Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Znojmo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Znojmo

Popice Hideaway

10

Popice Hideaway

UbytováníPopice Hideaway. Popice Hideaway se nachází ve Znojmě, 31 km od muzea Krahuletz, 40 km od Amethyst Welt Maissau a 41 km od hradu Bítov. Ubytování Popice Hideaway se nachází ve městě Znojmo (Česko - Jihomoravský kraj).

Jen tak spolu - apartmán Znojmo

10

Jen tak spolu - apartmán Znojmo

UbytováníJen tak spolu - apartmán Znojmo. Jen tak spolu - apartmán Znojmo se nachází ve Znojmě, 24 km od zámku Vranov nad Dyjí, 49 km od židovské čtvrti Třebíč a 34 km od hradu Bítov. K bazilice... Ubytování Jen tak spolu - apartmán Znojmo se nachází ve městě Znojmo (Česko - Jihomoravský kraj).

Sklep jinak

10

Sklep jinak

UbytováníSklep jinak. Sklep jinak se nachází ve Znojmě a nabízí saunu. K bazilice sv. Prokopa je to 49 km. Na místě je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Sklep jinak se nachází ve městě Znojmo (Česko - Jihomoravský kraj).

Dům Nad Řekou

10

Dům Nad Řekou

UbytováníDům Nad Řekou. Dům Nad Řekou se nachází asi 24 km od zámku Vranov nad Dyjí a nabízí ubytování s balkonem a výhledem na město. 49 km od baziliky sv. Prokopa. Ubytování Dům Nad Řekou se nachází ve městě Znojmo (Česko - Jihomoravský kraj).

Holiday Home Znojmo w/ Wellness & Wine

10

Holiday Home Znojmo w/ Wellness & Wine

UbytováníHoliday Home Znojmo w/ Wellness & Wine. Holiday Home Znojmo w/ Wellness & Wine se nachází ve Znojmě, pouhých 26 km od zámku Vranov nad Dyjí, a nabízí venkovní vanu, zahradu a sdílenou kuchyň. Ubytování Holiday Home Znojmo w/ Wellness & Wine se nachází ve městě Znojmo (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion Vinařství Konitz

9,9

Penzion Vinařství Konitz

Ubytování (Penzion) Penzion Vinařství Konitz. Penzion Vinařství Konitz se nachází ve Znojmě a nabízí zázemí pro grilování, zahradu a terasu. Ubytování Penzion Vinařství Konitz se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Vinařství Konitz má celkové hodnocení 9,9. Pro Penzion Penzion Vinařství Konitz momentálně evidujeme 117 recenzí.

Apartmán U Mikuláše

9,8

Apartmán U Mikuláše

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Mikuláše. Apartmán U Mikuláše se nachází ve Znojmě a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. V okolí se mohou hosté věnovat pěší turistice a cyklistice. Ubytování Apartmán U Mikuláše se nachází ve městě Znojmo (Česko - Jihomoravský kraj).

Ruhige Unterkunft mit einer schönen Aussicht

9,8

Ruhige Unterkunft mit einer schönen Aussicht

UbytováníRuhige Unterkunft mit einer schönen Aussicht. Ruhige Unterkunft mit einer schönen Aussicht se nachází ve Znojmě, 23 km od zámku Vranov nad Dyjí, 49 km od židovské čtvrti Třebíč a 34 km od hradu Bítov. Ubytování Ruhige Unterkunft mit einer schönen Aussicht se nachází ve městě Znojmo (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmán Leona

9,8

Apartmán Leona

Ubytování (Apartmán) Apartmán Leona. Apartmán Leona se nachází ve Znojmě a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmán Leona se nachází ve městě Znojmo (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion U Hrádku

9,8

Penzion U Hrádku

Ubytování (Penzion) Penzion U Hrádku. Penzion U Hrádku se nachází na klidném místě v obci Lukov ležící na pomezí národního parku Podyjí a nabízí moderní pokoje, bezplatné Wi-Fi, restauraci s... Ubytování Penzion U Hrádku se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion U Hrádku má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Penzion U Hrádku momentálně evidujeme 30 recenzí.

