Hledat

Ubytování

Ubytování město Ricadi

Ve městě Ricadi (Itálie) máme celkem 75 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ricadi

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ricadi

Terrazza vista mare Ricadi e Tropea , Terrace view on the sea of Tropea

10

Terrazza vista mare Ricadi e Tropea , Terrace view on the sea of Tropea

Ubytování (Apartmány) Terrazza vista mare Ricadi e Tropea , Terrace view on the sea of Tropea. Terrazza vista mare Ricadi e Tropea, Terrace view on the sea of Tropea se nachází v Tropei, 2,7 km od pláže Grotticelle, a nabízí ubytování s terasou a... Ubytování Terrazza vista mare Ricadi e Tropea , Terrace view on the sea of Tropea se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

luxury 2

10

luxury 2

Ubytováníluxury 2. Luxury 2 se nachází v Ricadi, 400 metrů od pláže Santa Domenica, a nabízí terasu, nekuřácké pokoje a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování luxury 2 se nachází ve městě Ricadi (Itálie - Kalábrie).

Villa Unique

9,7

Villa Unique

Ubytování (Apartmán) Villa Unique. Villa Unique se nachází v Ricadi, jen pár kroků od pláže Santa Maria a 1,7 km od pláže Grotticelle. Ubytování Villa Unique se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

Gallo Fino

9,7

Gallo Fino

UbytováníGallo Fino. Gallo Fino se nachází v Ricadi a nabízí výhled na hory, sezónní venkovní bazén, zahradu, sdílený lounge, terasu a bar. Ubytování Gallo Fino se nachází ve městě Ricadi (Itálie - Kalábrie).

Villetta sul mare

9,6

Villetta sul mare

UbytováníVilletta sul mare. Nachází se v Capo Vaticano v Kalábrii, s plážemi Trotta a Tonicello Villetta sul mare nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm a přístupem do... Ubytování Villetta sul mare se nachází ve městě Ricadi (Itálie - Kalábrie).

Villa Agave

9,6

Villa Agave

UbytováníVilla Agave. Villa Agave se nachází 1,1 km od pláže Grotticelle a nabízí nekonečný bazén, zahradu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Villa Agave se nachází ve městě Ricadi (Itálie - Kalábrie).

B&B Marconi

9,5

B&B Marconi

UbytováníB&B Marconi. B&B Marconi se nachází v Ricadi, 14 km od svatyně Santa Maria dell'Isola a přístavu Tropea. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování B&B Marconi se nachází ve městě Ricadi (Itálie - Kalábrie).

Casa Vacanze Capo Vaticano

9,5

Casa Vacanze Capo Vaticano

UbytováníCasa Vacanze Capo Vaticano. Nachází se v Ricadi v Kalábrii, s Santa Maria Beach a Grotticelle Beach Casa Vacanze Capo Vaticano se nachází v blízkosti a nabízí ubytování s bezplatným... Ubytování Casa Vacanze Capo Vaticano se nachází ve městě Ricadi (Itálie - Kalábrie).

Laura Casa Vacanze

9,4

Laura Casa Vacanze

UbytováníLaura Casa Vacanze. Laura Casa Vacanze se nachází v Capo Vaticano v Kalábrii, 1,2 km od pláže Tonicello. Ubytování Laura Casa Vacanze se nachází ve městě Ricadi (Itálie - Kalábrie).

B&B villa orchidea

9,4

B&B villa orchidea

UbytováníB&B villa orchidea. B&B villa orchidea se nachází v Ricadi, 13 km od svatyně Santa Maria dell'Isola. Nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování B&B villa orchidea se nachází ve městě Ricadi (Itálie - Kalábrie).

Case Vacanze Pietragrande

9,4

Case Vacanze Pietragrande

UbytováníCase Vacanze Pietragrande. Case Vacanze Pietragrande se nachází v městečku Ricadi, 300 metrů od pláže. Ubytování Case Vacanze Pietragrande se nachází ve městě Ricadi (Itálie - Kalábrie).

Villa Eirene

9,4

Villa Eirene

UbytováníVilla Eirene. Villa Eirene se nachází v Ricadi, 13 km od svatyně Santa Maria dell'Isola. Nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Eirene se nachází ve městě Ricadi (Itálie - Kalábrie).

Agriturismo Pinturicchio

9,4

Agriturismo Pinturicchio

UbytováníAgriturismo Pinturicchio. Agriturismo Pinturicchio se nachází v Ricadi, 500 metrů od pobřeží Kalábrie, a nabízí zařízenou zahradu a restauraci. Ubytování Agriturismo Pinturicchio se nachází ve městě Ricadi (Itálie - Kalábrie).

