Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Pavlov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pavlov

Na cestě

10

Na cestě

UbytováníNa cestě. Na cestě se nachází v Pavlově, 15 km od zámku Lednice a 26 km od zámku Valtice, a nabízí výhled na jezero. Ubytování Na cestě se nachází ve městě Pavlov (Česko - Jihomoravský kraj).

Rezidence Pálava

9,8

Rezidence Pálava

Ubytování (Apartmán) Rezidence Pálava. Rezidence Pálava se nachází v Pavlově v Jihomoravském kraji, 34 km od Laa an der Thaya. Ubytování Rezidence Pálava se nachází ve městě Pavlov (Česko - Jihomoravský kraj).

U JOSÍFKA

9,8

U JOSÍFKA

Ubytování (Penzion) U JOSÍFKA. Penzion U JOSÍFKA se nachází v historickém centru obce Pavlov. Nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením. U penzionu je zahrada. Ubytování U JOSÍFKA se nachází ve městě Pavlov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování U JOSÍFKA má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion U JOSÍFKA momentálně evidujeme 75 recenzí.

Apartmány Lehocká

9,8

Apartmány Lehocká

UbytováníApartmány Lehocká. Apartmány Lehocká se nachází v Pavlově v Jihomoravském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartmány Lehocká se nachází ve městě Pavlov (Česko - Jihomoravský kraj).

Prázdninový dům Pavlov

9,8

Prázdninový dům Pavlov

Ubytování (Prázdninový dům) Prázdninový dům Pavlov. Prázdninový dům Pavlov se nachází v Jihomoravském kraji v Pavlově a má terasu. Toto klimatizované ubytování je vzdálené 34 km od města Laa an der Thaya. Ubytování Prázdninový dům Pavlov se nachází ve městě Pavlov (Česko - Jihomoravský kraj).

PALAVIA Apartments

9,8

PALAVIA Apartments

UbytováníPALAVIA Apartments. PALAVIA Apartments se nachází v Pavlově, 26 km od zámku Valtice, a nabízí výhled na jezero. K dispozici je soukromý check-in a check-out a pikniková zóna. Ubytování PALAVIA Apartments se nachází ve městě Pavlov (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmán - Pavlov 96

9,8

Apartmán - Pavlov 96

UbytováníApartmán - Pavlov 96. Apartmán - Pavlov 96 se nachází v Pavlově, 26 km od zámku Valtice a 47 km od hradu Špilberk, a nabízí výhled do zahrady. 14 km od zámku Lednice. Ubytování Apartmán - Pavlov 96 se nachází ve městě Pavlov (Česko - Jihomoravský kraj).

Rezidence Pálava

9,7

Rezidence Pálava

Ubytování (Apartmán) Rezidence Pálava. Rezidence Pálava se nachází v Pavlově v Jihomoravském kraji, 34 km od města Laa an der Thaya, a nabízí terasu, výhled do zahrady, klimatizaci, bezplatné... Ubytování Rezidence Pálava se nachází ve městě Pavlov (Česko - Jihomoravský kraj).

Ubytování Pavla

9,7

Ubytování Pavla

Ubytování (Privát) Ubytování Pavla. Ubytování Pavla se nachází v Pavlově v Jihomoravském kraji a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytování Pavla se nachází ve městě Pavlov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Ubytování Pavla má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Ubytování Pavla momentálně evidujeme 18 recenzí.

Mobilní domek na Pálavě

9,7

Mobilní domek na Pálavě

Ubytování (Apartmán) Mobilní domek na Pálavě. Mobilní domek na Pálavě se nachází v obci Pavlov v Jihomoravském kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování je klimatizované a leží 36 km od... Ubytování Mobilní domek na Pálavě se nachází ve městě Pavlov (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmán Pálava

9,7

Apartmán Pálava

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pálava. Apartmán Pálava se nachází v Pavlově a nabízí zahradu, terasu a zázemí pro grilování. Z ubytování se otevírá výhled na přehradu. Ubytování Apartmán Pálava se nachází ve městě Pavlov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartmán Pálava má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Pálava momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartmán Pálava

9,6

Apartmán Pálava

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pálava. Apartmán Pálava se nachází v obci Pavlov ležící na území CHKO Pálava a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, volně přístupnou vířivku, zdarma... Ubytování Apartmán Pálava se nachází ve městě Pavlov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartmán Pálava má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Pálava momentálně evidujeme 34 recenzí.

