Hledat

Ubytování

Ubytování v městech v okrese Ústí nad Orlicí

Ubytování v městech v okrese Ústí nad Orlicí

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Ústí nad Orlicí

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Ústí nad Orlicí

Apartmán Pod Sněžníkem

10

Apartmán Pod Sněžníkem

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pod Sněžníkem. Apartmán Pod Sněžníkem se nachází v Dolní Moravě. Ubytování je vzdálené 41 km od města Duszniki Zdrój a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé... Ubytování Apartmán Pod Sněžníkem se nachází ve městě Dolní Morava (Česko - Pardubický kraj).

Apartmán U Potoka

10

Apartmán U Potoka

UbytováníApartmán U Potoka. Apartmán U Potoka se nachází v Dolní Moravě, pouhých 31 km od muzea papíru Velké Losiny. Ubytování Apartmán U Potoka se nachází ve městě Dolní Morava (Česko - Pardubický kraj).

Ubytování Lipka

10

Ubytování Lipka

Ubytování (Apartmány) Ubytování Lipka. Ubytování Lipka se nachází v Králíkách a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a barem. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Ubytování Ubytování Lipka se nachází ve městě Králíky (Česko - Pardubický kraj).

Apartmány NA DAŘILCE

10

Apartmány NA DAŘILCE

Ubytování (Penzion) Apartmány NA DAŘILCE. Apartmány NA DAŘILCE se nacházejí v Prostředních Libchavách a nabízí sezónní venkovní bazén, sdílený lounge, zahradu a bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech... Ubytování Apartmány NA DAŘILCE se nachází ve městě České Libchavy (Česko - Pardubický kraj).

Mountain Cabin Postolka

10

Mountain Cabin Postolka

Ubytování (Chata) Mountain Cabin Postolka. Mountain Cabin Postolka se nachází ve Valteřicích, 6 km od ski resortu Buková hora – Čenkovice/Červená Voda. Nabízí zahradu, terasu a výhled na hory. Ubytování Mountain Cabin Postolka se nachází ve městě Výprachtice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Mountain Cabin Postolka má celkové hodnocení 10. Pro Chata Mountain Cabin Postolka momentálně evidujeme 5 recenzí.

Chalupa U Slunce

10

Chalupa U Slunce

UbytováníChalupa U Slunce. Chalupa U Slunce se nachází v Králíkách, 46 km od šachového parku, pijalni minerální vody a 49 km od lyžařského střediska Zieleniec. Ubytování Chalupa U Slunce se nachází ve městě Králíky (Česko - Pardubický kraj).

Roubenka Kailas

10

Roubenka Kailas

UbytováníRoubenka Kailas. Roubenka Kailas se nachází v Červené Vodě a nabízí saunu. Tento prázdninový dům nabízí neplacené soukromé parkoviště, sdílenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Roubenka Kailas se nachází ve městě Červená Voda (Česko - Pardubický kraj).

Maringotka V mechu a kapradí

10

Maringotka V mechu a kapradí

UbytováníMaringotka V mechu a kapradí. Offering a garden and mountain view, Maringotka V mechu a kapradí is situated in Červená Voda, 37 km from Museum of Paper Velké Losiny and 43 km from... Ubytování Maringotka V mechu a kapradí se nachází ve městě Červená Voda (Česko - Pardubický kraj).

Studio u Horynů

10

Studio u Horynů

UbytováníStudio u Horynů. Studio u Horynů se nachází v České Třebové. Nachází se 12 km od zámku Litomyšl a nabízí bezplatné Wi-Fi a bankomat. Ubytování Studio u Horynů se nachází ve městě Česká Třebová (Česko - Pardubický kraj).

Chata Jestřábník

10

Chata Jestřábník

UbytováníChata Jestřábník. Chata Jestřábník se nachází asi 34 km od muzea papíru Velké Losiny a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na bazén. Ubytování Chata Jestřábník se nachází ve městě Dolní Morava (Česko - Pardubický kraj).

