování Kosentia Bed and Breakfast se nachází ve městě Cosenza (Itálie - Kalábrie).

Brettia Guest Rooms

9,8

Brettia Guest Rooms

UbytováníBrettia Guest Rooms. Brettia Guest Rooms se nachází v Cosenze, 2 km od Normanského hradu a 12 km od kalábrijské univerzity. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Brettia Guest Rooms se nachází ve městě Cosenza (Itálie - Kalábrie).

Cosenza Luxury Apartment

9,7

Cosenza Luxury Apartment

Ubytování (Apartmán) Cosenza Luxury Apartment. Cosenza Luxury Apartment se nachází v Cosenze, 1,9 km od divadla Rendano a 3 km od Normanského hradu. Nabízí terasu a bankomat. Ubytování Cosenza Luxury Apartment se nachází ve městě Cosenza (Itálie - Kalábrie).

GG HOME

9,7

GG HOME

UbytováníGG HOME. GG HOME se nachází v Cosenze, 1 km od katedrály a 1,3 km od divadla Rendano. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování GG HOME se nachází ve městě Cosenza (Itálie - Kalábrie).

Margherita 2.0

9,7

Margherita 2.0

Ubytování (Bed and breakfast) Margherita 2.0. Margherita 2.0 se nachází v Cosenze, v blízkosti kostela sv. Františka z Assisi, katedrály Cosenza a Normanského hradu Cosenza, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Margherita 2.0 se nachází ve městě Cosenza (Itálie - Kalábrie).

Glass House intero appartamento centro città

9,7

Glass House intero appartamento centro città

Ubytování (Apartmán) Glass House intero appartamento centro città. Glass House intero appartamento centro città se nachází v Cosenze, 1,2 km od kostela sv. Františka z Assisi a 1,3 km od katedrály. Ubytování Glass House intero appartamento centro città se nachází ve městě Cosenza (Itálie - Kalábrie).

B&B Morelli Home

9,7

B&B Morelli Home

UbytováníB&B Morelli Home. B&B Morelli Home se nachází v Cosenze, 3 km od kostela sv. Františka z Assisi a 3,2 km od katedrály. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování B&B Morelli Home se nachází ve městě Cosenza (Itálie - Kalábrie).

B&B l’antico rudere 2

9,6

B&B l’antico rudere 2

UbytováníB&B l’antico rudere 2. B&B l'antico Rudere 2 se nachází v Cosenze, 600 metrů od katedrály. Nabízí výhled do vnitřního dvora, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování B&B l’antico rudere 2 se nachází ve městě Cosenza (Itálie - Kalábrie).

CALATA DELLA CORDA

9,5

CALATA DELLA CORDA

Ubytování (Bed and breakfast) CALATA DELLA CORDA. CALATA DELLA CORDA se nachází v Cosenze, nedaleko divadla Rendano, katedrály Cosenza a Normanského hradu. Nabízí terasu. Ubytování CALATA DELLA CORDA se nachází ve městě Cosenza (Itálie - Kalábrie).

Cosy 2 bedroom apartment in relaxing seaside town

9,5

Cosy 2 bedroom apartment in relaxing seaside town

UbytováníCosy 2 bedroom apartment in relaxing seaside town. Cosy 2 bedroom apartment in relax sea town se nachází v Cosenze. 35 km od svatyně sv. Františka z Paoly. Ubytování Cosy 2 bedroom apartment in relaxing seaside town se nachází ve městě Cosenza (Itálie - Kalábrie).

Le Origini Rooms&Suite

9,5

Le Origini Rooms&Suite

Ubytování (Bed and breakfast) Le Origini Rooms&Suite. Le Origini Rooms&Suite se nachází v Cosenze v Kalábrii, nedaleko kostela sv. Františka z Assisi a katedrály. Ubytování Le Origini Rooms&Suite se nachází ve městě Cosenza (Itálie - Kalábrie).

Tita's Home

9,5

Tita's Home

Ubytování (Apartmány) Tita's Home. Tita's Home se nachází v Cosenze, v blízkosti katedrály Cosenza. Nabízí restauraci, půjčovnu lyžařského vybavení, bar, terasu a přímý přístup na sjezdovku. Ubytování Tita's Home se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

Qatar Apartment

9,5

Qatar Apartment

UbytováníQatar Apartment. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Qatar Apartment is situated in Cosenza. It is located 1. Ubytování Qatar Apartment se nachází ve městě Cosenza (Itálie - Kalábrie).

B&B DEI SOGNI in centro, con facilità di parcheggio

9,5

B&B DEI SOGNI in centro, con facilità di parcheggio

UbytováníB&B DEI SOGNI in centro, con facilità di parcheggio. B&B DEI SOGNI se nachází v Cosenze, 2,3 km od kostela sv. Františka z Assisi a 2 km od katedrály. Nabízí terasu, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování B&B DEI SOGNI in centro, con facilità di parcheggio se nachází ve městě Cosenza (Itálie - Kalábrie).

