Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Jevišovice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Jevišovice

Penzion Šalamoun

7,7

Penzion Šalamoun

Ubytování (Penzion) Penzion Šalamoun. Penzion Šalamoun se nachází na klidném místě v Jevišovicích, 500 metrů od renesančního zámku. Ubytování Penzion Šalamoun se nachází ve městě Jevišovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Šalamoun má celkové hodnocení 7,7. Pro Penzion Penzion Šalamoun momentálně evidujeme 57 recenzí.

Chalupa Jevišovice 137

Chalupa Jevišovice 137

Ubytování (Apartmán) Chalupa Jevišovice 137. Chalupa Jevišovice 137 se nachází v Jevišovicích a nabízí gril a terasu. Ubytování Chalupa Jevišovice 137 se nachází ve městě Jevišovice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostinec U Josefa

Hostinec U Josefa

Ubytování (Penzion) Hostinec U Josefa. Hostinec U Josefa se nachází v Jevišovicích. Nabízí restauraci, bar, společný salonek a zahradu. Ubytování Hostinec U Josefa se nachází ve městě Jevišovice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 511 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rekreační a jezdecký areál Equifarm

Rekreační a jezdecký areál Equifarm

Ubytování (Prázdninový dům) Rekreační a jezdecký areál Equifarm. Rekreační a jezdecký Areál Equifarm se nachází v Jevišovicích a nabízí soukromý bazén a terasu. Z tohoto prázdninového domu se otevírá výhled na bazén. Ubytování Rekreační a jezdecký areál Equifarm se nachází ve městě Jevišovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 496 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Rekreační a jezdecký areál Equifarm nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.