Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Pavlov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pavlov

Rezidence Pálava

9,8

Rezidence Pálava

Ubytování (Apartmán) Rezidence Pálava. Rezidence Pálava se nachází v Pavlově v Jihomoravském kraji, 34 km od Laa an der Thaya. Ubytování Rezidence Pálava se nachází ve městě Pavlov (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U JOSÍFKA

9,8

U JOSÍFKA

Ubytování (Penzion) U JOSÍFKA. Penzion U JOSÍFKA se nachází v historickém centru obce Pavlov. Nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením. U penzionu je zahrada. Ubytování U JOSÍFKA se nachází ve městě Pavlov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 034 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U JOSÍFKA má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion U JOSÍFKA momentálně evidujeme 75 recenzí.

Prázdninový dům Pavlov

9,8

Prázdninový dům Pavlov

Ubytování (Prázdninový dům) Prázdninový dům Pavlov. Prázdninový dům Pavlov se nachází v Jihomoravském kraji v Pavlově a má terasu. Toto klimatizované ubytování je vzdálené 34 km od města Laa an der Thaya. Ubytování Prázdninový dům Pavlov se nachází ve městě Pavlov (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 056 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rezidence Pálava

9,7

Rezidence Pálava

Ubytování (Apartmán) Rezidence Pálava. Rezidence Pálava se nachází v Pavlově v Jihomoravském kraji, 34 km od města Laa an der Thaya, a nabízí terasu, výhled do zahrady, klimatizaci, bezplatné... Ubytování Rezidence Pálava se nachází ve městě Pavlov (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 979 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování Pavla

9,7

Ubytování Pavla

Ubytování (Privát) Ubytování Pavla. Ubytování Pavla se nachází v Pavlově v Jihomoravském kraji a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytování Pavla se nachází ve městě Pavlov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování Pavla má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Ubytování Pavla momentálně evidujeme 18 recenzí.

Apartmán Pálava

9,7

Apartmán Pálava

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pálava. Apartmán Pálava se nachází v Pavlově a nabízí zahradu, terasu a zázemí pro grilování. Z ubytování se otevírá výhled na přehradu. Ubytování Apartmán Pálava se nachází ve městě Pavlov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 163 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Pálava má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Pálava momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartmán Pálava

9,6

Apartmán Pálava

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pálava. Apartmán Pálava se nachází v obci Pavlov ležící na území CHKO Pálava a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, volně přístupnou vířivku, zdarma... Ubytování Apartmán Pálava se nachází ve městě Pavlov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Pálava má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Pálava momentálně evidujeme 34 recenzí.

Apartmán Tilia

9,6

Apartmán Tilia

Ubytování (Apartmán) Apartmán Tilia. Apartmán Tilia se nachází v obci Pavlov a nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán Tilia se nachází ve městě Pavlov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 298 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Tilia má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Tilia momentálně evidujeme 49 recenzí.

Restaurace a Penzion Pálava

9,6

Restaurace a Penzion Pálava

Ubytování (Penzion) Restaurace a Penzion Pálava. Restaurace a penzion Pálava se nachází v centru vinařské vesničky Pavlov, 1 km od přehrady Nové Mlýny. Ubytování Restaurace a Penzion Pálava se nachází ve městě Pavlov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Restaurace a Penzion Pálava má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Restaurace a Penzion Pálava momentálně evidujeme 119 recenzí.

Stylový apartmán č. 8 U Venuše, Pavlov u Mikulova

9,5

Stylový apartmán č. 8 U Venuše, Pavlov u Mikulova

Ubytování (Apartmán) Stylový apartmán č. 8 U Venuše, Pavlov u Mikulova. Stylový apartmán č. 8 U Venuše, Pavlov u Mikulova se nachází v Pavlově. Nabízí výhled na kopce, plně vybavenou kuchyň a Wi-Fi zdarma. Ubytování Stylový apartmán č. 8 U Venuše, Pavlov u Mikulova se nachází ve městě Pavlov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Stylový apartmán č. 8 U Venuše, Pavlov u Mikulova má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Stylový apartmán č. 8 U Venuše, Pavlov u Mikulova momentálně evidujeme 27 recenzí.

