Hledat

Ubytování

Ubytování v městech v okrese Znojmo

Ubytování v městech v okrese Znojmo

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Znojmo

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Znojmo

Popice Hideaway

10

Popice Hideaway

UbytováníPopice Hideaway. Popice Hideaway se nachází ve Znojmě, 31 km od muzea Krahuletz, 40 km od Amethyst Welt Maissau a 41 km od hradu Bítov. Ubytování Popice Hideaway se nachází ve městě Znojmo (Česko - Jihomoravský kraj).

DB ubytování

10

DB ubytování

UbytováníDB ubytování. DB ubytování se nachází v Suchohrdlech, 49 km od baziliky sv. Procopia a 26 km od zámku Vranov nad Dyjí. Ubytování DB ubytování se nachází ve městě Suchohrdly (Česko - Jihomoravský kraj).

Jen tak spolu - apartmán Znojmo

10

Jen tak spolu - apartmán Znojmo

UbytováníJen tak spolu - apartmán Znojmo. Jen tak spolu - apartmán Znojmo se nachází ve Znojmě, 24 km od zámku Vranov nad Dyjí, 49 km od židovské čtvrti Třebíč a 34 km od hradu Bítov. K bazilice... Ubytování Jen tak spolu - apartmán Znojmo se nachází ve městě Znojmo (Česko - Jihomoravský kraj).

M.F.

10

M.F.

UbytováníM.F.. M.F. se nachází v obci Chvalatice a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 43 km od baziliky sv. Prokopa. Ubytování M.F. se nachází ve městě Chvalatice (Česko - Jihomoravský kraj).

Sklep jinak

10

Sklep jinak

UbytováníSklep jinak. Sklep jinak se nachází ve Znojmě a nabízí saunu. K bazilice sv. Prokopa je to 49 km. Na místě je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Sklep jinak se nachází ve městě Znojmo (Česko - Jihomoravský kraj).

Dům Nad Řekou

10

Dům Nad Řekou

UbytováníDům Nad Řekou. Dům Nad Řekou se nachází asi 24 km od zámku Vranov nad Dyjí a nabízí ubytování s balkonem a výhledem na město. 49 km od baziliky sv. Prokopa. Ubytování Dům Nad Řekou se nachází ve městě Znojmo (Česko - Jihomoravský kraj).

Chalupa mezi sklepy

10

Chalupa mezi sklepy

UbytováníChalupa mezi sklepy. Chalupa mezi sklepy se nachází v Horních Dunajovicích, 43 km od baziliky sv. Procopia a 36 km od zámku Vranov nad Dyjí. Ubytování Chalupa mezi sklepy se nachází ve městě Horní Dunajovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Holiday Home Znojmo w/ Wellness & Wine

10

Holiday Home Znojmo w/ Wellness & Wine

UbytováníHoliday Home Znojmo w/ Wellness & Wine. Holiday Home Znojmo w/ Wellness & Wine se nachází ve Znojmě, pouhých 26 km od zámku Vranov nad Dyjí, a nabízí venkovní vanu, zahradu a sdílenou kuchyň. Ubytování Holiday Home Znojmo w/ Wellness & Wine se nachází ve městě Znojmo (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion Vinařství Konitz

9,9

Penzion Vinařství Konitz

Ubytování (Penzion) Penzion Vinařství Konitz. Penzion Vinařství Konitz se nachází ve Znojmě a nabízí zázemí pro grilování, zahradu a terasu. Ubytování Penzion Vinařství Konitz se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Vinařství Konitz má celkové hodnocení 9,9. Pro Penzion Penzion Vinařství Konitz momentálně evidujeme 117 recenzí.

Apartmán U Mikuláše

9,8

Apartmán U Mikuláše

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Mikuláše. Apartmán U Mikuláše se nachází ve Znojmě a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. V okolí se mohou hosté věnovat pěší turistice a cyklistice. Ubytování Apartmán U Mikuláše se nachází ve městě Znojmo (Česko - Jihomoravský kraj).