Apartmán BLANKA

10

Apartmán BLANKA

UbytováníApartmán BLANKA. Apartmán BLANKA se nachází v Červené Vodě, 49 km od zámku Litomyšl a 34 km od muzea papíru Velké Losiny. Nabízí zahradu a výhled na hory. Ubytování Apartmán BLANKA se nachází ve městě Červená Voda (Česko - Pardubický kraj).

Apartmány na Bukovce - GG

10

Apartmány na Bukovce - GG

UbytováníApartmány na Bukovce - GG. Apartmány na Bukovce - GG se nacházejí v Červené Vodě v Pardubickém kraji, 48 km od zámku Litomyšl, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, dětské hřiště,... Ubytování Apartmány na Bukovce - GG se nachází ve městě Červená Voda (Česko - Pardubický kraj).

Na samotě u lesa

9,9

Na samotě u lesa

Ubytování (Apartmán) Na samotě u lesa. Apartmán Na samotě u lesa se nachází v Žamberku a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. K místu konání festivalu Jamrock je to od apartmánu 15 km. Ubytování Na samotě u lesa se nachází ve městě Žamberk (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Na samotě u lesa má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Na samotě u lesa momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartmány OMEGA

9,9

Apartmány OMEGA

Ubytování (Apartmány) Apartmány OMEGA. Apartmány OMEGA se nachází v Lanškrouně v Pardubickém kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmány OMEGA se nachází ve městě Lanškroun (Česko - Pardubický kraj).

Apartmán u Fišerů

9,9

Apartmán u Fišerů

Ubytování (Privát) Apartmán u Fišerů. Apartmán U Fišerů se nachází v Petrovicích, 22 km od Dolní Moravy a 61 km od města Kudowa-Zdrój. Nabízí terasu, zahradu a koupací jezírko. Ubytování Apartmán u Fišerů se nachází ve městě Petrovice (Česko - Pardubický kraj).

Apartmán Andrea

9,9

Apartmán Andrea

UbytováníApartmán Andrea. Apartmán Andrea se nachází 49 km od zámku Litomyšl a 34 km od muzea papíru Velké Losiny. Nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Ubytování Apartmán Andrea se nachází ve městě Červená Voda (Česko - Pardubický kraj).

Na Vejměnku

9,9

Na Vejměnku

Ubytování (Chata) Na Vejměnku. Chata Na Vejměnku se nachází v obci Dolní Morava, pouze 1,6 km od lyžařských vleků Velká Morava 1 a 2. Chata byla postavena v roce 2017. Ubytování Na Vejměnku se nachází ve městě Králíky (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Na Vejměnku má celkové hodnocení 9,9. Pro Chata Na Vejměnku momentálně evidujeme 9 recenzí.

Apartmány Velká Morava

9,8

Apartmány Velká Morava

Ubytování (Apartmány) Apartmány Velká Morava. Apartmány Velká Morava se nachází v Dolní Moravě. Nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou. Některé ubytovací jednotky poskytují balkon nebo terasu. Ubytování Apartmány Velká Morava se nachází ve městě Dolní Morava (Česko - Pardubický kraj).

Apartmány pod Kraličákem

9,8

Apartmány pod Kraličákem

Ubytování (Apartmán) Apartmány pod Kraličákem. Apartmány Pod Kraličákem se nacházejí v Dolní Moravě a nabízejí TV s plochou obrazovkou, kuchyň a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmány pod Kraličákem se nachází ve městě Dolní Morava (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Apartmány pod Kraličákem má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmány pod Kraličákem momentálně evidujeme 25 recenzí.

Chata Dve Sestry

9,8

Chata Dve Sestry

Ubytování (Venkovský dům) Chata Dve Sestry. Chata Dvě Sestry se nachází v přírodní rezervaci Králický Sněžník, 350 metrů od sjezdovek a běžkařských tratí v lyžařském středisku Šanov. Ubytování Chata Dve Sestry se nachází ve městě Červená Voda (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Chata Dve Sestry má celkové hodnocení 9,8. Pro Venkovský dům Chata Dve Sestry momentálně evidujeme 30 recenzí.