Apartmán Tilia

9,6

Apartmán Tilia

Ubytování (Apartmán) Apartmán Tilia. Apartmán Tilia se nachází v obci Pavlov a nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán Tilia se nachází ve městě Pavlov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartmán Tilia má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Tilia momentálně evidujeme 49 recenzí.

Restaurace a Penzion Pálava

9,6

Restaurace a Penzion Pálava

Ubytování (Penzion) Restaurace a Penzion Pálava. Restaurace a penzion Pálava se nachází v centru vinařské vesničky Pavlov, 1 km od přehrady Nové Mlýny. Ubytování Restaurace a Penzion Pálava se nachází ve městě Pavlov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Restaurace a Penzion Pálava má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Restaurace a Penzion Pálava momentálně evidujeme 119 recenzí.

Stylový apartmán č. 8 U Venuše, Pavlov u Mikulova

9,5

Stylový apartmán č. 8 U Venuše, Pavlov u Mikulova

Ubytování (Apartmán) Stylový apartmán č. 8 U Venuše, Pavlov u Mikulova. Stylový apartmán č. 8 U Venuše, Pavlov u Mikulova se nachází v Pavlově. Nabízí výhled na kopce, plně vybavenou kuchyň a Wi-Fi zdarma. Ubytování Stylový apartmán č. 8 U Venuše, Pavlov u Mikulova se nachází ve městě Pavlov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Stylový apartmán č. 8 U Venuše, Pavlov u Mikulova má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Stylový apartmán č. 8 U Venuše, Pavlov u Mikulova momentálně evidujeme 27 recenzí.

Pohárek Pavlov

9,5

Pohárek Pavlov

UbytováníPohárek Pavlov. Pohárek Pavlov se nachází v Pavlově a nabízí výhled na jezero, zahradu a terasu. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a soukromé... Ubytování Pohárek Pavlov se nachází ve městě Pavlov (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmán se sklípkem

9,5

Apartmán se sklípkem

Ubytování (Apartmán) Apartmán se sklípkem. Apartmán se sklípkem nabízí klimatizované ubytování s terasou v Pavlově. Ubytování stojí 34 km od Laa an der Thaya. K dispozici je bezplatné parkování. Ubytování Apartmán se sklípkem se nachází ve městě Pavlov (Česko - Jihomoravský kraj).

Palava eu 9

9,5

Palava eu 9

UbytováníPalava eu 9. Palava eu 9 se nachází v Pavlově v Jihomoravském kraji a má balkon. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Palava eu 9 se nachází ve městě Pavlov (Česko - Jihomoravský kraj).

Palava eu 7

9,5

Palava eu 7

UbytováníPalava eu 7. Palava eu 7 se nachází v Pavlově, 26 km od zámku Valtice, 47 km od hradu Špilberk a 48 km od brněnského výstaviště. 15 km od zámku Lednice. Ubytování Palava eu 7 se nachází ve městě Pavlov (Česko - Jihomoravský kraj).

Winifera

9,5

Winifera

UbytováníWinifera. Winifera se nachází v Pavlově a nabízí bezplatné Wi-Fi a pokoje s klimatizací. Ubytování Winifera se nachází ve městě Pavlov (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion Nad jezerem

9,4

Penzion Nad jezerem

Ubytování (Penzion) Penzion Nad jezerem. Penzion Nad jezerem se nachází v Pavlově a nabízí zahradu, zázemí pro grilování, terasu a bar. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Penzion Nad jezerem se nachází ve městě Pavlov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Nad jezerem má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Nad jezerem momentálně evidujeme 25 recenzí.

