Hledat

Ubytování

Ubytování město Lednice

Ve městě Lednice (Česká republika) máme celkem 57 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lednice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lednice

Ubytování Jana Butler

9,8

Ubytování Jana Butler

Ubytování (Privát) Ubytování Jana Butler. Privát - Ubytování Jana Butler se nachází v Lednici, 600 metrů od místního zámku. Lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Ubytování Jana Butler se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Ubytování Jana Butler má celkové hodnocení 9,8. Pro Privát Ubytování Jana Butler momentálně evidujeme 18 recenzí.

Solandria Lednice

9,8

Solandria Lednice

Ubytování (Prázdninový dům) Solandria Lednice. Solandria Lednice se nachází v Lednici v Jihomoravském kraji a nabízí terasu, patio a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Solandria Lednice se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Solandria Lednice má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům Solandria Lednice momentálně evidujeme 54 recenzí.

Sylván

9,8

Sylván

Ubytování (Penzion) Sylván. Sylván se nachází v Lednici, 700 metrů od zámku Lednice, 2,1 km od místního minaretu a 2,7 km od Janova hradu. Nabízí bar a zahradu. Ubytování Sylván se nachází ve městě Lednice (Česko - Jihomoravský kraj).

Lichtenštejnské domky

9,8

Lichtenštejnské domky

Ubytování (Apartmán) Lichtenštejnské domky. Lichtenštejnské domky se nachází v Lednici a představují skvělé řešení pro dovolenou v České republice. Apartmán leží 20 metrů od Lednického zámku. Ubytování Lichtenštejnské domky se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Lichtenštejnské domky má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Lichtenštejnské domky momentálně evidujeme 92 recenzí.

Apartmán Miror-Jiné ubytování Lednice

9,8

Apartmán Miror-Jiné ubytování Lednice

UbytováníApartmán Miror-Jiné ubytování Lednice. Apartmán Miror-Jiné ubytování Lednice se nachází v Lednici, jen 1,1 km od zámku Lednice. Ubytování Apartmán Miror-Jiné ubytování Lednice se nachází ve městě Lednice (Česko - Jihomoravský kraj).

Lednice apartment

9,7

Lednice apartment

Ubytování (Apartmán) Lednice apartment. Apartmán Lednice se nachází v Lednici u zámku Lednice a nabízí balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Lednice apartment se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Lednice apartment má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Lednice apartment momentálně evidujeme 17 recenzí.

Apartmány Vilma

9,7

Apartmány Vilma

Ubytování (Apartmán) Apartmány Vilma. Apartmány Vilma se nacházejí v Lednici, 800 metrů od zámku Lednice a 2,3 km od zámku Jan. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Apartmány Vilma se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartmány Vilma má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány Vilma momentálně evidujeme 68 recenzí.

Ubytování u Muzea hraček

9,7

Ubytování u Muzea hraček

Ubytování (Apartmán) Ubytování u Muzea hraček. Apartmány Ubytování u Muzea hraček se nachází v Lednici, 300 metrů od tamního zámku a 1,7 km od Minaretu, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Ubytování u Muzea hraček se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Ubytování u Muzea hraček má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Ubytování u Muzea hraček momentálně evidujeme 84 recenzí.

Elements Lednice

9,7

Elements Lednice

Ubytování (Apartmány) Elements Lednice. Elements Lednice nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm v Lednici, 1,3 km od zámku Lednice. Ubytování Elements Lednice se nachází ve městě Lednice (Česko - Jihomoravský kraj).

Vila Veronika

9,7

Vila Veronika

Ubytování (Vila) Vila Veronika. Vila Veronika se nachází v Lednici, 800 metrů od zámku Lednice, 2,9 km od minaretu a 6 km od Janova hradu. Na místě je k dispozici zázemí pro grilování. Ubytování Vila Veronika se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Vila Veronika má celkové hodnocení 9,7. Pro Vila Vila Veronika momentálně evidujeme 30 recenzí.

Apartmány Kord

9,7

Apartmány Kord

Ubytování (Apartmán) Apartmány Kord. Apartmány Kord se nachází v Lednici, 1,2 km od zámku a 3,5 km od Minaretu. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartmány Kord se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartmány Kord má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány Kord momentálně evidujeme 23 recenzí.

