Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Hnanice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hnanice

penzion U Hrnčíře

9,7

penzion U Hrnčíře

Ubytování (Penzion) penzion U Hrnčíře. Penzion U Hrnčíře se nachází v Hnanicích a má gril a zahradu. Všechny pokoje mají kuchyň a vlastní koupelnu. Hosté zde mohou zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování penzion U Hrnčíře se nachází ve městě Hnanice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování penzion U Hrnčíře má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion penzion U Hrnčíře momentálně evidujeme 19 recenzí.

Penzion Osada Havranů

9,3

Penzion Osada Havranů

Ubytování (Penzion) Penzion Osada Havranů. Penzion Osada Havranů nabízí ubytování v Hnanicích, 48 km od Mikulova. Na místě je k dispozici bezplatné Wi-Fi i neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Penzion Osada Havranů se nachází ve městě Hnanice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Osada Havranů má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Osada Havranů momentálně evidujeme 57 recenzí.

Hotel Vinice Hnanice

9,1

Hotel Vinice Hnanice

Ubytování (Hotel) Hotel Vinice Hnanice. Hotel Vinice Hnanice se nachází uprostřed vinic v národním parku Podyjí. Nabízí venkovní a krytý bazén, Wi-Fi zdarma a obchod s vínem. Ubytování Hotel Vinice Hnanice se nachází ve městě Hnanice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Hotel Vinice Hnanice má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Hotel Vinice Hnanice momentálně evidujeme 64 recenzí.

Wellness Hotel Happy Star

8,9

Wellness Hotel Happy Star

Ubytování (Hotel) Wellness Hotel Happy Star. Tento hotel se nachází na rakouských hranicích, na kraji národního parku Podyjí. Ubytování Wellness Hotel Happy Star se nachází ve městě Hnanice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Wellness Hotel Happy Star má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Wellness Hotel Happy Star momentálně evidujeme 670 recenzí.

Penziony Hnanice

8,4

Penziony Hnanice

Ubytování (Penzion) Penziony Hnanice. Penziony Vinice Hnanice nabízí ubytování v Hnanicích. Za příplatek lze využívat soukromé parkoviště. Ubytování Penziony Hnanice se nachází ve městě Hnanice (Česko - Jihomoravský kraj).

Holiday Home Mirka

Holiday Home Mirka

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Mirka. Holiday Home Mirka se nachází v Hnanicích. Nabízí soukromý bazén a bezplatné Wi-Fi. Hosté mohou také využít terasu. Ubytování Holiday Home Mirka se nachází ve městě Hnanice (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Prázdninový dům Holiday Home Mirka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa pod Kapličkou

Chalupa pod Kapličkou

UbytováníChalupa pod Kapličkou. Chalupa pod Kapličkou se nachází v Hnanicích, 32 km od zámku Vranov nad Dyjí a 25 km od muzea Krahuletz. Ubytování Chalupa pod Kapličkou se nachází ve městě Hnanice (Česko - Jihomoravský kraj).