Apartmán se sklípkem

9,5

Apartmán se sklípkem

Ubytování (Apartmán) Apartmán se sklípkem. Apartmán se sklípkem nabízí klimatizované ubytování s terasou v Pavlově. Ubytování stojí 34 km od Laa an der Thaya. K dispozici je bezplatné parkování. Ubytování Apartmán se sklípkem se nachází ve městě Pavlov (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 936 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxusní Apartmán Pavlov

9,4

Luxusní Apartmán Pavlov

Ubytování (Apartmán) Luxusní Apartmán Pavlov. Luxusní Apartmán Pavlov se nachází v Pavlově. Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Apartmán má obývací pokoj, plně vybavenou kuchyni a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Luxusní Apartmán Pavlov se nachází ve městě Pavlov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Luxusní Apartmán Pavlov má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Luxusní Apartmán Pavlov momentálně evidujeme 10 recenzí.

Penzion Nad jezerem

9,4

Penzion Nad jezerem

Ubytování (Penzion) Penzion Nad jezerem. Penzion Nad jezerem se nachází v Pavlově a nabízí zahradu, zázemí pro grilování, terasu a bar. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Penzion Nad jezerem se nachází ve městě Pavlov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Nad jezerem má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Nad jezerem momentálně evidujeme 25 recenzí.

Ubytování Lehocká

9,3

Ubytování Lehocká

Ubytování (Apartmán) Ubytování Lehocká. Ubytování Lehocká nabízí ubytování se zázemím pro grilování a plně vybavenou kuchyní v Pavlově. Ubytování Ubytování Lehocká se nachází ve městě Pavlov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 519 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování Lehocká má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Ubytování Lehocká momentálně evidujeme 43 recenzí.

Ubytování Pálavská Riviéra

9,3

Ubytování Pálavská Riviéra

Ubytování (Privát) Ubytování Pálavská Riviéra. Ubytování Pálavská Riviéra se nachází v Pavlově. Nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Ubytování Pálavská Riviéra se nachází ve městě Pavlov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování Pálavská Riviéra má celkové hodnocení 9,3. Pro Privát Ubytování Pálavská Riviéra momentálně evidujeme 158 recenzí.

Apartmán u pláže s terasou

9,2

Apartmán u pláže s terasou

Ubytování (Apartmán) Apartmán u pláže s terasou. Apartmán u pláže s terasou se nachází v Pavlově, 36 km od rakouského Laa an der Thaya. Je klimatizovaný a lze v něm zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartmán u pláže s terasou se nachází ve městě Pavlov (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 404 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán U Venuše

9,2

Apartmán U Venuše

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Venuše. Apartmán U Venuše se nachází v jihomoravské obci Pavlov a nabízí terasu. K dispozici je také plně vybavená kuchyň. Ubytování Apartmán U Venuše se nachází ve městě Pavlov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 751 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán U Venuše má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmán U Venuše momentálně evidujeme 40 recenzí.

Pálavské Apartmány

9,1

Pálavské Apartmány

Ubytování (Apartmán) Pálavské Apartmány. Pálavské Apartmány v Pavlově mají kabelovou TV s plochou obrazovkou, kuchyňský kout s nádobím a mikrovlnnou troubou, jídelní kout, terasu, pohovku a... Ubytování Pálavské Apartmány se nachází ve městě Pavlov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 622 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pálavské Apartmány má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Pálavské Apartmány momentálně evidujeme 642 recenzí.

Dům Přátel Pavlova

9,1

Dům Přátel Pavlova

Ubytování (Penzion) Dům Přátel Pavlova. Dům Přátel Pavlova se nachází v Pavlově a nabízí zahradu, společný lounge, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Dům Přátel Pavlova se nachází ve městě Pavlov (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 297 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VilaPavlov

9

VilaPavlov

Ubytování (Penzion) VilaPavlov. VilaPavlov se nachází v Pavlově. Nabízí zázemí pro vodní sporty a bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje mají kuchyňský kout a vlastní koupelnu. Ubytování VilaPavlov se nachází ve městě Pavlov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování VilaPavlov má celkové hodnocení 9. Pro Penzion VilaPavlov momentálně evidujeme 55 recenzí.

