Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Podhradí nad Dyjí

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Podhradí nad Dyjí

Apartment u Frejštejna

9,4

Apartment u Frejštejna

Ubytování (Apartmán) Apartment u Frejštejna. Apartmán U Frejštejna se nachází v Podhradí nad Dyjí a nabízí fitness centrum, Wi-Fi zdarma, sdílenou kuchyň a společný obývací prostor. Ubytování Apartment u Frejštejna se nachází ve městě Podhradí nad Dyjí (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment u Frejštejna má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartment u Frejštejna momentálně evidujeme 19 recenzí.

Zátiší

8,4

Zátiší

Ubytování (Penzion) Zátiší. Penzion Zátiší se nachází v obci Podhradí nad Dyjí a nabízí zahradu. K dispozici je také terasa, zdarma dostupné Wi-Fi a bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Zátiší se nachází ve městě Podhradí nad Dyjí (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion Relaxa

Penzion Relaxa

Ubytování (Prázdninový dům) Penzion Relaxa. Penzion Relaxa se nachází v Podhradí nad Dyjí. Nabízí soukromý bazén, tenis a zázemí pro grilování. Ubytování Penzion Relaxa se nachází ve městě Podhradí nad Dyjí (Česko - Jihomoravský kraj).