Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Šatov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Šatov

Chata v Šatově

9,5

Chata v Šatově

Ubytování (Chata) Chata v Šatově. Chata v Šatově nabízí ubytování s grilem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Chata v Šatově se nachází ve městě Šatov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Chata v Šatově má celkové hodnocení 9,5. Pro Chata Chata v Šatově momentálně evidujeme 26 recenzí.

Privat Bohemia

8,2

Privat Bohemia

Ubytování (Penzion) Privat Bohemia. Privát Bohemia se nachází na vinicích v Národním parku Podyjí a ve vlastním sklípku nabízí ochutnávky vína. Ubytování Privat Bohemia se nachází ve městě Šatov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Privat Bohemia má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Privat Bohemia momentálně evidujeme 26 recenzí.

Penzion Šatovské lípy

6,8

Penzion Šatovské lípy

Ubytování (Penzion) Penzion Šatovské lípy. Penzion v Šatově se nachází mezi vinicemi, 2 km od národního parku Podyjí a rakouských hranic. Ubytování Penzion Šatovské lípy se nachází ve městě Šatov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Šatovské lípy má celkové hodnocení 6,8. Pro Penzion Penzion Šatovské lípy momentálně evidujeme 42 recenzí.

Ubytování nad sklípkem v Šatově

Ubytování nad sklípkem v Šatově

Ubytování (Privát) Ubytování nad sklípkem v Šatově. Located in Šatov, Ubytování nad sklípkem v Šatově provides accommodation with free WiFi. Ubytování Ubytování nad sklípkem v Šatově se nachází ve městě Šatov (Česko - Jihomoravský kraj).

Vinný sklep U dvou zvířat

Vinný sklep U dvou zvířat

Ubytování (Apartmán) Vinný sklep U dvou zvířat. U dvou zvířat is situated in Šatov and offers a terrace. The property is 46 km from Mikulov, and complimentary private parking is provided. Ubytování Vinný sklep U dvou zvířat se nachází ve městě Šatov (Česko - Jihomoravský kraj).

Stará Brusírna

Stará Brusírna

Ubytování (Apartmány) Stará Brusírna. Providing garden views, Stará Brusírna in Šatov provides accommodation and a garden. Ubytování Stará Brusírna se nachází ve městě Šatov (Česko - Jihomoravský kraj).

Exklusives Landhaus

Exklusives Landhaus

Ubytování (Prázdninový dům) Exklusives Landhaus. Exklusives Landhaus is located in Šatov and offers a garden and a terrace. The accommodation is 46 km from Mikulov. Ubytování Exklusives Landhaus se nachází ve městě Šatov (Česko - Jihomoravský kraj).