Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Znojmo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Znojmo

Penzion Vinařství Konitz

9,9

Penzion Vinařství Konitz

Ubytování (Penzion) Penzion Vinařství Konitz. Penzion Vinařství Konitz se nachází ve Znojmě a nabízí zázemí pro grilování, zahradu a terasu. Ubytování Penzion Vinařství Konitz se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Vinařství Konitz má celkové hodnocení 9,9. Pro Penzion Penzion Vinařství Konitz momentálně evidujeme 117 recenzí.

Penzion U Hrádku

9,8

Penzion U Hrádku

Ubytování (Penzion) Penzion U Hrádku. Penzion U Hrádku se nachází na klidném místě v obci Lukov ležící na pomezí národního parku Podyjí a nabízí moderní pokoje, bezplatné Wi-Fi, restauraci s... Ubytování Penzion U Hrádku se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 458 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Hrádku má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Penzion U Hrádku momentálně evidujeme 30 recenzí.

Nad Vinnym Sklipkem

9,8

Nad Vinnym Sklipkem

Ubytování (Apartmán) Nad Vinnym Sklipkem. Apartmán Nad Vinným sklípkem se nachází ve Znojmě. Nabízí zázemí pro grilování, terasu, sezónní venkovní bazén a zahradu. Ubytování Nad Vinnym Sklipkem se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 135 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Nad Vinnym Sklipkem má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Nad Vinnym Sklipkem momentálně evidujeme 50 recenzí.

Apartman Jarosova

9,7

Apartman Jarosova

Ubytování (Apartmán) Apartman Jarosova. Apartmán Jarošova ve Znojmě nabízí bezplatná jízdní kola. K dispozici je také neplacené Wi-Fi a bar. Apartmán s výhledem na město má koupelnu s vanou. Ubytování Apartman Jarosova se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Jarosova má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartman Jarosova momentálně evidujeme 47 recenzí.

Pension Archa

9,7

Pension Archa

Ubytování (Penzion) Pension Archa. Penzion Archa se nachází v budově ze 16. století stojící v historickém centru Znojma, 1 km od národního parku Podyjí, a nabízí ubytování s možností... Ubytování Pension Archa se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 262 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Archa má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Pension Archa momentálně evidujeme 91 recenzí.

Apartment Aloha

9,7

Apartment Aloha

Ubytování (Apartmán) Apartment Aloha. Apartment Aloha se nachází ve Znojmě, 37 km od rakouského města Laa an der Thaya. Nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Aloha se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Aloha má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment Aloha momentálně evidujeme 30 recenzí.

Ubytování Vinohrady 73

9,7

Ubytování Vinohrady 73

Ubytování (Privát) Ubytování Vinohrady 73. Ubytování Vinohrady 73 se nachází ve Znojmě. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Toto ubytování v soukromí zahrnuje kuchyňský kout, posezení a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Ubytování Vinohrady 73 se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování Vinohrady 73 má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Ubytování Vinohrady 73 momentálně evidujeme 91 recenzí.

Vinařský Penzion

9,7

Vinařský Penzion

Ubytování (Apartmán) Vinařský Penzion. Vinařský Penzion se nachází ve Strachoticích ve vinařské oblasti Znojma. Ubytování Vinařský Penzion se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vinařský Penzion má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Vinařský Penzion momentálně evidujeme 45 recenzí.

Pension Phoenix

9,7

Pension Phoenix

Ubytování (Penzion) Pension Phoenix. Penzion Phoenix se nachází ve Znojmě. Nabízí zahradu, sluneční terasu, turistické informace a wi-Fi zdarma. Ubytování Pension Phoenix se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Phoenix má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Pension Phoenix momentálně evidujeme 356 recenzí.

Penzion Zlatý vůl

9,6

Penzion Zlatý vůl

Ubytování (Penzion) Penzion Zlatý vůl. Penzion Zlatý vůl se nachází v historickém centru města v budově ze 13. století. Nabízí tradiční pivní bar ve sklepě, kavárnu s terasou a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Zlatý vůl se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 953 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Zlatý vůl má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion Zlatý vůl momentálně evidujeme 210 recenzí.