Palava eu 12

9,4

Palava eu 12

UbytováníPalava eu 12. Palava eu 12 se nachází v Pavlově, 47 km od hradu Špilberk a 48 km od brněnského výstaviště. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Palava eu 12 se nachází ve městě Pavlov (Česko - Jihomoravský kraj).

Vinařství Zatloukal Na kině

9,3

Vinařství Zatloukal Na kině

UbytováníVinařství Zatloukal Na kině. Vinařství Zatloukal Na kině se nachází v Pavlově, 15 km od zámku Lednice a 25 km od zámku Valtice. Nabízí výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vinařství Zatloukal Na kině se nachází ve městě Pavlov (Česko - Jihomoravský kraj).

Ubytování Lehocká

9,3

Ubytování Lehocká

Ubytování (Apartmán) Ubytování Lehocká. Ubytování Lehocká nabízí ubytování se zázemím pro grilování a plně vybavenou kuchyní v Pavlově. Ubytování Ubytování Lehocká se nachází ve městě Pavlov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Ubytování Lehocká má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Ubytování Lehocká momentálně evidujeme 43 recenzí.

Ubytování Pálavská Riviéra

9,3

Ubytování Pálavská Riviéra

Ubytování (Privát) Ubytování Pálavská Riviéra. Ubytování Pálavská Riviéra se nachází v Pavlově. Nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Ubytování Pálavská Riviéra se nachází ve městě Pavlov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Ubytování Pálavská Riviéra má celkové hodnocení 9,3. Pro Privát Ubytování Pálavská Riviéra momentálně evidujeme 158 recenzí.

Apartmán u pláže s terasou

9,2

Apartmán u pláže s terasou

Ubytování (Apartmán) Apartmán u pláže s terasou. Apartmán u pláže s terasou se nachází v Pavlově, 36 km od rakouského Laa an der Thaya. Je klimatizovaný a lze v něm zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartmán u pláže s terasou se nachází ve městě Pavlov (Česko - Jihomoravský kraj).

Palava eu 8

9,2

Palava eu 8

UbytováníPalava eu 8. Palava eu 8 se nachází v Pavlově, 26 km od zámku Valtice, 47 km od hradu Špilberk a 48 km od brněnského výstaviště. 15 km od zámku Lednice. Ubytování Palava eu 8 se nachází ve městě Pavlov (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmán U Venuše

9,2

Apartmán U Venuše

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Venuše. Apartmán U Venuše se nachází v jihomoravské obci Pavlov a nabízí terasu. K dispozici je také plně vybavená kuchyň. Ubytování Apartmán U Venuše se nachází ve městě Pavlov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartmán U Venuše má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmán U Venuše momentálně evidujeme 40 recenzí.

Pálavské Apartmány

9,1

Pálavské Apartmány

Ubytování (Apartmán) Pálavské Apartmány. Pálavské Apartmány v Pavlově mají kabelovou TV s plochou obrazovkou, kuchyňský kout s nádobím a mikrovlnnou troubou, jídelní kout, terasu, pohovku a... Ubytování Pálavské Apartmány se nachází ve městě Pavlov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Pálavské Apartmány má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Pálavské Apartmány momentálně evidujeme 642 recenzí.

Palava eu 11

9,1

Palava eu 11

UbytováníPalava eu 11. Palava eu 11 se nachází v Pavlově, 26 km od zámku Valtice, 47 km od hradu Špilberk a 48 km od brněnského výstaviště. 15 km od zámku Lednice. Ubytování Palava eu 11 se nachází ve městě Pavlov (Česko - Jihomoravský kraj).

Dům Přátel Pavlova

9,1

Dům Přátel Pavlova

Ubytování (Penzion) Dům Přátel Pavlova. Dům Přátel Pavlova se nachází v Pavlově a nabízí zahradu, společný lounge, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Dům Přátel Pavlova se nachází ve městě Pavlov (Česko - Jihomoravský kraj).

