Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Jevišovice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Jevišovice

Penzion Šalamoun

7,7

Penzion Šalamoun

Ubytování (Penzion) Penzion Šalamoun. Penzion Šalamoun se nachází na klidném místě v Jevišovicích, 500 metrů od renesančního zámku. Ubytování Penzion Šalamoun se nachází ve městě Jevišovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Šalamoun má celkové hodnocení 7,7. Pro Penzion Penzion Šalamoun momentálně evidujeme 57 recenzí.

Hostinec U Josefa

Hostinec U Josefa

Ubytování (Penzion) Hostinec U Josefa. Hostinec U Josefa se nachází v Jevišovicích. Nabízí restauraci, bar, společný salonek a zahradu. Ubytování Hostinec U Josefa se nachází ve městě Jevišovice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 511 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rekreační a jezdecký areál Equifarm

Rekreační a jezdecký areál Equifarm

Ubytování (Prázdninový dům) Rekreační a jezdecký areál Equifarm. Rekreační a jezdecký Areál Equifarm se nachází v Jevišovicích a nabízí soukromý bazén a terasu. Z tohoto prázdninového domu se otevírá výhled na bazén. Ubytování Rekreační a jezdecký areál Equifarm se nachází ve městě Jevišovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 496 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Rekreační a jezdecký areál Equifarm nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.