Ubytování Ledňáček

9,6

Ubytování Ledňáček

Ubytování (Hostel) Ubytování Ledňáček. Ubytování Ledňáček, které v roce 2016 prošlo rekonstrukcí, se nachází v Lednici. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Ubytování Ledňáček se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Ubytování Ledňáček má celkové hodnocení 9,6. Pro Hostel Ubytování Ledňáček momentálně evidujeme 254 recenzí.

Apartmány Uprostřed zeleně

9,6

Apartmány Uprostřed zeleně

UbytováníApartmány Uprostřed zeleně. Apartmány Uprostřed zeleně se nachází v Lednici, 8,6 km od zámku Valtice, 2,9 km od minaretu a 5,7 km od Janova hradu, a nabízí zahradu. Ubytování Apartmány Uprostřed zeleně se nachází ve městě Lednice (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmány na kolonádě

9,6

Apartmány na kolonádě

Ubytování (Apartmán) Apartmány na kolonádě. Apartmány na kolonádě se nachází v Lednici, necelý 1 km od lednického zámku a 3 km od minaretu, a nabízí zahradu s venkovním bazénem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány na kolonádě se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartmány na kolonádě má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmány na kolonádě momentálně evidujeme 122 recenzí.

Penzion Jarka

9,6

Penzion Jarka

Ubytování (Apartmán) Penzion Jarka. Penzion Jarka se nachází 10 minut chůze od centra Lednice a lednického zámku. Ubytování Penzion Jarka se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Jarka má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Penzion Jarka momentálně evidujeme 55 recenzí.

Bílé domky

9,6

Bílé domky

Ubytování (Apartmány) Bílé domky. Bílé domky se nacházejí v Lednici v Jihomoravském kraji, 1,3 km od zámku Lednice. Ubytování Bílé domky se nachází ve městě Lednice (Česko - Jihomoravský kraj).

Vila Lednice

9,5

Vila Lednice

Ubytování (Privát) Vila Lednice. Privát Vila Lednice se nachází v Lednici, 400 metrů od Zámku Lednice a 2,2 km od historické rozhledny Minaret. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vila Lednice se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Vila Lednice má celkové hodnocení 9,5. Pro Privát Vila Lednice momentálně evidujeme 261 recenzí.

Apartmany u Polanských Lednice

9,5

Apartmany u Polanských Lednice

Ubytování (Apartmány) Apartmany u Polanských Lednice. Apartmány u Polanských Lednice se nacházejí v Lednici, 200 metrů od zámku Lednice. Nabízejí ubytování s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartmany u Polanských Lednice se nachází ve městě Lednice (Česko - Jihomoravský kraj).

Ubytování V zátiší

9,5

Ubytování V zátiší

Ubytování (Penzion) Ubytování V zátiší. Nekuřácké ubytování V zátiší se nachází v Lednici, 1,3 km od zámku, 3,1 km od minaretu a 6 km od Janova hradu, a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi ve všech... Ubytování Ubytování V zátiší se nachází ve městě Lednice (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmánový dům na kolonádě

9,5

Apartmánový dům na kolonádě

Ubytování (Aparthotel) Apartmánový dům na kolonádě. Apartmánový dům na kolonádě se nachází v Lednici, 600 metrů od zámku Lednice, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmánový dům na kolonádě se nachází ve městě Lednice (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion Pohoda

9,5

Penzion Pohoda

Ubytování (Apartmán) Penzion Pohoda. Penzion Pohoda se nachází v Lednici, 500 metrů od zámku Lednice a 1,9 km minaretu, a nabízí ubytování se zdarma dostupným Wi-Fi a kuchyní. Ubytování Penzion Pohoda se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Pohoda má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Penzion Pohoda momentálně evidujeme 131 recenzí.

Pension Černý jezdec

9,5

Pension Černý jezdec

Ubytování (Apartmán) Pension Černý jezdec. Apartmány Černý jezdec je penzion s apartmány v rustikálním stylu a vinným sklípkem. Ubytování Pension Černý jezdec se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Pension Černý jezdec má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Pension Černý jezdec momentálně evidujeme 87 recenzí.

