Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Žamberk

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Žamberk

Na samotě u lesa

9,9

Na samotě u lesa

Ubytování (Apartmán) Na samotě u lesa. Apartmán Na samotě u lesa se nachází v Žamberku a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. K místu konání festivalu Jamrock je to od apartmánu 15 km. Ubytování Na samotě u lesa se nachází ve městě Žamberk (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Na samotě u lesa má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Na samotě u lesa momentálně evidujeme 6 recenzí.

Chalupa Bella

9,5

Chalupa Bella

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Bella. Chalupa Bella se nachází v Žamberku na úpatí Orlických hor a nabízí bezplatnou venkovní vířivku, infračervenou kabinu, bezplatné Wi-Fi připojení, hernu a... Ubytování Chalupa Bella se nachází ve městě Žamberk (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Chalupa Bella má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Chalupa Bella momentálně evidujeme 12 recenzí.

Business apartmán

9,5

Business apartmán

Ubytování (Apartmán) Business apartmán. Business apartmán se nachází v Žamberku, pouhých 1,9 km od plavby Jamrock. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Business apartmán se nachází ve městě Žamberk (Česko - Pardubický kraj).

Apartmán Žamberk

9

Apartmán Žamberk

Ubytování (Apartmán) Apartmán Žamberk. Apartmán Žamberk se nachází v Žamberku, jen 2,3 km od plavby Jamrock. V okolí se lze věnovat pěší turistice, cyklistice a lyžování. Ubytování Apartmán Žamberk se nachází ve městě Žamberk (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Apartmán Žamberk má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartmán Žamberk momentálně evidujeme 26 recenzí.

Penzion a restaurace Country club

8,9

Penzion a restaurace Country club

Ubytování (Penzion) Penzion a restaurace Country club. Penzion a restaurace Country Club se nachází v Žamberku, 2,2 km od místa konání festivalu Jamrock. Ubytování Penzion a restaurace Country club se nachází ve městě Žamberk (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion a restaurace Country club má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion a restaurace Country club momentálně evidujeme 125 recenzí.

Penzion Imrvere Žamberk

8,7

Penzion Imrvere Žamberk

Ubytování (Bed and breakfast) Penzion Imrvere Žamberk. Penzion Imrvere Žamberk se nachází v Žamberku. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Imrvere Žamberk se nachází ve městě Žamberk (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion Imrvere Žamberk má celkové hodnocení 8,7. Pro Bed and breakfast Penzion Imrvere Žamberk momentálně evidujeme 182 recenzí.

Hotel Panský Dům Žamberk

8,6

Hotel Panský Dům Žamberk

Ubytování (Hotel) Hotel Panský Dům Žamberk. Hotel Panský dům Žamberk se nachází v Žamberku, 1,8 km od místa konání festivalu Jamrock. Nabízí restauraci, lyžárnu, úschovnu zavazadel a terasu. Ubytování Hotel Panský Dům Žamberk se nachází ve městě Žamberk (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Hotel Panský Dům Žamberk má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Panský Dům Žamberk momentálně evidujeme 77 recenzí.

chalupa žamberk

5,5

chalupa žamberk

Ubytování (Prázdninový dům) chalupa žamberk. Chalupa Žamberk se nachází v Žamberku, 1,3 km od místa konání festivalu Jamrock. Ubytování chalupa žamberk se nachází ve městě Žamberk (Česko - Pardubický kraj).

Penzion Rot

Penzion Rot

Ubytování (Penzion) Penzion Rot. Penzion Rot se nachází v Žamberku, 2,5 km od místa konání festivalu Jamrock Cruise, a nabízí restauraci, úschovnu zavazadel a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Penzion Rot se nachází ve městě Žamberk (Česká republika - Pardubický kraj). Pro Penzion Penzion Rot nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa U Řeky

Chalupa U Řeky

Ubytování (Venkovský dům) Chalupa U Řeky. Chalupa U Řeky se nachází v Žamberku, jen 2,8 km od místa konání festivalu Jamrock. Nabízí plně vybavenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalupa U Řeky se nachází ve městě Žamberk (Česká republika - Pardubický kraj). Pro Venkovský dům Chalupa U Řeky nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Studia Imrvere

Studia Imrvere

Ubytování (Apartmány) Studia Imrvere. Studia Imrvere se nachází v Žamberku, 1,2 km od místa konání festivalu Jamrock. Ubytování Studia Imrvere se nachází ve městě Žamberk (Česko - Pardubický kraj).

Líšnice apartmán

Líšnice apartmán

Ubytování (Apartmán) Líšnice apartmán. Apartmán Líšnice se nachází v Žamberku, 5 km od místa konání festivalu Jamrock, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Líšnice apartmán se nachází ve městě Žamberk (Česká republika - Pardubický kraj). Pro Apartmán Líšnice apartmán nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.