Apartments Corso

9,6

Apartments Corso

Ubytování (Apartmán) Apartments Corso. Apartmány Corso se nachází u vstupu do historického centra Znojma, uprostřed mezi parkem a městským náměstím, a nabízí restauraci s pizzerií v přízemí... Ubytování Apartments Corso se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 054 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments Corso má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartments Corso momentálně evidujeme 158 recenzí.

Renesanční dům v historickém centru Znojma

9,6

Renesanční dům v historickém centru Znojma

Ubytování (Prázdninový dům) Renesanční dům v historickém centru Znojma. Renesanční dům v historickém centru Znojma se nachází ve Znojmě. Nabízí zahradu, terasu, Wi-Fi zdarma a společný lounge. Ubytování Renesanční dům v historickém centru Znojma se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 317 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Renesanční dům v historickém centru Znojma má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům Renesanční dům v historickém centru Znojma momentálně evidujeme 34 recenzí.

Hotel Clemar

9,6

Hotel Clemar

Ubytování (Hotel) Hotel Clemar. Hotel Clemar se nachází v Znojmě. Nabízí terasu, turistické informace a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Hotel Clemar se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 132 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Clemar má celkové hodnocení 9,6. Pro Hotel Hotel Clemar momentálně evidujeme 61 recenzí.

Penzion u Šimečků

9,6

Penzion u Šimečků

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzion u Šimečků. Penzion u Šimečků se nachází v Šatově a poskytuje ubytování v pokojích s kuchyňským koutem a sdílenou koupelnou, bezplatné Wi-Fi, zázemí pro grilování,... Ubytování Penzion u Šimečků se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion u Šimečků má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion – hostinec Penzion u Šimečků momentálně evidujeme 11 recenzí.

Včelařství pod svatým Floriánem

9,5

Včelařství pod svatým Floriánem

Ubytování (Apartmán) Včelařství pod svatým Floriánem. Včelařství pod svatým Floriánem se nachází ve Znojmě a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a terasu. Apartmány mají plně vybavenou kuchyň. Ubytování Včelařství pod svatým Floriánem se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Včelařství pod svatým Floriánem má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Včelařství pod svatým Floriánem momentálně evidujeme 24 recenzí.

Ubytovani Na Hrazi 91

9,5

Ubytovani Na Hrazi 91

Ubytování (Penzion) Ubytovani Na Hrazi 91. Ubytování Na Hrázi 91 se nachází ve Znojmě. Nabízí zahradu a pokoje s terasou s výhledem do zahrady. Ubytování Ubytovani Na Hrazi 91 se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 922 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovani Na Hrazi 91 má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Ubytovani Na Hrazi 91 momentálně evidujeme 166 recenzí.

Apartmán Prokopa Holého

9,5

Apartmán Prokopa Holého

Ubytování (Apartmán) Apartmán Prokopa Holého. Apartmán Prokopa Holého se nachází ve Znojmě, 35 km od města Laa an der Thaya. Výhled z apartmánu směřuje do zahrady. Ubytování Apartmán Prokopa Holého se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Prokopa Holého má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Prokopa Holého momentálně evidujeme 37 recenzí.

Penzion Ve Starém městě

9,5

Penzion Ve Starém městě

Ubytování (Apartmán) Penzion Ve Starém městě. Penzion Ve Starém městě se se nachází ve Znojmě. Nabízí zahradu, terasu, společný salonek, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady a na město. Ubytování Penzion Ve Starém městě se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Ve Starém městě má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Penzion Ve Starém městě momentálně evidujeme 19 recenzí.

Penzion U Císaře Zikmunda

9,5

Penzion U Císaře Zikmunda

Ubytování (Penzion) Penzion U Císaře Zikmunda. Penzion U Císaře Zikmunda stojí na klidném místě v historickém centru Znojma. Ubytování Penzion U Císaře Zikmunda se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Císaře Zikmunda má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion U Císaře Zikmunda momentálně evidujeme 184 recenzí.

Apartmán Antonínská

9,5

Apartmán Antonínská

Ubytování (Apartmán) Apartmán Antonínská. Apartmán Antonínská se nachází ve Znojmě v Jihomoravském kraji a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Apartmán Antonínská se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Antonínská má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Antonínská momentálně evidujeme 26 recenzí.