Apartmány Marco Polo

9,5

Apartmány Marco Polo

Ubytování (Apartmán) Apartmány Marco Polo. Apartmány Marco Polo se nacházejí v Lednici, 1 km od zámku Lednice a 3,2 km od Minaretu, a nabízejí Wi-Fi zdarma, klimatizaci, sezónní venkovní bazén a... Ubytování Apartmány Marco Polo se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartmány Marco Polo má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmány Marco Polo momentálně evidujeme 32 recenzí.

Astoria Lednice

9,5

Astoria Lednice

UbytováníAstoria Lednice. Astoria Lednice se nachází v Lednici, 1 km od zámku Lednice a 8,3 km od zámku Valtice. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Astoria Lednice se nachází ve městě Lednice (Česko - Jihomoravský kraj).

Ubytování Lednice 2

9,5

Ubytování Lednice 2

Ubytování (Apartmán) Ubytování Lednice 2. Ubytování Lednice 2 se nachází v Lednici, necelý 1 km od zdejšího zámku a 2,7 km od minaretu, a hosté se sem mohou těšit na zahradu se zázemím pro... Ubytování Ubytování Lednice 2 se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Ubytování Lednice 2 má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Ubytování Lednice 2 momentálně evidujeme 18 recenzí.

Ubytování U Janča

9,4

Ubytování U Janča

Ubytování (Penzion) Ubytování U Janča. Ubytování U Janča se nachází v Lednici, 300 metrů od zámku Lednice, 2 km od minaretu a 5 km od Janova hradu. Ubytování Ubytování U Janča se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Ubytování U Janča má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Ubytování U Janča momentálně evidujeme 228 recenzí.

Apartmán NIKI Apollon Resort Lednice

9,4

Apartmán NIKI Apollon Resort Lednice

Ubytování (Apartmán) Apartmán NIKI Apollon Resort Lednice. Apartmán NIKI Apollon Resort Lednice se nachází v Lednici, 1,3 km od Státního zámku Lednice a 3,4 km od Minaretu. Budova byla postavena v roce 2017. Ubytování Apartmán NIKI Apollon Resort Lednice se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartmán NIKI Apollon Resort Lednice má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán NIKI Apollon Resort Lednice momentálně evidujeme 17 recenzí.

Apartmány Rose

9,3

Apartmány Rose

Ubytování (Apartmán) Apartmány Rose. Apartmány Rose se nachází v Lednici v Jihomoravském kraji a nabízí sezónní venkovní bazén a výhled do zahrady. Zámek Lednice je odtud 900 metrů. Ubytování Apartmány Rose se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartmány Rose má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmány Rose momentálně evidujeme 169 recenzí.

Dům v Lednici

9,3

Dům v Lednici

Ubytování (Prázdninový dům) Dům v Lednici. Dům v Lednici se nachází v Lednici, 1,2 km od zámku Lednice a 3 km od minaretu, a nabízí zahradu, terasu a zázemí pro grilování. Ubytování Dům v Lednici se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Dům v Lednici má celkové hodnocení 9,3. Pro Prázdninový dům Dům v Lednici momentálně evidujeme 6 recenzí.

Penzion U Bohuša

9,3

Penzion U Bohuša

Ubytování (Penzion) Penzion U Bohuša. Penzion U Bohuša se nachází 50 metrů od zámku Lednice a představuje ideální volbu pro pobyt jihomoravské obci Lednice. Ubytování Penzion U Bohuša se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion U Bohuša má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion U Bohuša momentálně evidujeme 168 recenzí.

Apartmány U Jakuba

9,3

Apartmány U Jakuba

Ubytování (Apartmán) Apartmány U Jakuba. Apartmány U Jakuba se nachází v Lednici, 1,3 km od zámku Lednice a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány U Jakuba se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartmány U Jakuba má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmány U Jakuba momentálně evidujeme 30 recenzí.