B&B Margherita

9,5

B&B Margherita

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Margherita. B&B Margherita se nachází v Cosenze. Wi-Fi je dostupné zdarma. Všechny pokoje mají klimatizaci, balkon a bezplatný minibar. Ubytování B&B Margherita se nachází ve městě Cosenza (Itálie - Kalábrie).

Casa Brenta

9,5

Casa Brenta

Ubytování (Penzion) Casa Brenta. Casa Brenta se nachází v Cosenze, 1,3 km od katedrály Cosenza, a nabízí výhled na město. Ubytování Casa Brenta se nachází ve městě Cosenza (Itálie - Kalábrie).

COSENZAGUESTHOUSE

9,5

COSENZAGUESTHOUSE

Ubytování (Penzion) COSENZAGUESTHOUSE. COSENZAGUESTHOUSE se nachází v Cosenze, 1,1 km od kostela sv. Františka z Assisi a 1,3 km od katedrály. Nabízí ubytování s barem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování COSENZAGUESTHOUSE se nachází ve městě Cosenza (Itálie - Kalábrie).

B&B Tribunale

9,4

B&B Tribunale

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Tribunale. B&B Tribunale se nachází 2 km od historického centra města Cosenza a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a klimatizované pokoje s terasou s výhledem... Ubytování B&B Tribunale se nachází ve městě Cosenza (Itálie - Kalábrie).

CinqueStanze

9,4

CinqueStanze

Ubytování (Penzion) CinqueStanze. CinqueStanze se nachází v Cosenze, 1,8 km od katedrály. Nabízí terasu, pokoje vhodné pro alergiky a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování CinqueStanze se nachází ve městě Cosenza (Itálie - Kalábrie).

Svevo

9,4

Svevo

Ubytování (Bed and breakfast) Svevo. Svevo se nachází v centru města Cosenza, 5 minut chůze od ulice Corso Mazzini. Ubytování Svevo se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

Cosenza Vecchia: arte & storia

9,4

Cosenza Vecchia: arte & storia

Ubytování (Prázdninový dům) Cosenza Vecchia: arte & storia. Cosenza Vecchia se nachází v Cosenze, 500 metrů od katedrály a 700 metrů od divadla Rendano. arte & storia nabízí sdílený lounge a klimatizaci. Ubytování Cosenza Vecchia: arte & storia se nachází ve městě Cosenza (Itálie - Kalábrie).

B&B suite spa la Sciantosa

9,4

B&B suite spa la Sciantosa

Ubytování (Bed and breakfast) B&B suite spa la Sciantosa. Ubytování se nachází v Cosenze, 400 metrů od kostela sv. Františka z Assisi a 500 metrů od katedrály. B&B suite spa la Sciantosa nabízí klimatizaci. Ubytování B&B suite spa la Sciantosa se nachází ve městě Cosenza (Itálie - Kalábrie).

Casa Vacanze Cosenza ALMA

9,3

Casa Vacanze Cosenza ALMA

Ubytování (Apartmán) Casa Vacanze Cosenza ALMA. Casa Vacanze Cosenza ALMA se nachází v Cosenze a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Casa Vacanze Cosenza ALMA se nachází ve městě Cosenza (Itálie - Kalábrie).

B&B Old Garden

9,3

B&B Old Garden

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Old Garden. Old Garden se nachází v historickém centru města Cosenza, pouhých 5 minut chůze přes řeku od katedrály. Sídlí v budově ze 17. Ubytování B&B Old Garden se nachází ve městě Cosenza (Itálie - Kalábrie).

Dimora de Matera Luxury Suites

9,3

Dimora de Matera Luxury Suites

Ubytování (Bed and breakfast) Dimora de Matera Luxury Suites. Ubytování se nachází v Cosenze, 100 metrů od divadla Rendano a 200 metrů od katedrály Cosenza. Ubytování Dimora de Matera Luxury Suites se nachází ve městě Cosenza (Itálie - Kalábrie).

Brutia Mom&Son

9,3

Brutia Mom&Son

Ubytování (Bed and breakfast) Brutia Mom&Son. Brutia Mom&Son se nachází v Cosenze, nedaleko katedrály, divadla Rendano a kostela sv. Františka z Assisi. Nabízí bezplatné Wi-Fi a sdílený lounge. Ubytování Brutia Mom&Son se nachází ve městě Cosenza (Itálie - Kalábrie).

La Quercia

9,3

La Quercia

Ubytování (Bed and breakfast) La Quercia. La Quercia se nachází uprostřed zahrady, jen 4 km od centra města Cosenza. Nabízí bezplatné Wi-Fi a jednoduše zařízené pokoje s klimatizací. Ubytování La Quercia se nachází ve městě Cosenza (Itálie - Kalábrie).