Apartmán pod hradem

9,5

Apartmán pod hradem

Ubytování (Apartmán) Apartmán pod hradem. Apartmán pod hradem se nachází ve Znojmě, 1,5 km od středu města a nabízí výhled na znojemský hrad a další památky, Wi-Fi zdarma a možnost vlastního... Ubytování Apartmán pod hradem se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán pod hradem má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán pod hradem momentálně evidujeme 64 recenzí.

Apartman For Eternity

9,5

Apartman For Eternity

Ubytování (Apartmán) Apartman For Eternity. Apartman For Eternity se nachází ve Znojmě. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Apartmán má 1 ložnici, kuchyni s lednicí a varnou deskou a 1 koupelnu se sprchou. Ubytování Apartman For Eternity se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman For Eternity má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartman For Eternity momentálně evidujeme 34 recenzí.

Apartment historical city

9,5

Apartment historical city

Ubytování (Privát) Apartment historical city. Apartment Historic City Nachází se v Znojmě v Jihomoravském kraji, 34 km od rakouského města Laa an der Thaya. Ubytování Apartment historical city se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment historical city má celkové hodnocení 9,5. Pro Privát Apartment historical city momentálně evidujeme 45 recenzí.

Penzion Pastyřík

9,5

Penzion Pastyřík

Ubytování (Apartmán) Penzion Pastyřík. Penzion Pastyřík se nachází ve Vrbovci. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Pastyřík se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Pastyřík má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Penzion Pastyřík momentálně evidujeme 17 recenzí.

Penzion Kulíšek

9,4

Penzion Kulíšek

Ubytování (Penzion) Penzion Kulíšek. Penzion Kulíšek se nachází v historickém centru Znojma a nabízí pokoje s koupelnou, kavárnu s terasou a letní zahrádku. Ubytování Penzion Kulíšek se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Kulíšek má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Kulíšek momentálně evidujeme 294 recenzí.

Althanský palác

9,4

Althanský palác

Ubytování (Penzion) Althanský palác. Althanský palác se nachází ve Znojmě a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu, terasu a sdílený obývací prostor. Ubytování Althanský palác se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Althanský palác má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Althanský palác momentálně evidujeme 55 recenzí.

Hotel Katerina

9,4

Hotel Katerina

Ubytování (Hotel) Hotel Katerina. Hotel Kateřina, který v roce 2010 prošel rekonstrukcí, se nachází v centru Znojma, 100 metrů od zámku. Ubytování Hotel Katerina se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 204 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Katerina má celkové hodnocení 9,4. Pro Hotel Hotel Katerina momentálně evidujeme 578 recenzí.

Mobilheim Willerby Summer - Vyrovická přehrada

9,4

Mobilheim Willerby Summer - Vyrovická přehrada

Ubytování (Prázdninový dům) Mobilheim Willerby Summer - Vyrovická přehrada. Prázdninový dům Mobilheim Willerby Summer - Výrovická přehrada se nachází ve Znojmě a nabízí zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi, výhled na jezero a... Ubytování Mobilheim Willerby Summer - Vyrovická přehrada se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Mobilheim Willerby Summer - Vyrovická přehrada má celkové hodnocení 9,4. Pro Prázdninový dům Mobilheim Willerby Summer - Vyrovická přehrada momentálně evidujeme 10 recenzí.

Penzion Austis

9,3

Penzion Austis

Ubytování (Penzion) Penzion Austis. Penzion Austis se nachází ve Znojmě, 700 metrů od vévodské rotundy a 900 metrů od autobusové zastávky. Ubytování Penzion Austis se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 654 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Austis má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Austis momentálně evidujeme 370 recenzí.

Rezidence Černý medvěd

9,3

Rezidence Černý medvěd

Ubytování (Penzion) Rezidence Černý medvěd. Rezidence Černý medvěd se nachází ve Znojmě a má terasu a sdílený lounge. Provozuje přepážku s turistickými informacemi a restauraci. Ubytování Rezidence Černý medvěd se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 519 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rezidence Černý medvěd má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Rezidence Černý medvěd momentálně evidujeme 9 recenzí.

