Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Hrabětice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hrabětice

U Fousáče

9,6

U Fousáče

Ubytování (Penzion) U Fousáče. U Fousáče se nachází v jihomoravské vinařské oblasti v obci Hrabětice. Nabízí velkou zahradu s tenisovým kurtem, venkovním bazénem a terasou s grilem. Ubytování U Fousáče se nachází ve městě Hrabětice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 442 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U Fousáče má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion U Fousáče momentálně evidujeme 18 recenzí.

Pension U pálenice

9,4

Pension U pálenice

Ubytování (Penzion) Pension U pálenice. Penzion U pálenice se nachází v Hraběticích. Nabízí ubytování v klimatizovaných pokojích s bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Pension U pálenice se nachází ve městě Hrabětice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension U pálenice má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Pension U pálenice momentálně evidujeme 101 recenzí.

Chalet Karlov

9,2

Chalet Karlov

Ubytování (Chata) Chalet Karlov. Chata Chalet Karlov se nachází v Hraběticích, 1,5 km od Severáku. Chata má 1 ložnici a kuchyňský kout se sporákem a kávovarem. K vybavení patří TV. Ubytování Chalet Karlov se nachází ve městě Hrabětice (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 304 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalet Karlov má celkové hodnocení 9,2. Pro Chata Chalet Karlov momentálně evidujeme 6 recenzí.

Guest House Haklův Mlýn

8,5

Guest House Haklův Mlýn

Ubytování (Penzion) Guest House Haklův Mlýn. Penzion Haklův Mlýn se nachází v obci Hrabětice. Nabízí zázemí pro grilování, vlastní zahradu a terasu. Ubytování Guest House Haklův Mlýn se nachází ve městě Hrabětice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Guest House Haklův Mlýn má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Guest House Haklův Mlýn momentálně evidujeme 76 recenzí.

Chalet Karlovka

Chalet Karlovka

Ubytování (Chata) Chalet Karlovka. Chalet Karlovka se nachází v Josefově Dole, 1,6 km od lyžařského areálu Severák v Hraběticích. K dispozici je kuchyň a Wi-Fi zdarma. Ubytování Chalet Karlovka se nachází ve městě Hrabětice (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 990 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Chalet Karlovka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.