Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Břeclav

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Břeclav

Apartmán Pohoda

9,8

Apartmán Pohoda

UbytováníApartmán Pohoda. Apartmán Pohoda se nachází v Břeclavi, 9,1 km od zámku Valtice, 10 km od minaretu a 11 km od kolonády na Reistně. Ubytování Apartmán Pohoda se nachází ve městě Břeclav (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmán u Lidušky

9,7

Apartmán u Lidušky

UbytováníApartmán u Lidušky. Apartmán u Lidušky se nachází v Břeclavi a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. Ubytování Apartmán u Lidušky se nachází ve městě Břeclav (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmány Andrea

9,7

Apartmány Andrea

Ubytování (Apartmán) Apartmány Andrea. Apartmány Andrea se nacházejí v Břeclavi a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, posezení i TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartmány Andrea se nachází ve městě Břeclav (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartmány Andrea má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány Andrea momentálně evidujeme 36 recenzí.

rodinný dům

9,7

rodinný dům

Ubytování (Prázdninový dům) rodinný dům. Rodinný dům se nachází v Břeclavi. Nabízí Wi-Fi zdarma, výhled na bazén, zahradu a zázemí pro grilování. Ubytování rodinný dům se nachází ve městě Břeclav (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování rodinný dům má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům rodinný dům momentálně evidujeme 8 recenzí.

VILA ARCA - tenis, bazén, nově i jen na víkend

9,6

VILA ARCA - tenis, bazén, nově i jen na víkend

UbytováníVILA ARCA - tenis, bazén, nově i jen na víkend. VILA ARCA - tenis, bazén, víkend, od 950Kč se nachází v Břeclavi, pouhých 10 km od zámku Lednice, a nabízí sdílený lounge, terasu a sdílenou kuchyň. Ubytování VILA ARCA - tenis, bazén, nově i jen na víkend se nachází ve městě Břeclav (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmán Lednická

9,5

Apartmán Lednická

Ubytování (Apartmán) Apartmán Lednická. Apartmán Lednická se nachází v Břeclavi. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán Lednická se nachází ve městě Břeclav (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartmán Lednická má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Lednická momentálně evidujeme 27 recenzí.

Apartmány na Zahradní

9,5

Apartmány na Zahradní

Ubytování (Apartmán) Apartmány na Zahradní. Apartmány Na Zahradní se nachází v Břeclavi v Jihomoravském kraji. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmány na Zahradní se nachází ve městě Břeclav (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartmány na Zahradní má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmány na Zahradní momentálně evidujeme 31 recenzí.

Apartment Halady

9,5

Apartment Halady

Ubytování (Apartmán) Apartment Halady. Apartmán Halady se nachází v klidné části Břeclavi, 150 metrů od břehu řeky Dyje. U domu je venkovní bazén a zahrada s terasou a grilem. Ubytování Apartment Halady se nachází ve městě Břeclav (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartment Halady má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartment Halady momentálně evidujeme 90 recenzí.

Apartmán MH

9,4

Apartmán MH

Ubytování (Apartmán) Apartmán MH. Apartmán MH se nachází v Břeclavi, pouhých 8 km od Lednice. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a soukromým parkovištěm. Apartmán má vlastní koupelnu. Ubytování Apartmán MH se nachází ve městě Břeclav (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion u Machů

9,4

Penzion u Machů

Ubytování (Penzion) Penzion u Machů. Penzion u Machů nabízí badmintonovou halu, Wi-Fi zdarma, volný vstup do sauny, letní terasu a na požádání také masáže. Ubytování Penzion u Machů se nachází ve městě Břeclav (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion u Machů má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion u Machů momentálně evidujeme 214 recenzí.

PAVLA-ubytování v Poštorné

9,4

PAVLA-ubytování v Poštorné

UbytováníPAVLA-ubytování v Poštorné. PAVLA-ubytování v Poštorné se nachází v Břeclavi, 7,8 km od zámku Lednice, 9,3 km od zámku Valtice a 10 km od Minaretu. Nabízí zahradu a terasu. Ubytování PAVLA-ubytování v Poštorné se nachází ve městě Břeclav (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion Romance

9,4

Penzion Romance

Ubytování (Penzion) Penzion Romance. Penzion Romance se nachází v klidné vilové čtvrti Břeclavi, 2 km od dálnice D2. Ubytování Penzion Romance se nachází ve městě Břeclav (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Romance má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Romance momentálně evidujeme 108 recenzí.

Vinný sklípek u Dědy

9,4

Vinný sklípek u Dědy

Ubytování (Privát) Vinný sklípek u Dědy. Vinný sklípek u Dědy se nachází 8 km od Břeclavi, v obci Hrušky a je obklopen vinicemi. Ubytování Vinný sklípek u Dědy se nachází ve městě Břeclav (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Vinný sklípek u Dědy má celkové hodnocení 9,4. Pro Privát Vinný sklípek u Dědy momentálně evidujeme 69 recenzí.

penzion U Hájků

9

penzion U Hájků

Ubytování (Penzion) penzion U Hájků. Penzion U Hájků se nachází v Křepicích a nabízí tenisový kurt. Penzion má také zahradu a terasu. Ubytování penzion U Hájků se nachází ve městě Břeclav (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování penzion U Hájků má celkové hodnocení 9. Pro Penzion penzion U Hájků momentálně evidujeme 29 recenzí.

