Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Šatov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Šatov

Chata v Šatově

9,5

Chata v Šatově

Ubytování (Chata) Chata v Šatově. Chata v Šatově nabízí ubytování s grilem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Chata v Šatově se nachází ve městě Šatov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 940 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata v Šatově má celkové hodnocení 9,5. Pro Chata Chata v Šatově momentálně evidujeme 26 recenzí.

Privat Bohemia

8,2

Privat Bohemia

Ubytování (Penzion) Privat Bohemia. Privát Bohemia se nachází na vinicích v Národním parku Podyjí a ve vlastním sklípku nabízí ochutnávky vína. Ubytování Privat Bohemia se nachází ve městě Šatov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat Bohemia má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Privat Bohemia momentálně evidujeme 26 recenzí.

Penzion Šatovské lípy

6,8

Penzion Šatovské lípy

Ubytování (Penzion) Penzion Šatovské lípy. Penzion v Šatově se nachází mezi vinicemi, 2 km od národního parku Podyjí a rakouských hranic. Ubytování Penzion Šatovské lípy se nachází ve městě Šatov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 988 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Šatovské lípy má celkové hodnocení 6,8. Pro Penzion Penzion Šatovské lípy momentálně evidujeme 42 recenzí.

Vinný sklep U dvou zvířat

Vinný sklep U dvou zvířat

Ubytování (Apartmán) Vinný sklep U dvou zvířat. U dvou zvířat is situated in Šatov and offers a terrace. The property is 46 km from Mikulov, and complimentary private parking is provided. Ubytování Vinný sklep U dvou zvířat se nachází ve městě Šatov (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 553 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Exklusives Landhaus

Exklusives Landhaus

Ubytování (Prázdninový dům) Exklusives Landhaus. Exklusives Landhaus is located in Šatov and offers a garden and a terrace. The accommodation is 46 km from Mikulov. Ubytování Exklusives Landhaus se nachází ve městě Šatov (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 112 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stará Brusírna

Stará Brusírna

Ubytování (Apartmány) Stará Brusírna. Providing garden views, Stará Brusírna in Šatov provides accommodation and a garden. Ubytování Stará Brusírna se nachází ve městě Šatov (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 320 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování nad sklípkem v Šatově

Ubytování nad sklípkem v Šatově

Ubytování (Privát) Ubytování nad sklípkem v Šatově. Located in Šatov, Ubytování nad sklípkem v Šatově provides accommodation with free WiFi. Ubytování Ubytování nad sklípkem v Šatově se nachází ve městě Šatov (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bezauberndes Gästehaus in Satov

Bezauberndes Gästehaus in Satov

Ubytování (Apartmán) Bezauberndes Gästehaus in Satov. Bezauberndes Gästehaus in Satov se nachází v Šatově. Všechny ubytovací jednotky mají plně vybavenou kuchyň, kde si hosté mohou připravit vlastní jídlo. Ubytování Bezauberndes Gästehaus in Satov se nachází ve městě Šatov (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion Andel Šatov

Penzion Andel Šatov

Ubytování (Apartmány) Penzion Andel Šatov. Penzion Andel Šatov is situated in Šatov. Laa an der Thaya is 33 km from the apartment, while Znojmo is 11 km from the property. Ubytování Penzion Andel Šatov se nachází ve městě Šatov (Česko - Jihomoravský kraj).