Apartmány Na Lontě

9,8

Apartmány Na Lontě

Ubytování (Apartmán) Apartmány Na Lontě. Tento dům se nachází v podhůří Orlických hor a Jeseníků. Nabízí ubytování v apartmánech, rybník a bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách. Ubytování Apartmány Na Lontě se nachází ve městě Cotkytle (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Apartmány Na Lontě má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmány Na Lontě momentálně evidujeme 34 recenzí.

Restaurace a penzion Gansberg

9,8

Restaurace a penzion Gansberg

UbytováníRestaurace a penzion Gansberg. Restaurace a penzion Gansberg se nachází v Cotkytle, 40 km od zámku Litomyšl. Nabízí zahradu, restauraci a výhled na hory. Ubytování Restaurace a penzion Gansberg se nachází ve městě Cotkytle (Česko - Olomoucký kraj).

Prima Apartmán Dolní Morava

9,8

Prima Apartmán Dolní Morava

UbytováníPrima Apartmán Dolní Morava. Prima Apartmán Dolní Morava se nachází v Dolní Moravě a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Prima Apartmán Dolní Morava se nachází ve městě Dolní Morava (Česko - Pardubický kraj).

Apartmán U Suchého buku - Buková Hora

9,8

Apartmán U Suchého buku - Buková Hora

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Suchého buku - Buková Hora. Apartmán U Suchého buku - Buková Hora se nachází v Červené Vodě. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán U Suchého buku - Buková Hora se nachází ve městě Červená Voda (Česko - Pardubický kraj).

Apartmán u Horynů

9,8

Apartmán u Horynů

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Horynů. Apartmán u Horynů se nachází v České Třebové. Nabízí terasu, výhled do zahrady a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán u Horynů se nachází ve městě Česká Třebová (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Apartmán u Horynů má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán u Horynů momentálně evidujeme 32 recenzí.

Chalupa U Zezulků

9,8

Chalupa U Zezulků

Ubytování (Chata) Chalupa U Zezulků. Chalupa U Zezulků se nachází v Králíkách a nabízí tenisový kurt, zahradu a gril. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalupa U Zezulků se nachází ve městě Králíky (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Chalupa U Zezulků má celkové hodnocení 9,8. Pro Chata Chalupa U Zezulků momentálně evidujeme 10 recenzí.

Hotel & Depandance Kopacka

9,8

Hotel & Depandance Kopacka

Ubytování (Aparthotel) Hotel & Depandance Kopacka. Hotel & Depandance Kopacka se nachází v Lanškrounu. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením, posezením a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Hotel & Depandance Kopacka se nachází ve městě Lanškroun (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Hotel & Depandance Kopacka má celkové hodnocení 9,8. Pro Aparthotel Hotel & Depandance Kopacka momentálně evidujeme 70 recenzí.

Apartmány u Lesa

9,8

Apartmány u Lesa

UbytováníApartmány u Lesa. Apartmány u Lesa se nacházejí v Dolní Moravě, 36 km od muzea papíru Velké Losiny, a nabízejí výhled na hory, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé... Ubytování Apartmány u Lesa se nachází ve městě Dolní Morava (Česko - Pardubický kraj).

Apartmány pod lípou

9,7

Apartmány pod lípou

Ubytování (Apartmán) Apartmány pod lípou. Apartmány Pod Lipou se nachází v Horních Heřmanicích a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, zahradu s grilem, neplacené soukromé parkoviště a... Ubytování Apartmány pod lípou se nachází ve městě Horní Heřmanice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Apartmány pod lípou má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány pod lípou momentálně evidujeme 68 recenzí.

Hradiska

9,7

Hradiska

Ubytování (Apartmán) Hradiska. Apartmán Hradiska se nachází v obci Jablonné nad Orlicí, 10 km od lyžařského vleku EPV 200, a nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Hradiska se nachází ve městě Jablonné nad Orlicí (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Hradiska má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Hradiska momentálně evidujeme 10 recenzí.