Na Skalce

9,8

Na Skalce

UbytováníNa Skalce. Na Skalce se nachází ve Vranově nad Dyjí, 50 km od baziliky sv. Prokopa, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi a bankomatem. Ubytování Na Skalce se nachází ve městě Vranov nad Dyjí (Česko - Jihomoravský kraj).

Vilka u Dyje

9,8

Vilka u Dyje

UbytováníVilka u Dyje. Vilka u Dyje se nachází ve Znojmě, 50 km od baziliky sv. Prokopa a 24 km od zámku Vranov nad Dyjí. Nabízí soukromou pláž a klimatizaci. Ubytování Vilka u Dyje se nachází ve městě Nový Šaldorf-Sedlešovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Ruhige Unterkunft mit einer schönen Aussicht

9,8

Ruhige Unterkunft mit einer schönen Aussicht

UbytováníRuhige Unterkunft mit einer schönen Aussicht. Ruhige Unterkunft mit einer schönen Aussicht se nachází ve Znojmě, 23 km od zámku Vranov nad Dyjí, 49 km od židovské čtvrti Třebíč a 34 km od hradu Bítov. Ubytování Ruhige Unterkunft mit einer schönen Aussicht se nachází ve městě Znojmo (Česko - Jihomoravský kraj).

Marley & Me Apartments

9,8

Marley & Me Apartments

Ubytování (Apartmány) Marley & Me Apartments. Marley & Me Apartmens se nachází v Hraběticích a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou a kuchyní. Apartmán má terasu. Ubytování Marley & Me Apartments se nachází ve městě Hrabětice (Česko - Jihomoravský kraj).

Villa Samson

9,8

Villa Samson

UbytováníVilla Samson. Villa Samson se nachází v Šanově, 40 km od zámku Valtice, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Samson se nachází ve městě Šanov (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmán Leona

9,8

Apartmán Leona

Ubytování (Apartmán) Apartmán Leona. Apartmán Leona se nachází ve Znojmě a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmán Leona se nachází ve městě Znojmo (Česko - Jihomoravský kraj).

Chalupa Podmoli

9,8

Chalupa Podmoli

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Podmoli. Chalupa Podmolí se nachází v Podmolí v Jihomoravském kraji a má zahradu a soukromý bazén. Ubytování Chalupa Podmoli se nachází ve městě Podmolí (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Chalupa Podmoli má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům Chalupa Podmoli momentálně evidujeme 5 recenzí.

Statek Vranč

9,8

Statek Vranč

Ubytování (Privát) Statek Vranč. Statek Vranč se nachází v Bítově, 5 km od hradu Bítov, a nabízí obývací pokoj s TV, zahradu s grilem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Statek Vranč se nachází ve městě Bítov (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Statek Vranč má celkové hodnocení 9,8. Pro Privát Statek Vranč momentálně evidujeme 7 recenzí.

Penzion U Hrádku

9,8

Penzion U Hrádku

Ubytování (Penzion) Penzion U Hrádku. Penzion U Hrádku se nachází na klidném místě v obci Lukov ležící na pomezí národního parku Podyjí a nabízí moderní pokoje, bezplatné Wi-Fi, restauraci s... Ubytování Penzion U Hrádku se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion U Hrádku má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Penzion U Hrádku momentálně evidujeme 30 recenzí.

Apartmán v srdci Znojma „Jako doma“

9,8

Apartmán v srdci Znojma „Jako doma“

UbytováníApartmán v srdci Znojma „Jako doma“. Apartmán v srdci Znojma „Jako doma“ se nachází ve Znojmě, 48 km od baziliky sv. Ubytování Apartmán v srdci Znojma „Jako doma“ se nachází ve městě Znojmo (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmány Marienhof

9,8

Apartmány Marienhof

Ubytování (Aparthotel) Apartmány Marienhof. Apartmány Marienhof se nachází ve Znojmě v Jihomoravském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmány Marienhof se nachází ve městě Znojmo (Česko - Jihomoravský kraj).

