Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Štítary

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Štítary

Hájenka pod větrníky

8,2

Hájenka pod větrníky

Ubytování (Penzion) Hájenka pod větrníky. Hájenka pod větrníky se nachází ve Štítarech a nabízí zahradu a terasu. Výhled směřuje do zahrady. Ubytování Hájenka pod větrníky se nachází ve městě Štítary (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 861 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Sobol

8

Hotel Sobol

Ubytování (Hotel) Hotel Sobol. Hotel Sobol se nachází ve Štítarech. Nabízí terasu a zahradu se zázemím pro grilování. K vybraným pokojům náleží balkon s výhledem na jezero. Ubytování Hotel Sobol se nachází ve městě Štítary (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Sobol má celkové hodnocení 8. Pro Hotel Hotel Sobol momentálně evidujeme 70 recenzí.

Ubytovaní v soukromí Matyáš

Ubytovaní v soukromí Matyáš

Ubytování (Privát) Ubytovaní v soukromí Matyáš. Privát Ubytovaní v soukromí Matyáš se nachází ve Štítarech a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytovaní v soukromí Matyáš se nachází ve městě Štítary (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Privát Ubytovaní v soukromí Matyáš nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata Vranovská pláž

Chata Vranovská pláž

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Vranovská pláž. Chata Vranovská pláž is located in Štítary. This holiday home provides a garden. The holiday home also offers 1 bathroom. The holiday home offers a... Ubytování Chata Vranovská pláž se nachází ve městě Štítary (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Stitary

Two-Bedroom Holiday Home in Stitary

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Stitary. Prázdninový dům se 2 ložnicemi Štítary se nachází v městysu Štítary, 29 km od Znojma. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Stitary se nachází ve městě Štítary (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Two-Bedroom Holiday Home in Stitary nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion Pláž

Penzion Pláž

Ubytování (Penzion) Penzion Pláž. Penzion Pláž se nachází u vody v obci Štítary. Nabízí pokoje s kuchyňským koutem a vlastní koupelnou, terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné... Ubytování Penzion Pláž se nachází ve městě Štítary (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 676 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)