SUNSEA - Enjoy Your Family

9,4

SUNSEA - Enjoy Your Family

UbytováníSUNSEA - Enjoy Your Family. Nachází se v Capo Vaticano v Kalábrii, 1,3 km od pláže Tonicello. Ubytování SUNSEA - Enjoy Your Family se nachází ve městě Ricadi (Itálie - Kalábrie).

Borgo Donna Canfora

9,3

Borgo Donna Canfora

Ubytování (Aparthotel) Borgo Donna Canfora. Borgo Donna Canfora se nachází 300 metrů od pláže Tonicello a nabízí ubytování, restauraci, sezónní venkovní bazén, bar a sdílený lounge. Ubytování Borgo Donna Canfora se nachází ve městě Ricadi (Itálie - Kalábrie).

B&B La Petite Maison

9,3

B&B La Petite Maison

UbytováníB&B La Petite Maison. B&B La Petite Maison se nachází v Santa Domenici, 1,4 km od pláže Riaci a 2,8 km od Lido Alex. Nabízí výhled do zahrady. Ubytování B&B La Petite Maison se nachází ve městě Ricadi (Itálie - Kalábrie).

C'era Una Volta

9,2

C'era Una Volta

UbytováníC'era Una Volta. C'era Una Volta se nachází na pobřeží 2,5 km od Faro Capo Vaticano, v klidném prostředí u pláže. Nabízí bazén, ​​restaurací a svěží zahradu. Ubytování C'era Una Volta se nachází ve městě Ricadi (Itálie - Kalábrie).

Residenza Gherly

9,2

Residenza Gherly

UbytováníResidenza Gherly. Residenza Gherly se nachází v Capo Vaticano a nabízí ubytování s terasou nebo terasou a zahradou. Ubytování Residenza Gherly se nachází ve městě Ricadi (Itálie - Kalábrie).

Gullo Capo Vaticano

9,2

Gullo Capo Vaticano

UbytováníGullo Capo Vaticano. Gullo Capo Vaticano se nachází v Ricadi, 13 km od svatyně Santa Maria dell'Isola. Nabízí ubytování se zahradou, bezplatným soukromým parkovištěm a terasou. Ubytování Gullo Capo Vaticano se nachází ve městě Ricadi (Itálie - Kalábrie).

Villa Romana

9,1

Villa Romana

Ubytování (Vila) Villa Romana. Villa Romana se nachází v obci Ricadi, pouhých 400 metrů od pláže Santa Maria, a nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. Ubytování Villa Romana se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

Sole e Luna Capo Vaticano

9,1

Sole e Luna Capo Vaticano

UbytováníSole e Luna Capo Vaticano. Sole e Luna Capo Vaticano nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Ricadi, 2,5 km od nejbližší písečné pláže. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Sole e Luna Capo Vaticano se nachází ve městě Ricadi (Itálie - Kalábrie).

Agriturismo Ninea

9,1

Agriturismo Ninea

Ubytování (Venkovský dům) Agriturismo Ninea. Agriturismo Ninea se nachází na venkově Ricadi a nabízí klasické apartmány s terasou nebo patiem a 2 bazény pro dospělé a děti. Ubytování Agriturismo Ninea se nachází ve městě Ricadi (Itálie - Kalábrie).

Villa Kampia

9

Villa Kampia

UbytováníVilla Kampia. Villa Kampia se nachází v Capo Vaticano v Kalábrii, 500 metrů od pláže Santa Maria. Ubytování Villa Kampia se nachází ve městě Ricadi (Itálie - Kalábrie).

Loft Ricadi da amare a due passi da Tropea con WiFi e barbecue

9

Loft Ricadi da amare a due passi da Tropea con WiFi e barbecue

UbytováníLoft Ricadi da amare a due passi da Tropea con WiFi e barbecue. Loft Ricadi da amare a due passi da Tropea con WiFi e barbecue se nachází v Ricadi, 14 km od svatyně Santa Maria dell'Isola, 14 km od přístavu Tropea a 40... Ubytování Loft Ricadi da amare a due passi da Tropea con WiFi e barbecue se nachází ve městě Ricadi (Itálie - Kalábrie).

Villa Bella Vista

8,9

Villa Bella Vista

UbytováníVilla Bella Vista. Villa Bella Vista se nachází v obci Santa Domenica, 2,1 km od pláže Santa Domenica a 8,3 km od svatyně Santa Maria dell'Isola. Ubytování Villa Bella Vista se nachází ve městě Ricadi (Itálie - Kalábrie).

Baia Del Sole Resort

8,9

Baia Del Sole Resort

Ubytování (Rezort) Baia Del Sole Resort. Baia Del Sole Resort offers high-quality resort facilities, comfortable rooms and a private beach on the coast of Calabria in Torre Ruffa, near Tropea. Ubytování Baia Del Sole Resort se nachází ve městě Ricadi (Itálie - Kalábrie).