Hotelové Apartmá Černý Jezdec

9,3

Hotelové Apartmá Černý Jezdec

Ubytování (Penzion) Hotelové Apartmá Černý Jezdec. Hotelový depandance apartmánů Černý Jezdec se nachází v kulturní krajině Lednicko-valtického areálu, vedle lednického zámku s parkem, a svým hostům nabízí... Ubytování Hotelové Apartmá Černý Jezdec se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Hotelové Apartmá Černý Jezdec má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Hotelové Apartmá Černý Jezdec momentálně evidujeme 42 recenzí.

Apartmány Na Zahradách

9,3

Apartmány Na Zahradách

UbytováníApartmány Na Zahradách. Apartmány Na Zahradách se nacházejí v Lednici v Jihomoravském kraji, nedaleko zámku Lednice, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé... Ubytování Apartmány Na Zahradách se nachází ve městě Lednice (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmán A2 Lednice

9,2

Apartmán A2 Lednice

Ubytování (Apartmán) Apartmán A2 Lednice. Apartmán A2 Lednice se nachází v Lednici, naproti lednickému wellness centru a 1 km od zdejšího zámku. Městská kolonáda je 500 metrů odsud. Ubytování Apartmán A2 Lednice se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartmán A2 Lednice má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmán A2 Lednice momentálně evidujeme 57 recenzí.

Penzion Harmonie

9,2

Penzion Harmonie

Ubytování (Penzion) Penzion Harmonie. Penzion Harmonie se nachází v Lednici, 500 metrů od místního zámku a přilehlého parku, a nabízí restauraci s terasou, dětské hřiště i stolní tenis. Ubytování Penzion Harmonie se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Harmonie má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Harmonie momentálně evidujeme 223 recenzí.

Penzion Večerka

9,2

Penzion Večerka

Ubytování (Penzion) Penzion Večerka. Penzion Večerka se nachází v Lednici, necelý 1 km od zámku Lednice, 3 km od minaretu a 6 km od Janova hradu, a nabízí neplacené soukromé parkoviště a... Ubytování Penzion Večerka se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Večerka má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Večerka momentálně evidujeme 49 recenzí.

Resort Eisgrub

9,2

Resort Eisgrub

Ubytování (Aparthotel) Resort Eisgrub. Resort Eisgrub se nachází v Lednici, 200 metrů od zámku Lednice, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Resort Eisgrub se nachází ve městě Lednice (Česko - Jihomoravský kraj).

Hotel Princess

9,2

Hotel Princess

Ubytování (Hotel) Hotel Princess. Hotel Princess leží pouze 110 metrů od známého areálu Lednice, který je na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Ubytování Hotel Princess se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Hotel Princess má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Hotel Princess momentálně evidujeme 464 recenzí.

Ubytování u Maminky

9,2

Ubytování u Maminky

Ubytování (Venkovský dům) Ubytování u Maminky. Ubytování U Maminky se nachází v Lednici, 600 metrů od zámku Lednice a 1,9 km od minaretu, a nabízí Wi-Fi zdarma, zahradní gril a bezplatné hotelové... Ubytování Ubytování u Maminky se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Ubytování u Maminky má celkové hodnocení 9,2. Pro Venkovský dům Ubytování u Maminky momentálně evidujeme 100 recenzí.

Koleje Zamecek

9,1

Koleje Zamecek

Ubytování (Penzion) Koleje Zamecek. Koleje Zámeček se nacházejí 1 km od Lednicko-valtického areálu, který je pod ochranou organizace UNESCO, a nabízí ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi... Ubytování Koleje Zamecek se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Koleje Zamecek má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Koleje Zamecek momentálně evidujeme 78 recenzí.

Lednický apartmán

9,1

Lednický apartmán

UbytováníLednický apartmán. Lednický apartmán se nachází v Lednici, 1,1 km od zámku Lednice, 7,8 km od zámku Valtice a 6,4 km od minaretu. Ubytování Lednický apartmán se nachází ve městě Lednice (Česko - Jihomoravský kraj).