VilaPavlov

9

VilaPavlov

Ubytování (Penzion) VilaPavlov. VilaPavlov se nachází v Pavlově. Nabízí zázemí pro vodní sporty a bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje mají kuchyňský kout a vlastní koupelnu. Ubytování VilaPavlov se nachází ve městě Pavlov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování VilaPavlov má celkové hodnocení 9. Pro Penzion VilaPavlov momentálně evidujeme 55 recenzí.

Ubytování Za Vinicí Pavlov

9

Ubytování Za Vinicí Pavlov

Ubytování (Apartmán) Ubytování Za Vinicí Pavlov. Ubytování Za Vinicí Pavlov se nachází v Pavlově. Nabízí zázemí pro vodní sporty a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Ubytování Za Vinicí Pavlov se nachází ve městě Pavlov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Ubytování Za Vinicí Pavlov má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Ubytování Za Vinicí Pavlov momentálně evidujeme 28 recenzí.

Apartmány U Venuše s velkou terasou

9

Apartmány U Venuše s velkou terasou

Ubytování (Apartmán) Apartmány U Venuše s velkou terasou. Apartmány U Venuše s velkou terasou se nachází v Pavlově v Jihomoravském kraji, 47 km od Brna. Nabízí terasu a výhled na jezero. Ubytování Apartmány U Venuše s velkou terasou se nachází ve městě Pavlov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartmány U Venuše s velkou terasou má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartmány U Venuše s velkou terasou momentálně evidujeme 61 recenzí.

Apartmán Pavlov Pálavské vinohrady

9

Apartmán Pavlov Pálavské vinohrady

UbytováníApartmán Pavlov Pálavské vinohrady. Apartmán Pavlov Pálavské vinohrady se nachází v Pavlově, 21 km od zámku Valtice a 47 km od hradu Špilberk, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Apartmán Pavlov Pálavské vinohrady se nachází ve městě Pavlov (Česko - Jihomoravský kraj).

Hotel Pavlov

8,9

Hotel Pavlov

Ubytování (Hotel) Hotel Pavlov. Hotel Pavlov se nachází v obci Pavlov na břehu Novomlýnských nádrží. Ubytování Hotel Pavlov se nachází ve městě Pavlov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Hotel Pavlov má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel Pavlov momentálně evidujeme 208 recenzí.

Pavlov24 - Zahradní Apartmány

8,8

Pavlov24 - Zahradní Apartmány

Ubytování (Apartmán) Pavlov24 - Zahradní Apartmány. Pavlov24 - Zahradní Apartmány se nachází 740 metrů od Novomlýnské vodní nádrže a nabízí apartmány s možností vlastního stravování a zahradu s grilem, který... Ubytování Pavlov24 - Zahradní Apartmány se nachází ve městě Pavlov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Pavlov24 - Zahradní Apartmány má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán Pavlov24 - Zahradní Apartmány momentálně evidujeme 24 recenzí.

Palava eu 10

8,8

Palava eu 10

UbytováníPalava eu 10. Palava eu 10 se nachází v Pavlově, 21 km od zámku Valtice, 47 km od hradu Špilberk a 48 km od brněnského výstaviště. 14 km od zámku Lednice. Ubytování Palava eu 10 se nachází ve městě Pavlov (Česko - Jihomoravský kraj).

Luxusní Vinařská Villa

8,8

Luxusní Vinařská Villa

Ubytování (Prázdninový dům) Luxusní Vinařská Villa. Luxusní Vinařská Villa Pavlov se nachází v budově z roku 2013 v Pavlově a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Luxusní Vinařská Villa se nachází ve městě Pavlov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Luxusní Vinařská Villa má celkové hodnocení 8,8. Pro Prázdninový dům Luxusní Vinařská Villa momentálně evidujeme 24 recenzí.

Pálavské Vinohrady

8,7

Pálavské Vinohrady

Ubytování (Apartmán) Pálavské Vinohrady. Pálavské Vinohrady se nachází v obci Pavlov, v kopcích uprostřed vinohradů, 100 metrů od vodního díla Nové Mlýny. Ubytování Pálavské Vinohrady se nachází ve městě Pavlov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Pálavské Vinohrady má celkové hodnocení 8,7. Pro Apartmán Pálavské Vinohrady momentálně evidujeme 67 recenzí.