TGM Hotel Residence

9,3

TGM Hotel Residence

Ubytování (Hotel) TGM Hotel Residence. TGM Hotel Residence stojí v historickém centru Znojma. Nabízí apartmá a apartmány ve vinařském regionu, bezplatné Wi-Fi a zahradu. Ubytování TGM Hotel Residence se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 080 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování TGM Hotel Residence má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel TGM Hotel Residence momentálně evidujeme 328 recenzí.

Garden apartments

9,2

Garden apartments

Ubytování (Privát) Garden apartments. Garden Apartments se nachází ve Znojmě, 36 km od města Laa an der Thaya. Nabízí Wi-Fi zdarma a výhled na město i do zahrady. Ubytování Garden apartments se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Garden apartments má celkové hodnocení 9,2. Pro Privát Garden apartments momentálně evidujeme 15 recenzí.

Penzion Sklep Sv. Urbana

9,2

Penzion Sklep Sv. Urbana

Ubytování (Penzion) Penzion Sklep Sv. Urbana. Tříhvězdičkový Penzion Sklep sv. Urbana se nachází ve Znojmě. Nabízí terasu, bar, turistické informace a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Sklep Sv. Urbana se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Sklep Sv. Urbana má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Sklep Sv. Urbana momentálně evidujeme 97 recenzí.

Ubytování GM

9,2

Ubytování GM

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování GM. Prázdninový dům Ubytování GM se nachází ve Znojmě a nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ubytování GM se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování GM má celkové hodnocení 9,2. Pro Prázdninový dům Ubytování GM momentálně evidujeme 13 recenzí.

Pension Grant Lux Znojmo

9,1

Pension Grant Lux Znojmo

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Grant Lux Znojmo. Penzion sídlí v historické vile v centru Znojma, pouhých 5 minut chůze od autobusového a vlakového nádraží. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené parkoviště. Ubytování Pension Grant Lux Znojmo se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 596 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Grant Lux Znojmo má celkové hodnocení 9,1. Pro Bed and breakfast Pension Grant Lux Znojmo momentálně evidujeme 117 recenzí.

Rezidence Zvon

9,1

Rezidence Zvon

Ubytování (Penzion) Rezidence Zvon. Rezidence Zvon se nachází v centru Znojma a nabízí organizované výlety do blízkých vinných sklípků a na vinice. Ubytování Rezidence Zvon se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rezidence Zvon má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Rezidence Zvon momentálně evidujeme 294 recenzí.

Mobilheim Atlas Villa V. - Výrovická přehrada

9,1

Mobilheim Atlas Villa V. - Výrovická přehrada

Ubytování (Prázdninový dům) Mobilheim Atlas Villa V. - Výrovická přehrada. Mobilheim Atlas Villa V. - Výrovická přehrada se nachází ve Znojmě. Nabízí ubytování s terasou, Wi-Fi zdarma a výhledem na přehradu. Ubytování Mobilheim Atlas Villa V. - Výrovická přehrada se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Mobilheim Atlas Villa V. - Výrovická přehrada má celkové hodnocení 9,1. Pro Prázdninový dům Mobilheim Atlas Villa V. - Výrovická přehrada momentálně evidujeme 11 recenzí.

Penzion Sarton

9,1

Penzion Sarton

Ubytování (Apartmán) Penzion Sarton. Penzion Sarton se nachází ve vesničce Lukov a nabízí apartmány s posezením a kuchyní. Wi-Fi je zdarma. Ubytování Penzion Sarton se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Sarton má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Penzion Sarton momentálně evidujeme 18 recenzí.

Vinařské apartmány

9,1

Vinařské apartmány

Ubytování (Apartmán) Vinařské apartmány. Vinařské apartmány se nachází ve Znojmě a nabízí bezplatné Wi-Fi a kuchyň. Ubytování Vinařské apartmány se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 951 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vinařské apartmány má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Vinařské apartmány momentálně evidujeme 71 recenzí.