Knížecí dům - ubytování v Lednici

9,1

Knížecí dům - ubytování v Lednici

Ubytování (Privát) Knížecí dům - ubytování v Lednici. Knížecí dům - ubytování v Lednici se nachází v Lednici. Nabízí bezplatné Wi-Fi, bar, společný lounge a zahradu. Ubytování Knížecí dům - ubytování v Lednici se nachází ve městě Lednice (Česko - Jihomoravský kraj).

Hotel Mario

9,1

Hotel Mario

Ubytování (Hotel) Hotel Mario. Hotel Mario sídlí v historické budově v Lednici, vedle náměstí u vchodu do zámecké zahrady a jen 100 metrů od zámku Lednice. Ubytování Hotel Mario se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Hotel Mario má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Hotel Mario momentálně evidujeme 628 recenzí.

Apartmány Apollon Resort Lednice

9,1

Apartmány Apollon Resort Lednice

Ubytování (Apartmán) Apartmány Apollon Resort Lednice. Apartmány Apollon Resort Lednice se nachází v Lednici, 1,2 km od zámku Lednice a 3,4 km od Minaretu, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmány Apollon Resort Lednice se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartmány Apollon Resort Lednice má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartmány Apollon Resort Lednice momentálně evidujeme 36 recenzí.

Ubytování Lednice

9,1

Ubytování Lednice

Ubytování (Apartmán) Ubytování Lednice. Ubytování Lednice se nachází v Lednici, méně než 1 km od lednického zámku a 2,7 km od minaretu, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, posezením a TV. Ubytování Ubytování Lednice se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Ubytování Lednice má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Ubytování Lednice momentálně evidujeme 68 recenzí.

Apartmány Vila C Lednice

9,1

Apartmány Vila C Lednice

Ubytování (Apartmán) Apartmány Vila C Lednice. Apartmány Vila C Lednice se nachází v obci Lednice, jen 1,4 km od tamního zámku. Nabízí dobře vybavené ubytování se zdarma dostupným Wi-Fi. Ubytování Apartmány Vila C Lednice se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartmány Vila C Lednice má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartmány Vila C Lednice momentálně evidujeme 150 recenzí.

Penzion Hanka

9

Penzion Hanka

Ubytování (Penzion) Penzion Hanka. Penzion Hanka se nachází v Lednici, 1 km od tamního zámku, a nabízí venkovní bazén i bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Penzion Hanka se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Hanka má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Hanka momentálně evidujeme 104 recenzí.

Penzion Lednice

9

Penzion Lednice

Ubytování (Penzion) Penzion Lednice. Penzion Lednice se nachází v Lednici, 700 metrů od zámku Lednice a 2,4 km od minaretu, a nabízí ubytování se zahradou a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Penzion Lednice se nachází ve městě Lednice (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion Včelařský Dvůr

9

Penzion Včelařský Dvůr

Ubytování (Penzion) Penzion Včelařský Dvůr. Penzion Včelařský Dvůr se nachází v samém srdci Lednicko-valtického areálu, pouhých 700 metrů od zámku Lednice, a nabízí pokoje s vlastní koupelnou a... Ubytování Penzion Včelařský Dvůr se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Včelařský Dvůr má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Včelařský Dvůr momentálně evidujeme 245 recenzí.

Apartmán Lednice

9

Apartmán Lednice

Ubytování (Apartmán) Apartmán Lednice. Apartmán Lednice leží jen 200 metrů od Lednického zámku a jeho zahrad a nabízí pokoje s posezením a satelitní TV. Ubytování Apartmán Lednice se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartmán Lednice má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartmán Lednice momentálně evidujeme 142 recenzí.

Apartment B4 Nepraš

9

Apartment B4 Nepraš

Ubytování (Apartmán) Apartment B4 Nepraš. Apartmán B4 Nepraš se zahradou se nachází v budově z roku 2016 v Lednici, 1,4 km od Lednického zámku, 3,5 km od Minaretu a 6 km od hradu Jan. Ubytování Apartment B4 Nepraš se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartment B4 Nepraš má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartment B4 Nepraš momentálně evidujeme 40 recenzí.

Ubytování ve městě Lednice

Město Lednice se nachází na území země Česká republika. Momentálně pro vás evidujeme celkem 57 hotelů a ubytování ve městě Lednice.