Chata Lipka

9,7

Chata Lipka

UbytováníChata Lipka. Chata Lipka se nachází v Králíkách, 48 km od vlakového nádraží Polanica Zdroj a 34 km od muzea papíru Velké Losiny. Nabízí zahradu a výhled na bazén. Ubytování Chata Lipka se nachází ve městě Králíky (Česko - Pardubický kraj).

Chalupa Barborka

9,7

Chalupa Barborka

UbytováníChalupa Barborka. Chalupa Barborka se nachází v Králíkách, 34 km od muzea papíru Velké Losiny, a nabízí ubytování s výhledem na hory. Ubytování Chalupa Barborka se nachází ve městě Králíky (Česko - Pardubický kraj).

Chalupa Pod Větrným Vrchem

9,7

Chalupa Pod Větrným Vrchem

UbytováníChalupa Pod Větrným Vrchem. Chalupa Pod Větrným Vrchem s výhledem na hory nabízí ubytování s balkonem a kávovarem, asi 33 km od muzea papíru Velké Losiny. Ubytování Chalupa Pod Větrným Vrchem se nachází ve městě Dolní Morava (Česko - Pardubický kraj).

Penzion Terezka

9,7

Penzion Terezka

Ubytování (Apartmán) Penzion Terezka. Penzion Terezka se nachází v Králíkách a nabízí výhled do zahrady, kuchyňský kout a bezplatné Wi-Fi Apartmány a studia mají posezení a jídelní kout. Ubytování Penzion Terezka se nachází ve městě Králíky (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion Terezka má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Penzion Terezka momentálně evidujeme 65 recenzí.

Výprachtice L.V.

9,7

Výprachtice L.V.

Ubytování (Apartmán) Výprachtice L.V.. Výprachtice L.V. jsou apartmány s kuchyňským koutem, TV s plochou obrazovkou a Wi-Fi zdarma situované ve Výprachticích. K dispozici je i terasa. Ubytování Výprachtice L.V. se nachází ve městě Výprachtice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Výprachtice L.V. má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Výprachtice L.V. momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartmán U Mamuta

9,7

Apartmán U Mamuta

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Mamuta. Apartmán U Mamuta se nachází v Dolní Moravě v Pardubickém kraji a nabízí balkon a výhled na hory. 41 km od města Duszniki Zdrój. Ubytování Apartmán U Mamuta se nachází ve městě Dolní Morava (Česko - Pardubický kraj).

Chata pod Jasanem

9,7

Chata pod Jasanem

Ubytování (Chata) Chata pod Jasanem. Chata pod Jasanem se nachází 1,1 km od lyžařského vleku Velká Morava 1 a nabízí společný lounge, zahradu, sdílenou kuchyň, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Chata pod Jasanem se nachází ve městě Dolní Morava (Česko - Pardubický kraj).

Horský apartmán Dolní Morava

9,7

Horský apartmán Dolní Morava

UbytováníHorský apartmán Dolní Morava. Horský apartmán Dolní Morava se nachází v Dolní Moravě, 31 km od muzea papíru Velké Losiny. Ubytování Horský apartmán Dolní Morava se nachází ve městě Dolní Morava (Česko - Pardubický kraj).

Penzion Kunvald Končiny

9,7

Penzion Kunvald Končiny

Ubytování (Chata) Penzion Kunvald Končiny. Penzion Kunvald Končiny se nachází v Kunvaldu v Královéhradeckém kraji a nabízí zahradu, balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Kunvald Končiny se nachází ve městě Kunvald (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Kunvald Končiny má celkové hodnocení 9,7. Pro Chata Penzion Kunvald Končiny momentálně evidujeme 9 recenzí.

Apartment Bajt

9,7

Apartment Bajt

Ubytování (Apartmán) Apartment Bajt. Apartment Byte je ubytování s možností vlastního stravování a výhledem na hory v Králíkách, 15 minut chůze od centra. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Bajt se nachází ve městě Králíky (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Apartment Bajt má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment Bajt momentálně evidujeme 71 recenzí.

Roubenka ARCHA

9,7

Roubenka ARCHA

UbytováníRoubenka ARCHA. Roubenka ARCHA se nachází v Dolní Moravě, pouhých 34 km od muzea papíru Velké Losiny, a nabízí ubytování se zahradou, terasou, přímým přístupem na... Ubytování Roubenka ARCHA se nachází ve městě Dolní Morava (Česko - Pardubický kraj).