Villa Carmela - Family Apartments

8,8

Villa Carmela - Family Apartments

UbytováníVilla Carmela - Family Apartments. Villa Carmela - Family Apartments se nachází v Ricadi, necelý 1 km od pláže Santa Maria, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Villa Carmela - Family Apartments se nachází ve městě Ricadi (Itálie - Kalábrie).

Villetta La Scialuppa Capo Vaticano

8,8

Villetta La Scialuppa Capo Vaticano

UbytováníVilletta La Scialuppa Capo Vaticano. Villetta La Scialuppa Capo Vaticano se nachází v klidné ulici, asi 300 metrů od pláže Santa Maria, a nabízí ubytování s balkonem a kávovarem. Ubytování Villetta La Scialuppa Capo Vaticano se nachází ve městě Ricadi (Itálie - Kalábrie).

Suite Hotel L'Oasi di Riaci

8,8

Suite Hotel L'Oasi di Riaci

Ubytování (Hotel) Suite Hotel L'Oasi di Riaci. Suite Hotel L'Oasi di Riaci v Santa Domenica di Ricadi má bar a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Suite Hotel L'Oasi di Riaci se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

Residence Pantaleo

8,8

Residence Pantaleo

UbytováníResidence Pantaleo. Residence Pantaleo se nachází v Ricadi, 13 km od svatyně Santa Maria dell'Isola. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Residence Pantaleo se nachází ve městě Ricadi (Itálie - Kalábrie).

L'Agave

8,8

L'Agave

UbytováníL'Agave. L'Agave se nachází v Ricadi v Kalábrii a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování L'Agave se nachází ve městě Ricadi (Itálie - Kalábrie).

Casa vacanze Aurora -Vista Mare

8,7

Casa vacanze Aurora -Vista Mare

UbytováníCasa vacanze Aurora -Vista Mare. Tento pokoj má balkon s výhledem do zahrady, zahradu a sdílený lounge. Ubytování Casa vacanze Aurora -Vista Mare se nachází ve městě Ricadi (Itálie - Kalábrie).

Alloggio incantevole con piscina

8,7

Alloggio incantevole con piscina

UbytováníAlloggio incantevole con piscina. Alloggio incantevole con piscina se nachází v Ricadi, jen 1,7 km od pláže Torre Marino. Ubytování Alloggio incantevole con piscina se nachází ve městě Ricadi (Itálie - Kalábrie).

Hotel L'Ancora

8,6

Hotel L'Ancora

Ubytování (Hotel) Hotel L'Ancora. Rodinný Hotel L'Ancora se nachází na mysu Capo Vaticano, 200 metrů od Tyrhénského moře a 5 minut jízdy od vlakového nádraží Ricardi, a nabízí klimatizované... Ubytování Hotel L'Ancora se nachází ve městě Ricadi (Itálie - Kalábrie).

Capovaticano Resort Thalasso Spa

8,5

Capovaticano Resort Thalasso Spa

Ubytování (Hotel) Capovaticano Resort Thalasso Spa. Tento rezort se nachází u Tyrhénského moře v Kalábrii, 10 km od města Tropea, a nabízí výhled na sopku a Liparské ostrovy. Ubytování Capovaticano Resort Thalasso Spa se nachází ve městě Ricadi (Itálie - Kalábrie).

B&B Casa Dany

8,5

B&B Casa Dany

UbytováníB&B Casa Dany. B&B Casa Dany se nachází 14 km od svatyně Santa Maria dell'Isola a nabízí sdílený lounge, terasu a sdílenou kuchyň. Ubytování B&B Casa Dany se nachází ve městě Ricadi (Itálie - Kalábrie).

Villaggio Torre Ruffa

8,4

Villaggio Torre Ruffa

UbytováníVillaggio Torre Ruffa. Přímo na pláži, 3 km od centra Capo Vaticano, Villaggio Torre Ruffa se může pochlubit soukromou pláží a zařízenou terasou s výhledem na moře. Ubytování Villaggio Torre Ruffa se nachází ve městě Ricadi (Itálie - Kalábrie).

Villaggio Pineta Petto Bianco

8,4

Villaggio Pineta Petto Bianco

Ubytování (Aparthotel) Villaggio Pineta Petto Bianco. Petto Bianco se nachází 600 metrů od soukromé písečné pláže v mírném svahu a nabízí bazén s částí pro děti. Parkování je zdarma a Tropea je vzdálená 12 km. Ubytování Villaggio Pineta Petto Bianco se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

Casa Tulipano

8,3

Casa Tulipano

Ubytování (Apartmán) Casa Tulipano. Casa Tulipano se nachází v Ricadi, 2 km od pláže Grotticelle, a nabízí výhled na moře. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Tulipano se nachází ve městě Ricadi (Itálie - Kalábrie).