Apartmán v srdci Znojma „Jako doma“

9,8

Apartmán v srdci Znojma „Jako doma“

UbytováníApartmán v srdci Znojma „Jako doma“. Apartmán v srdci Znojma „Jako doma“ se nachází ve Znojmě, 48 km od baziliky sv. Ubytování Apartmán v srdci Znojma „Jako doma“ se nachází ve městě Znojmo (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmány Marienhof

9,8

Apartmány Marienhof

Ubytování (Aparthotel) Apartmány Marienhof. Apartmány Marienhof se nachází ve Znojmě v Jihomoravském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmány Marienhof se nachází ve městě Znojmo (Česko - Jihomoravský kraj).

Nad Vinnym Sklipkem

9,8

Nad Vinnym Sklipkem

Ubytování (Apartmán) Nad Vinnym Sklipkem. Apartmán Nad Vinným sklípkem se nachází ve Znojmě. Nabízí zázemí pro grilování, terasu, sezónní venkovní bazén a zahradu. Ubytování Nad Vinnym Sklipkem se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Nad Vinnym Sklipkem má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Nad Vinnym Sklipkem momentálně evidujeme 50 recenzí.

Šťastný medvěd

9,7

Šťastný medvěd

Ubytování (Penzion) Šťastný medvěd. Šťastný medvěd se nachází ve Znojmě a nabízí rodinné pokoje/studia. Pokoje mají vlastní koupelnu i bezplatné Wi-Fi. Ubytování Šťastný medvěd se nachází ve městě Znojmo (Česko - Jihomoravský kraj).

Starý kopec

9,7

Starý kopec

Ubytování (Penzion) Starý kopec. Starý kopec se nachází ve Znojmě. Nabízí bar, zahradu a terasu. Některé ubytovací jednotky mají balkon s výhledem do zahrady. Ubytování Starý kopec se nachází ve městě Znojmo (Česko - Jihomoravský kraj).

Kellerův mlýn - Apartmán s vlastní garáží, Znojmo centrum

9,7

Kellerův mlýn - Apartmán s vlastní garáží, Znojmo centrum

Ubytování (Apartmán) Kellerův mlýn - Apartmán s vlastní garáží, Znojmo centrum. Apartmán Kellerův mlýn, Znojmo centrum se nachází ve Znojmě v Jihomoravském kraji a nabízí terasu. Na místě je k dispozici neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Kellerův mlýn - Apartmán s vlastní garáží, Znojmo centrum se nachází ve městě Znojmo (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmany Znojmo

9,7

Apartmany Znojmo

Ubytování (Apartmán) Apartmany Znojmo. Apartmány Znojmo se nacházejí ve Znojmě. Retz je odsud 14 km. Tento apartmán zahrnuje 1 ložnici, obývací pokoj a plně vybavený kuchyňský kout. Ubytování Apartmany Znojmo se nachází ve městě Znojmo (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartman Jarosova

9,7

Apartman Jarosova

Ubytování (Apartmán) Apartman Jarosova. Apartmán Jarošova ve Znojmě nabízí bezplatná jízdní kola. K dispozici je také neplacené Wi-Fi a bar. Apartmán s výhledem na město má koupelnu s vanou. Ubytování Apartman Jarosova se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartman Jarosova má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartman Jarosova momentálně evidujeme 47 recenzí.

Pension Archa

9,7

Pension Archa

Ubytování (Penzion) Pension Archa. Penzion Archa se nachází v budově ze 16. století stojící v historickém centru Znojma, 1 km od národního parku Podyjí, a nabízí ubytování s možností... Ubytování Pension Archa se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Pension Archa má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Pension Archa momentálně evidujeme 91 recenzí.