Chalupa u studny

9,8

Chalupa u studny

Ubytování (Venkovský dům) Chalupa u studny. Chalupa U Studny je venkovský dům, který se nachází v Lukově, 14 km od Znojma a 47 km od města Laa an der Thaya. Ubytování Chalupa u studny se nachází ve městě Lukov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Chalupa u studny má celkové hodnocení 9,8. Pro Venkovský dům Chalupa u studny momentálně evidujeme 21 recenzí.

Nad Vinnym Sklipkem

9,8

Nad Vinnym Sklipkem

Ubytování (Apartmán) Nad Vinnym Sklipkem. Apartmán Nad Vinným sklípkem se nachází ve Znojmě. Nabízí zázemí pro grilování, terasu, sezónní venkovní bazén a zahradu. Ubytování Nad Vinnym Sklipkem se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Nad Vinnym Sklipkem má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Nad Vinnym Sklipkem momentálně evidujeme 50 recenzí.

Kouzelná chaloupka Dyjákovice

9,8

Kouzelná chaloupka Dyjákovice

UbytováníKouzelná chaloupka Dyjákovice. Kouzelná chaloupka Dyjákovice se nachází v Dyjákovicích, pouhých 44 km od Valtického zámku, a nabízí ubytování se sdíleným loungem, terasou, restaurací a... Ubytování Kouzelná chaloupka Dyjákovice se nachází ve městě Dyjákovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Šťastný medvěd

9,7

Šťastný medvěd

Ubytování (Penzion) Šťastný medvěd. Šťastný medvěd se nachází ve Znojmě a nabízí rodinné pokoje/studia. Pokoje mají vlastní koupelnu i bezplatné Wi-Fi. Ubytování Šťastný medvěd se nachází ve městě Znojmo (Česko - Jihomoravský kraj).

penzion U Hrnčíře

9,7

penzion U Hrnčíře

Ubytování (Penzion) penzion U Hrnčíře. Penzion U Hrnčíře se nachází v Hnanicích a má gril a zahradu. Všechny pokoje mají kuchyň a vlastní koupelnu. Hosté zde mohou zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování penzion U Hrnčíře se nachází ve městě Hnanice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování penzion U Hrnčíře má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion penzion U Hrnčíře momentálně evidujeme 19 recenzí.

Starý kopec

9,7

Starý kopec

Ubytování (Penzion) Starý kopec. Starý kopec se nachází ve Znojmě. Nabízí bar, zahradu a terasu. Některé ubytovací jednotky mají balkon s výhledem do zahrady. Ubytování Starý kopec se nachází ve městě Znojmo (Česko - Jihomoravský kraj).

Kellerův mlýn - Apartmán s vlastní garáží, Znojmo centrum

9,7

Kellerův mlýn - Apartmán s vlastní garáží, Znojmo centrum

Ubytování (Apartmán) Kellerův mlýn - Apartmán s vlastní garáží, Znojmo centrum. Apartmán Kellerův mlýn, Znojmo centrum se nachází ve Znojmě v Jihomoravském kraji a nabízí terasu. Na místě je k dispozici neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Kellerův mlýn - Apartmán s vlastní garáží, Znojmo centrum se nachází ve městě Znojmo (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmany Znojmo

9,7

Apartmany Znojmo

Ubytování (Apartmán) Apartmany Znojmo. Apartmány Znojmo se nacházejí ve Znojmě. Retz je odsud 14 km. Tento apartmán zahrnuje 1 ložnici, obývací pokoj a plně vybavený kuchyňský kout. Ubytování Apartmany Znojmo se nachází ve městě Znojmo (Česko - Jihomoravský kraj).