Studio v centru

9,7

Studio v centru

UbytováníStudio v centru. Studio v centru se nachází v Lanškrouně, 46 km od muzea papíru Velké Losiny, 49 km od hradu Bouzov a 41 km od muzea olomouckého sýra. Ubytování Studio v centru se nachází ve městě Lanškroun (Česko - Pardubický kraj).

Chalupa U Bukovky

9,7

Chalupa U Bukovky

UbytováníChalupa U Bukovky. Chalupa U Bukovky se nachází v Červené Vodě a nabízí venkovní bazén, zahradu, sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Chalupa U Bukovky se nachází ve městě Červená Voda (Česko - Pardubický kraj).

Chalupa Na stráni

9,7

Chalupa Na stráni

UbytováníChalupa Na stráni. Chalupa Na stráni se nachází v Čenkovicích, 42 km od zámku Litomyšl a 44 km od muzea papíru Velké Losiny. Ubytování Chalupa Na stráni se nachází ve městě Čenkovice (Česko - Pardubický kraj).

Roubenka Elisabeth

9,6

Roubenka Elisabeth

Ubytování (Penzion) Roubenka Elisabeth. Roubenka Elisabeth se nachází ve Studené v Orlických horách a nabízí sezónní venkovní bazén a výhled na hory. Roubenka je obklopena loukami a lesy. Ubytování Roubenka Elisabeth se nachází ve městě Jablonné nad Orlicí (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Roubenka Elisabeth má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Roubenka Elisabeth momentálně evidujeme 31 recenzí.

Apartmány Králíky - Dolní Morava

9,6

Apartmány Králíky - Dolní Morava

UbytováníApartmány Králíky - Dolní Morava. Apartmány Králíky - Dolní Morava se nachází v Králíkách, 48 km od vlakového nádraží Polanica Zdroj. Ubytování Apartmány Králíky - Dolní Morava se nachází ve městě Králíky (Česko - Pardubický kraj).

Apartmán U lomu Dolní Morava

9,6

Apartmán U lomu Dolní Morava

UbytováníApartmán U lomu Dolní Morava. Apartmán U lomu Dolní Morava se nachází v Dolní Moravě a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán U lomu Dolní Morava se nachází ve městě Dolní Morava (Česko - Pardubický kraj).

Apartmán Leny, Dolní Morava

9,6

Apartmán Leny, Dolní Morava

UbytováníApartmán Leny, Dolní Morava. Apartmán Leny, Dolní Morava se nachází v Dolní Moravě, pouhých 36 km od muzea papíru Velké Losiny. Ubytování Apartmán Leny, Dolní Morava se nachází ve městě Dolní Morava (Česko - Pardubický kraj).

Chalet Horní Orlice

9,6

Chalet Horní Orlice

Ubytování (Chata) Chalet Horní Orlice. Chata Horní Orlice nabízí ubytování v Červené vodě, 10 km od Dolní Moravy. Hosté mohou využívat terasu. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Chalet Horní Orlice se nachází ve městě Červená Voda (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Chalet Horní Orlice má celkové hodnocení 9,6. Pro Chata Chalet Horní Orlice momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartment Corriger

9,6

Apartment Corriger

Ubytování (Apartmán) Apartment Corriger. Apartment Corriger se nachází v Ústí nad Orlicí, 44 km od Dolní Moravy, a nabízí Wi-Fi zdarma a výhled do zahrady. Ubytování Apartment Corriger se nachází ve městě Ústí nad Orlicí (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Apartment Corriger má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartment Corriger momentálně evidujeme 58 recenzí.

Apartmán Ježek

9,6

Apartmán Ježek

Ubytování (Apartmán) Apartmán Ježek. Apartmán Ježek se nachází v Červené Vodě v Pardubickém kraji a nabízí balkon a výhled do zahrady. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Ježek se nachází ve městě Červená Voda (Česko - Pardubický kraj).