Apartmán Vyhlídka

9,7

Apartmán Vyhlídka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Vyhlídka. Apartmán Vyhlídka se nachází ve Znojmě. Je zde plně vybavená kuchyň. Apartmán stojí 43 km od Mikulova. Na letiště Brno–Tuřany je to 58 km. Ubytování Apartmán Vyhlídka se nachází ve městě Znojmo (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartman Aper

9,7

Apartman Aper

UbytováníApartman Aper. Apartmán Aper se nachází ve Znojmě, 22 km od zámku Vranov nad Dyjí a 48 km od židovské čtvrti Třebíč, a nabízí výhled do klidné ulice. Ubytování Apartman Aper se nachází ve městě Znojmo (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmán U Březinů

9,7

Apartmán U Březinů

UbytováníApartmán U Březinů. Apartmán U Březinů se nachází ve Znojmě, 30 km od zámku Vranov nad Dyjí a 31 km od muzea Krahuletz, a nabízí výhled do vnitřního dvora. Ubytování Apartmán U Březinů se nachází ve městě Znojmo (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartment Aloha

9,7

Apartment Aloha

Ubytování (Apartmán) Apartment Aloha. Apartment Aloha se nachází ve Znojmě, 37 km od rakouského města Laa an der Thaya. Nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Aloha se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartment Aloha má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment Aloha momentálně evidujeme 30 recenzí.

Ubytování Vinohrady 73

9,7

Ubytování Vinohrady 73

Ubytování (Privát) Ubytování Vinohrady 73. Ubytování Vinohrady 73 se nachází ve Znojmě. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Toto ubytování v soukromí zahrnuje kuchyňský kout, posezení a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Ubytování Vinohrady 73 se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Ubytování Vinohrady 73 má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Ubytování Vinohrady 73 momentálně evidujeme 91 recenzí.

Vinařský Penzion

9,7

Vinařský Penzion

Ubytování (Apartmán) Vinařský Penzion. Vinařský Penzion se nachází ve Strachoticích ve vinařské oblasti Znojma. Ubytování Vinařský Penzion se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Vinařský Penzion má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Vinařský Penzion momentálně evidujeme 45 recenzí.

Pension Phoenix

9,7

Pension Phoenix

Ubytování (Penzion) Pension Phoenix. Penzion Phoenix se nachází ve Znojmě. Nabízí zahradu, sluneční terasu, turistické informace a wi-Fi zdarma. Ubytování Pension Phoenix se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Pension Phoenix má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Pension Phoenix momentálně evidujeme 356 recenzí.

Soukromý byt 2+kk s balkónem a parkováním

9,7

Soukromý byt 2+kk s balkónem a parkováním

UbytováníSoukromý byt 2+kk s balkónem a parkováním. Soukromý byt 2+kk s balkónem a terasou se nachází ve Znojmě, 49 km od baziliky sv. Ubytování Soukromý byt 2+kk s balkónem a parkováním se nachází ve městě Znojmo (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion Zlatý vůl

9,6

Penzion Zlatý vůl

Ubytování (Penzion) Penzion Zlatý vůl. Penzion Zlatý vůl se nachází v historickém centru města v budově ze 13. století. Nabízí tradiční pivní bar ve sklepě, kavárnu s terasou a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Zlatý vůl se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Zlatý vůl má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion Zlatý vůl momentálně evidujeme 210 recenzí.

Apartmán Mločí údolí • Podyjí

9,6

Apartmán Mločí údolí • Podyjí

UbytováníApartmán Mločí údolí • Podyjí. Apartmán Mločí údolí • Podyjí se nachází ve Znojmě a nabízí saunu. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Mločí údolí • Podyjí se nachází ve městě Znojmo (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmán Na pětce

9,6

Apartmán Na pětce

UbytováníApartmán Na pětce. Apartmán Na pětce se nachází ve Znojmě, pouhých 49 km od baziliky sv. Ubytování Apartmán Na pětce se nachází ve městě Znojmo (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartments Corso

9,6

Apartments Corso

Ubytování (Apartmán) Apartments Corso. Apartmány Corso se nachází u vstupu do historického centra Znojma, uprostřed mezi parkem a městským náměstím, a nabízí restauraci s pizzerií v přízemí... Ubytování Apartments Corso se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartments Corso má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartments Corso momentálně evidujeme 158 recenzí.