Apartmán U Mikeša

9

Apartmán U Mikeša

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Mikeša. Apartmán U Mikeša se nachází v Břeclavi v Jihomoravském kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán U Mikeša se nachází ve městě Břeclav (Česko - Jihomoravský kraj).

Hotel Celnice

9

Hotel Celnice

Ubytování (Hotel) Hotel Celnice. Hotel Celnice se nachází na klidném místě v Břeclavi, u Lednicko-valtického areálu zapsaného na seznamu památek UNESCO, 300 metrů od hranic s Rakouskem. Ubytování Hotel Celnice se nachází ve městě Břeclav (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Hotel Celnice má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Celnice momentálně evidujeme 425 recenzí.

Milanna

9

Milanna

Ubytování (Privát) Milanna. Milanna se nachází v Břeclavi a nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Milanna se nachází ve městě Břeclav (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Milanna má celkové hodnocení 9. Pro Privát Milanna momentálně evidujeme 110 recenzí.

Apartmány Aswa

9

Apartmány Aswa

UbytováníApartmány Aswa. Apartmány Aswa nabízí klimatizované ubytování v Břeclavi, 10 km od zámku Lednice, 12 km od zámku Valtice a 13 km od minaretu. Ubytování Apartmány Aswa se nachází ve městě Břeclav (Česko - Jihomoravský kraj).

RESTAURACE A PENZION U DOUBKŮ

8,9

RESTAURACE A PENZION U DOUBKŮ

Ubytování (Penzion) RESTAURACE A PENZION U DOUBKŮ. Restaurace a penzion U Doubků se nachází v městské části Břeclavi zvané Poštorná, 7 km od obce Lednice se zámkem zapsané na seznamu UNESCO. Ubytování RESTAURACE A PENZION U DOUBKŮ se nachází ve městě Břeclav (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování RESTAURACE A PENZION U DOUBKŮ má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion RESTAURACE A PENZION U DOUBKŮ momentálně evidujeme 151 recenzí.

Penzion Rose

8,9

Penzion Rose

Ubytování (Penzion) Penzion Rose. Penzion Vila Tenis se nachází v centru Břeclavi, 7 km od hranice s Rakouskem. Ubytování Penzion Rose se nachází ve městě Břeclav (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Rose má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Rose momentálně evidujeme 94 recenzí.

Beruška apartments

8,8

Beruška apartments

Ubytování (Apartmán) Beruška apartments. Apartmány Beruška se nachází v Břeclavi, 37 km od Laa an der Thaya. Apartmán má ložnici, TV s plochou obrazovkou, kuchyni, pračku a koupelnu se sprchou. Ubytování Beruška apartments se nachází ve městě Břeclav (Česko - Jihomoravský kraj).

Zámecký penzion Rotunda

8,7

Zámecký penzion Rotunda

Ubytování (Penzion) Zámecký penzion Rotunda. Zámecký Penzion Rotunda se nachází v Břeclavi v blízkosti rakouských a slovenských hranic, u lesní cesty vedoucí do 5 km vzdáleného Lednicko-valtického... Ubytování Zámecký penzion Rotunda se nachází ve městě Břeclav (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Zámecký penzion Rotunda má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Zámecký penzion Rotunda momentálně evidujeme 62 recenzí.

Centrum Ubytování Břeclav

8,4

Centrum Ubytování Břeclav

Ubytování (Hostel) Centrum Ubytování Břeclav. Centrum Ubytování Břeclav se nachází v Břeclavi a nabízí bezplatné Wi-Fi. Na přepážce s turistickými informacemi si hosté mohou naplánovat pobyt. Ubytování Centrum Ubytování Břeclav se nachází ve městě Břeclav (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Centrum Ubytování Břeclav má celkové hodnocení 8,4. Pro Hostel Centrum Ubytování Břeclav momentálně evidujeme 323 recenzí.

Hotel Rose

8,4

Hotel Rose

Ubytování (Hotel) Hotel Rose. Hotel Rose se nachází kousek od centra Břeclavi, pouhých 5 km od hranic s Rakouskem, a nabízí kavárnu, kde se každé ráno podává snídaně. Ubytování Hotel Rose se nachází ve městě Břeclav (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Hotel Rose má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Rose momentálně evidujeme 324 recenzí.

Sport-Relax Centrum Bors Club

8,4

Sport-Relax Centrum Bors Club

Ubytování (Hotel) Sport-Relax Centrum Bors Club. Sport-Relax Centrum Bors Club se nachází v klidné části Břeclavi a má sportovní centrum s tenisovými kurty, fitness centrum i wellness zařízení včetně... Ubytování Sport-Relax Centrum Bors Club se nachází ve městě Břeclav (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Sport-Relax Centrum Bors Club má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Sport-Relax Centrum Bors Club momentálně evidujeme 323 recenzí.