Penzion Kaplanka

9,1

Penzion Kaplanka

Ubytování (Penzion) Penzion Kaplanka. Penzion Kaplanka se nachází v historickém centru Znojma v zrekonstruované budově z 15. století, 400 metrů od znojemského hradu. Ubytování Penzion Kaplanka se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 720 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Kaplanka má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Kaplanka momentálně evidujeme 620 recenzí.

Ubytování Dyje

9

Ubytování Dyje

Ubytování (Penzion) Ubytování Dyje. Ubytování Dyje se nachází ve Znojmě a nabízí neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ubytování Dyje se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 811 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování Dyje má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Ubytování Dyje momentálně evidujeme 73 recenzí.

Penzion Alma

9

Penzion Alma

Ubytování (Penzion) Penzion Alma. Penzion Alma se nachází ve Znojmě a nabízí zahradu, terasu a zázemí pro grilování. Hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Alma se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Alma má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Alma momentálně evidujeme 11 recenzí.

Penzion Solnice

9

Penzion Solnice

Ubytování (Penzion) Penzion Solnice. Penzion Solnice se nachází v historickém centru Znojma a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Solnice se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Solnice má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Solnice momentálně evidujeme 521 recenzí.

Pension Thaya

9

Pension Thaya

Ubytování (Penzion) Pension Thaya. Pension Thaya se nachází ve Znojmě a nabízí zahradu, terasu a zázemí pro grilování. Poskytuje pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou a koupelnou. Ubytování Pension Thaya se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Thaya má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Pension Thaya momentálně evidujeme 124 recenzí.

Penzion u parku

8,9

Penzion u parku

Ubytování (Penzion) Penzion u parku. Penzion u parku se nachází na poklidném místě, 500 metrů od historického centra Znojma, a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi i sdílený kuchyňský kout. Ubytování Penzion u parku se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion u parku má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion u parku momentálně evidujeme 161 recenzí.

PREMIUM Wellness & Wine Hotel Znojmo

8,9

PREMIUM Wellness & Wine Hotel Znojmo

Ubytování (Hotel) PREMIUM Wellness & Wine Hotel Znojmo. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází ve Znojmě a nabízí wellness centrum, vinárnu a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování PREMIUM Wellness & Wine Hotel Znojmo se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování PREMIUM Wellness & Wine Hotel Znojmo má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel PREMIUM Wellness & Wine Hotel Znojmo momentálně evidujeme 2872 recenzí.

Hotel Lahofer

8,9

Hotel Lahofer

Ubytování (Hotel) Hotel Lahofer. Hotel Lahofer, který sídlí ve zrekonstruovaném domě ze 14. století, se nachází v bývalém znojemském židovském ghettu. Ubytování Hotel Lahofer se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 937 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Lahofer má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel Lahofer momentálně evidujeme 105 recenzí.

Apartmán Šaldorf

8,9

Apartmán Šaldorf

Ubytování (Prázdninový dům) Apartmán Šaldorf. Apartmán Šaldorf se nachází ve Znojmě a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu s grilem a soukromý bazén. Ubytování Apartmán Šaldorf se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 238 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Šaldorf má celkové hodnocení 8,9. Pro Prázdninový dům Apartmán Šaldorf momentálně evidujeme 8 recenzí.

Penzion Harvart

8,9

Penzion Harvart

Ubytování (Penzion) Penzion Harvart. Penzion Harvart se nachází ve Znojmě. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Některé pokoje mají kuchyňský kout s lednicí. Ubytování Penzion Harvart se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Harvart má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Harvart momentálně evidujeme 25 recenzí.

Hotel Savannah

8,9

Hotel Savannah

Ubytování (Hotel) Hotel Savannah. Hotel Savannah se nachází u rakousko-české hranice, mezi Vídní a Znojmem. Ubytování Hotel Savannah se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 483 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Savannah má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel Savannah momentálně evidujeme 1300 recenzí.

Penzion Viktoria

8,8

Penzion Viktoria

Ubytování (Penzion) Penzion Viktoria. Penzion Viktoria se nachází hned vedle kryté sportovní arény Hostan, 10 minut chůze od historického centra Znojma a zimního stadionu. Ubytování Penzion Viktoria se nachází ve městě Znojmo (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 759 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Viktoria má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion Viktoria momentálně evidujeme 201 recenzí.