Renesanční dům v historickém centru Znojma

9,6

Renesanční dům v historickém centru Znojma

Ubytování (Prázdninový dům) Renesanční dům v historickém centru Znojma. Renesanční dům v historickém centru Znojma se nachází ve Znojmě. Nabízí zahradu, terasu, Wi-Fi zdarma a společný lounge. Ubytování Renesanční dům v historickém centru Znojma se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Renesanční dům v historickém centru Znojma má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům Renesanční dům v historickém centru Znojma momentálně evidujeme 34 recenzí.

Apartmán Hanka

9,6

Apartmán Hanka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Hanka. Apartmán Hanka se nachází ve Znojmě. Nabízí ubytování s balkonem a plně vybavenou kuchyni. Apartmán má TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartmán Hanka se nachází ve městě Znojmo (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion u Šimečků

9,6

Penzion u Šimečků

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzion u Šimečků. Penzion u Šimečků se nachází v Šatově a poskytuje ubytování v pokojích s kuchyňským koutem a sdílenou koupelnou, bezplatné Wi-Fi, zázemí pro grilování,... Ubytování Penzion u Šimečků se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion u Šimečků má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion – hostinec Penzion u Šimečků momentálně evidujeme 11 recenzí.

Hotel Clemar

9,6

Hotel Clemar

Ubytování (Hotel) Hotel Clemar. Hotel Clemar se nachází v Znojmě. Nabízí terasu, turistické informace a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Hotel Clemar se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Hotel Clemar má celkové hodnocení 9,6. Pro Hotel Hotel Clemar momentálně evidujeme 61 recenzí.

Apartmány Ellie

9,6

Apartmány Ellie

UbytováníApartmány Ellie. Apartmány Ellie se nachází 30 km od zámku Vranov nad Dyjí a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmány Ellie se nachází ve městě Znojmo (Česko - Jihomoravský kraj).

Včelařství pod svatým Floriánem

9,5

Včelařství pod svatým Floriánem

Ubytování (Apartmán) Včelařství pod svatým Floriánem. Včelařství pod svatým Floriánem se nachází ve Znojmě a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a terasu. Apartmány mají plně vybavenou kuchyň. Ubytování Včelařství pod svatým Floriánem se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Včelařství pod svatým Floriánem má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Včelařství pod svatým Floriánem momentálně evidujeme 24 recenzí.

Ubytovani Na Hrazi 91

9,5

Ubytovani Na Hrazi 91

Ubytování (Penzion) Ubytovani Na Hrazi 91. Ubytování Na Hrázi 91 se nachází ve Znojmě. Nabízí zahradu a pokoje s terasou s výhledem do zahrady. Ubytování Ubytovani Na Hrazi 91 se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Ubytovani Na Hrazi 91 má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Ubytovani Na Hrazi 91 momentálně evidujeme 166 recenzí.

Penzion Ve Starém městě

9,5

Penzion Ve Starém městě

Ubytování (Apartmán) Penzion Ve Starém městě. Penzion Ve Starém městě se se nachází ve Znojmě. Nabízí zahradu, terasu, společný salonek, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady a na město. Ubytování Penzion Ve Starém městě se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Ve Starém městě má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Penzion Ve Starém městě momentálně evidujeme 19 recenzí.

Penzion U Císaře Zikmunda

9,5

Penzion U Císaře Zikmunda

Ubytování (Penzion) Penzion U Císaře Zikmunda. Penzion U Císaře Zikmunda stojí na klidném místě v historickém centru Znojma. Ubytování Penzion U Císaře Zikmunda se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion U Císaře Zikmunda má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion U Císaře Zikmunda momentálně evidujeme 184 recenzí.