Pavlov24-Venkovský dům

8,4

Pavlov24-Venkovský dům

Ubytování (Venkovský dům) Pavlov24-Venkovský dům. Pavlov24 – Venkovský dům se nachází v Pavlově, 47 km od Brna, a nabízí gril, zahradu a terasu. Ubytování Pavlov24-Venkovský dům se nachází ve městě Pavlov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Pavlov24-Venkovský dům má celkové hodnocení 8,4. Pro Venkovský dům Pavlov24-Venkovský dům momentálně evidujeme 19 recenzí.

Pavlov Devicky

8,1

Pavlov Devicky

Ubytování (Penzion) Pavlov Devicky. Pavlov Děvičky se nachází v Pavlově a poskytuje ubytování se zahradou a terasou. Na místě je sdílená kuchyň a lounge. Každý pokoj má šatní skříň. Ubytování Pavlov Devicky se nachází ve městě Pavlov (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion u Bednářů

8,1

Penzion u Bednářů

Ubytování (Penzion) Penzion u Bednářů. Tento 3hvězdičkový nekuřácký penzion se nachází pouze 500 metrů od přehrady Nové Mlýny v obci Pavlov, nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením k... Ubytování Penzion u Bednářů se nachází ve městě Pavlov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion u Bednářů má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Penzion u Bednářů momentálně evidujeme 359 recenzí.

Hotel IRIS

8

Hotel IRIS

Ubytování (Hotel) Hotel IRIS. Orea Wellness Hotel Iris se nachází uprostřed CHKO Pálava, 1 km od vodní nádrže Nové Mlýny, a svým hostům nabízí restauraci s terasou a lázně se saunou,... Ubytování Hotel IRIS se nachází ve městě Pavlov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Hotel IRIS má celkové hodnocení 8. Pro Hotel Hotel IRIS momentálně evidujeme 153 recenzí.

Vila Ochutnej Pálavu - apartmán Riesling

7,5

Vila Ochutnej Pálavu - apartmán Riesling

UbytováníVila Ochutnej Pálavu - apartmán Riesling. Vila Ochutnej Pálavu - apartmán Riesling se nachází v Pavlově v Jihomoravském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým... Ubytování Vila Ochutnej Pálavu - apartmán Riesling se nachází ve městě Pavlov (Česko - Jihomoravský kraj).

Ubytování Pod hradem

Ubytování Pod hradem

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování Pod hradem. Ubytování Pod hradem se nachází v Pavlově, 33 km od městečka Laa an der Thaya. Nabízí zahradu, Wi-Fi zdarma, sdílenou kuchyni i lounge a výhled do zahrady. Ubytování Ubytování Pod hradem se nachází ve městě Pavlov (Česko - Jihomoravský kraj).

Mobilheim Za Vinicí

Mobilheim Za Vinicí

Ubytování (Apartmán) Mobilheim Za Vinicí. Mobilheim Za Vinicí is set in Pavlov and offers a bar, a garden and a terrace. The property has lake views and is 33 km from Laa an der Thaya. Ubytování Mobilheim Za Vinicí se nachází ve městě Pavlov (Česko - Jihomoravský kraj).

Chaloupka Pálava

Chaloupka Pálava

Ubytování (Prázdninový dům) Chaloupka Pálava. Chaloupka Pálava se nachází v Pavlově, 27 km od městečka Laa an der Thaya. Nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem do zahrady a na bazén. Ubytování Chaloupka Pálava se nachází ve městě Pavlov (Česko - Jihomoravský kraj).

cottage with swimming pool

cottage with swimming pool

Ubytování (Prázdninový dům) cottage with swimming pool. Cottage with swimming pool is located in Pavlov and offers a garden and a terrace. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. Ubytování cottage with swimming pool se nachází ve městě Pavlov (Česko - Jihomoravský kraj).