Ubytování ve vinařském sudu

9,7

Ubytování ve vinařském sudu

Ubytování (Luxusní stan) Ubytování ve vinařském sudu. Ubytování ve vinařském sudu se nachází ve Vrbovci a nabízí terasu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Brno je odsud 6 km. Ubytování Ubytování ve vinařském sudu se nachází ve městě Vrbovec (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartman Jarosova

9,7

Apartman Jarosova

Ubytování (Apartmán) Apartman Jarosova. Apartmán Jarošova ve Znojmě nabízí bezplatná jízdní kola. K dispozici je také neplacené Wi-Fi a bar. Apartmán s výhledem na město má koupelnu s vanou. Ubytování Apartman Jarosova se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartman Jarosova má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartman Jarosova momentálně evidujeme 47 recenzí.

Penzion Jelen Vranov nad Dyjí

9,7

Penzion Jelen Vranov nad Dyjí

Ubytování (Penzion) Penzion Jelen Vranov nad Dyjí. Penzion Jelen ve Vranově nad Dyjí sídlí ve vile s velkou okolní zahradou. Ubytování Penzion Jelen Vranov nad Dyjí se nachází ve městě Vranov nad Dyjí (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Jelen Vranov nad Dyjí má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzion Jelen Vranov nad Dyjí momentálně evidujeme 145 recenzí.

Pension Archa

9,7

Pension Archa

Ubytování (Penzion) Pension Archa. Penzion Archa se nachází v budově ze 16. století stojící v historickém centru Znojma, 1 km od národního parku Podyjí, a nabízí ubytování s možností... Ubytování Pension Archa se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Pension Archa má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Pension Archa momentálně evidujeme 91 recenzí.

Apartmán Vyhlídka

9,7

Apartmán Vyhlídka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Vyhlídka. Apartmán Vyhlídka se nachází ve Znojmě. Je zde plně vybavená kuchyň. Apartmán stojí 43 km od Mikulova. Na letiště Brno–Tuřany je to 58 km. Ubytování Apartmán Vyhlídka se nachází ve městě Znojmo (Česko - Jihomoravský kraj).

Prázdninový dům Bezkov u Znojma

9,7

Prázdninový dům Bezkov u Znojma

Ubytování (Prázdninový dům) Prázdninový dům Bezkov u Znojma. Prázdninový dům Bezkov u Znojma se nachází v Bezkově v Jihomoravském kraji, 7 km od Znojma, a nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Prázdninový dům Bezkov u Znojma se nachází ve městě Bezkov (Česko - Jihomoravský kraj).

Ubytování na sklípku

9,7

Ubytování na sklípku

UbytováníUbytování na sklípku. Ubytování na sklípku se nachází v obci Práče a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ubytování na sklípku se nachází ve městě Práče (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartman Aper

9,7

Apartman Aper

UbytováníApartman Aper. Apartmán Aper se nachází ve Znojmě, 22 km od zámku Vranov nad Dyjí a 48 km od židovské čtvrti Třebíč, a nabízí výhled do klidné ulice. Ubytování Apartman Aper se nachází ve městě Znojmo (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmán U Březinů

9,7

Apartmán U Březinů

UbytováníApartmán U Březinů. Apartmán U Březinů se nachází ve Znojmě, 30 km od zámku Vranov nad Dyjí a 31 km od muzea Krahuletz, a nabízí výhled do vnitřního dvora. Ubytování Apartmán U Březinů se nachází ve městě Znojmo (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartment Aloha

9,7

Apartment Aloha

Ubytování (Apartmán) Apartment Aloha. Apartment Aloha se nachází ve Znojmě, 37 km od rakouského města Laa an der Thaya. Nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Aloha se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartment Aloha má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment Aloha momentálně evidujeme 30 recenzí.

Ubytování Vinohrady 73

9,7

Ubytování Vinohrady 73

Ubytování (Privát) Ubytování Vinohrady 73. Ubytování Vinohrady 73 se nachází ve Znojmě. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Toto ubytování v soukromí zahrnuje kuchyňský kout, posezení a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Ubytování Vinohrady 73 se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Ubytování Vinohrady 73 má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Ubytování Vinohrady 73 momentálně evidujeme 91 recenzí.