Apartmán Prokopa Holého

9,5

Apartmán Prokopa Holého

Ubytování (Apartmán) Apartmán Prokopa Holého. Apartmán Prokopa Holého se nachází ve Znojmě, 35 km od města Laa an der Thaya. Výhled z apartmánu směřuje do zahrady. Ubytování Apartmán Prokopa Holého se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartmán Prokopa Holého má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Prokopa Holého momentálně evidujeme 37 recenzí.

Apartmán Antonínská

9,5

Apartmán Antonínská

Ubytování (Apartmán) Apartmán Antonínská. Apartmán Antonínská se nachází ve Znojmě v Jihomoravském kraji a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Apartmán Antonínská se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartmán Antonínská má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Antonínská momentálně evidujeme 26 recenzí.

Apartmán Barborka

9,5

Apartmán Barborka

UbytováníApartmán Barborka. Apartmán Barborka s terasou se nachází ve Znojmě, 34 km od muzea Krahuletz, 35 km od hradu Bítov a 42 km od Amethyst Welt Maissau. Ubytování Apartmán Barborka se nachází ve městě Znojmo (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartment historical city

9,5

Apartment historical city

Ubytování (Privát) Apartment historical city. Apartment Historic City Nachází se v Znojmě v Jihomoravském kraji, 34 km od rakouského města Laa an der Thaya. Ubytování Apartment historical city se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartment historical city má celkové hodnocení 9,5. Pro Privát Apartment historical city momentálně evidujeme 45 recenzí.

Apartmán pod hradem

9,5

Apartmán pod hradem

Ubytování (Apartmán) Apartmán pod hradem. Apartmán pod hradem se nachází ve Znojmě, 1,5 km od středu města a nabízí výhled na znojemský hrad a další památky, Wi-Fi zdarma a možnost vlastního... Ubytování Apartmán pod hradem se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartmán pod hradem má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán pod hradem momentálně evidujeme 64 recenzí.

Apartman For Eternity

9,5

Apartman For Eternity

Ubytování (Apartmán) Apartman For Eternity. Apartman For Eternity se nachází ve Znojmě. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Apartmán má 1 ložnici, kuchyni s lednicí a varnou deskou a 1 koupelnu se sprchou. Ubytování Apartman For Eternity se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartman For Eternity má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartman For Eternity momentálně evidujeme 34 recenzí.

Penzion Pastyřík

9,5

Penzion Pastyřík

Ubytování (Apartmán) Penzion Pastyřík. Penzion Pastyřík se nachází ve Vrbovci. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Pastyřík se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Pastyřík má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Penzion Pastyřík momentálně evidujeme 17 recenzí.

M.F.

9,5

M.F.

UbytováníM.F.. M.F., ubytování s kasinem se nachází ve Znojmě, 31 km od zámku Vranov nad Dyjí, 49 km od zámku MAMUZ Schloss Asparn a 37 km od muzea Krahuletz. Ubytování M.F. se nachází ve městě Znojmo (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion Znojmo

9,4

Penzion Znojmo

Ubytování (Apartmán) Penzion Znojmo. Penzion Znojmo se nachází v Dobšicích, 16 km od Retze. Nabízí terasu, restauraci a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Penzion Znojmo se nachází ve městě Znojmo (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion Kulíšek

9,4

Penzion Kulíšek

Ubytování (Penzion) Penzion Kulíšek. Penzion Kulíšek se nachází v historickém centru Znojma a nabízí pokoje s koupelnou, kavárnu s terasou a letní zahrádku. Ubytování Penzion Kulíšek se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Kulíšek má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Kulíšek momentálně evidujeme 294 recenzí.

Althanský palác

9,4

Althanský palác

Ubytování (Penzion) Althanský palác. Althanský palác se nachází ve Znojmě a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu, terasu a sdílený obývací prostor. Ubytování Althanský palác se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Althanský palác má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Althanský palác momentálně evidujeme 55 recenzí.