Ubytování Za Vinicí Pavlov

9

Ubytování Za Vinicí Pavlov

Ubytování (Apartmán) Ubytování Za Vinicí Pavlov. Ubytování Za Vinicí Pavlov se nachází v Pavlově. Nabízí zázemí pro vodní sporty a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Ubytování Za Vinicí Pavlov se nachází ve městě Pavlov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování Za Vinicí Pavlov má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Ubytování Za Vinicí Pavlov momentálně evidujeme 28 recenzí.

Apartmány U Venuše s velkou terasou

9

Apartmány U Venuše s velkou terasou

Ubytování (Apartmán) Apartmány U Venuše s velkou terasou. Apartmány U Venuše s velkou terasou se nachází v Pavlově v Jihomoravském kraji, 47 km od Brna. Nabízí terasu a výhled na jezero. Ubytování Apartmány U Venuše s velkou terasou se nachází ve městě Pavlov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány U Venuše s velkou terasou má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartmány U Venuše s velkou terasou momentálně evidujeme 61 recenzí.

Hotel Pavlov

8,9

Hotel Pavlov

Ubytování (Hotel) Hotel Pavlov. Hotel Pavlov se nachází v obci Pavlov na břehu Novomlýnských nádrží. Ubytování Hotel Pavlov se nachází ve městě Pavlov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Pavlov má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel Pavlov momentálně evidujeme 208 recenzí.

Pavlov24 - Zahradní Apartmány

8,8

Pavlov24 - Zahradní Apartmány

Ubytování (Apartmán) Pavlov24 - Zahradní Apartmány. Pavlov24 - Zahradní Apartmány se nachází 740 metrů od Novomlýnské vodní nádrže a nabízí apartmány s možností vlastního stravování a zahradu s grilem, který... Ubytování Pavlov24 - Zahradní Apartmány se nachází ve městě Pavlov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pavlov24 - Zahradní Apartmány má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán Pavlov24 - Zahradní Apartmány momentálně evidujeme 24 recenzí.

Luxusní Vinařská Villa

8,8

Luxusní Vinařská Villa

Ubytování (Prázdninový dům) Luxusní Vinařská Villa. Luxusní Vinařská Villa Pavlov se nachází v budově z roku 2013 v Pavlově a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Luxusní Vinařská Villa se nachází ve městě Pavlov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Luxusní Vinařská Villa má celkové hodnocení 8,8. Pro Prázdninový dům Luxusní Vinařská Villa momentálně evidujeme 24 recenzí.

Pálavské Vinohrady

8,7

Pálavské Vinohrady

Ubytování (Apartmán) Pálavské Vinohrady. Pálavské Vinohrady se nachází v obci Pavlov, v kopcích uprostřed vinohradů, 100 metrů od vodního díla Nové Mlýny. Ubytování Pálavské Vinohrady se nachází ve městě Pavlov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 034 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pálavské Vinohrady má celkové hodnocení 8,7. Pro Apartmán Pálavské Vinohrady momentálně evidujeme 67 recenzí.

Pavlov24-Venkovský dům

8,4

Pavlov24-Venkovský dům

Ubytování (Venkovský dům) Pavlov24-Venkovský dům. Pavlov24 – Venkovský dům se nachází v Pavlově, 47 km od Brna, a nabízí gril, zahradu a terasu. Ubytování Pavlov24-Venkovský dům se nachází ve městě Pavlov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pavlov24-Venkovský dům má celkové hodnocení 8,4. Pro Venkovský dům Pavlov24-Venkovský dům momentálně evidujeme 19 recenzí.