Via Piave 82

9,3

Via Piave 82

Ubytování (Bed and breakfast) Via Piave 82. Via Piave 82 se nachází na skvělém místě v Cosenze, nedaleko katedrály, divadla Rendano a kostela sv. Františka z Assisi. Ubytování Via Piave 82 se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

FULL CASA

9,3

FULL CASA

UbytováníFULL CASA. FULL CASA se nachází 1,6 km od katedrály v Cosenze a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování FULL CASA se nachází ve městě Cosenza (Itálie - Kalábrie).

Epoca Home

9,3

Epoca Home

Ubytování (Penzion) Epoca Home. Epoca Home se nachází v centru města Cosenza, na pěší zóně ulice Corso Mazzini a skanzenu MAB. Nabízí prostornou terasu a sdílený obývací prostor. Ubytování Epoca Home se nachází ve městě Cosenza (Itálie - Kalábrie).

B&B Il Sogno

9,2

B&B Il Sogno

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Il Sogno. B&B Il Sogno se nachází 1,5 km od kostela sv. Františka z Assisi a nabízí ubytování, restauraci, bezplatné půjčení jízdních kol, bar a sdílený lounge. Ubytování B&B Il Sogno se nachází ve městě Cosenza (Itálie - Kalábrie).

B&B Erifrà Piccolo Hotel

9,2

B&B Erifrà Piccolo Hotel

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Erifrà Piccolo Hotel. B&B Erifrà Piccolo Hotel se nachází v Cosenze, 1,8 km od katedrály. Nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování B&B Erifrà Piccolo Hotel se nachází ve městě Cosenza (Itálie - Kalábrie).

Mio Sud

9,2

Mio Sud

Ubytování (Bed and breakfast) Mio Sud. Mio Sud se nachází 3,7 km od kostela sv. Františka z Assisi a nabízí sdílený lounge, terasu a sdílenou kuchyň. Ubytování Mio Sud se nachází ve městě Cosenza (Itálie - Kalábrie).

B&B Sasso

9,2

B&B Sasso

UbytováníB&B Sasso. B&B Sasso se nachází v Cosenze, 1,9 km od kostela sv. Františka z Assisi a 1,8 km od katedrály. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování B&B Sasso se nachází ve městě Cosenza (Itálie - Kalábrie).

G&G Home

9,2

G&G Home

UbytováníG&G Home. G&G Home se nachází v Cosenze v Kalábrii, nedaleko katedrály a kostela sv. Františka z Assisi. Ubytování G&G Home se nachází ve městě Cosenza (Itálie - Kalábrie).

B&B L’antico Rudere

9,2

B&B L’antico Rudere

Ubytování (Bed and breakfast) B&B L’antico Rudere. Ubytování se nachází v Cosenze, 600 metrů od katedrály a necelý 1 km od divadla Rendano. Ubytování B&B L’antico Rudere se nachází ve městě Cosenza (Itálie - Kalábrie).

Casa Elisa

9,2

Casa Elisa

Ubytování (Apartmán) Casa Elisa. Casa Elisa se nachází v Cosenze, 1,2 km od katedrály a 1,5 km od divadla Rendano. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Casa Elisa se nachází ve městě Cosenza (Itálie - Kalábrie).

Mazzini Apartment

9,2

Mazzini Apartment

UbytováníMazzini Apartment. Mazzini Apartment se nachází v Cosenze, 1,4 km od katedrály, 1,8 km od divadla Rendano a 4 km od Normanského hradu Cosenza. Ubytování Mazzini Apartment se nachází ve městě Cosenza (Itálie - Kalábrie).

Casa Cenzina

9,2

Casa Cenzina

Ubytování (Apartmán) Casa Cenzina. Casa Cenzina se nachází v Cosenze, 500 metrů od katedrály a 290 metrů od divadla Rendano. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Cenzina se nachází ve městě Cosenza (Itálie - Kalábrie).

Mini appartamento” La Casetta”

9,2

Mini appartamento” La Casetta”

UbytováníMini appartamento” La Casetta”. Mini appartamento" La Casetta se nachází v Cosenze, 1,1 km od kostela sv. Františka z Assisi a 1,7 km od normanského hradu Cosenza, a nabízí klimatizaci. Ubytování Mini appartamento” La Casetta” se nachází ve městě Cosenza (Itálie - Kalábrie).

ALMA B&B Home Cosenza

9,1

ALMA B&B Home Cosenza

Ubytování (Penzion) ALMA B&B Home Cosenza. ALMA B&B Home Cosenza se nachází v Cosenze, 3,3 km od kostela sv. Františka z Assisi a 3,5 km od katedrály. Ubytování ALMA B&B Home Cosenza se nachází ve městě Cosenza (Itálie - Kalábrie).

A Casa di Renata

9,1

A Casa di Renata

Ubytování (Bed and breakfast) A Casa di Renata. A Casa di Renata se nachází v Cosenze, 3,2 km od katedrály a 4,1 km od divadla Rendano. Nabízí výhled na město. Nachází se 3 km od kostela sv. Ubytování A Casa di Renata se nachází ve městě Cosenza (Itálie - Kalábrie).

Ubytování ve městě Cosenza

Město Cosenza se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 94 hotelů a ubytování ve městě Cosenza.