Břeclav centrum

8,3

Břeclav centrum

Ubytování (Privát) Břeclav centrum. Břeclav Centrum se nachází v Břeclavi, 10 km od Lednice. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Břeclav centrum se nachází ve městě Břeclav (Česko - Jihomoravský kraj).

Čechovka

8,1

Čechovka

Ubytování (Apartmán) Čechovka. Apartmán Čechovka se nachází v Břeclavi, 10 km od Lednice, a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště zdarma. Výhled směřuje do zahrady. Ubytování Čechovka se nachází ve městě Břeclav (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion a Víno

7,9

Penzion a Víno

Ubytování (Penzion) Penzion a Víno. Penzion a Víno stojí v Břeclavi a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, bezplatné Wi-Fi, neplacené soukromé parkoviště a garáž pro jízdní kola a... Ubytování Penzion a Víno se nachází ve městě Břeclav (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion a Víno má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Penzion a Víno momentálně evidujeme 296 recenzí.

Hotel Imos

7,9

Hotel Imos

Ubytování (Hotel) Hotel Imos. Hotel Imos se nachází v bezprostřední blízkosti řeky Dyje a nabízí bohatou snídani formou bufetu i bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Imos se nachází ve městě Břeclav (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Hotel Imos má celkové hodnocení 7,9. Pro Hotel Hotel Imos momentálně evidujeme 182 recenzí.

Ubytovna Hana Krčmářová

7,8

Ubytovna Hana Krčmářová

Ubytování (Hostel) Ubytovna Hana Krčmářová. Ubytovna Hana Krčmářová se nachází v Břeclavi. Nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ubytovna Hana Krčmářová se nachází ve městě Břeclav (Česko - Jihomoravský kraj).

Panská sýpka

7,4

Panská sýpka

Ubytování (Hotel) Panská sýpka. Panská sýpka se nachází v budově z 18. století v obci Sedlec a nabízí zahradu a ubytování s bezplatným Wi-Fi. K dispozici je pokojová služba a terasa. Ubytování Panská sýpka se nachází ve městě Břeclav (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Panská sýpka má celkové hodnocení 7,4. Pro Hotel Panská sýpka momentálně evidujeme 22 recenzí.

Ubytování u Malinkovičů

Ubytování u Malinkovičů

Ubytování (Apartmán) Ubytování u Malinkovičů. Ubytování u Malinkovičů se nachází v obci Břeclav a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, společnou, plně vybavenou kuchyň a sdílený obývací prostor. Ubytování Ubytování u Malinkovičů se nachází ve městě Břeclav (Česká republika - Jihomoravský kraj). Pro Apartmán Ubytování u Malinkovičů nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán Palava

Apartmán Palava

Ubytování (Apartmán) Apartmán Palava. Apartmán Pálava s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi se nachází v Břeclavi. Ubytování Apartmán Palava se nachází ve městě Břeclav (Česká republika - Jihomoravský kraj). Pro Apartmán Apartmán Palava nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán U nás doma

Apartmán U nás doma

Ubytování (Apartmán) Apartmán U nás doma. Apartmán U nás doma is located in Břeclav. Guests have a private balcony. The apartment includes 2 bedrooms and a living room with a flat-screen TV. Ubytování Apartmán U nás doma se nachází ve městě Břeclav (Česko - Jihomoravský kraj).

U tety na Moravě

U tety na Moravě

Ubytování (Apartmány) U tety na Moravě. U tety na Moravě is set in Břeclav and offers a garden. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování U tety na Moravě se nachází ve městě Břeclav (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmán č.1

Apartmán č.1

Ubytování (Apartmán) Apartmán č.1. Apartmán č.1 is situated in Břeclav. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Apartmán č.1 se nachází ve městě Břeclav (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion ELUX

Penzion ELUX

Ubytování (Penzion) Penzion ELUX. Situated in Břeclav, Penzion ELUX features a bar. Featuring family rooms, this property also provides guests with a terrace. Free WiFi is available. Ubytování Penzion ELUX se nachází ve městě Břeclav (Česko - Jihomoravský kraj).

OneNight

OneNight

Ubytování (Aparthotel) OneNight. OneNight is situated in Břeclav. A microwave and kettle are also available. The aparthotel offers a terrace. Ubytování OneNight se nachází ve městě Břeclav (Česko - Jihomoravský kraj).

Bali styl apartmán

Bali styl apartmán

Ubytování (Apartmán) Bali styl apartmán. Bali styl apartmán is located in Břeclav and offers a restaurant. The property features city views and is 9 km from Lednice. Ubytování Bali styl apartmán se nachází ve městě Břeclav (Česko - Jihomoravský kraj).

Hostel Tereza Břeclav

Hostel Tereza Břeclav

Ubytování (Hostel) Hostel Tereza Břeclav. Hostel Tereza Břeclav is offering accommodation in Břeclav. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Hostel Tereza Břeclav se nachází ve městě Břeclav (Česko - Jihomoravský kraj).