Vinařský Penzion

9,7

Vinařský Penzion

Ubytování (Apartmán) Vinařský Penzion. Vinařský Penzion se nachází ve Strachoticích ve vinařské oblasti Znojma. Ubytování Vinařský Penzion se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Vinařský Penzion má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Vinařský Penzion momentálně evidujeme 45 recenzí.

Pension Phoenix

9,7

Pension Phoenix

Ubytování (Penzion) Pension Phoenix. Penzion Phoenix se nachází ve Znojmě. Nabízí zahradu, sluneční terasu, turistické informace a wi-Fi zdarma. Ubytování Pension Phoenix se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Pension Phoenix má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Pension Phoenix momentálně evidujeme 356 recenzí.

Soukromý byt 2+kk s balkónem a parkováním

9,7

Soukromý byt 2+kk s balkónem a parkováním

UbytováníSoukromý byt 2+kk s balkónem a parkováním. Soukromý byt 2+kk s balkónem a terasou se nachází ve Znojmě, 49 km od baziliky sv. Ubytování Soukromý byt 2+kk s balkónem a parkováním se nachází ve městě Znojmo (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion Zlatý vůl

9,6

Penzion Zlatý vůl

Ubytování (Penzion) Penzion Zlatý vůl. Penzion Zlatý vůl se nachází v historickém centru města v budově ze 13. století. Nabízí tradiční pivní bar ve sklepě, kavárnu s terasou a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Zlatý vůl se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Zlatý vůl má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion Zlatý vůl momentálně evidujeme 210 recenzí.

Ubytování v soukromí

9,6

Ubytování v soukromí

UbytováníUbytování v soukromí. Ubytování v soukromí se nachází v obci Slup, 37 km od zámku Vranov nad Dyjí a 40 km od zámku MAMUZ Schloss Asparn. Ubytování Ubytování v soukromí se nachází ve městě Slup (Česko).

Apartmán Mločí údolí • Podyjí

9,6

Apartmán Mločí údolí • Podyjí

UbytováníApartmán Mločí údolí • Podyjí. Apartmán Mločí údolí • Podyjí se nachází ve Znojmě a nabízí saunu. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Mločí údolí • Podyjí se nachází ve městě Znojmo (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmán Na pětce

9,6

Apartmán Na pětce

UbytováníApartmán Na pětce. Apartmán Na pětce se nachází ve Znojmě, pouhých 49 km od baziliky sv. Ubytování Apartmán Na pětce se nachází ve městě Znojmo (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion Krásný sklep

9,6

Penzion Krásný sklep

Ubytování (Penzion) Penzion Krásný sklep. Penzion Krásný sklep se nachází ve Znojmě a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, terasu a společný lounge. Ubytování Penzion Krásný sklep se nachází ve městě Nový Šaldorf-Sedlešovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Krásný sklep má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion Krásný sklep momentálně evidujeme 44 recenzí.

Penzion Inspira

9,6

Penzion Inspira

Ubytování (Penzion) Penzion Inspira. Penzion Inspira se nachází ve Vranově nad Dyjí, 1,2 km od zámku a 15 km od vodní nádrže. K penzionu náleží terasa. Ubytování Penzion Inspira se nachází ve městě Vranov nad Dyjí (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Inspira má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion Inspira momentálně evidujeme 97 recenzí.

Apartman Modry dum

9,6

Apartman Modry dum

Ubytování (Privát) Apartman Modry dum. Apartmán Modrý dům se nachází v domě z 19. století ve Vranově nad Dyjí, jen 1,2 km od zámku Vranov nad Dyjí a 1,5 km od Vranovské přehrady. Ubytování Apartman Modry dum se nachází ve městě Vranov nad Dyjí (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartman Modry dum má celkové hodnocení 9,6. Pro Privát Apartman Modry dum momentálně evidujeme 52 recenzí.