Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Štítary

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Štítary

ROYAL GARDEN APARTMENTS ***

9

ROYAL GARDEN APARTMENTS ***

UbytováníROYAL GARDEN APARTMENTS ***. ROYAL GARDEN APARTMENTS se nachází ve Štítarech v Jihomoravském kraji. *** nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování ROYAL GARDEN APARTMENTS *** se nachází ve městě Štítary (Česko - Jihomoravský kraj).

Hájenka pod větrníky

8,2

Hájenka pod větrníky

Ubytování (Penzion) Hájenka pod větrníky. Hájenka pod větrníky se nachází ve Štítarech a nabízí zahradu a terasu. Výhled směřuje do zahrady. Ubytování Hájenka pod větrníky se nachází ve městě Štítary (Česko - Jihomoravský kraj).

Hotel Sobol

8

Hotel Sobol

Ubytování (Hotel) Hotel Sobol. Hotel Sobol se nachází ve Štítarech. Nabízí terasu a zahradu se zázemím pro grilování. K vybraným pokojům náleží balkon s výhledem na jezero. Ubytování Hotel Sobol se nachází ve městě Štítary (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Hotel Sobol má celkové hodnocení 8. Pro Hotel Hotel Sobol momentálně evidujeme 70 recenzí.

Chata Vranovská pláž

Chata Vranovská pláž

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Vranovská pláž. Chata Vranovská pláž is located in Štítary. This holiday home provides a garden. The holiday home also offers 1 bathroom. The holiday home offers a... Ubytování Chata Vranovská pláž se nachází ve městě Štítary (Česko - Jihomoravský kraj).

Ubytovaní v soukromí Matyáš

Ubytovaní v soukromí Matyáš

Ubytování (Privát) Ubytovaní v soukromí Matyáš. Privát Ubytovaní v soukromí Matyáš se nachází ve Štítarech a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytovaní v soukromí Matyáš se nachází ve městě Štítary (Česká republika - Jihomoravský kraj). Pro Privát Ubytovaní v soukromí Matyáš nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion Pláž

Penzion Pláž

Ubytování (Penzion) Penzion Pláž. Penzion Pláž se nachází u vody v obci Štítary. Nabízí pokoje s kuchyňským koutem a vlastní koupelnou, terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné... Ubytování Penzion Pláž se nachází ve městě Štítary (Česko - Jihomoravský kraj).

Two-Bedroom Holiday Home in Stitary

Two-Bedroom Holiday Home in Stitary

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Stitary. Prázdninový dům se 2 ložnicemi Štítary se nachází v městysu Štítary, 29 km od Znojma. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Stitary se nachází ve městě Štítary (Česká republika - Jihomoravský kraj). Pro Prázdninový dům Two-Bedroom Holiday Home in Stitary nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.