Al Passo di Thalia

8,3

Al Passo di Thalia

Ubytování (Bed and breakfast) Al Passo di Thalia. Al Passo se nachází v Ricadi, 6 km od Capo Vaticano. di Thalia nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Al Passo di Thalia se nachází ve městě Ricadi (Itálie - Kalábrie).

Residence Olimpo

8,3

Residence Olimpo

Ubytování (Apartmány) Residence Olimpo. Residence Olimpo se nachází na venkově kolem města Santa Maria di Ricadi, 2 km od pobřeží Tyrhénského moře. Nabízí prakticky zařízené apartmány s pračkou. Ubytování Residence Olimpo se nachází ve městě Ricadi (Itálie - Kalábrie).

Hotel Marinella

8,3

Hotel Marinella

UbytováníHotel Marinella. Hotel Marinella se nachází ve svěží zahradě ve městě Ricadi, 200 metrů od písečné pláže Grotticelle. Nabízí venkovní bazén a restauraci. Ubytování Hotel Marinella se nachází ve městě Ricadi (Itálie - Kalábrie).

Hotel resort Rocca di Vadaro

8,3

Hotel resort Rocca di Vadaro

UbytováníHotel resort Rocca di Vadaro. Nachází se na vlastní soukromé pláži v Capo Vaticano, Villaggio Rocca Di Vadaro je rodinný rezort s venkovním bazénem a fitness centrem. Ubytování Hotel resort Rocca di Vadaro se nachází ve městě Ricadi (Itálie - Kalábrie).

Vintage Mansion in Capo Vaticano with Sea Views

8,3

Vintage Mansion in Capo Vaticano with Sea Views

UbytováníVintage Mansion in Capo Vaticano with Sea Views. Vintage Mansion in Capo Vaticano with Sea Views se nachází v Ricadi, 1,1 km od pláže Santa Maria, 3 km od pláže Grotticelle a 16 km od svatyně Santa Maria... Ubytování Vintage Mansion in Capo Vaticano with Sea Views se nachází ve městě Ricadi (Itálie - Kalábrie).

Casa Patrizia

8,3

Casa Patrizia

Ubytování (Apartmán) Casa Patrizia. Casa Patrizia se nachází v Ricadi, 2,6 km od pláže Santa Maria, 2,6 km od pláže Grotticelle a 2,8 km od pláže Praia i Focu. Ubytování Casa Patrizia se nachází ve městě Ricadi (Itálie - Kalábrie).

Sunshine Club Hotel Centro Benessere

8,2

Sunshine Club Hotel Centro Benessere

UbytováníSunshine Club Hotel Centro Benessere. Sunshine Club Hotel Centro Benessere je exkluzivní hotel a kosmetická farma na klidném místě na slunném pobřeží Kalábrie. Ubytování Sunshine Club Hotel Centro Benessere se nachází ve městě Ricadi (Itálie - Kalábrie).

Flat in residence with swimming pool

8

Flat in residence with swimming pool

Ubytování (Prázdninový dům) Flat in residence with swimming pool. Flat in residence with swimming pool se nachází asi 1,1 km od pláže Grotticelle a nabízí ubytování s venkovním bazénem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Flat in residence with swimming pool se nachází ve městě Ricadi (Itálie - Kalábrie).

Captivating Villa in Ricadi with Pool

8

Captivating Villa in Ricadi with Pool

Ubytování (Vila) Captivating Villa in Ricadi with Pool. Captivating Villa in Ricadi with Pool se nachází v Ricadi, 1,1 km od pláže Santa Domenica, 2,3 km od pláže Riaci a 6,6 km od svatyně Santa Maria... Ubytování Captivating Villa in Ricadi with Pool se nachází ve městě Ricadi (Itálie - Kalábrie).

Villaggio Torre Ruffa Robinson

8

Villaggio Torre Ruffa Robinson

UbytováníVillaggio Torre Ruffa Robinson. Villaggio Torre Ruffa Robinson se nachází u pobřeží, jen 10 minut jízdy od města Tropea a oblasti Faro Capo Vaticano. Ubytování Villaggio Torre Ruffa Robinson se nachází ve městě Ricadi (Itálie - Kalábrie).

Casa Rosa

8

Casa Rosa

Ubytování (Apartmán) Casa Rosa. Casa Rosa se nachází v Ricadi, 2 km od pláže Grotticelle, a nabízí výhled na moře. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Rosa se nachází ve městě Ricadi (Itálie - Kalábrie).

Villa Unique 2

8

Villa Unique 2

Ubytování (Apartmán) Villa Unique 2. Villa Unique 2 se nachází v Ricadi, 1,5 km od pláže Grotticelle a 2,5 km od pláže Praia i Focu. Nabízí gril a klimatizaci. Ubytování Villa Unique 2 se nachází ve městě (Itálie - Kalábrie).

Ubytování ve městě Ricadi

Město Ricadi se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 75 hotelů a ubytování ve městě Ricadi.