Pavlov Devicky

8,1

Pavlov Devicky

Ubytování (Penzion) Pavlov Devicky. Pavlov Děvičky se nachází v Pavlově a poskytuje ubytování se zahradou a terasou. Na místě je sdílená kuchyň a lounge. Každý pokoj má šatní skříň. Ubytování Pavlov Devicky se nachází ve městě Pavlov (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 697 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion u Bednářů

8,1

Penzion u Bednářů

Ubytování (Penzion) Penzion u Bednářů. Tento 3hvězdičkový nekuřácký penzion se nachází pouze 500 metrů od přehrady Nové Mlýny v obci Pavlov, nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením k... Ubytování Penzion u Bednářů se nachází ve městě Pavlov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 344 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion u Bednářů má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Penzion u Bednářů momentálně evidujeme 359 recenzí.

Hotel IRIS

8

Hotel IRIS

Ubytování (Hotel) Hotel IRIS. Orea Wellness Hotel Iris se nachází uprostřed CHKO Pálava, 1 km od vodní nádrže Nové Mlýny, a svým hostům nabízí restauraci s terasou a lázně se saunou,... Ubytování Hotel IRIS se nachází ve městě Pavlov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 008 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel IRIS má celkové hodnocení 8. Pro Hotel Hotel IRIS momentálně evidujeme 153 recenzí.

Ubytování Pod hradem

Ubytování Pod hradem

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování Pod hradem. Ubytování Pod hradem se nachází v Pavlově, 33 km od městečka Laa an der Thaya. Nabízí zahradu, Wi-Fi zdarma, sdílenou kuchyni i lounge a výhled do zahrady. Ubytování Ubytování Pod hradem se nachází ve městě Pavlov (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 025 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mobilheim Za Vinicí

Mobilheim Za Vinicí

Ubytování (Apartmán) Mobilheim Za Vinicí. Mobilheim Za Vinicí is set in Pavlov and offers a bar, a garden and a terrace. The property has lake views and is 33 km from Laa an der Thaya. Ubytování Mobilheim Za Vinicí se nachází ve městě Pavlov (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 787 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rezidence Pavlov

Rezidence Pavlov

Ubytování (Apartmán) Rezidence Pavlov. Rezidence Pavlov se nachází v Pavlově. Nabízí klimatizované apartmány, zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Rezidence Pavlov se nachází ve městě Pavlov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Rezidence Pavlov nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Sousedi Pavov

Sousedi Pavov

Ubytování (Bed and breakfast) Sousedi Pavov. Located in Pavlov, 32 km from Laa an der Thaya, Sousedi Pavov provides a restaurant and free WiFi. Ubytování Sousedi Pavov se nachází ve městě Pavlov (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 064 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

cottage with swimming pool

cottage with swimming pool

Ubytování (Prázdninový dům) cottage with swimming pool. Cottage with swimming pool is located in Pavlov and offers a garden and a terrace. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. Ubytování cottage with swimming pool se nachází ve městě Pavlov (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Na Pálavě

Penzion Na Pálavě

Ubytování (Penzion) Penzion Na Pálavě. Penzion Na Pálavě se nachází v Pavlově a nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. K dispozici jsou i rodinné pokoje. Ubytování Penzion Na Pálavě se nachází ve městě Pavlov (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 811 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U VENUŠE Apartmán č.1

U VENUŠE Apartmán č.1

Ubytování (Apartmán) U VENUŠE Apartmán č.1. U VENUŠE Apartmán č.1 se nachází v Pavlově a nabízí restauraci, bar a terasu. Ubytování U VENUŠE Apartmán č.1 se nachází ve městě Pavlov (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 869 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytovna Pavlov

Ubytovna Pavlov

Ubytování (Hotel) Ubytovna Pavlov. Ubytovna Pavlov je 5hvězdičkový hotel situovaný v Pavlově. Nabízí zahradu, terasu a Wi-Fi zdarma. Má i vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Ubytovna Pavlov se nachází ve městě Pavlov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Hotel Ubytovna Pavlov nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.