Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Olbramovice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Olbramovice

Císařský sklep s ubytováním

9,1

Císařský sklep s ubytováním

Ubytování (Prázdninový dům) Císařský sklep s ubytováním. Císařský sklep s ubytováním se nachází v Olbramovicích a nabízí plně vybavený kuchyňský kout. Prázdninový dům má kabelovou TV s plochou obrazovkou. Ubytování Císařský sklep s ubytováním se nachází ve městě Olbramovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Císařský sklep s ubytováním má celkové hodnocení 9,1. Pro Prázdninový dům Císařský sklep s ubytováním momentálně evidujeme 31 recenzí.

Casa de Kubant 2

8,9

Casa de Kubant 2

Ubytování (Prázdninový dům) Casa de Kubant 2. Casa de Kubant 2 se nachází v Olbramovicích, 35 km od města Laa an der Thaya. Nabízí společný lounge, terasu, soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa de Kubant 2 se nachází ve městě Olbramovice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dům U Slunce a Vína

Dům U Slunce a Vína

Ubytování (Prázdninový dům) Dům U Slunce a Vína. Set in Olbramovice, Dům U Slunce a Vína offers accommodation with a shared lounge, free WiFi, a shared kitchen, and a tour desk. Ubytování Dům U Slunce a Vína se nachází ve městě Olbramovice (Česko - Jihomoravský kraj).