Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Lukov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lukov

Chalupa u studny

9,8

Chalupa u studny

Ubytování (Venkovský dům) Chalupa u studny. Chalupa U Studny je venkovský dům, který se nachází v Lukově, 14 km od Znojma a 47 km od města Laa an der Thaya. Ubytování Chalupa u studny se nachází ve městě Lukov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Chalupa u studny má celkové hodnocení 9,8. Pro Venkovský dům Chalupa u studny momentálně evidujeme 21 recenzí.

Penzion Lukov

8,9

Penzion Lukov

Ubytování (Penzion) Penzion Lukov. Penzion Lukov se nachází v Lukově nabízí zahradu, terasu, zázemí pro grilování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Lukov se nachází ve městě Lukov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Lukov má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Lukov momentálně evidujeme 25 recenzí.

Chalupa u kostela

Chalupa u kostela

Ubytování (Venkovský dům) Chalupa u kostela. Venkovský dům Chalupa u kostela se nachází v Lukově a nabízí gril, zahradu, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled do zahrady. K dispozici je také soukromá terasa. Ubytování Chalupa u kostela se nachází ve městě Lukov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Pro Venkovský dům Chalupa u kostela nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.