Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Miroslav

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Miroslav

Hotel Hanzel

9,1

Hotel Hanzel

Ubytování (Hotel) Hotel Hanzel. Hotel Hanzel se nachází v Miroslavi, u silnice spojující Brno se Znojmem. Nabízí pokoje s Wi-Fi zdarma a terasu. Ubytování Hotel Hanzel se nachází ve městě Miroslav (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Hanzel má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Hotel Hanzel momentálně evidujeme 55 recenzí.

Penzion Kašenec

6,7

Penzion Kašenec

Ubytování (Penzion) Penzion Kašenec. Penzion Kašenec se nachází v obci Miroslav a nabízí bezplatné Wi-Fi. K dispozici jsou i rodinné pokoje. Pokoje zahrnují vlastní koupelnu se sprchou. Ubytování Penzion Kašenec se nachází ve městě Miroslav (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 263 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion a vinařství NATURVINI

Penzion a vinařství NATURVINI

Ubytování (Farma) Penzion a vinařství NATURVINI. Penzion a vinařství NATURVINI se nachází v Miroslavi a nabízí bezplatné Wi-Fi. Standardem je vlastní plně vybavená koupelna se sprchou a fénem. Ubytování Penzion a vinařství NATURVINI se nachází ve městě Miroslav (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Farma Penzion a vinařství NATURVINI nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.